Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

petkaerdal
8. dec 2008

mici si INA? 😕 😀 😀

mici11
8. dec 2008

Peti som INÁ 😀 😅

petkaerdal
8. dec 2008

vsetky sme ine,ked sme tehule 😀 tvoj manzel nevidel vase babo na uzv vobec este?

mici11
8. dec 2008

Videl ked som bola na to NT v gyn-fiv na 3/4 D. Velmi sa vytesoval. to mi robili uz cez brusko 😉

janula13
8. dec 2008

zaspala som 😅
Peti mici, nie je mi to cudne, ani sa nehanbim, to skor kvli nemu, on je taky podareny a zmätkuje pred lekarmi a mozno by bol v rozpakoch, ale v sukromi v rozpakoch teda nie je, potvora 😀 to ja skor kvoli nemu, ale on chce ist na vsetky utz, tesi sa na to, len na tom prvom nebol, ja som necitila este potrebu a ani on, ale foto z utz ukazuje kade tade 😀

petkaerdal
8. dec 2008

Jani 😀 aj ja som si dala slofika 😝
moj sa tiez necitil nejak dobre,ked mal pri tom byt,no ale tuzba vidiet babo bola silnejsia,zvykol si..ale ja uz mam toho dost teda 😖

co robite? ja prave papam a potom idem nieco asi spravit drahemu na veceru,ked sa vrati z prace

janula13
8. dec 2008

Peti, ja som sa prave nakrmila zemlou s hydinovou salamou, ale este by som nieco zvladla, mala som pocas spanku privelku fugu v jedeni, tak mi je zle, este si to nieco pyta a neviem co 😀
A idem balit darky pre mamu, mam to uz nachystane a mna to strasne bavi a este aj bratovi a nieco este manzelikovi co som zase dokupila...a mala by som utriet prach a povysavat, ale necham to asi na zajtra, dnes urobim nieco ine...
Inak peti mam doma uz ten aktiferrinm, ale nebriem ho, spytam sa lekarky, pytala som sa vseobecneho a ten pvedal, ze hodnoty ma dobre, ze nevidi potrebu a niekde som citala, ze netreba zbytocne, lebo z neho zapeka a ze to nie je v tehu dobre..ja sice ten problem nemam...ale ta kamoska doki mi povedala, ze staci ak si dam jeden tak za 3 dni, ale ze ak chcem, urobi mi vsetky hodnoty...tak mozno sa k nej vyberiem, len tak...a stitnu zlazu ti robili?lebo ja neviem ci ano, ani v tehu knizke nemam nic napisane...
a pekne si davaj pozor, ked ti zistili tie leukocyty, to signalizuje zrejme chorobku, telo ti zacalo s nou bojovat, na to su leukocyty, likviduju to...

babulka123
8. dec 2008

janulka prosim ta ty len nakupujes darceky , mohla by si dat nejaky zoznam co si komu kupila, mozno zoberem od teba nejaku inspiraciu... ja som uplne v koncoch ... jedine co viem co kupim marekovi je .. jaaaj ja to tu nemozem ani len napisat lebo si to moze precitat..
jankaaaaaaa pomooooc daj nejaky zoznam.. prosim

petkaerdal
8. dec 2008

Jani ,mne v podstate este ziadne vysetrenia nerobili,len na tu krv som bola,ale ci to boli testy uz kvoli tehu alebo zakladne testy,lebo som tam bola prvy krat neviem,idem tam zajtra,tak som zvedava,co sa bude diat dalej

ja som si dala jogurt este a asi si dam zase zmrzku,mne nenormalne chuti 😀

babul,ziaden darcek este nemas? nechavas na poslednu chvilu? 😀 😀

ja som dneska tiez balila uz

mici11
8. dec 2008

no ja mam nakupene vsetko, len drahemu nic ☹ Ale neviem co mu kupit, vsetko co by chcel sa tyka PC (lebo tym sa zivy jeho firma) a vsetko uz ma. PDA som mu kupila vlani, takze fakt neviem ☹ Asi mu kupim velku knihu da Vinci, ak nejaku zozeniem. I ked on hovori, ze on uz ma darcek v mojom brusku 🙂

babulka123
8. dec 2008

vy balite ale nenapisete co ???

ja som nebola v meste takze nemam nic kupene.. dnes som robila aky taky zoznam ale nic prevratne.. dajte pls.aspon minimalnu inspiraciu ... dakujem

petkaerdal
8. dec 2008

ja kupujem skoro kazdy rok to iste,nieco na oblecko,nejake parfumy,nieco co komu chyba alebo treba vymenit a potom nejake somarinky a drobnosti

janula13
8. dec 2008

Peti ja prave tlacim este do seba jogurt a zmrzka uz na mna vola z mrazaku, ale volal manzelik, je v Poluse, zhana darky pre mna, hori mu termin 😀 a mozno mi prinesie ostrokyslu polievku, mnaaaam, ja sa jej neviem dojes a tak davno som ju nemala, aj ked viem ze zdrave to nie je 😅
babul, ja mam take bezne darky, mamine som kupila take pekne teple pyzamko a k tomu aj teplucky zupan, nech mi nenachladne a bolievaju ju krize a spodne pradielko a knizku-Superbabka 21storocia, to nasiel manzel 😀 a este som jej kupila fotoalbum ad anne gedes, pre vnucatka, tam jej vlozim este prefotrene utz, aj zo stvrtka by som chcela, tak ten este nezabalim 😀 A to mama nechcela nic, zakazala, ze sa so mnou nebude rozpravat, ale ja sa ani jej nebojim, to by nevydrzala... 😀
a braskovi pulover a kozmetiku, taku aka potesi a manzel ma kopec somarin, kozenu penazenku, tiez zupancek, lebo nema, spodare, ale to ani neratam, dvd, kozmetiku, knihu, pulover a uz si nepamätam, je to zabalene 😀 snazim sa kupit mu jieco pre radost aj nieco prakticke, on to ma rad 😀 a este mam par tipov, ale nie su prasule, tie su financne narocnejsie..tak okolo 15tis, a to teraz nemozem, kedze budu deturence, tak sa snazime uz mysliet na ne 😀

petkaerdal
8. dec 2008

ja uz mam v sebe zmrzku,teraz sa trasiem od zimy 😝
aka je to ostrokysla polievka? nepoznam 😕

ja drahemu nemam nic,ale rozkazal si nejaku peknu kozennu penazenku

janula13
8. dec 2008

a samozrejme ponapinlo ma ked som vyberala jogurt so zapchatym nosom chladnicky 😠 😠 😠

babulka123
8. dec 2008

jani asi mi neuveris ale pomohla si ..
petka este cakam na teba ale tebe sa moc nechce ze???

a mimochdom dnes mi 1x v zivote smrdela ladnicka..hehehehe ani nie ze smrdela ale citila som tam nejaky divny zapach...

janula13
8. dec 2008

Babul, tak to ani neuverim 😀 nuz mozno ti chladnicka aj smrdiet bude, napr doobeda som ju dokonca na par sekund otvorila a upratala, lebo odkedy v nej kraluje manzel, tak je to tam nahadzane bez ladu a skladu, ale vecer je to so mnou horsie...
peti ostrokysla je cinska, ci thajska, neviem, ale uzasen stiplava 😀

babulka123
8. dec 2008

no ja len dufam ze ostaneme len pri tom smrdeni.. zatial mi nebolo este ani 1 zle , tak dufam ze to tak ostatne.. klop klop klop

janula13
8. dec 2008

aaa doniesol mi ju, ten je poklad, tak idem zajest ten hnusny jogurt 😀

petkaerdal
8. dec 2008

babul,ja kupume tiez skoro to iste kazdy rok,oblecenie,pyzamo sestre som kupila.mamine novy pribor,otcovi nove uteraky a osusky,kazdemu parfum,drogeriu,ponozky...este ale nemam vsetko,ja behnem do mesta a co mi paden do oka ,tak kupim

mici11
8. dec 2008

Ze hnusny jogurt Janka mnaaaaaaaaaam, len v tomto sa nam chute rozchadzaju 😀 Inak darceky som nakupovala podobne ako ty. Len tomu drahemu....
Babulka vidis ja som mala vracanie a smrdelo mi vsetko a aj smrdi, ale chladnicka nie. Zvlastne, ale najviac mi smrdia, alebo teda silno vonaju ludia. Minule bol u nas kamarat a strasne mi vonal chlapinou, tym nemyslim, ze smrdel ale citila som chlapinu. Drahy sa na mne smial, ze mam nos ako Jack Nicholson, ked sa vo filme menil na vlka 😀
No neviem 😅 baby aj vy ste take naladove, rozcitlivene, sem tam podrazdene? A niekedy sladke ako med? Lebo ja hej 😀 Ale vraj sa to zatial da so mnou vydrzat 😀

petkaerdal
8. dec 2008

mici ,ja som teda velmi citliva,keby ste vedeli preco som sa rano rozlevala,ako sprosta by ste sa dobre smiali 😀 hormony 😀

mici11
8. dec 2008

Petka, to poznam sama to zazivam 😀 Hormony su riadne svinky 😀

petkaerdal
8. dec 2008

mici ale za take hovadiny,ze sa aj potom hanbim...naposledy to bolo za to,ze mi zjedol zo zmrzliny,lebo to bola len moja 😝

janula13
8. dec 2008

ok Mici, tak nebol zly, lebo bol smotanovy, ten zjem ale neuzivam sii to ako ostrokyslu 😀 Ta je taka dobra, aj zajtra ho musim donuti kupit mi ju 😀 budem musiet byt veeelmi mila dnes 😀
ja nie som myslim naladova, skor len citliva, ale vykyvy nalad ako predtym, len ma vsetko dojme a rozplace 😀 tak si myslim, ze manzel to ma po straom, zatial 😀 mna akurat vcera desne zase bolela hlava, zacalo to poobde na nakupoch a az do vecera, strasna migrena, dnes nic, to je parada 😀

mici11
8. dec 2008

Petka placem aj za hovadiny, ver mi 😀
Inak prave som si dorobila ovocny salat a premiesala som to smotanovo - orieskovym jogurtom. Je to dobrotka, poslem vam za misku?

petkaerdal
8. dec 2008

posli,to by som si dala..
ja sa niekedy potom hanbim,aj ty? mne drahy ani neveri,ze placem naozaj,mysli si,ze to hram..a ked vidi krokodilie slzy,tak nechape chudak 😀

janula13
8. dec 2008

mne nie Mici dakujem 😀 😝 😀 ale inak som rozmyslala, ze spravim si ovocny slatik, mamtu cerstvy ananas, mandarinky, jablka, banany a kiwi, tak mozno...ale poviem vam, ze ta ostrokysla mi tak sadla, Muim si vyprosikat aj na zajtra a rovno dve aj do zalohy 😀 manzela som sa pytala, ci som naladovejsia a ze nie, len ze nechodim do chladnicky a mam väcsie prsia a brusko, a viac vyrazok, inak bez zmeny 😀 😀 😀 😀

janula13
8. dec 2008

ozaj Mici a svetrik ti este neprisiel?mna by zaujimalo ci nebude pichlavy...a objednam uz aj ja, ale az po stvrtkovom utz...ked bude vsetko ok...

petkaerdal
8. dec 2008

myslim ze zmien viac nez dost Jani,to staci,ze sme skarede a budeme tucne 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre