Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

mici11
22. dec 2008

Jani odfotme si bruska po vianociach 😀 , co ty na to?

petkaerdal
22. dec 2008

ahojte,tak som spät,sme v poriadku,vsetko ok 😀 😀 😀 ,len dneska sa mi dr. moc nevenoval,asi nemal naladu 😖 a drobci zase spali,to budu asi po mne dobry spachtosi 😀
nechapem,ale jedno babo ma este menej cm,ako v piatok 😀 a podla toho je medzi detmi dneska 1cm rozdiel,takze mi ho dr.dneska asi zle omeral 😀

a odfotil ma drahy,pozrite,ak chcete vidiet slona,urcite na moje brucho nemate 😀

csilla76
22. dec 2008

ahojte tak uz mam 2 bobacikov v brusku dufam ze sa im bude pacit a pekne sa uhniezdia u mna 🙂

nejake rady po prenose rada uvitam,tak mi napiste podla coho sa mam riadit,dakujem vám 😵

petkaerdal
22. dec 2008

ahoj csillka,myslela som na teba,uz som ta citala v druhej teme 😉 gratulejem k embryskom a prajem ti nech sa ubytuju u teba najmenej 9 mesiacov 😉 😉 😉
a rady? uz je to v rukach bozich csillus,v tomto rady asi nenajdes,len tolko asi,ze sa nenamahaj ,oddychuj a hladkaj brusko🙂

janula13
22. dec 2008

Mici, ja som prave otravovala manzela, ze ved hadam brusko podrastlo, ze by sme mali hodit foto, tak ak mi nezaspi, tak pridam ..ten hrznovy je dobry, ale je sa len tusim 3 denne, je to na obale, ja si sem tam dam, ked som na vylete a energia sa mina...
peti, tak teraz si ma zaskocila...hehe, to sa musim najest poriadne, asi na teba nemam, ved ty si tusim tehotna 😀 😀 😀 😀
Inak z tych rozmerov deti, verim, ze keby ides k 100 doktorom, tak kazdy zmeria inak, tak tie rozmery treba brat s rezervou...takze tvoji su spachtoskovia...ozaj, ak to budu chlapci, mozeme to sparovat s mojimi babulami 😀

mici11
22. dec 2008

Petulka mas kraaaaaasne brusko a tesim sa, ze je vsetko OK. No doky mal asi predvianocny zhon, ked zle omeral drobca 😀
Csilka aj gratulujem k bobacikom. A asi tak ako pise Petka nenamahaj sa, oddychuj a hlavne hladkaj brusko a ver svojim embryjkam 🙂 Verim, ze vysledok bude pozitivny a pridas sa k nam, ako dalsia tehulka 🙂
Janulka som zvedava na tvoje brusko, ja pridam fotecku po vianociach.

csilla76
22. dec 2008

dakujem kocky,idem sa napapat som nejak hladna a potom musim lezkat muzik nariadil ze ma nechce vidiet sediet pri pc 😉

mici11
22. dec 2008

Csilka tak tak pekne ho posluchaj 😉

janula13
22. dec 2008

tak kuk album, na Petku zdaleka nemam 😀 A po Vianociach to hadam bude lepsie...vykrmene...

janula13
22. dec 2008

Csillka silno drzim palceky 😀

mici11
22. dec 2008

Janulka krásne sa ti rysuje brusko, je peknuckeeeeeee 🙂 🙂 🙂 🙂

janula13
22. dec 2008

Mici dakujem, myslim, ze nazivo je o dost baculatejsie, ale este si na take pockam, uz teraz sa mi zda velke...ale petka vedie 😀 a na teba si teda pockam 😀 Mici to vzdy tak trvaju tie vysledky tych testov?

petkaerdal
22. dec 2008

mam dobry vandlik pred sebou ,co??? 😀 😀
Jani,ze by som bola tehotna??? 😀 😀 😀 ved nevidis,akou rychlostou my rastieme,tak musime byt väcsi,ako ty 😀 😀 😀 ale nie,mas tusim take iste,ako ja,ja som to moje troska vypucila este,aby vyzeralo väcsie 😀 😀 😀

mici no hod ty tvoj pupok 😀

Jani,zeby sme spavili z nas rodinu? erdal citi,ze to budu dvaja chalani ,tak to mozme sparovat potom 😀

asi ho dr. zle zmeral,ale az cm rozdiel a este sa aj to druhe zmensilo 😀

petkaerdal
22. dec 2008

Jani,ved ja som vravela,ze budem potrebovat furik,ze budem dobry slon 😀 😀 😀 neviem,ako to vydrzim 😕

janula13
22. dec 2008

peti mas krasny vandlik, asi si fakt tehotna, sprav si radsej test, alebo sa len prejedas na Vianoce 😀 😀 😀 😀 Pocuj a erdal neciti co budem mat ja??? 😀 😀 😀 Ja som kdesi tu citala na fore, ze utz boli rozne, ked to robil iny doki, hlavne aj na tom NT, tak fakt neviem comu verit..ozaj a NT ti namerali ten druhy ake, bolo ine?

petkaerdal
22. dec 2008

Erdal sa smeje 😀 ,vravi,ze to nevie,ze mu musim viacej o tebe porozpravat 😀 😀 😀
zajtra spravim test teda,ved to nemozem predsa z jedla takto vyzerat,aj ked je pravda,ze som v poslednej dobe jedla asi tak za troch 😀

to NT bolo v piatok v nemocnici ine,ale to boli o tyzden starsi ,ale presne neviem,neporovnavala som to 😉
dneska zase meral to NT,ale nepovedal kolko,len ze je to v poriadku 😉

Jani,este to tak hrozne nieje s tym mojim vandlikom,este stale obleciem moje rifle 😉 ,to preto,ze ja som mala aj predtym väcsie brucho

Jani a papaj viacej,nech sa mi aspon troska vyrovnas,nechcem byt sama slonica,nenechaj ma v tom 😉

janula13
22. dec 2008

Peti ale ved ty nie si slonica, este len budes 😀 😀 😀 A asi aj ja, ved ono sa to rozbehne, este len teraz v druhom trimestri...a teda poviem ti, ze v zivote som tolko nepojedla ako teraz pocas tehu, a pribrala som nejake kilecko, stale nechapem, kam to ide...brusko rastie, ja rifle uz ani neskusam, ja som mala vypasovane, mozno este tie bedraky by sa dali, ale teraz som behala v takych leginoch a k tomu dlhsi vrch, to bolo dost pohodlne, alebo tie tehu rifle..inak ja som brucho nemal nikdy, len taku plochu drahu, tak teraz sa mi zda velke, ale este len bude, a to si neviem predstavit ten balon pred sebou...
inak peti, pozerala som si v teme cakame dvojicky bibianin album, mrkni, su uzasne, ak si nevidela, motivacne 😀

mici11
22. dec 2008

Babenky no skusim si odfotit brusko sama, lebo drahy je na vianocnom vecierku. Ale som jasny vitaz 😀 vo velkosti bruska.
Janulka neviem ci furt tie vysledky trvaju 2 tyzdne, alebo je to teraz kvoli sviatkom.
Inak baby uz druhy den som nejak viac hladna, asi moje telo citi ze ide vianoce 😀

petkaerdal
22. dec 2008

Jani,kuknem ten album,nepozerala som
tak to preto to na tebe tak nieje vidno,ked si bola tak rovna na brusku,ja som vzdy mala ten spek na bruchu,vsetko mi slo tam,takze aj bez tehu som vyzerala,ako tehotna 😅

Jani,dneska sme boli pozerat zo zvedavosti kociky,no poviem ti,budeme mat co robit,aby sme nieco kupili,ziadny vyber a ked bol jeden kocik,tak spatny 😅 ale nejako sa zacinam priklanat na moznost vedla seba 😀 ,co ty nato?
my budeme asi uz pomalicky predbezne aspon pozerat,lebo pre dvojicky sa naozaj asi tak lahko neda kupit

mici11
22. dec 2008

No babenky fotky, nabuduce, ked ma drahy odfoti

petkaerdal
22. dec 2008

Jani pozerala som,krasne su dvojky 😀

mici ty vitaz,no hod sem vandlik 😀 😀 cakaaaammm

mici,prave dneska som nejak moc hladna,asi sa mi pazravost vracia,dlho som nevydrzala teda,Jani ty si ako na tom? este sa ti nevratila hladovost 😀

petkaerdal
22. dec 2008

mic,ale noooo..skoda,nechcem tu mat titul slonice ja 😀

mici11
22. dec 2008

Aka si ty slonica, si rozkosna tehulka. A titul bude moj 😀

petkaerdal
22. dec 2008

aaa nevadi,hadam nebudem hladovat predsa,ked mi chuti,doprajem im

tak pre dnes sa lucime,ideme k tv..pekny vecer slonice 😀 😀 😀

janula13
22. dec 2008

nuz praveze somdnes rozmyslala, ze stale dnes nieco jem, a to som nedavno pisala, ze jem uz menej...asi tie vianoce, to nie je pazravost 😀
peti co sa tyka kocikov, ja som mala nmieco vyhliadnute, pojdem asi na tu vystavu v Brne co som ti posielala link, inak bieda v obchodoch, aj ked som este nepozerala..ja som bola za vedla seba, ale vy ste ma nalomili na za sebou... 😀 tak uvidim, aj na cene zalezi, aj nech sa cez dvere vojde, nech vela nevazi....a tiez nech to hrozne nevyzera...mne sa celkom paci aj ten PP duette, co baule spominali a su spokojne...

petkaerdal
22. dec 2008

no prave Jani,ze aj v obchodoch je bieda,my pojdeme tu vo viedni do toho velkeho centra a dam ti vediet,ako to tam vypada,kamosky mi vravela,ze tam maju velky vyber pre dvojicky
nad tym Brnom som tiez rozmyslala,ale nevychadza mi tam behnut,teraz budeme zase riesit tu svadbu 😉
ja som zase bola zamilovana do toho za sebou,co mam v albume,ale nejako som zase za vedla seba,nieco pojdem este zajtra omrknut,pre dvojky je asi najväcsi cas nieco hladat 🙂

ten peg perego? idem kuknut,lebo uz nepamätam,ako presne vyzera

janula13
22. dec 2008

tak mrkni a otom podas hlasenie..vies mne sa stale zda na vsetko skoro, ale nejako mi zacinaju tie tt rychlo ubiehat a ani sa nenazdam a bude neskoro, nejak mi to leti, asi fakt zacnem hladat uz teraz, aj ostane veci, my sme dnes akurat vyhodnocovali financie, ci mame minat, alebo setrit na babatka, nuz musim urobit predbeznu kalkulaciu...mne sa pacil este jeden, taky tusim ohio twin, musim pohladat a este som ciatal ze baby si pochvalovali hartan...tusim www.hartan.de a tam mrkni na dvojickovsky...ale mne sa paci aj ten v tvojom albume, ale je dost drahy..

mici11
22. dec 2008

Zlatka moje idem si lazkat pa zajtra 🙂

janula13
22. dec 2008

papa mici, aj ja idem , zase ma oli chrbatik, ked sa tu tak hrbim pri PC a je mi dnes dost nanic, dufam ze grckat sa nebude...papa peti a uspesne vyberanie oznamiek 😀 idem sa aj ja vyvalit a asi ciata, dostala som dalsiu dobru knihu...dobru babulky...

mmonna
23. dec 2008

Ahojte kocky...Peti,pozerala som Tvoj albumik.To uz mas take zagulatene brusko? 😉 Tak tehulka ako sa patri..........a velmi Ti to pristane.....a aj miminka su velmi pekne...ved to uz su mali cloviecikovia...ja mam este len taky fliacik 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre