Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

kuspitka
17. dec 2008

to som nevedela to mi potom pripomen ked pojdem do heliosa den pred tym..to je 7.1 nezabudni

janula13
17. dec 2008

hehe babul, ale na hcg sa tiez neda spolahnut, to by bol for, keby aj tebe najdu druhe, to by som sa zabavala asi tyzden ako na Petke 😀
Peti, ja ti neviem, ale mne ta cibula robi celkom dobre a mliecko bude zajtra asi, dnes to vidim bez sance...
csillka, dufam ze bolesti prejdu, vydrz a pi veeela,a dakujem za manzela, je ok, uz som ho aj okupkala, erotika silna 😀
Babulky idem zalahnut, ta hlava ma ubija a zajtra zase skorej vstavam ako o mojej obligatnej 10h 😅
Pekny vecer babulky, nepiste vela, nech zajtra vela necitam 😀

csilla76
17. dec 2008

ok kuspitka dufam nemzabudnem 😉

jani no vidis tak este ako dobre ze ho teraz mozes kupkat aspon si uzijete erotikush vecer 😉 🙂 😀 jasne pijem kolko vladzem... 😀

mirip
17. dec 2008

ahoj ciliška pekná úroda čítam v Budúcich tehulkách že 7 😉

csilla76
17. dec 2008

dakujem mirip no 7,zajtra uvidime kolko sa oplodni.

petkaerdal
17. dec 2008

babul,tebe uz nacapem na zadok,ked sa stretneme 😀 ,dneska som nejaka podrazdena,este ty mi davas 😖
Jani,tak ty si mi to vratila,ked si sa zabavala na mne,co? najkor ja na tebe a sa mi to vypomstilo 😀 ,ale uz by som to druhe ani za nic nedala 😀 ,moje lasky su to 😀
mna z tej cibulky pali zaludok 😖 ,ale som si pochutnala 🙂

tak sa pre dnes lucim,pekny vecer,pa pa

babulka123
17. dec 2008

no hovorim ze tu radsej ani nebudem chodit.. ale peti ak ti to pomoze citala som na www.tehotenskakalkulacka.sk ze baby cca v 12-14 tt byvaju velmi divne kvoli hormonom.. tak to nebudem brat osobne , zatial..
petka tak ti posielam cmuk a zajtra nakuknem jednym ockom... snad uz nedostanem...

petkaerdal
17. dec 2008

babul 😀 😀 aspon,ze si nasla vysvetlenie pre mna 😉 😉 😉
ale chodit sem zase mozes,by si mi tu chybala 😉

babulka123
17. dec 2008

cmuuuukyyyyy najvacsie.. zajtra vam dam vediet ako som dopadla u lekara velmi by som ho chcela presvedcit nech mi spravi ultz. ale obavam sa ze je to len moje zbozne prianie...

petkaerdal
17. dec 2008

tak ju prehovor,ze chces vidiet stupla 😉 ,preco by ti nespravila...daj hned vediet a dostanes tu tehu knizku uz?

petkaerdal
17. dec 2008

idem do "hajan",poobede som nespala,som unavena 😒
drahy ide este ponatiera brusko,pekny vecer,ajojte

babulka123
17. dec 2008

hej hej knizku uz mam pripravenu.. no skusim zahrat oci smutne... uvidime..

petkaerdal
18. dec 2008

dobre ranko,
ako sa mate kocky?
babul ma uz 7 pri mene 😉

pocasie mame vonku horzne,tu len prsi a prsi 😖

mici11
18. dec 2008

Ahojte,

Tak vcera ste toho popisali dost. My sme mali navstevu a potom som zaspala ako stena 😀
Kuspitka ja som brala femigard a vitamin E 400 a krasne mi upravuil cyklus na pravideny. Takze odporucam. Aj ovulku som mavala.
Babulka myslim na teba a verim, ze ti to sono spravi. Mne doky robi zakazdym.
Janulja, Csilka cmuky 🙂
Petka aj u nas prsi je to desne 😝 , ja idem zdobit stromcek a trosku poupratovat a uzivat si predvianocnu naladu 🙂 Vcera ma podbrusko len trosku bolelo a dnes nic, asi to magne B6 zabera. Ale aj sa viac setrim, co je u mna skoro nemozne, lebo mavam energie za dvoch a neviem obsediet. Ale kvoli chrobacikovi si budem davat pozor. A ty co porabas?

mici11
18. dec 2008

Pahu dakujeme 🙂

babulka123
18. dec 2008

prave som sa vratila od dr. MAME SRDIECKOOOOOOOO ono to tam blikalo na mna... a mam uz aj knizku... jupiiiiii

luly3
18. dec 2008

babulka gratulujeeeeeeeeeeeeeeeem 😉

mici11
18. dec 2008

Babulkaaaaaaaaaaaaaa tesim sa s tebou a gratulujem. A co ti povedali na to spinenie?

csilla76
18. dec 2008

babulka z celého srdiecka blahozelám drzte sa 😵 😵

mici11
18. dec 2008

Csilka a ty ako? Ako to vyzera s embyjkami a kedy sa rysuje ET?

petkaerdal
18. dec 2008

ahojte,
mici,boli sme v obchode na nakup,troska upratujem,pride ma pozriet kamoska
pocko je hrozne,len na spanie 😖

babulka,gratulujeme k srdiecku,krasny pohlad vsak?,supeeeerrrr a gratulujem ku knizke 😉

csillka ako??? kolko mate embryskov? dufam,ze najmenej 7 😉

mici11
18. dec 2008

Petka pocasko je hrozneeeeeee 😝 Ja troska upratujem a idem robit ten stromcek, pride mi aj sestra.

petkaerdal
18. dec 2008

este nemas stromcek? my skor robievame
tu stale prsi 😖

mici11
18. dec 2008

Uz na nom pracujem 😀 a u nas stale prsi ☹

csilla76
18. dec 2008

neviem este babenky ze kolko máme embrystekov,teraz som volala dokimu,ale má vypnuty mobil,tak som volala sestricke a povedal ze doki je mimo ambulancie tak mám zavolat o hodinku alebo dve.....potom vám urcite napisem ked sa dovolám.

zabkaevka
18. dec 2008

ahojte babenky, tehulky, cakatelky, snazilky.
Dnes som bola na krvnom testiku po 3.IVF, a sestricka mi zial oznamila zlu spravu, ze negativne ☹
Vcera som mala velke bolesti v brusku a vecer hnedaste spinenie, a tak isto aj dnes doobedua tak som sa tesila, ze je to dobre znamenie, ze sa emryjka zahniezduju. Aj sestricka pri rannom odbere krvy mi hovorila ze to moze byt dobre znamenie.
Ale o 14.00tej som volala pre vysledok a booom, strasna rana. Tak to velmi boli, neviem ako to prekonam a kolko bude trvat kym to spracujem a pojdem dalej. Teraz momentalne nemam chut riesit nic s tymto spojene. Tak sme velmi dufali, vsetko som robila len preto aby vysledok bol pozitivny, no zial ☹ manzel ma ukludnuje ze pojde k doktorovi na operaciu, ktora vraj moze zmenit jeho stav. Hmm ale kedy, kedy to bude, ze sa to zlepsi, a prirodzene sa podari o tehotenstvo. Hmmm ano, mysli este na jednu moznost samoplatcu, mam aj nejake balenie Gonalu, tak by sa dalo. No nie hned, nie o mesiac dva, ale ani tri, potrebujem cas....
Neviem ci tu budem chodit, dufam, ze chapete, ze boli vsetko co by som citala okolo babetiek, tak mi prepacte, prosim, ale na chvilu sa odtialto vzdialim. Drzkajte sa a hlavne, prosim prosim, dajte mi dovod ist na 4 pokus, teda budte uspesne 🙂
S laskou ostava Vasa Evka, paaaaaaaaa

csilla76
18. dec 2008

babenky tak konecne som sa dovolala,doki mal nejaké pojednávanie,máme len 2 embryjká...ja velmi bojim....je to tazké...je mi do placu...

davame si PK aj lepidielko,ET bude v pondelok.

zabka je mi to strasne luto a chapem ze trosku sa musis odreagovat,tak ti prajem vela sil,aby si to predychala...pauza vám urobi dobre a potom sa pustite do toho ked sa na to budete citit

mici11
18. dec 2008

Evka je to velmi smutna sprava a normalne mi vyhrkli slzy do oci ☹ Ani si nevies predstavit, ako ma to mrzi. Poznam tu bolest, je neznesitelna ☹ . Evka hlavne si oddychni a nazbieraj sily do dalsieho boja. Ver, ze raz sa to musi podarit. Budem na teba mysliet a ked bude lepsie pridi nas sem kuknut.

Csilka nezufaj, tieto dve su tie prave, ktore zabojuju a budes tehulka. Ver mi 😉 V pondelok budem drzat palceky. Hlavne mysli pozitivne a drz sa

csilla76
18. dec 2008

dakujem mici...ja viem ze aj 2 mozu zabojovat..ale tak velmi sa bojkám o ne aby vydrzali tu dlhu cestu....joj keby neboli tie stresy....snazim sa mysliet pozitivne,uz som si aj poplakala...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre