Bola som u psychotronika. Máte aj vy dáku skúsenosť?

beremise
7. nov 2007

viete co dnes som bola u psychotronika , kamoska mi ho odporucila ale ani neviem naco som sla. snazime sa o babo viac ako2rok a v poslednom cASE velmi stresujem ked mam dostat kramy ze mi nakoniec meskaju ale nie z tehotenstva, tak som si povedala ze mi pozno pomoze odburat stres. ja viem ze ked sa na to velmi mysli tak sa nezadari, ale on mi povedal, ze aj keby som skocila do bazena plny spermii tak by som neotehotnela. surove ja viem ale nemohol to tak odpisat ze uz nikdy , viem ze mam teraz problem otehotniet a vlastne aj problem dostat normalne menzes ale to nie je dovod ze nemozem mat dieta. jedno uz meme a minuly rok som potratila. potom mi povedal ze mam blokaciu hlavne v hlave preto sa blokuje rozmnozovanie. ja aj to viem ved mi to kazdy dr. vravi ze velka tuzba po babetku , myslenie na to kedy a ci sme ho dnesnym sexom splodili to dokaze riadne zablokovat.no ale nemohol mi to takto povedat< musel o tom rozpravat ze v ziadnom pripade mi tehotenstvo nehrozi. stve ma to na co som tam vobec sla. mali ste niektora s takym niecim skusenost?

melory
7. nov 2007

ako moze psychotronik holku zdeptat? ja som myslela, ze on ma pomahat!

beremise
autor
7. nov 2007

vraj on mi pomohol v tom ze mam prestat na to mysliet a tesit sa z inych veci. ale to som ja vedela. vlastne vsetko co mi povedal som vedela. mne to pripadalo ako kritika , ste taka...taka...taka... nemate robit to...to...to...
vlastne vsetko co ma trapilo mi este surovo hodil do oci. cakala som od toho nieco ine podporu nejaku pomoc ale nie zjazdenie. no ktory clovek nepreziva stresy aj ked len male, kto nema ubehany zivot ked musi do prace z prace domov venovat sa rodine , ved zena ma toho az az a preto je zla preto si zasluzi kritiku lebo niekedy si nema cas ani sadnut?asi potrebujem vysvetlenie co vlastne psychotronici robia lebo zatial mi ublizil.

ibi
7. nov 2007

Ahoj* nedaj sa a skus zamestnat hlavku niecim inym: clovek nemoze mysliet na dve veci sucasne! Neboj babo bude,vsak uz sa predtym podarilo! Psychotronik je kvazi odborny nazov na nic. Pseudoveda alias vestec! Skoda peniazkov...

zuzizuz
8. nov 2007

beremise, mozno to povedal preto, aby si sa s tym zmierila a prestala na to po case mysliet a potom otehotnela bez problemov. mozno tym myslel dobre, ale povedal to teda dobre surovo, sa ti necudujem ze sa citis ublizena.

beremise
autor
8. nov 2007

diky moc, som kludnejsia.

dusany
24. júl 2012

1. stupeň -Zóna slabá, na hranici detekce, účinky organizmem neregistrovatelné, nebo eliminovatelné.
2. stupeň -Senzibilem dobře rozpoznatelná, její účinky dokáže zdravý organizmus i dlouhodobě eliminovat, nemocného člověka však již zřetelně oslabuje a proces léčby prodlužu
3.stupeň-Zóna oslabuje nervový systém, vzniká lehká nervozita bez zjevné příčiny. Účinky zdravý organizmus dokáže po nějaký čas eliminovat, nemocný však vykazuje stále se nelepšící obtíže.
4. stupeň -Silná nervozita, nespavost, dysfunkce orgánů. Zdánlivě nevyléčitelné chronické bolesti a nemoci, které se však pobytem mimo zónu rychle zlepšují. Zdravý organizmus dokáže po krátký čas vzdorovat, nemocný již nikoliv.
5. stupeň -Vznik nezhoubných malformací, neklid přenášející se i mimo zónu. Poruchy funkcí orgánů, které se pobytem mimo zónu nelepší, a je nutné je léčit. Bolesti, nervový stav je podobný stresu.
6. stupeň -Vznik degeneračních změn, deprese, bolesti neznámého původu nereagující na terapii, vystupňované obtíže předchozího stupně.
7.stupeň - Během let vznik mutací a kancerogenních změn. Může, ale nemusí být nervová reakce (jedná se o oblast prahu nervové reaktivity). Člověk pozoruje spolu se svými bližními ztrátu svých fyzických a duševních sil, rychle stárne.
8. stupeň - Vznik zhoubného bujení během několika let, ale chybí již zcela nervová reakce, a proto se v této zóně cítí člověk o něco lépe než v předchozí (o to více je zákeřnější). Poruchy orgánů tady nejsou tak markantní (i když jsou těžké), bolesti většinou nervový systém není schopen přenést, a tak jsou jen minimální. Normální spánek ale v podstatě chybí,spíš je patrná apatie.
9. stupeň - Zhoubné bujení se projeví během několika měsíců - nedojde-li však dříve k úmrtí ze selhání některého orgánu, případně imunitního systému. Poruchy narůstají, projevuje se vyčerpání, apatie. Člověk ani organismus nevzdorují, regenerace chybí, vznikají atrofie a otrava metabolity.
10. stupeň - Téměř okamžité poruchy orgánů a jejich funkcí, které jsou příčinou úmrtí (tedy již ne rakovina). Zástava růstu, rychle vzniká tupá bolest hlavy. Apatie již nemá čas vzniknout, protože obvykle vzniká úzkost a fobie (často doprovázená halucinacemi), člověk zde dlouho nevydrží pobývat.
11. stupeň- Ztráta rovnováhy (nebezpečí úrazu). Během několika hodin ztráta vědomí. Těžký šokový stav bývá příčinou úmrtí během několika dní. Stav organismu se jen výjimečně upraví intenzivní léčbou.
12. stupeň - Smrtelně nebezpečná zóna. Smrt nastává během několika hodin podle původu patogenního záření, většinou šokem.
(dle Ing. Jaroslava Hanuse "Tajemné pyramidy ve službách člověka", vyšlo v nakladatelství PRAGMA a knihy "Každý člověk senzibilem").
Některé typy zón mají schopnost rozkmitat atomy těžkých prvků, tedy prvky s vyšší atomovou hmotností. Kmitající (rezonující) atomy vytěsňují svým pohybem ze svého okolí lehčí atomy, což se na molekulární úrovni projeví jako molekulární separace. To znamená, že takováto zóna vyvolá válku atomů a molekul ve hmotě, která je touto zónou zasažena. Důsledkem této války je poškození přístrojů, strojů a jiných technických zařízení i živých organizmů..Valka vyvolaná geopatogenní zónou, v tak jemném a složitém zařízení, jakým je lidské tělo. Není pak divu, že se bojující atomy a molekuly ve vašem těle projeví v podobě vleklé choroby nebo v kombinaci několika chorob najednou.

dusany
24. júl 2012

GEOPATOGÉNNE ZÓNY, DRAČIE ŽILY ZNÁME UŽ 5 TISÍC ROKOV...Viete o tom, že geopatogénne zóny sa nedajú odstrániť. Pochádzajú až zo zemského jadra a ich elektróny s ťažšou atómovou hmotnosťou sa dostávajú cez anomálie v zemskej kôre tektonickými, zlomami, dutinami, nerastnými ložiskami stúpajú až do výšky 3km nad zemský povrch. Je to elektromagnetické vlnenie zo zložkou elektrickou, magnetickou a nosným kmitočtom podobné TV,radiovým vysielačom a iným vyžarovaním.. Majú rozdielny kmitočet aj nižší než 20 Hz s vlnovou dĺžkou od 1cm až do 100 cm. Zóny Curriho-mrežovité vesmírne. zóny Hartmanove, tiež mrežovité vesmírne a zóny vodné. Zóny Hartmanove sa tiahnu z juhu na sever a zo západu na východ. Ich mrežovité pásy sú široké od 25 – 30 aj viac cm a vzdialenosť medzi pásmi je celkom blízka a môže byť cca 4,3 m menej aj viac. Zóny Curriho prelínajú v mreži Hartmanove zóny pod 45 stupňami a tiahnu sa zo severozápadu na juhovýchod adď. Majú šírku 20 až 25 cm i viac a vzdialenosť pásov v ich mreži tiež môže byť blízko,ale aj cca 3,5 m a viac. Šírka zón kolíše až do 50 cm i viac. Vodné zóny zosilňujú bahenné podzemné podložia, podzemné vodné toky a riečišťa.Zóny svätý Juraj a po ich oboch okrajoch zóny Ley,ktoré prechádzajú našou planétou zo severu na juh a z východu na západ v líniach vzdialené od sebe od 70 do 700 m. Najväčšia šírka zóny svätý Juraj je 2,9m a zóny Ley po jej oboch stranách v rovnobežných líniach so šírkou 90 cm. Najväčšia intenzita GPZ sa prejaví v nočných hodinách počas búrok, za sychravého počasia,za novu a splnku mesiaca a za zvýšenej erupcie slnka a v jarnom a jesennom období. Vodné môžu prechádzať cez naše obydlia aj chaotický v pásoch. Všetky menované zóny aj s nebezpečným priemyselným elektrosmogom vyžarovaným z TV vysielačov, mobilných vysielačov, vysokého napätia, WI-FI,bielej techniky,TV-prijímačov, počítačov, trafostaníc, z domácich elek. rozvodov 240 -400 V ale aj s veľmi vysokého napatia 22kV až 400kV v blízkosti domov sa už v dnešnej dobe dajú odrušiť, eliminovať cca na 95 % . Ide tu o nové,dlhodobé eliminovanie bez akejkoľvek údržby. Žiadne kamienky, gaštany , slama, lístie, pyramídy, šarlatanstvo a pod. V miestach pomalého pôsobenia podľa intenzity žiarenia GPZ už po niekoľkých rokov,u niekoho skôr sa začnú objavovať prvé príznaky rôznych chorôb od únavy, bolestí hlavy, bolestí v krížoch, kolenách, zlé trávenie, ťažké, chladné a bolestivé nohy a bolesti kĺbov a iné skryté nemoci. Tam, kde sa dve až tri zóny pretínajú so silnejšou intenzitou, podľa celosvetových štatistik sú nádorové ochorenia častejšie. Pes pri donútení žiť v zlých, prekrížených GPZ dlho nevydrží. Mačka,mravce,včely,termity a hady zlé GPZ vyhľadávajú. Včely ich obľubujú a majú v nich lepšiu znášku. S počiatku sa nám prostredie, kde žijeme javí až na niekoľkých jedincov normálne. Po určitom čase nedokážeme žiť uvoľnene kvôli stálym stresom z GPZ. Neustále stresy postupne s väčšou nervozitou nám pomáhajú zhoršovať látkovú výmenu - celkový metabolizmus. Pri zhoršenom metabolizme sa vstrebávanie výživných látok, vitamínov ,minerálov a liekov dostáva na miesta určené v ľudskom organizme iba čiastočne. Ranné budíčky nám často spôsobujú väčšiu únavu než večer pred spaním. Máme pocit, že si vo svojom dome nemôžeme dobre oddýchnuť. Zlá látková výmena nám zhorší imunitný systém, čo znamená na pol zdravie, na pol choroba. Pri rôznych chorobách a stálom zdržiavaní sa v GPZ zónach sa organizmus zotavuje z chorôb len pomaly, alebo vôbec i napriek najlepším liekom. Z mojej skúsenosti som sa začal zaoberať mojou rodnou dedinou. V jednej podhorskej dedinke v uličke s menším stúpaním je len 5 domov a v nich 7 nádorových onemocnení, 3 štítne žľazy a iné choroby. Lokalita je dosť zamorená GPZ .Podľa mňa tie to choroby za normálnych okolností, by tam byť nemali, kvôli zdravšej životospráve. Ak bývame v rodinnom dome, je dobre mať stromy v blízkosti domu.Je to jedno,či sú ovocné,alebo okrasné, hlavne väčšie. Spolu s veľkými kameňmi oblého tvaru okolo domu nám z časti GPZ odrušia. V paneláku- železo betónovej džungli je to ešte horšie. So stúpajúcim poschodím sa zóny mierne zosilňujú a na viac nás môžu ohrozovať susedia väčšími kovovými predmetmi ,ktoré pôsobia iným ako rezonátory. Výklopné zrkadla dobre GPZ odrážajú. Nebezpečne škodlivé internetové WI-FI pripojenia s vysokým kmitočtom 2,4 až 5 GHz nás môžu ožarovať svojím vysielačom a prijímačom na veľkú vzdialenosť. Zistíme to jednoducho kliknutím na pripojenia na lište monitora, koľkí susedia vám posielajú škodlivé vysokofrekvenčné signály z WI-FI Meraním sa zaoberám už dlhšiu dobu a len v ojedinelých bytoch sa náhodou postele a gauč nachádzali len čiastočne v škodlivých zónach. Väčšinou tomu tak nie je. Okrem toho meriam imunitu, cholesterol,príčinu chorôb, vhodné a nevhodné jedla, účinnosť a škodlivosť a účinnosť liekov v percentách a celkový organizmus, vyhodnotenie je v percentách, alebo číslom na desatinné miesta.Pozor-neveštím a všetky merania aj na DIAĽKU robím v reálnom čase. dm2000@centrum.sk, zdraví Dušan Maras

baura1
3. sep 2012

no mne sposobil depresiu skor lekar z ferticentu v Blave idiot! ten mi povedal ze nech zabudnem ze sa mi to nikdy nepodari a to ma ani nevysetril len si pozrel nejake moje stare vysledky z krvi a pritom som uz raz otehotnela prirodzene akurat ze som potratila ☹
to skor taky liecitel mi pomohol aj sa k nemu zas chystam ked som bola naposledy u neho tak sa mi potom podarilo otehotniet a to sme ani tehotenstvo s nim nerieisli 🙂

dusany
29. aug 2015

ŠKODLIVOSŤ GPZ A ELEKTROSMOGU Z UVEDENÝCH ZDROJOV A ICH BEZPEČNÉ ELIMINOVANIE PRIEMERNE AŽ DO 98 %.

ZÓNY HARTMANOVÉ MREŽOVÉ - len slabé poškodzovanie zdravia pri spánku od 0 - 6 %.

ZÓNY CURRIHO MREŽOVÉ - len slabé poškodzovanie zdravia pri spánku od 0 - 7 %.

ZÓNY VODNÉ SPODNÉ TOKY- Intenzívne poškodzovanie zdravia pri spánku od 0 - 30 %.

ZÓNY SV. J. ZÓNY SVATÝ JURAJ – Poškodzovanie zdravia pri spánku od 0 – 8 %.

ZÓNY LEY - Intenzívne poškodzovanie zdravia pri spánku od 0 – 26 %.

Zóny mrežové Hartman a zóny mrežové Curri pri ich spoločných krížov-priesečníkov poškodzujú zdravie hlavne pri spánku až do 11%.

Na každom kontinente sú zóny mrežové Hartman a Curri podľa ich intenzity rôzne. V Afríke sú na niektorých miestách už takmer nedetekovateľné. Na Slovensku sa ich intenzita žiarenia pohybuje od 5.° (stupňa) do 8.° a ojedinele až do 9.° podľa medzinárodnej stupnice škodlivosti od 1 do 12.

Zónam Hartmanovým sa pri spánku nedá nijako vyhnúť kvôli ich veľkej hustote a možno ich s úspechom eliminovať až na 100 %.
Zóny Curriho sa tiahnu 45° naprieč zónam Hartman a ich mrežovitý priebeh je od seba na niektorých miestách dostatočne vzdialený,tak,že jedná posteľ sa dá ako tak vtesnať medzi ich pasy,ale tu zase zaleží aj na tom ako je umiestnená posteľ v izbe a ako sú situované steny izby podľa svetových strán. Veď asi nikto si nedá posteľ zo šikmá do stredu izby len aby sa vyhol zónam Curriho pasom.

Zóny Curri sa tiež dajú úspešne eliminovať až do 98 %,ale nie amuletmi,pyramídkami a kadejakými želatinovými ozdôbkami z kovových pilín a rôznymi technickými tieničmi,ktoré okrem nízkeho eliminovania naviac chrlia ešte ďalšiu zmes nežiadúcich škodlivých kmitočtov od 10- 15 %.okrem samozrejme prírodných tieničov.

Zny vodné spodné toky sa dnes už dajú bezpečne odrušiť špičkovými eliminátormi až do 96 %.

Zóny sv. Juraj tiahnuce sa našou planétou z východu na západ a zo severu na juh vzdialené od seba cca 750 m z najväčšou šírkou ich pozitívneho pasu až do 18 m.Aj tieto mohutné zóny sa dajú pekne odrušiť až na 100 %.

Zóny Ley sú obojstranné linie zón sv. Juraj. Zóny Ley sú najviac podobné ich kmitočtom vodným spodným tokom a preto vedú so svojou škodlivosťou 2. priečku.
Zóny Ley sa dajú spoľahlivo eliminovať až do 98 %.

NF NIZKOFREKVENČNÉ ŽIARENIE zo 400 kV.vedenia,22 kV vedenia, inštalačných káblov sieťových rozvodov a zo spotrebičov bielej techniky.

NF elektrosmog môže poškodzovať zdravie pri spánku od 0 až do 18 % podľa intenzity zdroja a podľa vdialenosti zdroja.

VF VYSOKOFREKVENČNÉ ŽIARENIE z mobilných telefónov,WIFI, bluetooth reproduktor,bluetooth sluchadla, bluetooth klavesnica, bluetooth myš,bluetooth adapter, handsfree, TV a radiových vysielačov,BTF vysielačov mobilných operátorov, mikrovlnky,radary a iné VF ožarovače.

VF elektrosmog môže poškodzovať zdravie pri spánku od 0 až do 36 % tiež podľa intenzity zdroja a podľa vdialenosti zdroja od nášho tela.
Preto je najlepšie WIFI pri spánku vypnúť a mať ho od postele patrične vzdialené napr. v bytových domoch na schodiskovej chodbe v šachte a podobne.

Mobilné telefóny zapnuté v pohotovostnom režime vyžarujú VF elektromagnetické žiarenie od 900 do 1800 MHz a preto ich pri spánku od seba dostatočne vzdialime.

NF VF kmitočty sa dajú pomerne dobre eliminovať. NF kmitočty sa najhoršie odrušuju zo všetkých,ale pri dobrom eliminátori sa to dá dosiahnúť až 78 %.

VF kmitočty sa dajú kvalitne eliminovať účelovým odrušovačom novej generácie 98 %.
Hruda diamantu tiež dobre eliminuje svojim emitovaním vyšších kmitočtov od nášho biopoľa a VF kmitočty odruší 82 %. Dusany.

dusany
29. aug 2015

Čo je geopatogénny stres?
ČO JE GEOPATOGÉNNY STRES

Geopatogénny stres je neustále pôsobenie negatívnych elektromagnetických žiarení z geopatogénnych zón -GPZ na osoby zdržiavajúce sa v tiahnúcich sa pasov zón mrežových Hartman, mrežových zón Curri,vodných spodných tokov, zón sv. Juraj a zón Ley.

Osoby vystavené neustálemu pulzujúcemu žiareniu z útrob zeme sa necítia dobre po celý čas ich pobyte a nijako si v svojom dome nevedia kľudne oddýchnuť.

Sú nepokojné, vystresované, nervózne, unavené a už nevedia čo je naozajstný kľud.
Nevedia sa dobre sústrediť, kvalitne uvažovať a sťažujú sa tiež aj na zhoršenú pamäť.
Pociťujú rôzne neduhy ako je zhoršené trávenie,bolesti hlavy, bolesti chrbta,bolesti kĺbov šliach a svalov.
Mnohí z nich po dlhšej expozícií vystavení zemskému žiareniu majú vystrašený výraz, ovisnutú bledú tvár a nič a nikto ich už nevie potešiť.

Do postele idú večer s obavou, lebo vedia, že ani tam si dobre s častým budením sa s prebdeným polovičným spánkom nezregenerujú.
Ráne vstávanie je pre nich unavenejšie než večer pred spaním.

Takíto ľudia sú ako bez duše a valí sa na nich jedná choroba za druhou.
Chceli by myslieť aj pozitívne a plánujú si, no hoci ich plány boli banálne neuskutočnia sa.

Milá a príjemná návšteva pri kávičke s pozitívnym naladením ich nakrátko poteší a rozhovor prebehne často bez úsmevu.

Pri zmene týždňového - dvojtyždňového pobytu na inom mieste sa ich stav začne zlepšovať a pri návrate domov o dva dni sú na tom ako pred tým.

Ja sa na to dívam z iného pohľadu a skúmam príčiny toho všetkého.
Je treba si položiť otázku z akej príčiny začínajú osoby vystavené geostresu chorľavieť a pri tom im nepomáhajú ani tie najlepšie lieky.
Takéto domy stavby sú postavené na nevhodnom geo podloží, kde by stať nemali.
Sú postavené na mieste, kde je výskyt geopatogénnych zón znemožňujúci zdravé bývanie, ktoré pôsobí zhubne na takmer všetky živé organizmy. Takéto stavby predurčujú celkovú chorobnosť oveľa vyššiu, ako je zvyčajný priemer Dusany.

sulis
31. okt 2017

Tak to nebol psychotronik, ale idiot 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre