Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

zuuuzana
1. dec 2008

ahoj peti nechce sa mi pracovat tak si vas tu citam 😉 tak uz kocarky preberate?

babulky gratulujem ale ty si to brala sa mi zda ako tutovku 😉

zuuuzana
1. dec 2008

ozi dnes iddem k mojmu dr. opat 😉 som nejaka opat neista 😉

petkaerdal
1. dec 2008

Zuzka mojko ahoj 😉
a co mas zase,co si neista?

ja uz mam karticku poistenca,zajtra idem k dr. konecne,tak potom ti zavolam,co a ako som dopadla 😉

babulka123
1. dec 2008

hlasim vlozeny utros a ani teraz ziadna krvicka... tak snad .... baby...ja to nemozem mat len take jednoduche.. hehehehe

janula13
1. dec 2008

hej vygrcala, ved neboj ja to doplnim, to ten hnusny pach chladnicky, chcela by som ju aj umyt, ale teraz na to nemam, to by som musela mat stipec na nose..

zuuuzana
1. dec 2008

no peti dnes sa mi zdalo, ze to opat nejak nesedi ale mne uz asi prdne v hlave sa mi zdalo ze zase nejaka mykoza ale pravdepodobne nic tak ked uz som si vybavila nasilu termin tak nech kukne ci rastie folik a na ktorej strane 😉
chudak doky uz mi minule povedal :" ja budem rad ked vy porodite zdrave dieta a vy zdrava to mi zpadne taky velky kamen zo srdca"... hi hi hi

no supi a ides k rakusakovy? som zvedava hi hi hi
bola si na poistovni ? alebo ti tak rychlo zaslali domov?

zuuuzana
1. dec 2008

oprava : zpadne preklad spadne 😉 uz som zblbla 🙂

petkaerdal
1. dec 2008

Jani,tak nabuduce stipec na nos a dychanie ustami 😀

babul,ziadna z nas to nemala lahke 😢 😢

Zuzi,dosla mi po tyzdni domov karticka

janula13
1. dec 2008

jej peti, ked to uz len psychika zapracuje ked sa priblizim k chladnicke a to si drzim nos...a pozerala som tu stranku, fakt je dobra, tak pre nas zaciatocnicky vela uzitocneho...a tak som sa zacitala, ze robota mi viazne, tak idem makat...

petkaerdal
1. dec 2008

je dobra,ja tam stale nieco citam

Jani,neprehanaj to s robotou,oddychuj 😀

janula13
1. dec 2008

joj Peti, ked ja to stale odkladam a tak to tu vyzera, nevyzera ze som cele dni doma, tak to musim napravit a zajtra cakam od rana navstevu, tak aspon sa donutim 😀 idem vysavat a koooonecne umyt podlahy a mam fajront, aj ked pozehlit by som mohla, uvidim ci budem vladat..inak uz vysadzujem utros, uz nemam, tak do piatka koncim definitivne, ale to zacnem 12tt, tak si myslim, ze je to v norme...

petkaerdal
1. dec 2008

tehotne zeny by nemali vysavat,nedosla som na to ,ze preco,ale pocula som,mozno blbost,nepocula si to?

a u nas momentalne drahy pomaha vela,ja sa snazim co najviac lezat,aby sa nieco nestalo,potom uz bude neskor

ja som zvedava,co mi povie na utors zajtra ten moj lekar.

ozaj Jani,skoro som zabudla,ako to riesis,ked ides k dr. davas si utros alebo nie? mne to je blbe nejak sa roztahovat,ten utros predsa vyteka

janula13
1. dec 2008

nuz o tom som nepocula, ale nezda sa mi to nejak namahava aktivita, ja uz rozmyslam, ze by som mala zacat cvicit, ale najprv sa spytam doki, nechcem cela zmlandraviet...a ked som bola u doki tak mi zmerali tlak, odvazili, doniesla som moc a necedela som ze ma bude aj odspodu vysetrovat, tak ked kazala vyzliect sa, tak som sa jej spytala, ci nevadi, ze mam utros a ona ze nie vobec, takze v pohode, to mi len rychlo skontrolovala hmatom krcok...takze daj si, ved maju rukavice a len mu to povedz... 😀

petkaerdal
1. dec 2008

dakujem za radu,uvidim,mozno si predtym nedam a hned potom vlozim,mne je to trapne akosi
😅

animasoul
1. dec 2008

Ahojte babulky neviete mi niekto povedat co asi priblizne stoji umele oplodnenie.. Snazime sa sice len od leta ale pre pripad ak ma poslu dr......vdaka za odpoved 🙂

janula13
1. dec 2008

Animasoul, zalezi do ktoreho centra pojdes, ja som bola v gyn five, tam to vyjde cca 25-30tis, aj viac zalezi ake procedury bude treba, v Ferticente viem ze v priemere 3000tis a o ostatnych neviem, ja ti odporucam Ferticent a to nielen kvoli cene, ale aj ine pozitiva mrkni na temu Ferticent...vela stastia..

janula13
1. dec 2008

sice peti, teraz rozmyslam, ze ked som bola na tom utz na srdiecka, tak som si radsej nedala a dala hned po utz, ale ked som bola na poradni, tak som si dala a v pohode, neboj, ved oni s tym musia ratat a s prepacenim, vidia a dotykaju sa vselicoho..ale ako chces, tak vloz potom...uz mam upratane, idem oddychovat, odrovnalo ma to..

petkaerdal
1. dec 2008

ja ked som chodila do Fc,tam s´mi to nevadilo,vedela som,ze to kazda ma,predtym som sla na wc vzdy a utrela som sa aspon,ale zajtra idem prvy krat,asi nedam teda,vlozim potom hned

tak uz mas doma cistucko 😀

janula13
1. dec 2008

maam, veru, ale chrbatik boli a male zase chcu jest a ja neviem co, tak aspon tlacim do seba domacu detsku vyzivu, co mi vcera mamina nabalila, aj ked sa obavam yseliny, ale vitaminiky treba 😀 jaj, este tak pozehlit, ale kaslem na to, aj zajtra je den 😉

petkaerdal
1. dec 2008

vidis,mnamky vyziva,mam v zasobe nieco 😀 😀 😀
ja som prave zjedla zemlu so sunkovou penou a rajcinou,na tomto zijem uz druhy den 😀
presne jani,nechaj zehlenie na zajtra,na dnes stacilo 😀
aj varis ozaj? lebo ja len sem tam,nic nechuti

janula13
1. dec 2008

hej varim, ale nie kvoli sebe ale manzelovi, ale sem tam sa na tom prizivym, on chce odo mna varene, snazim sa mu tak trocha zdravsie, takze len z lasky k nemu a sebe sem tam polievocku..ale dala by som si pizzu 😀

petkaerdal
1. dec 2008

ja zijem uz dobre dlho na suchej strave,ale len to mi chuti,sem tam nieco varene,
varim aj ja len kvoli drahemu ,ale tak pomenej ,aj podla toho ,ako robi

objednas si pizzu? aku mas rada?

janula13
1. dec 2008

tak oddychovala som trocha, asi si idem citat tak davno som necitala nijaku knihu a teraz mi brat nieco podstrcil...ja mam rada Provenciale, tu mozem stale a ine ma moc neocarili, sem tam este so sardelkami, alebo ukradnem manzelovi z Hawai, to je jeho 😀 v jednej restike, ci skor bar robia uuuzasnu provenciale...tak daaavno som tam nebola, nacase ist zase...

petkaerdal
1. dec 2008

ja lubim len salamovu a tuniakovu,tieto dve su moje 😀
a objednala si uz?

janula13
1. dec 2008

ale nie, mame tu vela papanice od maminy, tak sa to musi zjest, a tu v SC nerobia taku provenciale, aj ked som prijemne prekvapena,ze ked som skusila viac restik, tak mam take 2-3 co robia prekvapivo dobru pizzu, ved pride aj na nu, vies co si idem sparvit, prazenicu na masle a cerstvy rozok k tomu, to mi nejak chuti posledne 2 tyzdne, prazenica, ale ani to netreba prehanat...ale idem si spravit 😀
vidim ze ste dnes uz kociky preberali, ja som pozerala, nasla som nejaky co sa mi paci, vedla seba, vraj je skladny a mesti sa v pohode do dveri, ono pri tych kocikoch to mas popisane, mne uz kamoska radila..tak neviem ci treba aj to vajicko na prenos v aute, ci staci vanicka...nemame tolko bubakov, aby som kupila kocik za 30tis...ale este mam cas, odvazim sa zase po tom utz 😀

petkaerdal
1. dec 2008

Jani vajicka len 3 tyzdenne,oparne 😉
ja lubim velmi prazenicu,ale davam si pozor,moc to neprehanam

my rave s kamoskou,co caka dvojky preberame kociky a zhodli sme sa na kociku za sebou,take kde sa da to vajicko nasadit..
paci sa nam ten jane twin two..pozri cez google,ak chces viediet,alebo dam do albumu hned

petkaerdal
1. dec 2008

Jani,tak mam v albume,kuki,do tohto som zamilovana zatial 😉

janula13
1. dec 2008

peti ten je super, niekde som ho videla, ale co potom ked sa tam uz nevmestia?ma to aj tu sportovu verziu?a kolko stoji?

petkaerdal
1. dec 2008

neviem presne kolko stoji presne,prave to s kamoskou riesime,(tusim v auparku 19 000)toto je tusim novinka 2008,je drahy zatial a zalezi,ci je s tymi vajickami alebo nie...
tak hladame nieco taketo podobne a lacnejsie,ak najdeme,dam ti vediet,ale vedla seba ten traktor sa mi nepaci

mici11
1. dec 2008

Caute babenky,

No konecne sme doma 😝 Aj som zas pominala penazi, ale uz mam skoro vsetky darceky. Prvy krat v zivote tak skoro 😀 Aj som si kupila cizmy na nizkom opatku, lenbo ja bosim stale riadne stokle, ale na take tury po obchodoch potrebujem nico pohodlne.
No baby a vcera v noci som zas vracala, kedy to uz mne skonci neviem. Ale co uz, hlavne nech je babo OK.
Petka tak zajtra kontrola, uvidis babatka, potom hod fotecku.

Babulkaaaaaaaaaaaaaaaa co to citam tehulka nasa 🙂 🙂 🙂 , no co som ti hovorila 🙂 Toto je ozaj velmi velmi plodna temicka. Gratulujem a opatruj sa. Juj velmi sa tesim 🙂
Mataaa si dalsia v poradi 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre