Alternatívne spôsoby ako pomôcť tehotenstvu

cigaretka5
3. apr 2008

Ahojte kocky

som fanatik do alternatiivnych sposobov zivota, energii, kamenov, cinskych filozofii. dala som dokopy par veci ktore vam na zaklade feng shuej, alebo inych veci mozu pomoct.
Ja osobne som presvedcena ze energie nas obklopuju oplyvnuju a my harmoniou ích prudenia vieme veci krasne a pozirivne ovplyvnovat. Mame takto urobeny cely byt a veci ktore som chcela zlepsit zlepsene su. Tak preco by to nevyslo aj pri babatku.
Tu je par veci ktore by vam mohli pomoct
- pozitivne myslenie
- kvet resp krik granatovnika punskeho by ste mali mat v bielom crepniku v spalni
- na nocnom stoliku resp oboch stolikoch by ste mali mat morske muslicky umyte predtym v mydlovej vode a nabite slnecnou energiou. tu je dolezite aby sa ich nik okrem vas a partnera uz po dobyti nedotykal
- symbol plodnosti je uz na tomto fore niekolko krat spominany mesiac- stoji za to nosit privesok mesiaca na krku
- idealna je aj fotka dietat v zapadnej casti bytu domu - osobne by mi to ale asi dobre na psychiku nerobilo
- ak sa nedari skuste si zenske reprodukcne organy vycistit kamenom karneol- ked si ho kupite umyte ho v mydlovej vode nabyte na slnku a prikladajte na podbrusko

Dievcata drzim palec

nelia
5. dec 2011

@erika12345 Ďakujem za rady... som rada, že si mi to napísala, lebo pravdu povediac som nemala dobrý pocit z toho, že gynekológ mi povedal, že keď otehotniem, miesto anopyrínu si začnem pichať injekcie.. pričom hematologička mi povedala, že do 20tt ho určite mám brať a potom sa ukáže podľa výsledkov...
A ty si tiež mala potraty než si porodila zdravé bábätko? A brala si aj hormóny na začiatku (duphaston alebo podobné)?

desszi
5. dec 2011

Jednou z alternativ je aj reflexna masaz alebo pripravky Energy 😉

erika12345
5. dec 2011

@nelia ked som ja potracala, tak som tu na konikovi bola asi jedina s touto diagnozou, preto som pisala... Tiez by mi vtedy pomohlo, keby som o niekom vedela, komu to vyslo...Ja som potratila 3 krat, vzdy v 1. trimestri, raz to uz vyzeralo nadejne, bolo aj srdiecko, aj som prestala krvacat, ultrazvuk v cca 8tt v poriadku a v 12tt sa zistilo, ze babatko od 8-9tt nezije... ☹ Brala som hormony, lebo ja som kazde tehu krvacala a spinila, aj toto posledne, duphaston mi nesedel, ale brala som utrogestan. Vsak ak chces, mozme viac popisat cez IP alebo zajdi do temicky trombofilie, tam nas je kopec. 🙂 Ten anopyrin je fakt dolezitejsi, aj ked aj pichat si urcite treba, ale v 1.rade sa riad hematologom, ten je na toto odbornik, gynekol. casto nechcu davat v tehu anopyrin, ta moja asi bola vynimka. 🙂 A ak mozem poradit, fakt sa s nou porad, ci by si anop. nemala brat dlhsie...Lebo vacsinou kocky beru anop. a od cca 20tt anopy. + nejake injekcie. Ku komu chodis?

ika84
8. dec 2011

http://www.otehotnenie.sk/post/bylinky-podporuj... skuste si to porziet, ja osm sa celkom inspirovala, lebo su mi cajiky blizke...good luck vsetky 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre