Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

janula13
10. dec 2008

jaj peti, uz sa neviem dockat, to zase budu nervy, idem na 10.45..velkost uvidime, to je velmi pohyblive, mozno budeme aj mensi,aka matka... 😀 A mici ani neviem aku mala hodnotu, eviem ci to vobec pisala...a muzim vyzobronit foto, dnes tam bola jedna babula a vobec jej ju nedal, keby si ju nevypyta...

petkaerdal
10. dec 2008

tak si vypytaj foto Jani,zobraj,ved co to ,ako to bez foto 😖

ale budete velky,väcsi,ako my aj ked je maminka mala 😀 neboj ,este ta aj prerastu 😀

daj nam co najskor vediet Jani 🙂
idem pri tv,pekny vecer,pa pa

janula13
10. dec 2008

ok Peti, ja este kuchtim, ale idem sa vyvalit, vsetko ma uz boli, esteze to mam zajtra tak neskor, vstavani mi nevonia..papa

petkaerdal
11. dec 2008

dobre ranko tehulky 😀
ako sa mame?

Jani,myslim na teba,hned sa hlas ,teskam sa na tvoje pocity a foto 😀 babulka na teba taktiez 😀

Jani,ja tiez neviem rano vstavat,este ze mozem ist k lekarovi aj poobede a este ze som doma 🙂

Matka na teba tiez cakam 😉
dneska tu budu same uzastne novinky 😀

babulka123
11. dec 2008

no babulky ja som sa vratila z centra s fotkou v ruke.. mame 1 babatko 8.5 mm vacok, takze sa velmi tesim ... marek bol tiez na ultz. pritomny tak sme sa zasmiali, ze nech vidi co spravill.... nakoniec ved bol pri tom aj on.. hehehehe
isla som odniest hned papiere svojmu lekarovi tak ma hned vycucli z krvy a 5/1 idem na dalsi ultz.a mala by som dostat uz aj knizku.. tak sa velmi vytesujem...

Matkaaaa taka som zvedava na teba.. budem priebezne kukat...
janulka... drzim velmi palce...

jaaj a kuk foto...

petkaerdal
11. dec 2008

babulka ajoj,superrrrr..teskam sa s tebou 😉 ..hadam sa ti druhe neschovalo,ako mne 😀 😀 😀
gratulujem 😉

babulka123
11. dec 2008

petka.. hehehe nieeeee podla HCG to ani na to nevyzeralo, ale som nakoniec aj rada ze bude len jedno.. bude to omnoho jednoduchsie...

pocuvaj zlatko vam tiez robili ICSI?
dnes som sa pytala lekara a vravel ze prinutit ma nemoze ale veelmi mi odporucil amniocentezu a tak som chcela vediet ci ides aj ty alebo nie?
jvo mi pislaa ze ona bola a ze to nebolo take hrozne, tak rozmyslam nad tym velmi tuho aj ja...

petkaerdal
11. dec 2008

ano robili nam tiez icsi a tiez to bolo napisane v sprave,musim sa na to lekara opytat,nerozpravali sme sa o tom,tiez mi to jvo pisala,mali by sme na to ist asi 😉

nepis tu nic o jednoduchosti,ok? mysli na nas s Jankou,ze cakame dve 😀 😀 😀

babulka123
11. dec 2008

ja na vas myslim .. neboooj ...cmuuk

petkaerdal
11. dec 2008

som rada,ved to nemame lahke s tou predstavou,ze budeme mat dve 😀 ale milujem ich velmi

tak si nas nesklamala a pridala si sa k nam 😀 sa teskas,co?

krasna fotecka 😉

babulka123
11. dec 2008

neskutocne veeeeeelmi sa tesim

petkaerdal
11. dec 2008

😀 😀 😀 aj ja s tebou...srdiecko nebolo este?

babulka123
11. dec 2008

nieeee este bolo moc skoro .. ale nevadi.. ja som sa tak tesila z toho fliacika nasho ze az.. na dalsi ult. idem az 5. januara a to by uz malo byt vsetko ..

petkaerdal
11. dec 2008

tak to si pockas dost dlho kvoli sviatkom,to uz ides k svojej vsak?

babulka123
11. dec 2008

hej hej k svojemu.. ja som tam bola dnes lebo mi kazal ze chce hned vsetko vidiet.. je velmi zlaty... takze ... ale do 5. som doma, potom by som chcela ist uz do robotky.. inak do toho 5 sa to bude dat vydrzat prave kvoli tomu ze budu sviatky,,, vies nebudem stale sama doma ale budeme troska aspon behat a taaaak...

mmonna
11. dec 2008

Ahojte,prepacte,ze vam sem tak vpadam.ale sem tam vas citam...a aj kvoli Petke...Ahoj Peti 😉 takze Ty uz si riadne pokrocila 🙂 velmi ma to tesi...ja idem zajtra prvy krat na UTZ.....som 7tt+4dni,a este ni c neviem..ale som hrozne nervozna,lebo nebyva mi zle tak,ako to tu holky opisuju.....tazko ano,ked nieco viac zjem,ale vyslovene vracat,tak to nie...preto si myslim,ze asi nie je nieco v poriadku....co myslis Peti?

petkaerdal
11. dec 2008

mmonka ahojky,bud v kludna,ked ti nieje zle ,si ako ja,bud len rada,ja som sa tiez bala,ci je to v poriadku,ked vsetky na okoli tyckovali,ale vidis,ze je..snme zdravi,velky,ja som nevracala ani raz,nevolnosti som mala,ale vracanie nepoznam,,,,bud rada,ze budes mat kludne tehu...takze klud,urcite si riadna zdrava tehulka
tesim sa na tvoj vysledok,
daj mi hned vediet 😉

babulka123
11. dec 2008

mmonna a preco by ti malo byt zle ... za to ze si tehotna.? ani mojej sestre a ani mne nic nieje.. je mi tazsie od zaludka ale ze by mi bolo nejako zle to nie... a tusim ani petke nebolo tak ze by az zvracdala.. neboooj bude to ok...

petkaerdal
11. dec 2008

chces ist potom babulka do prace? neostanes na PN?

mmonka,opytaj sa tvojej maminy,ako jej bolo v tehu,mas to po nej asi,moja nevracala a ani sestra moja a ani ja a to cakam dve teda,citim sa uplne skvele 😉

babulka123
11. dec 2008

petka ak sa bude dat tak asi ano.. treba korunky a hlavne uz mi je otupno samej doma.. uvidime...

mmonna
11. dec 2008

ja len porovnavam,ked som uz bola tehotna..to som vracavala asi dva mesiace......dakujem vam,za ukludnenie...Jasne Peti,ze hned dam vediet......ved stojis pri mne skoro od zaciatku...tak to snad spolu aj nejak dobojujeme 🙂 a urcite,ked budu dve,a aj Ty mas dve,tak budeme mat o com 😉

babulka,Ty si z Blavy?A kam si chodila do Caru?

babulka123
11. dec 2008

hej ja som z Ba a bola som vo Ferticente.. dnes som sa s nimi rozlucila... predtym na 1 ivf som bola v Gyn Five a teda... doteraz si bucham hlavu ze aka som bola sprosta... teraz to bolo o niecom inom a nehovorim ani tak o vysledku ale o pristupe.. no a vysledok to uz bola len ceresnicka na torte...

petkaerdal
11. dec 2008

mmonka,ale kazde tehu je ine,neviem to teda z mojej skusenosti,ale co kcky pisali 😉
urcite si tehulka,teskaj sa,ze uvidis drobcov 😉

mmonka,to ja ratam s tym,ze mas dve,hcg bolo krasne 😀

je to krasny pocit,ked ich uvidis na uzv,len tvoje budu zajtra este take malicke,ale srdiecka uz budu mat...ale co som ja videla vcera bolo nieco neopisatelne nadherne,aj to vas caka 😉

mmonna
11. dec 2008

Strasne sa tesim s Tebou...je to neopisatelny pocit,ked vidi uz svoje deticky...raz som to zazila,a bolo to naozaj uzasne.....tak sa teda uz neviem dockat.......

Babulka,ja som bola v Gin Five.....nemam moznost porovnavat.......ale prislo mi to ako keby sme boli len cisla.....

petkaerdal
11. dec 2008

jaj,mmonka,ved ty uz mas doma dieta,vzdy zabudnem,tak ty vies,ake to je...

len vies co mi je neuveritelne,ze to babo ma 4cm a vyzera presne,ako clovek..malicky cloviecik 😀 ,ako to moze niekto zabit nechapem 😢

kuspitka
11. dec 2008

Ahojte.este nemam za sebov 3IVF ale mozem sa pridat???idem len na 2IVF

mataaa
11. dec 2008

Tak dievcene, akurat mi volali, je to jasna nula. Takze si pripisujem dalsi neuspesny pokus. Dakujem za vsetku podporu, ktoru ste mi poskytli, s vami sa mi to znasalo lahsie. Uvidim kedy dorazi mrcha a ked tk zbehnem v pondelok este raz na krv. Ale stavim sa s Vami ze vecer tu bude ako na koni. Doteraz ju zdrzovala len moja silna vola. ☹
Teraz si musime premysliet co budeme dalej robit. V prvom rade dlhsi oddych nech sa vycistim od toho hormonalneho svinstva a potom nasetrit peniazky. Teraz uz budeme platit pekne na drevo. Baby, vime ze som nebola propagatorkou imuno testov, ale samej mi asi nic ine neostava. Porad mi prosim, ked o nich nieco viete. Boli ste niektora v Prahe? Tam ich vraj robia najlepsie.

Trosku som si poplakala, ale ideme dalej. Vianoce pred nami, tak si ich musime spravit take pekne ako keby sa nic nestalo.

kuspitka
11. dec 2008

mataa je mi luto co ti povedali.......

mataaa
11. dec 2008

ja som nebola na krv v CAR, dala som si ju spravit sama, takze mi oznamili len vysledok, do FC budem este len volat.

kuspitka
11. dec 2008

jaj tak ty si si dala dvakrat urobit krv????to bolo tvoje 3IVF???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre