Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

mici11
14. dec 2008

Ahojte babenky,

Tak homeopatika mi zabrali. Uz od vcera som fit.
Zabkaevka drzim palceky, verim ze testik bude pozitivny a pridas sa k nam tehulkam 🙂 🙂
Csilka ahoj moja, jasne ze ti drzime palceky a foliky nebudu prazdne neboj 🙂

Inak vcera ma pobolieval vajecnik a dnes uz nic. Tak dufam, ze je vsetko Ok

petkaerdal
14. dec 2008

csillka drzkam palce na zajtra 😉

cmuk,dakujem za upokojenie 😉

mici,to je super,ze si uz fit,ja este nie ,ja som stale chuchmava 😔

co robkate???

mici11
14. dec 2008

Ahoj Peti, no ja lezkam pred telkou, dnes som veeeeeeeeeelmi unavena 😝 A ty?

petkaerdal
14. dec 2008

ja som sa prave najedla a tiez lezkam pred tv,tiez som velmi unavena 😀 zeby tehu? 😀
ale rozmyslam ,ze idem na pumpu si kupit zmrzlinu,viem,ze by som nemala,ale chutiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀

mataaa
15. dec 2008

Dobre ranko kocky,
prezivam strasny stres, dnes som prisla 1x od zacatia stimulky do prace. az tu to na mna vsetko dolahlo. Bola som presvedcena, za sa tu dlho neukazem a ked aj, tak s bruskom. Este, ze su za chvilu Vianoce a mam zas 2 tyzdne dovolenky.
Drzim Vam vsetkym palceky, nech sa Vam dobre dari a vsetko dobre dopadne. Ja si Vas budem citat, aby som vedela ako sa mate, ale vyhladam alebo zalozim novu temicku. Nebudem predsa na Vas prenasat moje pesimisticke nalady. Dakujem Vam este raz za podporu a rady. Dufam, ze dalsi pokus uz bude OK. 🙂

petkaerdal
15. dec 2008

Matka ahoj,viem,co prezivas 😢 ,prajem ti vela sil,aby si to trapenie prekonala ,co najskor

mici11
15. dec 2008

Matka ahoj, tiez chapem ako ti je, ale verim ze nazbieras nove sily do dalsieho boja. Ale kludne navstevuj tuto temicku, mi ta tu radi vidime 🙂 a ak nie mi ta navstivime v tvojej temicke 🙂 ak mozme 😉

Petulka ako sa mas? A kde mame dalsie babenky z temicky ☹ ?
Ja som si dnes konecne oddychla, spala som az do 11:00 😀

mici11
15. dec 2008

No babenky, idem dokupit nejake veci do mesta. Vecer nakuknem, snad sa to tu rozhybe ☹

janula13
15. dec 2008

Ahojte moje zlaticka zanedbavane, kymto precitam aj zabudnem co som vam chcela napisat 😀 ja som tu nebola 3 dni, mali sme rusno a veniovala som sa manzelikovi, dnes mi odisiel do nemocnice na tri dni a je mi strasne smutno a bojim sa onho, zajtra ma operaciu, nic hrozne, ale bojim sa tej narkozy, normalne som sa vam rozplakala, ked rano odisiel a stale je mi do placu, no hruuza, ale verim ze to dobre dopadne, zajtra chcem ist za nim, ak ma krpci pustia a zvladneme cetu busom a mhd, to zase bude zabava, ale strasne chcem ist za nim a v stredu mam poradnu....
Petka, ty mi davas zabrat, zlatko, nesmies sa tak nezmyselne trapit, ved ono je to strasne individualne a pripominam, naozaj keby sa to dokimu nezda,tak ti povie, pripadne nariadi nejake vitaminy,alebo co mas papat viac a mam pocit ze tvoj doki sa velmi stara a teda klud, a pisala som ti, ja som bola na NT o tyzden po tebe a babätka rastu teraz o 1-2mm denne!!!tak si to vyrataj a nevymyslaj, ved pozri, mici mala väcsie babo a netrapi ma to, aj hodnoty NT mate lepsie, tak naco si chces vyrabat zbytocne stresy a problemy?Ty sa mas tesit ze je to ok, ze zatial nemate nijake problemy, co mnoho zien ma a uzivat si aj to ze ti nie je tak zle ako nam, ze MICI?Ja som tiez dnes zase skoncila nad misou a cez vikend tiez, ale len ma natahuje...Petka naozaj uvedom si, ze ste zdravi, a ze nemas preco sa trapit, ked bude dovod, tak ti to doki povie a budete to riesit, nevyrabaj si to sama...
Ozaj a dobra sprava je, ze som zoghnala v piatok gate, XS a sadnu mi, je to super a aj cena, 1100sk, v ma-ma obchode, maju tam velmi pekne rifliky, to sa s CA nedalo porovnat, len tie mo boli velke, ale vam by asi sadli, uplne super moderne, pekne strihane rifliky, ked sa mi manzel vrati, dam foto, zapozujem v mojich...a svetrik teda objednam hadam aj ja, ked si Mici spokojna...
A babulka, neboj, mna picha tiez tak a od zaciatku tehu, niekledy ma az prelomi, ale to by som bola na pohotovosti stale, len klud a oddych!

petkaerdal
15. dec 2008

ahoj mici,bola som este nieco dokupit na vianoce,ale uz som doma,lebo som stale nejaka chora

baby ,kde ste??? to ked sme uz vsetky tehu,nechame temu zapadnut??? 😅 😕 😅

janula13
15. dec 2008

Peti ved ja som tu, prve rozmyslam ako do seba dostat mlieko, ci si nespravim bananovy koktail, to by som mohla zvladnut aj pol litra 😉

petkaerdal
15. dec 2008

ahoj Jani,spravila si si koktail? 😉

ja som vcera vypila asi tak 6dlc mlieka,uspech,ale dneska nic,rozmyslam,ze idem urobit fazulovu polievku,aspon nieco..

ako sa mas? ja idem v piatok na uzv do nemocnice,kde by som mala rodit,tak zase uvidim babence 😀
Jani,pri dvojickach sa rodi aj spontanne,vsak? 😅

janula13
15. dec 2008

Petka, nuz, koktail idem spravit, nejak mi je nanic a stale len cucim do pc, idem nieco spravit, asi zehlit a pustim si popritom film...
tak aspon polievocku si daj, ja sa nejak dokopem k mixeru a spravim co treba, mne beha stale op rozume kapustnica 😀
jeej tebe je, ze ich tak casto vidis, ja neviem kedy ich zase uvidim, dufam ze ta to skludni a nebudes vymyslat 😀
samozrejme ze sa rodi aj spontanne, ja netusim ako budem, ale kamoska mojej gyndosky tvrdi, ze ma asi bude smerovat na cisarak pri mojej telesnej konstrukcii...ale zalezi ako budu otocene a zalezi asi aj od nemocnice, niekde pretlacaju skor prirodzeny porod a az pri komplikaciach daju cisarak a niekde hned cisarak, aby neriskovali komplikacie pri prirodzenom...skus sa v piatok spytat, co ti povedia, to som zvedava 😀

petkaerdal
15. dec 2008

Jani,to som teda zvedava,spytam sa v piatok,lebo ja sa bojim spontanneho porodu a este ktomu dvojicky,no mam strach 😅 😅 😅 radsej by som cisarak 🙂

ja som dneska cely den nejaka unavena

kapustnica mnam,dala by som si,ja idem robit zeleninkovu,nakoniec nerobim fazulu 😉

co je s babulkou?

tu mi budu v porodnici este raz robit ten NT,zevraj si to aj oni robia pre seba,chodi sa na kontrolu aj tam,ale tusim len 2x do porodu

janula13
15. dec 2008

no kapustnicu by som si dala, keby mam klobasu, neviem ci bude dobra bez nej, mam len hriby a kapustu...ale mooozno...a kokteil stale nic, uvarila som si take mrazene knedliky, s jahodovou plnkou, uz mi bolo dost zle, kamoska ma na to namaskrtila, tak som si hned kupila, ale ta kapustnica mi neda pokoja..
tak uvidis zase babatka, ja by som hned zase sla a uvidis ze zase podrastli a ze su ok..
ja ani neviem co chcem, pocula som vselico o cisaraku, kamosky mali, ale jedna rodila prirodzene, cakala len jedno a vedla mala zienku, co cakala dvojky a ze rodila spontanne a ze uplne v pohode ani nezakricala a velmi rychlo a aj sa ryhlo zotavila a kamoska tam bojovala s jdnym 17hodin a celu ju dotrhalo..to mas tak, nikdy nevies ako to bude s tebou..po cisaraku sa dlhsie zotavujes, aj ta Cherry je este v nemocke a este musi ostat chudatko, ma streptokoka a teploty a ze ma toho dost, obe deti pri sebe cely den...az mi zima beha z toho, ako jej musi byt....ale aj po prirodzenom ak sa potrhas to da zabrat..tak ci tak, porod ma desi 😅
babulka neviem kde je a cakam ze ked MIci donakupuje ze sem mrkne..ja idem zehlit, mam uz jednu bluzku aj na brusko, tak sa tesim, prala som ju a vcera mi mama kupila na jar triko, take zberane pod prsiami, mali super cenu za 98sk v GATE...no nekup to, aj ked neviem ake mi bude, ani sme to neskusali...aspon na doma bude...

petkaerdal
15. dec 2008

jaaj,ja sa bojim toho porodu tiez velmi Jani,ale nejako budeme musiet zvladnut,ci uz spontanne alebo cisarskym,zvladli ine,zvladneme aj my,ale bojim bojim😅 😅 😅

98sk je fakt super cena,to by som aj 4 kupila,ja som si dneska kupila dalsi svetrik,stale nemam toho na vrch dost na oblecenie

ja som si dala jahody a ananas so slahackou,ktoru som nikdy predtym nelubila 😀 takze nova moja chut 😀

Jani uz nevracias?

petkaerdal
15. dec 2008

ozaj a dneska som neodolala a kupila som si ponozticky pre deticky 😀 😀 tak sa vytesuvam nad nimi 😀

babulka123
15. dec 2008

ahoooojte, ja som dnes behala troska po nakupoch .. aj v rakusku sme boli a teraz sme dosli domov..

inak este neblvkam ale moje ranne nevolnosti sa zacinaju ozivat.. sice o siestej vecer ale to nevadi.. heheheh dufam ze to rychlo prejde...

idem si vas precitat...

petkaerdal
15. dec 2008

ahoj aj ste nieco v rakusku nakupili?

aj ja mavam este niekedy ranne nevolnosti vecer 😉

babulka123
15. dec 2008

petulka.. prosim ta ty sa neplas s rastom deti.. vsetko je urcite tak ako ma byt, ak by bolo nieco zle tak by ti ujo lekar povedal , alle podla toho co pisali baby je vstko ok... nebooooj

boli sme len v bipe, kupovala som len vonavky pre maminky, teda marek nakupoval lebo mna tam pomaly nadrapovalo z tych pachov.. a dnes ma neskutocne boli hlava...

inak vsetko ok , volala mi sestricka z gyndy ze mam prist vo stvrtok ze mi da tehu knizku aby sme mohli dat na vianoce nasim hehehe zlata je nie???

petkaerdal
15. dec 2008

tak to je sestricka ozaj zlata hihi
ja idem v piatok do nemocky na uzv,sa tesim,ze zase uvidim drobcov

aj boli akcie v bipe?

som uz taka kludna,verim,ze sme v poriadku 🙂

babulka123
15. dec 2008

no je je .. velmi .. len dufam ze sa mi podari presvedcit lekara nech mi spravi ulzt. tiez aby som vedela ze sme ok aj my... neviem ci sa mi to podari ale snad hej ..

akcie ani nie, sice mali parfumy mali 30 percent zlavu niektore... ale nejake velke moc nie a cela bipa mi pripadala ako vybrakovana...

no tak to budem v piatok velmi zvedavaa co nam napises..

my sme troska zmenili plany co sa tyka vianoc, ideme k nasim priamo 24.. ja sa velmi tesim lebo ma chyta teraz nejaka melancholia a velmi spominam na to ake to bolo ked som bola ja este dieta, a 24 tam ide aj sestra s manzelom a jeho mamou , este tam bude aj moja babka - nadejna to prababka... tak sa neskutocne tesim ..
chceme dat tehu knizku do obalky a dat ju nasim pod stromcek tak som velmi zvedava ako sa budu tvarit...

mici11
15. dec 2008

Janulka pekne si to napisala Petke, teraz uz ozaj nemusi stresovat 🙂 . Ja som vracala naposledy v sobotu. Zvyknem tak 1 - 2 krat do tyzdna. To je uz pohodicka. No ja tehu rifle mam, ale stale nosim svoje bedrace 😀 . A svetrik ozaj odporucam, kraasne sedi a kazdemu sa velmi paci.
Petka aj ja som kupila drobcekovi ponozticky, su nadherne. Po novom roku zacnem postupne nakupovat ostatne veci. 30.12. mam poradnu, tak snad uz budem vediet co cakame 🙂
Inak od stredy citim pohyby, teda zatial je to len take steklenie a bublinkovanie, ale vraj presne take to ma byt. Uz sa vidim ako budem stresovat, lebo zatial to nie je pravidelne. Inak pohyby sa zacinaju medzi 16 - 20 tt a niektore prvorodicky az 22tt. U mna su najintenzivnejsie, ked som velmi hladna, asi malemu vadi, ze mi skvrka v bruchu 😀
Ale este je to len sem tam. Ale velmi sa mi to paci 🙂
Babulka vasi budu mat kraaaasny darcek pod stromcekom 🙂

petkaerdal
15. dec 2008

mici jeeeeej,tak ty uz mas pohyby ,gratujem 😀 😀 😀 aj ja cceeemmm 😀
ja idem na uzv v piatok zase 😉

babul krasny darcek mas pripraveny pre vasich 😉

mici11
15. dec 2008

Petka, ved zachvilku budes aj ty citit, aj dvojmo 😀 No ja mam v stredu tie tripple testy, trochu mi lepi, ale verim, ze to bude Ok.

janula13
15. dec 2008

tak slamenna vdova sa hlasi, uz mam pozehlene a predsa som tym malm krpcom musela teraz varit tu kapustnicu a veru chutila im, neviem co budem robit ked budu na svete, ked uz teraz so mnou tak zametaju 😉
Peti, teraz som dlhsie negrckala, ale nadrapovat ma nadrapuje, ale to idu len slinky a trochu ma to rozhodi, ale casto je to moja chyba, lebo to presvihnem a necham sa prilis dlho hladna...tak mi treba a predpokladam ze v stredu rano sa pogrckam, to je vzdy ked musim vstavat skoro a v stredu musim kvoli opradni apojdem si pre manzelika do nemocky, uz sa nanho tesim....len sa desim tej cesty do BA busom, ale moja chyba, kedze odmietam, ci skor bojim sa jazdit autom...teda soferovat...a porod, na to radsej nemyslim, ale sem tam splietam take hrorove scenare v hlave, ale stacia mi aj popisy kamosiek...ani nejde o porod samotny, ale o podmienky v nemocnici a personal..myslim peti ze u vas je to ovela lepsie....
jej Mici to fakt uz citis?Veru, ze to ma byt citit ako take bublinky v brusku, ako motyliky, no teda to musi byt pocit a ked to zacne kopkat...a to uz ja si chytam brucho, ci nieco zacitim aj ked dobre viem ze este je casuuu, ale pokusa ma to, a citim sice bublinkovanie, ale viem ze su to len creva, kedze to nic ine este nemoze byt 😀
babul, strasne by som chcela vidiet vasich,ked uvidia co je v obalke 😀
Mici spekulujem, ze idem objednat ten svetrik, kde ti je, zabudla som 😀 na akom webe?

petkaerdal
15. dec 2008

som zabudla mici,neboj sa,bude to v poriadku urcite 😉

Jani,hadam ta to grckanie uz pomalicky prejde,ja sa musim teda hned,ako vstanem napapat,mozno preto som nikdy nevracala,nenechavam sa vyhladnut velmi 😉

a draheho mas v nemocnici?

mici11
15. dec 2008

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=2687016 tu su take to farby a tu je aj cierny
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4591291

Janulka presne, ked som dlho hladna je to desne 😝 Ano ano su to motyliky, to je pekneeeeeeee
A manzek ako?

mici11
15. dec 2008

Jani to malo byt manzelik 😀

babulka123
15. dec 2008

ahhha takze mi nebude zle ak sa napapam??? noo to ma nenapadlo..

a mimochodom ja budem zajtra robit halusky s kapustou, kapustnica uz musi vydrzat do vianoc...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre