Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

mici11
15. dec 2008

Babulka rano kym lezis, zjedz kusok niecoho. Bud piskotku, alebo tak. Ja som zvykla banan. Doky mi vravel, ze je to velmi dolezite predtym, ako vstanem. Ze tie nevolnosti su potom ovela miernejsie. Mne to fungovalo. Ja som mala vzdy len vecerne 😀 , ale aspon som cez den mohla normalne frcat 😉

petkaerdal
15. dec 2008

babulka,citala som to niekde presne,ako mici napisala 😉
najlepsie je si nieco nachystat pri postel 😉

mici11
15. dec 2008

Petka 🙂
Peti ozaj budete robit aj to posedenie svadobne v january?

petkaerdal
15. dec 2008

baby nerozmyslali ste o zakupeni toho pristroja na pocuvanie srdiecka babätka v tehu??? ja si ho asi objednam ,aby sme mohli doma s drahym pocuvat srdiecka 😉

petkaerdal
15. dec 2008

asi ano,drahy povedal,ze v piatok pojde po termin do saly,mne sa do toho moc nechce pravdu povediac 😅
mala by to byt riadna svadobna hostina 🙂

janula13
15. dec 2008

babulky, akurat mi zase volal a este bude, da mi dobru noc 😀 jaaaj, on je taky moj poklad, tak mi chyba a je mu tam dlho, ale vydrzi , zajtra doobeda by ho mali zoperovat a v stredu pustit ...ani sa mu necudujem, viem ked sme boli po havarke na Kramaroch obaja naraz, je to tam des, ale vydrzi, ja ked som mala ist zase, dat si vybrat srobiky z ruky, tak len aby som sa vyhla tomu trojdnovemu pobytu, tak som si to dala urobit ako jednodnovku a v lokalke 😀 ale to by moj manzel neprezil, on tam radsej pretrpi 3 dni a bude v celkovej ...chlapci 😀 len nech mu to dobre dopadne.
babule ja aj ked som rano v posteli schrumala piskoty, alebo banan, tak nepomohlo, nuz ja som smoliar, aj teraz ma napinalo, ale stale verim ze to prejde...
peti a k koktailu som sa nedostala, ale zjem aspon jogurt, dufam...
Mici, dakujem za link idem mrknut a snad aj objednam...ved je taky peknucky...a drzim vsetky palciska na stredu a testiky ti dobre dopadnu, ved preco by nemali?nemas dovod sa bat, aj ked viem ze sa budes, to by si nebola normalna mamina 🙂

petkaerdal
15. dec 2008

Jani a co je drahemu? asi som niekde prehliadla,ked si pisala,ale skoro zotavenie prajem 😉

mici11
15. dec 2008

Petulka chapem, ze sa ti nechce, ale urcite sa dobre zabavite a budes mat zmenu 😉 Rozmyslala som nad tym pristrojom, ale neviem,potom ine nebudem robit 😀
janulka tak nech sa cim skor zotavi 🙂 a dakujem 🙂

mici11
15. dec 2008

A ozaj Csilka mala dnes kontrolu, a ani sa neozvala ☹

janula13
15. dec 2008

no my sme aobaja po havarke zosrobovany, teda ja uz nie, mne to vyberali uz a jemu teraz nejaku dlazku a asi drotiky z lakta, tak budem mat doma marodka 😉 dakujem babulky, ja asi ani nezaspim, aj ked viem ze to je lahsi zakrok, ale aj tak sa bojim...
mici, objednala som, len som sa z toho nevedela vysomarit, ale pockam na mail, ci som to zvladla a objednala som cierny, nuz ked ja ciernej neodolam a mozno potom neskor este jeden, uvidim aky mi bude tento, dala som velkost 36...

csilla76
16. dec 2008

ahojte krasny den prajem 🙂 mici dakujem za ip,prepacte ze som sa neohlasila ale rovno z kosic som isla k nasim,oni internet nemaju,tam som pobudla do 22hod,nakolko mi museli pichnut pregnyl.muzik prisiel pre mna a tak sme isli domov.

zajtra bude odber,tak sa bojiimmm.....foliky su tam 6 ..tak uvidime zajtra ako dopadneme.

dakujem vám este raz,ste zlate,som rada ze vas mám 😵

petkaerdal
16. dec 2008

ahojte kocky,
Jani to mi je luto,co sa vam stalo,ale hlavne ,ze ste v poriadku,my casto cestujeme dlhe trate a vzdy sa takeho niecoho velmi bojim 😢 😢 😢

csillka drzim ti palce na zajtra 😉 a nebojkaj ,odber je nieje nic strasne 😉

csilla76
16. dec 2008

petka ja viem ze to nie je nic strasne,ale aj tak som taká napata...to robi psichyka...bozenku..len aby som uz bola po tom.... 😉

jani je mi to luto,hlavne ze ste v poriadku.... ☹ mne sa taaaak nechce nic....

zabkaevka
16. dec 2008

ahoooooj kočky.
csilluska aj ja drzkam prsteky, aby bolo co njaviac folikul. nech si spokojná 🙂
ja idem vo štvrtok na testíky krvi, už teraz stresíkujem, keďže pocity sa nezobudili. ja neviem, či fakt mám čakať najhoršie, alebo sa len zbytočne stresujem,a všetko bude OK. taká dilema, no jasné že nik a nič to nerozlúšti, jedine testík alebo počkať fakt na krvičku vo štvrtok. Ale testík neurobím, to by som bola fakt viac vystresovaná ak by tam neboli dve čiaročky. do štvrtka, by som asi nevydržala. tak pôjdem a uvidím potom poobede vo štvrtok. len fakt veeeeeľmi dúfam, a verím že správička bude pozitívna 🙂 veeeeeeeeeľmi v to dúfam. inak neviem neviem aké budú Vianoce ☹ tak preto musím silno dúfame s manželíkom, že príde malinký ale najväčší darček 🙂 🙂

csilla76
16. dec 2008

zabka mo9c ti drzkám palceky aby ti doki oznamil vo stvrtok tu najuzasnejsiu spravicku 😵 😵 uz si domka zo sluzobky?

zabkaevka
16. dec 2008

áno domka som, bola som včera, a aj dnes a zajtra som tam mala byť, ale v záujme zachovania kľudu v tele, som radšej vybavila, že len včera som musala tam byť.
aaa ďakujem krásne za prianie 🙂

petkaerdal
16. dec 2008

zabkaevka a kedy by si mala dostat menzes? nemeska uz?
drzim ti palceky,nech je pozitivny 😉

csilla76
16. dec 2008

tak to mas fajn zabka ked si to vybavila,teraz je najdolezitejsie aby si bola v klude. 🙂

petka ty sa ako citis?kedy bude dalsia poradna? 🙂

mataaa
16. dec 2008

Zabka aj ja sa pripajam, dufam, ze budete mat ten najkrajší darček pod stromčekom.

Baby ja som už celkom v poho, som v robotke, takže mam iné myšlienky. Začala som si zisťovať čo ďalej. V pondelok idem na kontrolu k svojej doktorke, dam si porobiť všetky testiky a po sviatkoch sa prihlasim na to imuno.
Baby neviete mi poradiť či by sa nedali dať preplatiť cez poisťovňu aspoň tie lieky?

csilla76
16. dec 2008

mataa ake lieky mas na mysli?sorry ale som to spatne necitala. 😉

ja idem pozehlit este zo susiaka,a poobede upiect dalsi druh pecivka 😉 😉

mataaa
16. dec 2008

csilla myslím na 4. IVF - ako samoplatca, teraz mi 3. zase nevyšlo, tak si len zisťujem info na ďalší pokus.

zabkaevka
16. dec 2008

sorry kocky, bola som mimo kancelarie. dakujem za povzbudenie, velmi pekne 🙂
petka menzes mi vychadza datumov na ... hmmmm teraz počítam, že dnes. ciiiiiiiiiiiiiiii dúfam, že nedôjde ☹ 🙂
juuuuuuuuj tak teraz mam stres aj z toho

csilla76
16. dec 2008

aha matka...to som nevedela....je mi to strasne luto...ze nevyslo 😢 a co povedali preco sa nepodarilo.... ☹ joj...aj ja tak bojim..... 🤐 a asi sa neda zohnat lieky cez poistovnu,len ked tu na internete popozeras také stranky kde dievcata co im zvysilo daruju alebo ponukaju lieky za doplatok ako v lekarni.a kedy by ste plánovali dalsi pokus?

zabka uvidis menzes nedojde,tak nepocitaj prosim ta,ok 😉

mici11
16. dec 2008

Ahojte,

Csilka zajtra drzim palceky a neboj bude vsetko v poriadku.
Zabkaevka, neboj krvicka bude pozitivna.
Mata poistovna ti zial lieky nepreplati. Ale ked sa dozvies cim budes stimulovat, skus pozriet tu na konikovi:

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

Baby tam ponukaju zvysne lieky za doplatok v lekarni. Ja som tam tiez ponukla davnejsie tiez moj zvysny gonal, za doplatok a hned sa mi ozvala babenka, ktora ho zhanala. Vacsinou vsetky samoplatkyne zhanaju lieky tam, lebo inak su velmi drahe 😠
Petka, ako moja? Mna dnes pobolieva podbrusko a krize ☹

zabkaevka
16. dec 2008

csillus, OK nepočítam 🙂 ale keďže sa petka pýtala tak som to spočítala, no nečakám menzes 🙂 juuuj do štvrtka to bude ešte dlho veeeľmi dlho. ale jasné že vydržím 🙂

csilla76
16. dec 2008

ok baby,idem na to zehlenie lebo sa neviem odtialto odputat..no zavislácim poriadne 😀

zabkaevka
16. dec 2008

csillus, to chápeme 🙂 aj ja radšej tu kukám na miesto spracovania správy 🙂
tak príjemnú žehlenie. paaaaaa

mataaa
16. dec 2008

Mici dik za link, ako hovoris, ked budem vediet cim stimulovat tak tam mrknem. Snad nieco zozenieme.

ZAbka kolko ti vkladali embrijkov a ake velke, nepostrehla som

zabkaevka
16. dec 2008

matka, 2 emryjká sme vkladali, ale neviem aké veľké, keďže doki mi nič nepovedal.

janula13
16. dec 2008

Ahojte babulky, tak ja sa zase hlasim neskor, dnes som dlhsie spala, v noci som nemohla, bola som nervozna,tak som do 1h rana citala knihu, dnes som uz 2x skoncila nad wckom, ale uz je dobre, teda v ramci nevolnosti, to boli len nervy z manzela, bala som sa velmi, ci sa mi preberie, ale pred chvilkou mi volal, ze uz ma po, cize sa prebral a je ok, en trosku bolesti a zakazal mi ist za nim, ani nejdem, ked som taka rozhodena z rana, idem nieco robit a skludnit sa..
Mici, vcera som objednala ten cierny a dnes mi uz volali, ze posielaju, tak sa tesim, zase nova vecicka 😀 Inak mna dnes vynimocne brusko neboli, ale dost casto ma picha, a o krizoch ani nehovorim, hlavne ked dovysavam a doumyvam podlahy, to mam bolesti 2 dni...aj dnes by som mala aspon povysavat...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre