Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

petkaerdal
4. dec 2008

mici,hlavne bud rada,ze sa ti to podarilo nakoniec prirodzene,ze si nemusle na IVF,to je krasne ,mala si stastie 😉

Janka,ty na to kasli,ked ti je zle,co sa trapis,lazkaj si

mici11
4. dec 2008

Mataaa presne tak som to myslela, ze kazda znas si to zasluzi a ja to naozaj kazdej zo srdiecka prajem 🙂 🙂 🙂

mici11
4. dec 2008

Ja som neskutocne rada, ze sa to podarilo a som stastna z kazdeho uspechu bab, ktore ste tu, lebo to velmi dobre chapem. Ale uz budem pisat o niecom inom, lebo placem za PC a nevidim na monitor.

Prisiel drahy zo zmrzkou, idem mu dat veceru a pri zahrade ju zjem mnam

petkaerdal
4. dec 2008

mici aj ty si taka citlivka ? ja velmi ,hormony strajkuju 😅 placem za hocico 😅
mici,ty mi citas myslienky,prave som myslela na zmrzku,to mi chuti v tehu 😀 asi si rozkazem tiez

janula13
4. dec 2008

tak a ja tlacim hnusny jogurt 😝
Peti idem skusit, ked lezim,tak sa na to viac sustredujem, tak to treba oklamat robotou..mnam, zeby som si dala tu vieneto co je v mrazaku, zase robite chutky, ale najprv povinny jogurt..
Mici, mne povedal obvodak, ze gynekolog s tym nic nema, len chcel od neho odporucanie a zae na rizikove ma musi napisat on..ved jedno kto 😀

mici11
4. dec 2008

Veru daj si doniest, ja mam viennettu, uz sa na nu tesim. Inak karamelovu a cokoladovu zmrzku som nikdy nemala rada. Skor ovocne. A teraz naopak, takze to je moja prva taka riadna tehotenska zmena 😉

Petka ano som velmi precitlivena 😅 a tiez ma hoc co rozplace

petkaerdal
4. dec 2008

Jaj Jani,este ze vravis,idem po sialku mlieka 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 ale musim aby sa mi nenarodili deti bez kosti 🙂

mici11
4. dec 2008

Janulka jasne, ze je jedno kto. Len som nevedela, ze preco ti to vypisuje obvodak, ked to dava bezne gynekolog. Ale je to fakt jedno od koho to mas. No ja idem zajtra k tej obvodacke tiez, pre peciatku do knizky, ze som v OK 😅

janula13
4. dec 2008

tak to je Peti hrdinstvo 🙂 ale boli by ohybne 😀
mici ja mam vanilkovo cokoladovu v mraznicke, neviem neviem ci ju nepojdem skontrolovat 😀

petkaerdal
4. dec 2008

Jani posli mi kusok zmrzky,drahy este nieje doma a tu take nieco,ako tesco neexituje 🙄

no boli by ohybne ,ako tie vykostene hadie zeny ,aby neboli aj tvoje take 😀

janula13
4. dec 2008

no maju sancu pri mojom prijme vapnika 😅 budem mat hadatka 😀 Peti poslala by som, keby som mala ako 😅 Mici a ako casto musis na kontroly?

petkaerdal
4. dec 2008

Jani,dakujem za ochotu,uz mam na ceste zmrzku 😀 😀 😀
ja som vypila salku mlieka,hadam aspon na jednu kosticku to je
budeme mamy hadice janka? 😝

babulka123
4. dec 2008

kuk.. prave sme sa vratili z nakupovv.. a mna tak rozbolelo brusko.. fnuuuk ale nie dole ale v okoli pupka.. ako keby som mala svalovku.. tak si idem hned lazkat...

petkaerdal
4. dec 2008

babul,toto sma mne stalo v sobotu a velmi som sa cudovala,co to je ,,presne,ako ty vravis,akoby to bola svalovka,do rana ma to preslo,ale neviem z coho to vzniklo,radsej si lazkaj...

babulka123
4. dec 2008

idem .. uvidime snad to prejde...

petkaerdal
4. dec 2008

prejde urcite,len si radsej sadkaj,musime si davat pozor na seba 🙂

zabkaevka
5. dec 2008

Ahooooooj kocky. teraz len fakt kratko napisem. V pondelok som bola na ober, podarilo sa 6 oocytov. Priznam sa trochu viac som cakala, aspon 8, ale Pan Boh zaplat aj za tie 6. Z nich 5 sa nam oplodnilo a dnes po PK idem na prenos na 12.00h.
tak sa ozvem pripadne zajtra poobede, alebo buduci tyzden, pdla toho ako ma manzelik pusti z postele 🙂 ale aj ja chcem aspon dva dnipekne hore nohami lezat 🙂
Tak paaaaaaaa zatial amyslite aj na mna. cmuk

mataaa
5. dec 2008

Babulka mrkni si prosim IP

babulka123
5. dec 2008

zabka .. gratulujem.... uvidis ze to bude vseteko ok...

mataaa
5. dec 2008

Zabka drzim palce, moc, moc 😉

babulka123
5. dec 2008

kde ste ktooooo????

hehehe mozete 3x hadat kto sa nam objavil pod nickom snazivecuztata....

petkaerdal
5. dec 2008

ahojte,
zabka drzim palce,dalsia tehulka na obzore

ahoj babul

babulka123
5. dec 2008

noooo kde si ??? sak uz mi aj smutno bolo.....

petkaerdal
5. dec 2008

bola som vybavovat este nieco a upratovala som ,teraz papam zmrzku

co robis ty? vidim,ze sa nudite s Marekom 😀

babulka123
5. dec 2008

hej hej tak troska.. zmrzku... no tak to je aky obed... ja mam chut na kyslu kapustu.. hehehe

este teraz marek pracuje tak ho nechavam a potom pojdeme troska von.. uz sa aj tesim .. mozno ho prehovorim na nejake vianocne nakupy...

babulka123
5. dec 2008

no a uz asi pojdeme vies kam , lebo zacalo prsat... sakraaaa

petkaerdal
5. dec 2008

ja sa tesim tiez na nakupy,ideme zajtra..

prsi u vas?

tu nie este

babulka123
5. dec 2008

hmm no zajtra chce ist rano na ryby.. a poobede sa mu nebude chciet to ho uz poznam a v nedelu pride sestra na cely den,...

petkaerdal
5. dec 2008

on chodi na ryby? co tych muzov na tom bavi nechapem 😅

babulka123
5. dec 2008

hmmm no na ryby chodim aj ja.. hehehehe

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre