• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Alternatívne spôsoby ako pomôcť tehotenstvu

8. decembra 2011 
@erika12345 Ďakujem za rady... som rada, že si mi to napísala, lebo pravdu povediac som nemala dobrý pocit z toho, že gynekológ mi povedal, že keď otehotniem, miesto anopyrínu si začnem pichať injekcie.. pričom hematologička mi povedala, že do 20tt ho určite mám brať a potom sa ukáže podľa výsledkov...
A ty si tiež mala potraty než si porodila zdravé bábätko? A brala si aj hormóny na začiatku (duphaston alebo podobné)?
5. dec 2011 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jednou z alternativ je aj reflexna masaz alebo pripravky Energy :wink:
5. dec 2011 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelia ked som ja potracala, tak som tu na konikovi bola asi jedina s touto diagnozou, preto som pisala... Tiez by mi vtedy pomohlo, keby som o niekom vedela, komu to vyslo...Ja som potratila 3 krat, vzdy v 1. trimestri, raz to uz vyzeralo nadejne, bolo aj srdiecko, aj som prestala krvacat, ultrazvuk v cca 8tt v poriadku a v 12tt sa zistilo, ze babatko od 8-9tt nezije... :frowning2: Brala som hormony, lebo ja som kazde tehu krvacala a spinila, aj toto posledne, duphaston mi nesedel, ale brala som utrogestan. Vsak ak chces, mozme viac popisat cez IP alebo zajdi do temicky trombofilie, tam nas je kopec. :slight_smile: Ten anopyrin je fakt dolezitejsi, aj ked aj pichat si urcite treba, ale v 1.rade sa riad hematologom, ten je na toto odbornik, gynekol. casto nechcu davat v tehu anopyrin, ta moja asi bola vynimka. :slight_smile: A ak mozem poradit, fakt sa s nou porad, ci by si anop. nemala brat dlhsie...Lebo vacsinou kocky beru anop. a od cca 20tt anopy. + nejake injekcie. Ku komu chodis?
5. dec 2011 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.otehotnenie.sk/post/bylinky-podporujuce-plodnost-53/ skuste si to porziet, ja osm sa celkom inspirovala, lebo su mi cajiky blizke...good luck vsetky :slight_smile:
8. dec 2011 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok