• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť s druhým bábätkom?

3. mája 2013 
@elise ahoj,tesim sa,ze sa vam druhe babatko podarilo,aj ked ste nan museli cakat :slight_smile: nasla som tuto temu,mam doma 7rocneho chlapca a 11mesacneho syna,stale ho kojim-a tiez sa uz niekolko mesiacov pokusame o dalsie babatko,no neuspesne...mam za sebou aj jeden test pozitivny,no nevyslo to...tak skusame dalej...cyklus mam 28dnovy od prvej ms po porode,len sa nam nedari...
3. máj 2013 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzi241 ahooj,drzim ti velmi palceky ked sa pokusate o tretie babatko,nech vam to vijde...
rady alebo recepty"ako nato neexistuju....bo myslim si ze ked chcete velmi splni sa to,ked prave prestanete dufat.....

Drzim palceky:slight_smile:
3. máj 2013 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
@zuzi241 držim palčky zadari sa uvidiš:slight_smile:
3. máj 2013 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janicka11 Dakujem :slight_smile: no je pravda,ze chlapci neboli planovani :slight_smile: prvy mal byt zapal vajecnika-na to ma isla liecit dr,lebo som k nej prisla s bolestami vajecnika :D a druhy bol chripka,lebo uplne na zaciatku som mala priznaky choroby,ale chora som nebola :D a teraz sa snazime asi 8mesiacov,ale nesledujem sa nejako velmi,len minuly mesiac som si urobila test,ked mi meskala ms...inak moj maly sa narodil minuly rok v juni :slight_smile: tak drzim palceky aj ja tebe :slight_smile:
3. máj 2013 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise dakujem.. :slight_smile: no mne doktorka na kontrole po 600nedeli povedala,ze ked kojim,mozno bude trosku tazsie otehotniet,ale mame sa snazit,tak sa snazime :slight_smile: ze ked sa mi nepodari otehotniet tak do roka,potom to zacne riesit...ale vidim,ze nie som jedina,ze je nas dost,ktore by sme babatko chceli a nejako sa nedari...
3. máj 2013 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
@zuzi241 kolko máš rokov? ja som si kupila ovulačn testy prdictor fertility a išli sme minulý april na tom ale zduplovali sm to vkladom embrijka (KET) a zadarilo sa :slight_smile: medzitým som mala jdne potrat zistili mi trombozu a mala som cievnu prihodu, všetko dopadlo super a tešime sa z dcerky
3. máj 2013 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@elise 29 :slight_smile: este to nie je tak vela ze?ovu testy som skusala dva mesiace este v case,ked som nemala ms po porode.ale boli negativne.tak som to neriesila.ked som dostala ms,potesila som sa,ale asi je to malo.nesledujem ani BT,ani ziadne ine znaky ovulky,ale myslim,ze ovu mam-kedze som mala uz aj test pozitivny a citim bolesti ako pri ovu.ale o dva tyzdne idem k lekarke,tak sa s nou porozpravam,mozno sa niekam posuniem.
3. máj 2013 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
@zuzi241 nie je to vela zatial je to v pohode :slight_smile: máte dostatok času
3. máj 2013 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@elise aj ja verim,ze to bude v pohode :slight_smile: inak je uzasne,ze vam to druhe babatko vyslo,aj ked to bola dlha a tazka cesta..:slight_smile: len budte zdravi....
3. máj 2013 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tvoj príspevok