• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
kazdy ma to svoje :wink:

"oslavoval Vilo meniny, robil rozne vilomeniny, do ucha si schoval stol, tvaril sa, ze ohluchol" - dost morda, co??? :wink:

alebo, co dodnes s mamou pouzivame, je slovo "redkovkino", lebo: "senoro domino redkovkino, kupino sedmino melonino, ked ich polozino na stolino, vyskocino z nich sedmino clovieckino"

aj ja som divna, a som tu, tak ziadne strachy bubli, ma to tak byt :grinning:
14. dec 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jej Pumi a pri akej prilezitosti pouzivate slovo "redkovkino"??? :grinning: :grinning: :grinning:
14. dec 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mne sa vynara pri slove redkovkino moja segra, ked si na chlebik poukladala stvrtky redkovky, pekne symetricky, za seba, ako sedadla v kine... a odvtedy sme chlebik s redkvickou tak volali, ze mami, urob mi kino :grinning:
14. dec 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a poznate knizku "páví kráľ"?
14. dec 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Paví kráľ nie, nepoznam...o com je?
14. dec 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved pre redkovku... sa mi to nejak od malicka pacilo...

aaaaa, uz sme na strane 999 :wink:
14. dec 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
redkvicky milujem a tiez pekne do radu :grinning:

ahojteee :slight_smile: ja som milovala rozpravku ze s hluchymi sa tazko dohovoris :grinning: pozna niekto?

nellie,dakujem ty si poklad,to by ma nem napadlo,takze jeden clen vybaveny,este postahujem ostatnym obrazky a mam vianoce vybavenee :grinning: :grinning: a dakujem aj za pochvalu :dizzy_face:
14. dec 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?id=6238922
nadherne obrazky (brunovsky) s kopou detailov, uplne ine ako cokolvek predtym som videl/citala.
aj rozpravky boli tak fajne napisane, ze som vobec nevedela, co bude nasledovat :slight_smile:
nie ako u nas - ze sa vsetko zopakuje 3x alebo 7 surodencov, alebo ze zlato, striebro a sol... ale proste uplne ine veci, take exotickejsie pribehy, alebo teda pouzite veci :grinning: neviem, ako to mam spravne vysvetlit :grinning: ale dala sa citat stale dookola.
14. dec 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, aky bol vikend? :slight_smile:
Ja mam dnes zehliaci den, som dostala plno malych dupacov - sice uz take obnosenejdie, ale take z povaly, takze museli hned do pracky....
14. dec 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vavi, ja by som ti aj odpisala, ale vsetko uz vies :slight_smile: :grinning:
14. dec 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky. Tak ja som cez vikend porobila asi sedem tehu testov, nevioem tomu uverit. Prave som sa vratila od gyn. a zobrali mi krv na HCg a vysledky budu az v pondelok strasne, dovtedy asi skrachujem na testoch :slight_smile: A povedala, ze som v 5 tt +2 , tak na sone mi nic vidiet nebude.Tak musim cakat, aleboist niekde inde na ultrazvuk
14. dec 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babky, ja len na skok, idem po Haninku do skolky

cau julka, prave som na teba myslela, ze ako si dopadla
14. dec 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zatial som si kartu gyn neprelozila, musim prv najst lekara, ale ten ultrazvuk by som chcela vidiet :frowning2:
14. dec 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
juli, ze vysledky na hCG az o tyzden???????? :grinning: :grinning: :grinning:
to je sice strasny cas, ale ked mas pekne testiky, tak to je ok :wink:
a este chcem povedat, ze na sone moze byt vidno aspon gestacny vacok, dutinku - cize mohla potvrdit vnutromaternicove tehu :wink:
a este raz gratulujem... :dizzy_face: ako sa citis?

cau monky, pekny den prajeme
14. dec 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj sharka, no to ja mam asi taku blbu gynekologicku,alebo co, neviem. No testiky mam ukazkove,len sa strasne bojim,ze sa nieco pokazi. A citim sa dobre, vobec mi nie je zle, len prsia ma bolia a su strasne tvrde, inac nic a este som trosku unavena. Asi si najdem ineho gyn. Ale neviem ako to chodi, ci najprv ist za tym novym, alebo to musim oznamit mojej gyn
14. dec 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, shaar, vdaka, aj tebe pekny den.....ako sa mas? ja celkom fajn, len dnes uz idem 3x do skolky a tych 66 schodov hore ma uz asi polozi :grinning:

juli, ja myslim, ze najprv si najdi lekara a potom mu donesies kartu....aspon ja som to tak urobila
14. dec 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no asi tak urobim. Lebo ona mi povedala, ze mam k nej prist az 14.1 co budem v 10tt a mi vystavi knizku a ked sa mi nieco zhorsi, alebo mi bude zle mam ist do nemocnice. A ani na sono ma neposlala :frowning2:
14. dec 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juli najprv ides za novym, ten ti da papierik ze prosi o vyradenie z evidencie a s tym papieroikom ides za starym lekarom a ten ti bud da kartu alebo ju posle postou novemu.....
A ak mas moznost, objednaj sa sama na ultrazvuk, v Presove napriklad, hoc aj si za to zaplatis, aspon budes kludnejsia...... Hm?
14. dec 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi,super :slight_smile: ja este nezehlim :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja nic nededim po nikom,ani nekcem,kcem secko novee :sweat_smile: sestri sa uz teraz tesia ako raz budu dedit po mne :wink:

juliett,gratulujem ku // :dizzy_face: :dizzy_face: ja som tiez mala podane na ivf,neverila som ani vlastnym usiam ked som pozerala na test :grinning: tak nech babo pekne rastie :wink:
14. dec 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne, ako pise vavenka

inak baby kosicanky, este raz sa pytam, nepoznate niekto alergologicku Editu Lojovu? sidli na Masiarskej ulici..
14. dec 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No pipi ja som na tom podobne, sak aj preto som uz strasne mnozstvo testov spotrebovala :slight_smile: A kym neuvidim na UTZ nieco tak nebudem kludna a aj na to HCG mam cakat tyzden, ide ma porazit od nepockavosti :wink:
14. dec 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julka, pokoj, hlavne sa vytesuj, nestresuj.....a ver tomu konecne.... :wink:
14. dec 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juliett,urcite by som zmenila dr a hned...vysledky hcg o tyzden? :rolling_eyes: aaa utz ona nema tusim,najlepsie ked si najdes dr,co ma aj utz na ambulancii :wink:

a ostatnym este jednu sancu davam ahojteeee :slight_smile:
14. dec 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak dobre, ja sa tesim, ale to jak vo sne, tak dlho sme sa snazili a nic a teraz, ked som uz ani nedufala sa to porarilo. A asi sa zadarilo na chate, ktoru som objednala na moje narodky. Manzel stresoval, ze na co tam ideme len my dvaja a nakoniec z toho su II :slight_smile:
14. dec 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi :slight_smile: :slight_smile: z rodiny z mojej strany som tiez prva, ktora bude mat babo, aj starsie sesterky su este bezdetne, a zas z draheho strany su vsetko chlapci, takze fakt len take na doma dupace budu a na spanie, tam je jedno ci precura novu alebo staru vec :grinning: :grinning:

Monky ja ju nepoznam :frowning2:

Jiliet - hcg ti nic nove nepovie - ked mas pozitivny test, mas na milion % pozitivnu aj krv, tam je skor podstatne, ci a ako ti to hcg rastie, a ked si na opakovany odber zas budes musiet pockat tyzden, tak sa na to rovno vyprdni a pohladaj normalneho lekara s ultrazvukom, lebo o 2 tt uz budes mat rovno aj akciu srdiecka a hcg nech si strcia niekam......
14. dec 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi caaaaau....mas pocit, ze ta ignoruju? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

aj sa uz 2x pytam to iste, pre mna dolezite a vsetci z Ke na mna ........ :grinning: :grinning: :grinning:
14. dec 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juliet,ani ja so neverila testom,pri tretom sa mi tak triasli ruky aj secko,ze som vsecko ocikala okolo seba ale podarilo sa aj ten test :grinning:
potom som pisala shaarke,ci niesom nahodou choraa a potom sa to dozvedel aj moj chlop :grinning:
14. dec 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Diky za radu Vavenka
14. dec 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som uz ocikala asi 8 testov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: budem mat zbierku
14. dec 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juliett,vavenka dobre pise,to co je za zjav ta tvoja dr ? :grinning:

monky,ano maaaaaaam taky pocit :grinning: aj ja ti odpoviem nepoznam :sweat_smile:

vavenka,no to je pravda,ale ja kcem aby mi ocikavalo a okakakalo nove,uplne novee :grinning:
14. dec 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok