Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

mataaa
5. dec 2008

Ja ti neviem, rozmyslam, ale mam strach, asi budem zit v sladkej nevedomosti, ci v neistote??? Asi pockam na krv.,
podla kalendara mat dostat kramy v stredu, alebo stvrtok buduci tyzden a 14. den od ET je az 16.12.08. Takze stejne sa to dozviem skor. tou PK sa trosku poposuvalo.

mataaa
5. dec 2008

Peti a vcera zas bolo o herecke co tiez nemohla mat deti, tak pouzili nahradnu matku, ktoru oplodnili manzelovymi spermiami. Ale u nas sa take nieco asi nemoze.

petkaerdal
5. dec 2008

u nas sa to asi nerobi este,

Makta ak si mala PK,testik by ti uz ukazal 7 den urcite 😉 ,ja som sa nevydrzala stresovat 14 dni,ked uz na 7 som videla // 🙂
ako sa citis?

petkaerdal
5. dec 2008

som ta premenovala 😅

mataaa
5. dec 2008

v poho pekta 😀 .
dnes celkom dobre, teraz ma boli v lavom boku - asi vetry 😀 . bodaj by. Asi kupim test do zalohy a v utorok sa budem intenzivne rozhodovat.

mici11
5. dec 2008

Petka 🙂
Ja som tiez nikdy nevydrzala netestnut, nieze by som ta nahovarala, ale ty tam budes mat urcite 2 //.
Janulka sa dnes neukaze?

mataaa
5. dec 2008

Baby v utorok do mna musite hucat a ja to pod vasim natlakom urobim. dohodle 😉

mici11
5. dec 2008

Mataaa jasne dohodnute 😉

petkaerdal
5. dec 2008

Matka 😀
tak kup do zasoby a ked budes s nervami v koncoch,tak ocikas 😀 ,ja verim,ze budes mat //,ved si to slubila 😉

mici ja tiez,ako ty,vzdy som testovala,mala som aspon stres o 7 dni menej ,ved to cakanie je na palicu 🙄

no mohla by sa Janka ukazat uz 🙂

uz odisla sestra?

a mici kukala som sa v zrkadle,ja to brusko mam veäcsie predsa ,tak rastieme jupiiiiiiiii 😀

idem po zmrzku 😅 so slahackou

petkaerdal
5. dec 2008

Matka,dohodnute 😀 😀 😀
to ti ukaze pravdu,naco to natahovat,babulka bola bez PK a mala // na 6 den,ono ten test naozaj zachyti hcg skoro

mici11
5. dec 2008

Ano odisla. No super Petka ze rastiete,potom niekedy odfot aj ty brusko 😉 A idem si tiez po zmrzku 😝

petkaerdal
5. dec 2008

mici,ty vies kedy si otehotnela? datum?

petkaerdal
5. dec 2008

tiez ides zmrzku? ja ti neviem,co ti mi to zacalo chutit,mala som rada,ale nie takto..asi budeme mat zmrzlinarov 😝

odfotim,len ja nemam take velke zrcatko ,ze sa viem sama a ked je moj stary doma,tak len spi,ale odfotim uz na porovnanie 😀

petkaerdal
5. dec 2008

a aku si davas mica? ja jahody,zmrzku jahodovo-vanilkovu a slahacku 😀 😀 😀

mataaa
5. dec 2008

uz teraz mam strach ,ale Peti mas pravdu, aspon sa to hned rozhodne. na krv musim ist stejne kvoli poistovni. aj ja by som si dala zmrzku, zavolam drahemu nech kupi.

petkaerdal
5. dec 2008

preco musis ist na krv kvoli poistovni Matka?

ja som testla vzdy a inak aj bez testu som vzdy nejak citila,ze co bude,tak po nejakom tyzdni uz,zena to citi si myslim,ja teda ano 🙂

daj si aj ty s nami zmrzku tehulka 😉

mataaa
5. dec 2008

pre poistovnu, vzdy to v FC odo mna pytali, ja totiz nechodim na krv k nim, lebo nie som z BA. doma mi spravia test a potom im to do FC faxnem.

ked ja ti uz ani neviem co citim, . Minule som vedela, ze nie som tehu lebo som dostala kramy v predstihu. takze bolo jasno.

zmrzka je uz na ceste. aspon sa bude ponahlat domov, aby sa mu neroztopila v aute.

mici11
5. dec 2008

Zmrzka je moje oblubene jedlo 😀 davam si cokoladovo-karamelovu, tu kombinaciu som nikdy nemala rada, cize moja prva radikajnejsia zmena chuti 😀 Predtym som mala rada kombinaciu co si davas ty 😉
Snad sa mi tym doplni aspon trochu cukor

petkaerdal
5. dec 2008

tak ti poviem Matka,ze ja som posledne ivf na krv nebola nikde 😅 😅 😅 do Ba som nechcela,lebo mam daleko ,no proste som sa na to vyprdla doslova,lebo som tehu nebola,robila som testy aj 14 den a nic,,no a nikto nic odomna nepytal,ani som len nezavolala do FC a poistovna mi bez problemov dalsi pokus preplatila 😝
ale viem,ze to kocky faxuju,ale neviem,ci aj ked je negativne a potom aj tak musis na dalsi uzv do FC,nie?

vazne si si objednala? ja som uz od vcera skoro cely liter zjedla 😝

petkaerdal
5. dec 2008

mici ja som nikdy nemusela ovocne,moja kombinacia odjakziva bola cokoladovo-citronovo-karamelovo-orechova a teraz jahodova 😅 a este aj so slahackou 😅

doplni sa ti urcite,ved ja sa citim taka cela lepkava z vnutra,je to moc sladke na mna 😝

mici11
5. dec 2008

sme si nejak vymenili chute petka 😀 a otehotnela som pravdepodobne 15.9. 😉

petkaerdal
5. dec 2008

asi sme si vymenili,to co sme nemuseli,teraz chceme..ale inak nejake chute extra nemam a ty?
a maaamm,strasne sa tesim na hamburger zajtra,chutia mi tie nase take stanicove,tuto vo viedni nikde nekupis a naposledy,ked som bola doma som si kupila 3 ,aj do zasoby,tak toto by som jedla cely den asi

za otehotnenie sa berie oplodnenie vajka vsak? lebo po ivf to viem presne,cize 2.10,hned tesne po tebe 😀 a

mataaa
5. dec 2008

este neviem aku presne donesie, ale ovocne moc nemusim, skor smotanovu, jogurtovu, cokoladovu,...

Peti a sa smeim spytat, ako daleko od BA byvas, som si myslela ze vo Viedni

petkaerdal
5. dec 2008

teda 7.10,uz je vecer klasicka,moja hlava 🙂

petkaerdal
5. dec 2008

ja byvam Matka vo Viedni,ale vtedy som tu nebola poistena,len na Sk,tak som tu nemohla ist na krv,teda mohla,ale by som to platila,no a z tych nervov a zo sklamania sa mi nechcelo ani do Ba,ved naco 😔
ale od Ba cca 110-120km pochadzam,Nitriansky kraj 😉

petkaerdal
5. dec 2008

Matka,take som aj ja lubila doteraz,teraz vyhravaju ovocne 😀

mataaa
5. dec 2008

aaaaaha, uz rozumiem.

petkaerdal
5. dec 2008

aspon tebe to zatial pali,este nemas tehu demenciu 😀 😀 😀

mici11
5. dec 2008

Petka ano oplodnenie vajka, takze medzi nami su 3 tyzdne, ak sa nemylim 😉 No hambace ja nemusim, ale ja zas ten vyprazany syr a ta zmrzka. Inak ziadna zmena chute. Syr som mala rada aj predtym, cize len ta karamelova zmrzka 😉
Mataaa ty si z BA?

mataaa
5. dec 2008

Baby na dnes sa odpajam, prajem prijemny vecer.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre