• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

15. októbra 2009 
ano celkom ta chapem..aj ja som na tom tak :wink:
17. dec 2008 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nuz Petka, ved rada by som uz mala vsetky tie neduhy prec, ale pomozem si?nuz len vydrzat, takto som si tehu nepredstavovala ale stavaju sa aj horsie veci,nuz niekto si to odtrpi aniekto uzije :grinning: A koktail zase bananovy, ale tiez bol odlozeny, tlacim doseba chlieb s cibulkou, mali si vypytali :grinning: myslim, ze koktail bude az zajtra :grinning:
babul, tak balhozelam k chlapcekovi, strasne by som aj ja chcela ajust budem mat baby, aspon ja na to vyzeram :grinning:
Normalne ste mi dali chrobaka do hlavy s tym zistenim pohlavia uz tak skoro, keby mam moznost ist na utz, tak ich tam poriadne otravujem, nech to zistia :grinning:
Mici dakujem, aj ja som rada, clovek caka vzdy nieco zle a takto sa potom len tesi...inak ja tiez tak planujem, ak sa to da, pribrat tak 12kg, neviem ako je to pri dvojkach...a budem si aj ja davat väcsi pozor, nestoji to potom za tie stresy..ale zase valat sunky stale sa mi nechce, musim nieco robit..
17. dec 2008 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky ja som veeelmi tuzila po dvojickach a mam jedno ... teda zatial mam jedno a vraj je to ok, ale chcdela som nieco ine..

janulka a petka toto necitajte teraz...
mam kamosku co ma teraz mesacne dvojicky doma a poviem vam som velmi rada ze cakam len jedno... ale to je aj tym ze mam rodicov mimo mesta kde byvam ja a neviem si predstavit s nimi byt sama.... takze naozaj veeeeeeeeelmi vam drzim palce aby vam to vyslo...ale ako pise kuspitka... hlavne nech je/su zdrave.... to je to najpodstatnejsie...
17. dec 2008 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aspon bude sanca a jemi jedno ako co povedia budu try tak budu ...
som aj povedal to su moje peniaze a ja sa mozem rozhodnut co chcem
17. dec 2008 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulka dakujem.. no ja sa velmi tesim ale pravdu.. ja si nechcem davat zistovat co to bude.. bude to o to vacsie prekvapko... pre oboch...
17. dec 2008 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulka to je pravda aj ked bude dve try ale nech su zdrave ..je mi jedno ze budu plakat budem rada ze potom co som si vytrpela konecne cakam babo
17. dec 2008 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak som rada ze si piseme celkom mam lepsiu naladu zuz ani po manzelovi nestekam ako pes
17. dec 2008 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babuuul, ale ja som to citala!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
sranda, vidis, ja som teoreticky chcela aj dvojky, ale len teoreticky, a vidis aka je prax?Aj Petku to dost sokovalo, tiez sa s tym stotoznovala ako ja...a vy zeny, co to chcete mate p jednom, no kde je spravodlivost? :grinning:
Ale uz sa na ne tesim, nech sa deje co sa deje a zblaznila by som sa, keby som o jedno nejak prisla, a co bude op porode...nooo, to bude zaujimave, ani ja nemam nikoho poruke, tak budem na ne asi sama, ak sa nenastahujem k mame, lebo mama sem nemoze a so svokrou chcem stravit minimum casu, len zdvorilostne navstevy...
17. dec 2008 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neujalo sa ani jedno,az toto ivf mi vyslo

babul,chodim na ten utrrogestan v injekcii,preco mam byt rada,ze kde byvam??? som rada,ale preco to pises
a pre tehotne skodia aj dlhe cestry v aute,tie otrasy,mna az brucho zaboli,ked zacitim nejaku jamu,takze aj to sedenie v aute niekolko hodin je skodlive babul

csillka,aj ja som to tak citili,len ohnuta som chodila a najlepsie mi bolo v sede a v lehu,ale po 4 dnoch to ustupilo,ale 4 dni to bola hrozna,nemusi to byt ohss,len bolest z odberu,ale ja som bola ,mala som ist na uzv este pred transferom,ci nemam nahodou vodu v bruchu
17. dec 2008 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo janulka tak este sme tu my... neboooj ja uz mam zacviik teraz v piatok idem tiez ku kamoske troska pomoct , ale v podstate asi len sediet tam pre ten pocit bezpecia ze tam nieje sama...

janulka tak ti poviem ver tomu ze tvoje deti budu ovela skor samotatnejsie a ty si potom budes vsetko vychutnavat plnymi druskami.. cmuuuk
17. dec 2008 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
duskami :grinning: :grinning: :grinning:
17. dec 2008 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj brali ste niekto gynex
17. dec 2008 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaj Jani,ja ti verim,nemas to prijemne urcite,mozno preto,ze si moc chuducka
mnamky,dala by som si nejaky chlebik s cibulkou,to som veru dlho nejedla,ale uz dneska nebudem,uz len ovocie a to mlieko
neboli ta brusko po koktaile??? mna nehorazne,krce som mala :cry:

baula jedna,uz som ti raz zakazala nieco take pisat,jasneeeee??? ved ja sa bojim stale,ako to bude,tak mi nerob este väcsi strach! :rolling_eyes:

Jani,ja som sa stale s tym nejak nestotoznila este,mna by to ale neprekvapilo,teba to muselo viacej,ako mna,len ked tam to druhe vtedy nebolo,potom ten sok este len prisiel,ale stale si to neuvedomujem,ze budu dve,ty ano??? Jani a spravodlivosti tu nehladaj,ta tu nieje :wink:
17. dec 2008 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som brala gynex a aj sarapis
17. dec 2008 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petka prepac.. uz nebudeem... ale hovorim ja som uz v zacviku takze pomozem... velmi rada.. a tebe to aj dlzim.... cmuuuk prepac
17. dec 2008 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak teda,tak potom ta tu cakam,ty porodis neskor,tak prides na pomoc...a este nic nekric,ja som sa posmievala Janke a zrazu sa mi tam objavilo druhe,aby sa tam tebe tiez neobjavilo :grinning:
17. dec 2008 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u mna je uz dost neskoro aby sa objavilo.. si myslim .. ale uvidime vsetko sa moze stat..
17. dec 2008 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petkaerdal a co nato ty???myslis ze sa to oplati brat???
17. dec 2008 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulka, ved hadam hej, ja si hovorim, odrastu a mame vystarano a budeme mat druhe libanky, dufam ze len potom nezatuzime po tretom :grinning: :grinning: :grinning: babul, tak budes u nas sedavat ako moralna opora?Myslim ze aj ty budes mat co robit, alebo prides, zavrieme ich vsetky do ohradky a basta, nech sa zabavaju :grinning:
Peti, tak cibulka sadla atial, uz len sa zajtra zobdit bez hlavybolenia a je to, ale zajtra idem obvodakovi na predlzenie Pn, a dufam ze budem v stave aj na Ikeu, aspon to ma motivuje :grinning: Brucho ma nebolelo, ale bola som o nom najedena a siahal mi az po jazyk, tak som sa nim prepila :grinning:
tak pi mlieko ako tebe robi dobre, aj moj manzel mal raz desne krce po nom..A co sa tyka mojho uvedomovania si, ako kedy, niekedy a este casto mam pocit ze je to cele nejako mimo mna a ze sa ma to netyka, aj tie nevolnosti citim akoby boli z niecoho ineho, vies skor na to nemyslim, ze su dve, este sa necitim ako mamina, myslim ze to pride az po porode..asi sa zbadam pri kupovani vybavicky dvojmo a kocika a takych veci...zatial som taka..vlazna...hanbim sa :sweat_smile: aaaale, zase vzdy sa velmi bojim ked idem na nejake vysetrenie, lebo sa o ne bojim a velmi sa tesim ked je vsetko ok...aspon to :sweat_smile:
17. dec 2008 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petka ok,diky tak snad aj mne ustupia bolesti,pre babo vydrzim vsetko :slight_smile: a co odporucujete dat si PK a aj lepidielko?
17. dec 2008 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heheh baby ja sa bojim ako cert kriza ci som ok alebo nie... a to mam do 5 janura veeelmi daleko.. tak len kukam ci mi je este zle, ci mam aspon nejake tehu priznkay.. len aby som sa aspon ako tak ukludnila no uvidim co bude zajtra.. .. dnes idem off, idem spravit nejaku veceru .. cmuuk zajtra budem ale zas az na vecer, rano idem k lekarovi a potom idem k sestre lebo ma dovolenku,...
17. dec 2008 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulka myslim na teba,nebooj bude to v poriadku len pekne oddychuj a setri sa :dizzy_face:
17. dec 2008 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babul,no len nekric :grinning: aj ja som mala len jednu bublinku a az na srdiecku boli dve

kuspitka,mne ganex nepomohol,neviem,na co to chces,ale mne nepomohol vobec

Jani,ja priberiem asi kvoli tebe dneska,tak tlacim pastekovi chleba s cibulou :grinning: :grinning: :grinning: a mlieko s grankom
Jani,my by sme chceli aj tretie,vzdy som chcela dve,ale pre mrazaciky si urcite pojdem,vyhodit ich neneham a uvidi sa :slight_smile:
17. dec 2008 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csillka,ked budes mat embryskov viacej,sla by som do PK,tot moj nazor,preziju silne
17. dec 2008 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja mam stale nepravidelni cyklus a tak...
stale mi meska a vsetko
17. dec 2008 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja tak myslim ze zajtra poobede ked mu budem volat ze kolko sa oplodnilo tak mu poviem ze chcem PK a lepidielko tiez :dizzy_face:
17. dec 2008 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petka ale pri tvojom HCG... noooo ... ale uz som ticho...
co je to Pk lepidlo
Jani tie pocity su asi normalne,ja sa niekedy aj pri praci musim krotit,ze hups ,ved som tehotna,vobec si to neuvedomujem,asi az ked budem citit pohyby :wink:
17. dec 2008 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspit PK je predlzena kultivacia a lepidlo sa moze dat po prenose ale je to len na vlastne zelanie,stoji to 3000sk,embryjkam zvysuje sancu na uchytenie
17. dec 2008 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok