Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

petkaerdal
10. dec 2008

ahojte,idem si vas precitat

ako sa mate dnes?

petkaerdal
10. dec 2008

babul,brusko mas pekne,vobec niesi tucna,som cakala nieco horsie,podla opisovania 😀

ja som chora,stale mi tecie z nosa,je mi horsie,ako vcera

dneska idem konecne k lekarovi poobede,sa velmi teskam 😀

co robkate vy,ako sa mate???

mataaa
10. dec 2008

Peti ahoj, dufam, ze sa ti coskoro polepsi. Dnes toho lekara isto nevynechaj. chce to postel a teply cajik. lieky asi moc nie.

Ja pekne pracujem, zajtra chcem ist do mesta tak to musim postihat.

petkaerdal
10. dec 2008

ahoj Matka,dufam aj ja,ze sa mi polepsi,lebo lieky asi nemozem ziadne a uz zacinam aj kaslat,cajiky pijem stale,od rana,ale mam pocit,ze sa mi to zhorsilo

idem dneska urcite k lekarovi,uz chcem tehu knizky vidiet

a ty sa mas ako?

mataaa
10. dec 2008

Ja celkom v poho, este mam 37,1, a asi nizsi tlak, lebo som taka nejaka rozklepaná, zajtra idem ku gynekologicke pre utros, a asi si dam vziat krv, je to 10 dni od ET. 😀

Dnes mam 28DC a kramy zatial nedorazili, nech pekne zostanu tam kde su. Ja ich nechcem ani vidiet 🙂

petkaerdal
10. dec 2008

budes tehulka,viem to 😉 😉 😉

a das si zajtra zobrat krv na hcg? takze budes zajtra vediet uz vysledok?

mataaa
10. dec 2008

no zajtra by som mohla, hned s tym pofrcim do labaku a budem cakat, teda budeme 😉 .

babulka123
10. dec 2008

petka ty poriadne poriad u lekara.. dufam ze ti da aspon nieco co moezes... a prejde ti to ..

no a Matkaaa ty si jasna tehula... heheeheh

petkaerdal
10. dec 2008

Matka,budem cakat s tebou,ale zdas sa mi taka vytesena,citis,ze to vyslo?

babul,na nieco sa opytam,lebo som jasne chora uz 😢
davajte si aj vy pozor,aby ste niekde nieco nechytili,vsade je sama chripka 😖

co robis babul? ja uz cakam na stareho,kym skonci v praci a ideme k dr.

babulka123
10. dec 2008

ja som sa prave najedla lebo som bola taka hladna.. mnaaam vcera som robila ten gulas a este mi ostalo.. take skor len sama stava ale to teraz vyhovuje... a na vecer somm sa dohodla s drahym ze pojdeme niekam na veceru a dam si rybicku.. mam na nu chut..

bola som v meste a kupila som sestre take to hniezdo do postielky a obliecky na vankus a perinku a vankus a prerinku.. na vianoce...

mataaa
10. dec 2008

Peti ani nie vytesena, skor napata, neviem co si mam mysliet. Uvidime zajtra. Aj ja sa idem napapat, mame fazulovu polievku, mnam

janula13
10. dec 2008

ahojte, tak az teraz zapinam, babulka, prepac, vymakla si ma v sprche a len pred chvilou som si vsimla aj mobil, mam cinknut?A mozem sa spytat kde si nakupovala, tam u vas?Ja som akurat vcera pozerala ceny tych hniezd do podtielok, no hruza, mozem sa spytat, kolko to stalo u vas?Vies robim si prehlad 😉
Petka a ty sa liec, viem ze tehule mozu akurat tak paralen a hadam nejake homeopatika, ale ved lekar ta dnes poriesi...preto som asi este zdrava, ze furt trcim doma, inak ja hned nieco chytim..
Matka na zajtra sa uz tesim, co nam tu oznamis 😀

petkaerdal
10. dec 2008

Matka tak sa hned zajtra hlas,ale ja viem,ze budes "v tom" 😀 😉 😀

Jani aj ja stale trcim doma,neviem,kde som to chytila,zacalo mi to,ked som sa vratila od nasich,tak najskor tam niekde 😢

neviem,kde trci ten moj,este v praci neskoncil,este ze tam je lekar do 19 😀

janula13
10. dec 2008

Fii marodko a ja ze uz lezis aj s liekmi, nuz esteze tak ze je tam do 19, stihate neboj...no ved to ja som vzdy soplila hned od zaciatkyu zimy, ziaci chori, ludia v MHD chori, to si nepomozes, teraz som bola trosku nahnevana, boli sme v sobotu u svokry na oslave a ona ufufnany hlas, mala mi povedat ze je chora, ale to je cela ona, ale nic mi chvalabohu nie je...

petkaerdal
10. dec 2008

tak ja som este stale doma,uz tu cakam hodiny a nechcu ho pustit z prace 😖 😖 😖

Jani davaj si aj ty pozor,aby si nieco nechytila,nerada by som,aby sme lezali niekde v nemocke s horuckou 😔

petkaerdal
10. dec 2008

hihi,mame 12tt ,ako to leti 😕 😕 😕 to tu budeme mat raz-dva drobcov 😀

janula13
10. dec 2008

peti sliapes mi na päty, mne to prehodi zajtra na 13tt asi 😀 Dufam ze to bude stastne cislo 😀 ja som zhltla na 2x pol litra pudingu, to si vzdy uvarim ked neviem co chcem...a uz mam povysavane, dokonca aj pod postelami, idem este umyt podlahy a potom sa pokusim zakryt make upom tu kraaasnu tvaricku, to bude fuska, ale snaha bude...potrebujem ist nieco kupit na malu 8mesacnu slecnu, ktoru zajtra navstivim...

csilla76
10. dec 2008

ahoojte 🙂 tak uz sme doma,dnes som bola na kontrole,mame 6 peknych folikov dostatocnej velkosti.

este som si musela dokupit merional 2 amp.a pichat naraz s gonalom,aby sa este zvysil pocet folikov.

v piatok dalsia kontrola,tak dufam bude vsetko v poriadku.buduci tyzden bude odber aj prenos.

petkaerdal
10. dec 2008

ajojte,tak sme doma,sme zdravi,krasni a hlavne sme podrastliiii 😀 uz mame cez 4 cm 😀 😀
drobci nam zase predviedli,ako vedia plavat 😀

a robil mi aj ten NT,neviem,co to presne meral,ale malo to 1,5cm tusim a ze to je v poriadku,kolko ste to mali vy Jani a mici???
dostali sme papier do nemocky,tak zajtra alebo v piatok si ideme zarezervovat miesto na porod a tam mi este raz urobia ten NT uzv 😀

Jani sliapen a budeme cely velmi dlho este 😉 😉
tebe ten termin presuva pri kazdej navsteve? mne ostal ten isty 🙂
2litre pudingu? no asi by som mala na cely zivot dost,ja si dam sialku kakaa 😉
dneska si bola aka sikovna,kolko roboty si porobila 😀

petkaerdal
10. dec 2008

csillka buduca tehulka ahoj 😉 ,
super,nech mas co najviac embryok a v piatok nam daj vediet,ako okracujes..drzim palce 😉

petkaerdal
10. dec 2008

baby kde ste vsetky? co robite?

csilla76
10. dec 2008

petka gratulujem,ako pekne rastiete 🙂 a dikes,urcite dam vediet ako dopadnem v piatok 🙂

inkak
10. dec 2008

ahoj csilla v piatok sa tesim na dobru spravu 😉 🙂

csilla76
10. dec 2008

aho moja ako sa mas? 🙂

inkak
10. dec 2008

nejako rychlo, ale uz mam aspon vianocnu vyzdobu. neviem sa dockat kedy zacnem stimulovat. dnes sa mi zase snivalo ze som mala dievcatko, to je taky super pocit aj ked to je len sen. si neviem predstavit ake to bude super ked to bude naozaj 🙂 V piatok sa chceme stretnut v RS, vedela by si prist aj Ty?

csilla76
10. dec 2008

ja nemozem v piatok,idem na kontrolu do centra.a ty kedy zacinas?a v ktorom centre?tak ti moc drzim palce aby to bolo s uspesnym koncom 🙂

janula13
10. dec 2008

ahoj Peti, my sme prisli z nakupu, som odrovnana, dnes som vela robila, tak teraz tlacim pizzu, uz ma napinalo od hladu...teda vy ste podrastli raketovou rychlostou, super ze ste ok, mna to caka az zajtra, ten NT utz,tak trochu stresujem, ty mas hodnotu ok,uuuplne 😀 tesim sa s tebou 😀

petkaerdal
10. dec 2008

Jani,tak som ta este s tym NT aj predbehla 😀 ,ty ides zajtra?som myslela,ze neskor este, tak to ti drzim palceky a som zvedava ,kolko budes mat ty tu hodnotu 🙂
sa teskas co?
daj mi hned vediet 😉 som zvedava,ako ste podrastli vy 😉

ja som mala kebap na veceru 🙂

janula13
10. dec 2008

ty kebabova kralovna 😀 ja idem este uvarit gulas na zajtra, mam mäsko rozmrazene ale zajtra aj tak budem cely den prec, az niekedy vecer sa vratim, tak uvidim, kedy vam nahlasim novinky, ale tak ci tak dufam ze to budu dobre spravy, jaaaj modlim sa uz ako drak, len nech to dobre dopadne, tie hodnoty su ok, ak sa to neblizi na 2,5-3, zalezi aj od lekara co poklada uz za rizikove, takze vy ste na tom super..mas aj novu fotecku?

petkaerdal
10. dec 2008

ano mam aj fotecku,ale je to skoro to iste,co predtym,zajtra nahodim ale
mas pravdu,mne povedal,ze nad 2,5 je uz zla hodnota
teskam sa s tebou,lebo viem presne,co zajtra uvidis 😀 😀 😀 si len par dni pedomnou,tak myslim,taky pol cm budeme väcsi,ako my 😀
sa nasmejes na uzv,my sme sa dneska zase nasmiali,ako sa tam tocili,plavali....krasny pocit 😉

a aku hodnotu mala mici ? nespominam si

dneska sme videli aj chrbicu babetiek,take kosticky malicke,predtym to nebolo vidno

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre