Ako otehotnieť s druhým bábätkom?

elise
25. okt 2007

máme 10 mesačného syna ktorého velmi lubime pretože bol vytúžebé bábatko po 6 rokoch snaženia, mala som velmi ťažký pôrod ale aj tak túžime znovu otehotnieť, syna kojím 2x do dna, milujeme sa pravidelne, manžel nemá žiaden problém a nedarí sa nám otehotnieť, vždy som z toho smutá, poradíte niekto ako na to prosím????hovorí sa že ked je už jedno dieťa tak druhé ide hned lahko.doma máme vytvorené výborné podmienky aj pre dsuhé bábatko, jem plnotučné výrobky a stále nič ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ je niektorá ktorá mala podobný problém, a má už aj druhé bábatko???možno je to vekom ale mám 32 rokov.poradte prosím

elise
autor
17. máj 2008

zuzka ja som si začala merať teplotu tak uvidím, o prvé sme sa snažili 6 rokov 😒 teraz skúšame už rok tak dúfam že sa podarí lebo čakať dalších 6 to už budem stará pred 40 a manžela mám o 12 rokov staršieho tak dúfam že sa nám to aspon do 2 rokov zdarí lebo by sme aj tretie privítali 😉 som neskromná že? 😅

zuzkap2
17. máj 2008

ja si BT meriam už od decembra 😉 no my sa snažime už 10 mesiacov a už teraz mi to pripadá ako večnosť 😒 a prečo neskromná 😅 veď tri detičky nieje až tak veľa 😀

elise
autor
17. máj 2008

to je tak akurát len aby boli 😉

zuzkap2
17. máj 2008

neboj určite budú 😅

elise
autor
17. máj 2008

zuzka a vychádza ti ovulka presne? ja mám cyklus 32-35

zuzkap2
17. máj 2008

mne sa cyklus len teraz ako tak upravil, (mávam ho 27 dňový) lebo som dlho kojila, ale ovulku mám pravidelne na 12-13 deň

elise
autor
17. máj 2008

pýtala som sa doktorky že či je problém že kojím, ale mrchu mávam. ona že nie je problém kojenie, mám prísť po mrche ešte k nej, tak uvidím čo vymyslí

zuzkap2
17. máj 2008

aj mne povedala dr. ,že problem nieje keď kojím len ja som sa cítila veľmi vyčerpana 😝

elise
autor
17. máj 2008

pozrela som si tvoj albumček máš krásnych a zlatých chlapcov, potom budú super pomocníci 😉

zuzkap2
17. máj 2008

aj ja tvoj 🙂 a tvoj malý je zlaty 😅 😅 😅
ďakujem za pochvalu

elise
autor
17. máj 2008

😉 dúfam že si čoskoro budeme prezerať albumčeky s bruškami 😉 a to našimi bruškami 😉

zuzkap2
17. máj 2008

budeme 😉

elise
autor
17. máj 2008

zuzka idem už spinkať neaká som zmorená ale rada s tebou popíšem aj si možno pomôžeme 😉

zuzkap2
17. máj 2008

Dobru noc ti prajem 😉 aj ja si rada stebou popíšem 🙂 😉

eloana
18. máj 2008

Zdravím všechny🙂
Ráda bych se poradila.Mám 2 letou dcera a ráda bych ji pořídila sourozence.Bohužel zatím se asi 4 měsíce nedaří. Vím,že to neni moc dlouho, ale ráda bych se zeptala , jestli někdo nemáte zkušnosti s bylinkami? Slyšla jsem něco o kontryhelu. Poměrně dlouho jsem kojila a myslím, že bych potřebovala srovnat organismus. Jinak bych jen chtěla říci, že kojení není stoprocentní antikoncepce, ale skutečně prolaktin šanci otěhotnění hodně snižuje. Pokud půjdete k lékaři s tím,že chcete další miminko - v prvé řadě Vám doporučí přestat kojit.
Za odpovědi děkuji🙂

bielanevesta
18. máj 2008

Ahojky tak aj my by sme už chceli pre malú súrodenca, no ona sa ma zatiaľ drží ako kliešť 😀 ...rozumejte kojenie 😉 Viem že na kojenie sa rozohdne nedá spoliehat ako na 100% antiko(ja som toho dokazom 😵 ) ale u mńa to tak teda funguje aj keď nechcene.Proste od porodu ešte mrcha nebola. Za nedlho mám ísť na ko. k mojmu gyn. tak som zvedavá či sa niečo porieši 🙂

eloana
18. máj 2008

Ahoj bielanevesta- to ja jsem měla tedy ms po 6 měsícćh (od příkrmů).Ale kojila jsme do 19 měsíců. Nijak extra jsme se nesnažili, ale neotěhotněla jsem. A ani zatím teď ( sice se snažíme tepeve od března intenzivněji ). Proto se ptám , jestli nemá nékterá zkušenosti s bylinkami🙂 Díky

zuzkap2
18. máj 2008

Ahoj bielanevesta aj umňa kojenie pôsobilo ako antikoncepcia 😀 malého som odstavila len pred dvoma mesiacmi a to už mal 27 mesiacov 😅 a moja mrcha prvý krat prišla až 20 mesiacov od pôrodu. Pri doktorke som bola v júli na preventívke a ona ma skôr nahovárala aby som ešte kojila pokiaľ mi to problémy nerobí 😀

eloana tak k bylinkám ja som pila zatiaľ len čaj alchemilky 🙂

elise
autor
7. nov 2008

ahojte otváram znovu túto tému u nás je to stále rovnaké nič sa nedarí dúfam že nebudeme čakť tak dlho ako pri malom

giovannajana
7. nov 2008

ahoj eli 🙂 Ani u nás nie je nič nové. Ešte malého kojíš?

elise
autor
10. nov 2008

ahoj janka ano stále kojíme ale už iba nadránom 😉 ako to dopadlo stým uškom u malej? 😕

giovannajana
10. nov 2008

dobre. Mala v ňom len zaľahnuté z toho zápalu. Našťastie sa to po liečbe antibiotikami a prefúknutím dutín napravilo, hoci odvtedy sa to zopakovalo ešte raz. Ale teraz už viem, aký priebeh má u nej zápal stredného ucha a dávam si veľký pozor. Doktorka nám odporučila počas nádchy používať aj sprej s morskou vodou (my máme Physiomer), aby zápal nemal ani šancu 😉

elise
autor
3. jan 2012

tak otváram opät tuto tému malý mal 5 rokov a nám stále nič sa nezadarilo☹ IFV sa zadarilo ale bbo sa nevyvýjalo☹

spalka
3. jan 2012

@elise no co nam ine zostava, jedine stale skusat a neklesat na duchu 🙂, u nas to budu v aprili "iba" dva roky co sa pokusame o druheho prcka

elise
autor
3. jan 2012

@spalka musime skušať a skušať aj ked niekto to ma jednoduch stačí ak "naňu položia gate" a je tehotná☹

uzovicka
3. jan 2012

Aj my sa snazime, zatial 4 mesiace.

spalka
3. jan 2012

@elise aky je vas problem? ja som po nasom este nepatrala, ale uz sa chystam na gyndu, zatial verim, ze to mam len v hlave, mozno sa aj trochu bojim zistit o co ide 😉

elise
autor
3. jan 2012

@spalka v centre zistili že manžel má pomalšie spermie, mne teraz robia genetiku lebo som mala kolaps,ešte ma čaká hematolog

spalka
3. jan 2012

@elise ach jaj, pekne bojujete, drzim palec, este ze uz mate jedneho skrecka, aspon ten robi radost 😉

elise
autor
11. mar 2013

podarilo sa nám druhe bábenko od januára tohto roku máme doma 2 mesačnu julianku 🙂 nevzdávajte to babulky a skušajte všetko možne aj nemožne ten malinký drobček v perinke za to stoji 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre