Ako zvládnuť to stále snaženie?

superzvedavka
2. okt 2008

Chcela by som sa spýtať, čo robíte, aby ste zvládli každomesačný neúspech, keď opäť príde menštruácia a vy dovtedy dúfate a veríte, že sa to konečne podarilo ☹

mirip
2. okt 2008

ja už nerobím nič, po troch rokoch snaženia a teraz missed abortion a kyrete nerobím nič, kašlem na všetko, život je nespravodlivý niekomu dáva a si to nevie vážiť a niekomu vždy berie....žial nám zatial vždy len a len bral..

slnieckova
2. okt 2008

Zvladnut sa to neda 🙂 da sa to len prezivat. Hlavne je zamerat sa na nieco ine, aj ked sa to neda, ale zvyknut si zit bez babatka a ked ma prist, tak pride 🙂 Ved manzelstva su stastne aj bez deti... aj ked sa to tazko pise a este tazsie cita, ale tym, ze budeme kazdy mesiac nestastne, uplakane nic nezmenine a nikomu a nicomu tym nepomozeme 😔

superzvedavka
autor
2. okt 2008

Len ja mám pocit, že keď to pôjde takto ďalej....zbláznim sa....aj som si povedala, že to nechám tak....prestala som si merať BT, prestala som si všímať aký je deň, ale keď prišli "moje dni"a to po 5 dňoch meškania.... zas ma premohla beznádej☹

xt1na
2. okt 2008

Ahoj superzvedavka,
tiez mam ten pocit. A hlavne mam rada, ked kazdy hovori, ze sa nemas na to sustredit.
Aspon mne sa to neda, ked to tak velmi chcem. ☹

lusina
2. okt 2008

AHoj xt1na,

akurát som ti odpísala na inom fóre. 😀
nie, nedá sa na to nemyslieť, aj mne to všetco hovoria."príde to ked to nebudeš čakať,ked nebudeš na to myslieť". ale to sa nedá, ako si mám vymazať mozog? ak niekto vie, nech poradí.

xt1na
2. okt 2008

a ja som ti tam uz aj odpisala. som tu dnes len druhy den, tak tu trosku plavam.

lusina
2. okt 2008

ja som tu tiež neni o nič dlhšie.tiež len pár dní. 🙂

misik1
2. okt 2008

dievcata je to tazke...a tak sa treba dat cim skor do ruk odbornikov, nech zistia co je za tym nedarenim sa...

lusina
2. okt 2008

ahoj misik1,
dala som sa do rúk odborníkov, tý nič nezistili, všetko je ok...a vidíš......nič.

misik1
2. okt 2008

a co vsetko zistovali?

misik1
2. okt 2008

okrem beznym moze byt problem v imunite, a to sa bezne nezistuje....

xt1na
2. okt 2008

Misik ahoj,
mne napr. zistovali laparoskopiou, ci mam priechodne vajickovody. Tie su tiez v pohode,
urobili mi aj ich cistenie a tiez sa stale nedari.

lusina
2. okt 2008

ahoj Mišík,
zisťovali či mávam ovuláciu, či sa mi tvorí žlté teliesko, hormonálny profil-z krčka maternice aj z krvi,ako sa mi vytvára sliznica či je ok,protilátky na spermie, u muža spg. všetky potrebné vyšetrenia. v heliose v MT. všetko je u nás ok. a stále sa nedarí........... ☹

katka444
2. okt 2008

ahojte, mne je tiez kazdy mesiac tazko, ale co uz. musime verit ze raz to pride. ono psychaka vraj robi strasne vela a pritom mozte byt uplne zdrave. ja sa prave chystam na vysetrenia, tak uvidime.

misik1
2. okt 2008

baby ale napriklad pritilatky proti ovariam, zona pelucida, autoprotilatky u spermii, ktore inak vyzeraju velmi dobre....je toho este vela...

katka444
2. okt 2008

a co je to ta imunita???

lusina
2. okt 2008

a čo je zona pelucida?

katka444
2. okt 2008

teda ja viem co je to imunita, ale ako je to myslene v suvislosti s otehotnenim 😀

misik1
2. okt 2008

pozrite si temu imunologicke testy

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre