• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť s druhým bábätkom?

3. mája 2013 
autor
zuzka ja som si začala merať teplotu tak uvidím, o prvé sme sa snažili 6 rokov :unamused: teraz skúšame už rok tak dúfam že sa podarí lebo čakať dalších 6 to už budem stará pred 40 a manžela mám o 12 rokov staršieho tak dúfam že sa nám to aspon do 2 rokov zdarí lebo by sme aj tretie privítali :wink: som neskromná že? :sweat_smile:
17. máj 2008 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si BT meriam už od decembra :wink: no my sa snažime už 10 mesiacov a už teraz mi to pripadá ako večnosť :unamused: a prečo neskromná :sweat_smile: veď tri detičky nieje až tak veľa :grinning:
17. máj 2008 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to je tak akurát len aby boli :wink:
17. máj 2008 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj určite budú :sweat_smile:
17. máj 2008 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzka a vychádza ti ovulka presne? ja mám cyklus 32-35
17. máj 2008 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa cyklus len teraz ako tak upravil, (mávam ho 27 dňový) lebo som dlho kojila, ale ovulku mám pravidelne na 12-13 deň
17. máj 2008 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pýtala som sa doktorky že či je problém že kojím, ale mrchu mávam. ona že nie je problém kojenie, mám prísť po mrche ešte k nej, tak uvidím čo vymyslí
17. máj 2008 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne povedala dr. ,že problem nieje keď kojím len ja som sa cítila veľmi vyčerpana :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. máj 2008 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pozrela som si tvoj albumček máš krásnych a zlatých chlapcov, potom budú super pomocníci :wink:
17. máj 2008 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja tvoj :slight_smile: a tvoj malý je zlaty :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
ďakujem za pochvalu
17. máj 2008 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:wink: dúfam že si čoskoro budeme prezerať albumčeky s bruškami :wink: a to našimi bruškami :wink:
17. máj 2008 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budeme :wink:
17. máj 2008 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzka idem už spinkať neaká som zmorená ale rada s tebou popíšem aj si možno pomôžeme :wink:
17. máj 2008 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobru noc ti prajem :wink: aj ja si rada stebou popíšem :slight_smile: :wink:
17. máj 2008 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravím všechny:slight_smile:
Ráda bych se poradila.Mám 2 letou dcera a ráda bych ji pořídila sourozence.Bohužel zatím se asi 4 měsíce nedaří. Vím,že to neni moc dlouho, ale ráda bych se zeptala , jestli někdo nemáte zkušnosti s bylinkami? Slyšla jsem něco o kontryhelu. Poměrně dlouho jsem kojila a myslím, že bych potřebovala srovnat organismus. Jinak bych jen chtěla říci, že kojení není stoprocentní antikoncepce, ale skutečně prolaktin šanci otěhotnění hodně snižuje. Pokud půjdete k lékaři s tím,že chcete další miminko - v prvé řadě Vám doporučí přestat kojit.
Za odpovědi děkuji:slight_smile:
18. máj 2008 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky tak aj my by sme už chceli pre malú súrodenca, no ona sa ma zatiaľ drží ako kliešť :grinning: ...rozumejte kojenie :wink: Viem že na kojenie sa rozohdne nedá spoliehat ako na 100% antiko(ja som toho dokazom :dizzy_face: ) ale u mńa to tak teda funguje aj keď nechcene.Proste od porodu ešte mrcha nebola. Za nedlho mám ísť na ko. k mojmu gyn. tak som zvedavá či sa niečo porieši :slight_smile:
18. máj 2008 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj bielanevesta- to ja jsem měla tedy ms po 6 měsícćh (od příkrmů).Ale kojila jsme do 19 měsíců. Nijak extra jsme se nesnažili, ale neotěhotněla jsem. A ani zatím teď ( sice se snažíme tepeve od března intenzivněji ). Proto se ptám , jestli nemá nékterá zkušenosti s bylinkami:slight_smile: Díky
18. máj 2008 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj bielanevesta aj umňa kojenie pôsobilo ako antikoncepcia :grinning: malého som odstavila len pred dvoma mesiacmi a to už mal 27 mesiacov :sweat_smile: a moja mrcha prvý krat prišla až 20 mesiacov od pôrodu. Pri doktorke som bola v júli na preventívke a ona ma skôr nahovárala aby som ešte kojila pokiaľ mi to problémy nerobí :grinning:

eloana tak k bylinkám ja som pila zatiaľ len čaj alchemilky :slight_smile:
18. máj 2008 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte otváram znovu túto tému u nás je to stále rovnaké nič sa nedarí dúfam že nebudeme čakť tak dlho ako pri malom
7. nov 2008 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj eli :slight_smile: Ani u nás nie je nič nové. Ešte malého kojíš?
7. nov 2008 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj janka ano stále kojíme ale už iba nadránom :wink: ako to dopadlo stým uškom u malej? :confused:
10. nov 2008 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre. Mala v ňom len zaľahnuté z toho zápalu. Našťastie sa to po liečbe antibiotikami a prefúknutím dutín napravilo, hoci odvtedy sa to zopakovalo ešte raz. Ale teraz už viem, aký priebeh má u nej zápal stredného ucha a dávam si veľký pozor. Doktorka nám odporučila počas nádchy používať aj sprej s morskou vodou (my máme Physiomer), aby zápal nemal ani šancu :wink:
10. nov 2008 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak otváram opät tuto tému malý mal 5 rokov a nám stále nič sa nezadarilo:frowning2: IFV sa zadarilo ale bbo sa nevyvýjalo:frowning2:
3. jan 2012 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise no co nam ine zostava, jedine stale skusat a neklesat na duchu :slight_smile:, u nas to budu v aprili "iba" dva roky co sa pokusame o druheho prcka
3. jan 2012 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@spalka musime skušať a skušať aj ked niekto to ma jednoduch stačí ak "naňu položia gate" a je tehotná:frowning2:
3. jan 2012 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj my sa snazime, zatial 4 mesiace.
3. jan 2012 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise aky je vas problem? ja som po nasom este nepatrala, ale uz sa chystam na gyndu, zatial verim, ze to mam len v hlave, mozno sa aj trochu bojim zistit o co ide :wink:
3. jan 2012 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@spalka v centre zistili že manžel má pomalšie spermie, mne teraz robia genetiku lebo som mala kolaps,ešte ma čaká hematolog
3. jan 2012 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise ach jaj, pekne bojujete, drzim palec, este ze uz mate jedneho skrecka, aspon ten robi radost :wink:
3. jan 2012 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
podarilo sa nám druhe bábenko od januára tohto roku máme doma 2 mesačnu julianku :slight_smile: nevzdávajte to babulky a skušajte všetko možne aj nemožne ten malinký drobček v perinke za to stoji :slight_smile:
11. mar 2013 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Tvoj príspevok