Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

petkaerdal
1. dec 2008

cmuk,zlate,ze cakas dve baby 😀
co si myslis,ktory kocik je praktickejsi? za sebou alebo vedla seba? ty aky planujes kupit?

cmuk05
1. dec 2008

ja uz ani neviem raz chcem taky a raz hentaky uvidim kolko budeme mat peniazky... 😉 ale paci sa mi viac za sebou..

petkaerdal
1. dec 2008

cmuk,na tej 6-tej foto v tom albume vybavicka ,to je co? to su tie nohavicky na plienky?

mne kamoska radila,ze vedla seba nieje dobry,ze sa nevmestis cez dvere,ani do vytahu atd..tak neviem,inak sa mi paci viacej asi vedla seba,ale nevidela som nikdy taky kocik na zivo,ci to vobec vojde do kufra

cmuk05
1. dec 2008

su take kociky ktore sa zmestia aj cez dvere maju nejakych 75 cm pisala mi jedna co caka taktiez dvojicky... 😀 😀
ano to su nohavicky jedno vatsie do 8 kg a mensie do 5 kg... 😀

cmuk05
1. dec 2008

a do kufra ssa nam nezmesti lebo mame puntaka... 😀 😀 😀 😀 😀

petkaerdal
1. dec 2008

vyzeraju velmi zlato,este som take s motivaciou nevidela,

no ja teda neviem,aky kocik,paci sa mi aj taky aj taky,ale potom v tom vedla seba asi nieje moc miesta,ked je uzky..asi je lepsi ten za sebou,ten co mas v albume je krasny,presne taky by som chcela,ale su velmi drahe vsak?

petkaerdal
1. dec 2008

aha a planujete kupit väcsie auto? my mame teda väcsie,ale ziadne combi,tak neviem,ci sa vmesti

cmuk05
1. dec 2008

nie neplanujeme zatial kupit koli kociku...staci ze sme kupili byt...pokial pojde tak nebudeme menit....
a taky kocik je cez 20 tis.... ☹ takze neviem

janula13
1. dec 2008

tak babul cakam na slubene foto a uz si len pockam Na petronelku, boze ani pri sebe som to tak neprezivala, konecne viem aky je to pocit tak sa velmi tesit z tehu, to moje mi nejak este nedoslo...Tak babul, setrit sa maximalne a nechat sa obskakovat snazivcom, blahozelam aj jemu, ze moze teda oficialne zmenit nick, na to si tiez rada pockam...
peti, hm, tak asi to tak ma byt, ved zle mi bolo fakt aj za teba a ked vidim ze aj tebe je uz lepsie, tak ideme narovnako aj s priznakmi..az na tie prsia, mna nejak nebolia, len ich mam citlive, ale inak nic a ako som pisla, zle ale menej a kyselinka...myslim, ze uz si zasluzime mat tehu ako ma byt, uzili sme si svoje, teraz uz len potvrdit ze drobci su ok a budeme saze chvilu kludne...idem im dat jest, uz si pytaju a ja ich zanedbavam, ale to kvoli tym dobrym spravam tu 😀

petkaerdal
1. dec 2008

len cez 20000? to ja som nejaky taky videle cez 30 000,20 je aj malo..ale je to naozaj drahe
mate velky byt? my nemame ani ten,ideme sa stahovat,musime kupit väcsi

Jani,prsia ma bolia naozaj dost,ledva vydrzim na boku lezat,ale to je jedine,co mi ostalo a este zapcha stale 😝

petkaerdal
1. dec 2008

a kde zmizla babulka ?

mmonna
1. dec 2008

Ahoj Peti..kde si Ty zmizla?ty uz na mna kasles,a nakupujes tusim kociky? 🙂

petkaerdal
1. dec 2008

ahoj mmonka,nekaslem moja,myslela som na teba,ale ta tema je stale niekde zapadnuta...dojdi ty sem ku mne 😀
ako sa citis? co tehu priznaky??? mne sa tusim tie skoro ziadne priznaky uz koncia

mmonna
1. dec 2008

a ked Ti skoro priznaky koncia,tak co teraz ide?Zle Ti nebyva?mne sa na ustach urobila horucka....vraj je to nebezpecne...nepocula si o tom?asi ma porazi....

babulka123
1. dec 2008

tu som len som telefonovala... baby ja som taka stastna a nervozna zaroven.. ja som tak dufala ze uz budem kludnejsia a prd.. hehehehe ale to som cela ja.. no nie..

baby nepamatate si niektora okrem januly to uz viem ake ste mali hcg....dakujem

petkaerdal
1. dec 2008

no na konci prveho trimestra by mali skoncit,mne chybaju 2 tyzdne do konca,ale nikdy mi nejak nic nebolo extra... zle mi uz nebyva,byvavalo mi tazko,ale uz to preslo,len velmi malicko mi pride zle

no to ti nepoviem,to som nepocula teda,ale preco by to malo byt nebezpecne? mozno si len prekonala nejaku vnutornu..a ako sa citis ty? prsia bolia?

mmonna
1. dec 2008

prsia ma bolia stale,a zda sa mi,ze je to uz menej...ale zas ako kedy...a tazko mi byva,ale zatial nebolo grc grc...som 6tt+1den,takze mozno ma to este caka....

Tak Ty postupujes raketovym tempom,ked uz skoro koniec trimestra....ja ked som bola s Miňou tehotna,tak mi byvalo zle este v 4mesiaci

mataaa
1. dec 2008

Babulka gratulujem je to parada, ale ty potvorka takto nam to tu vyplaznut z nicoho nic, len tak bez pripravy 😀 😀 😀

babulka123
1. dec 2008

matkaaaaa to len pre inspiraciu .. hehehehehe ved o to vacsie prekvapko to pre vas - teda aspon niektore - je....

petkaerdal
1. dec 2008

no kazdym dnom by sa miali priznaky objavit mmonka,kockam to zacalo v 6-7 tt a ty si v 7 😉 ,mozno budes mat dobre tehu,ako ja

aha,zabudla som,ze ty uz jednu dievku mas doma,ale kazde tehu je zevraj ine,teraz ti nemusi byt vobec nic..

no nejako to leti,ani sa to nezda vazne,
kedy si zmenis pas?

mataaa
1. dec 2008

ale musela si byt pekne vystresovana ked si rano nasla krvicku, ty si vlastne robis srandu sama zo seba 😀

petkaerdal
1. dec 2008

Matka si narade,vies o tom? nesmies tu retaz pokazit,to je rozkaz!!! 😀

Babul,kde lietas? este ma zaujima,co na to Marek?

mmonna
1. dec 2008

Peti,idem az na druhy tyzden na UTZ,v utorok...tak ked to budem mat odklepnute od mudra...vies,nechcem predbiehat,pokial mi nepovie,ze je vsetko tak,ako ma byt....

janula13
1. dec 2008

Peti pocuj, jedavas ryby?Ja som sa prave naladovala nejkaou, mozu to tehotne?mne sa zda ze niektore druhy nie, ale nechcelo sa mi zistovat ktore tak som zjedla bez patrania.. 😅

babulka123
1. dec 2008

matka poviem ti ze ano obcas si robim strasne blbe zarty sama zo seba.. dufam ze to bolo posledny krat..

marek? marek povedal ze dokonci veci v robote a leti za mnou domov.. velmi sa tesil.. ked som mu povedala ze musim ist o 3 dni znova na krv tak ostal taky zarazeny ale ja viem ze to bude ok... a mimohcodom od rana nebola uz ani jedna kapocka krvy.. tak sa tesim .. a dufam ze to bolo len tak ze aby sa nepovedalo ze som nemala tento mesiac mrchu...

mataaa
1. dec 2008

Petived ved ja uz teraz ani s nicim inym nepocitam, a prisaham, ze budem posluchat 😉

petkaerdal
1. dec 2008

Jani,ryby sa musia...pozri si tu stranku,co som tu raz davala,tam je vsetko rozpisane,aj tyzden po tyzdni ,ako rastie male,pekne napisane...www.starostlivostodieta.sk.......musia sa papat rybky,ale nie v konzerve tusim

ides este len na prvy vsak? uvidis,ci su dve alebo jedno alebo tri 😀 😀

ja idem zajtra konecne po dlhej dobe

petkaerdal
1. dec 2008

babul,bude to uz v poriadku,ja tomu verim,male nas chcelo asi len vylakat,robi si z teba srandu,ako to moje druhe zo mna 😀

super Matka,nesmies nas sklamat 😉

janula13
1. dec 2008

Peti dakujem, mrknem, ja som sa prave pobavila, dala som veci do chladnicky a vdaka tomu vygrkala polovicu obedu...tak toto mi teda chybat nebude...

petkaerdal
1. dec 2008

vygrcala myslis? no pekne teda,dlho si jedlo neudrazala

pozri na to urcite,je to zaujimave a su tam pekne rozpisane vsetky tyzdne,co babätku rastie a tak..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre