Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

mici11
2. dec 2008

Babulka to mame rovnako dobry vkus na mena, paci sa mi aj Lea 😀 Takze mate maleho Tadynka 🙂 ? Inak my by sme chceli velmi Samka, ale dolezite je len to aby bolo babatko zdrave 🙂 🙂 🙂

babulka123
2. dec 2008

sak to .. je mi uplne jedno ako sa bude volat.. apson zatial to vobec neriesim.. aj tak sa to 150x zmeni.. nech viem ze je tam kde ma byt ze je ok a potom to budem riesit..

ozaj budete si davat zistovat co to je? lebo ja by som to chcela vydrzat a nechat sa prekvapit..

petkaerdal
2. dec 2008

mici pekne mena,samuel sa paci aj mne 😀
babul u teba tiez Nina?
tadeasko je krasne tiez 😉
a Janka ake ma vybrate?

petkaerdal
2. dec 2008

ja si dam zisitit,ty si vravela,ze nie,ci uz sa zmenilo?
na zle veci nemysli babul,budeme mat vsetky styri zdrave deti 😉

babulka123
2. dec 2008

hej hej ale s priezviskom by to bolo ako maly sofistikovany filozov... s titulom pred menom, za menom a este nevivem kde.. takze tadeas bude asi len vyrobne meno.. hehehehehh

sestra mam taku tu knihu ze co znamenaju ktore mena.. no mala som cest si precitat meno Anna a poviem vam ze do poslednej bodky to na mna sedelo.. takze si to asi pozicam hehehehehe

petkaerdal
2. dec 2008

a co znamenalo meno anna? prezrad nam o tebe 🙂

babulka123
2. dec 2008

booooze radsej si to ani nehcem pamatat.. hehehehe

ale viem ze tam bolo nieco na ten sposob ze ak chces vediet aky mala pohlad prva zena sveta Eva tak sa mi mas kuknut do oci.. nosim brile tak neviem hehehe, a to ze som presne ten typ ze rodicia si vravia ze to mal byt chlapec.. hehehe a to sedi na mna ako uliate...

ja si ju poziciam od sestry a potom vam to tu napisem ok....

petkaerdal
2. dec 2008

dobre,tak si to pozicaj a potom mi povies o mne 😀
co robite inak?
ja som zase hladna 😖

babulka123
2. dec 2008

ja lezkam s nohami hore.. stale beham na wc a kukam co sa deje.. brusko boli ale tak v pohode mam pocit ze menej ako vcera.. a je mi blbo od zaludka..

mici11
2. dec 2008

No ja urcite chcem vediet co cakame, lebo ja by som to nevydrzala 😀 I ked take prekvapko by sa mi pacilo.
Hlad chyta aj mna, asi prvy krat takto vecer, od nedele som nevracala, tak uvidime co stym spravi vecera. Ale dam si len tmavy chlebik, maslo a sunku.

babulka123
2. dec 2008

ja nejako nejedavam teraz .. snad to nieje priznak nicoho zleho ..

myslym tym ze nie som tak casto hladna... ked som tak potom je zle.. hehehe 2 taniere sosovice ze?? ale ze by som jedla viac krat za den to ani nie..

petkaerdal
2. dec 2008

super mici,len tak dalej bez grckania..ja jem jedina tak vela? co nic nejete?

ja som uz mala zemlu,syr a sunku 😀

babul,jedla si z taniera tentoraz?

babulka123
2. dec 2008

hej hej .. hehehe rychlejsie to vychladlo...ehehehe

cakam kedy pride drahy domov a mal by doniest rozteky .. tak si dam mozno aj ja potom hehehehe

janula13
2. dec 2008

tak babulky, trosku som objednavala darceky cez net a uz som spät...Mici, pocuj ty si ale moja krvna skupina, vies ako tu dlho uz bojujem za Samka, tuzim po nom odkedy som sa v UK starala o maleho Samuela a to je uz pomaly 10rokov a ine meno som nechcela a teraz mam tu smolu, ze samozrejme nasi znami vsetci mali babo skor a dvaja z najlepsich manzelovych kamaratov si dali Samka a odvtedy manzel nechce, aj ked mne je to jedno kolko ich je, to bude moj Samko, sakra ale ani za nic, co mna po tom, ze oni si tiez dali to meno..tak mam este v zalohe Jakubka, mateja, matusa...a uvidime co este, babulu by som chcela asi Pavlinku, Emu, katarinku,a velmi sa mi paci Gretka, neviem preco 😀 to nemam este rozmyslene, a ked budu dve, tak to bude tazke, s chalanmi by som nemala problem 😉

petkaerdal
2. dec 2008

daj si pokial ti chuti 😀 😀 😀

Jani pekne mena,aj ja som vzdy chcela Samka 😉

babulka123
2. dec 2008

janulka ked das pavlinku .. no pahu bude chodit taaaaaka namyslena.. hehehehehehe

ja som rozmyslala aj nad Annou ale bolo mi to radikalne doma zamietnute.. .takze na 100 percent viem ze anna a marek to nebudu.. hehehe

laka ma ta Lea ale neviem si to dobre predstavit. hehehe znamy s ktorymi sme skoro kazdy 3 den maju Laru a dalsi maju Lauru.. no viem si to prestavit ked pojdeme von .. hehehe lara, laura, lea.. ved to je ako jazykolam.. hehehehehe

petkaerdal
2. dec 2008

Lea je babul velmi pekne ,paci sa mi 😉

janula13
2. dec 2008

samko teraz velmi leti, aj Natalia a Nina..
sakra je mi zle, som hladna a nemozem sa dosta do chladnicky, chytim tu rucku na nej a uz ma napne...si si pockam na manzela, ak to vydrzim,uhram to ovocim, mal by mi kupit chlebik a chcem s maslom a sunkou, ako Mici, cely den som na cestovinach a patrilo by sa do seba dostat aj jogurt, ale ten je v hnusnej smradlavej chladnicke 😝

janula13
2. dec 2008

a co sa tyka mien, s manzelom je to tazke, nesmie to byt, co maju blizky znami, co uz su v rodine, aby neboli blizko ich narodenin, ci Vianoc.....no pekne ma to obmedzuje 😝

babulka123
2. dec 2008

jeeezis cestoviny .. ved ja mam rozmrazene masko na cestoviny .. baby idem este rychlo varit.. marek uz ide domov..

petkaerdal
2. dec 2008

jani zapchaj nos a nieco rychlo vytiahni,napapaj sa...ja som taka rada teraz,ked viem,ze sme v poriadku a ja sa citim uplne fit 😀 😀 😀

Jani po tom magnezii nezabudni ze by sa nnemalo hodinu nic mliecne a ani pred 😀

petkaerdal
2. dec 2008

to nemas ani z coho jani riadne vybrat teda 😝

mna sa paci meno Nathali pre dievku 😀

babulka123
2. dec 2008

petka ja budem mat mozno neter nataliu.. zalezi ale podla toho ci bude mat sesta chlapca alebo dievca. .ehehehehe

mici11
2. dec 2008

Janulka aj ty si moja krvna skupina, presne tie chlapcenske mena sa mi pacia 😀 , ale naozaj! Inak nasi znami si dali tiez Samuel, najprv sme teda Samuela zavrhli, ale potom sme sa dohosli, ze presne ako ty pises to bude Nas Samuel a hotovo 😉 Ved keby sa riadim tym kto ake meno dal, tak je dieta bez mena 😀 😀 😀 A nam sa Samko paci uz davno.
A diecenske najviac Nina a este Natalia a Ella.

petkaerdal
2. dec 2008

ale mne sa paci Nathali ,moja sestra chcela a potom dala Nikola

petkaerdal
2. dec 2008

a sestra este nevie,co bude mat?

a pre chlapca ma co vybrate?

janula13
2. dec 2008

hehe Mici, tak ty si ho vybojovala, ja este nie, neviem ani kedy sa pytaju nameno a koho, tak som povedala manzelovi, ze aj tak on hned odpadne akonahle zbada nejaku ihlu, ak nie, ukazem mu infuzku v ruke a rozhodnem ja 😀 😀 😀 tak hadam ho este spracujem...napriklad aj Adam sa mi paci, ale to uz fakt nechce...a Natalka je pekne, ale kamoska ma, tak zase by nechcel...jaj to bude boj, on chce Michaelu a matrinku, ale to sa mi az tak nepaci, to moze byt rovno jana 😝

mici11
2. dec 2008

Baby kuk aj sem, tema je sice uz uzamknuta, ale je tam aj povod mien

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

petkaerdal
2. dec 2008

Jani Adama mame v zalohe aj my,ale troska pomeneneho,nie slovenskeho ,cize Adem,ale v preklade to iste 😉
Jana a mala Janka neni zle 😀 ,ja by som meno po mne nedala,nepaci sa mi Petra,blee

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre