Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

petkaerdal
23. dec 2008

ahojte,
mmonka dakujem,aj ty budes mat take brusko,pockaj par tt 😀 😀
je to neuveritelne vsak,ze je to uz taky maly cloviecik a to ma len par cm 😀
ked pojdes na dalsi uzv,urcite uz budes aj ty vidiet takeho cloviecika 😀

petkaerdal
23. dec 2008

Jani,aj ja si vravim,ze je na vsetko este,cas ,ale tiez si zacinam vsimat,ze tie tt nam nejako letia a co sa tyka kocika by sme asi mali nieco pokukat,lebo mam pocit,ze to lahke nebude,z internetu by som asi neobjednavala,chcem kocik vidiet nazivo

petkaerdal
23. dec 2008

Jani ten hartan katalog mam doma,ten kocik vyzera celkom fajn,ale sa mi zda 90cm dost 😅

babulka123
23. dec 2008

petka mas krrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne nadherne brusinko...

mne je dnes od rana co od rana, od vcera vecera zle... fuuuuj grckat ani za svet ale statocne predychavam.. a to ideme este dnes k svokre pre zakusky a oplatky a dokupit nejake knihy.... no tesim sa dufam ze to zvladnem...
posielam vam vsetkym cmuk a keby sme sa nahodou uz nevideli nepoculi tie naj naj naj vianoce....

petkaerdal
23. dec 2008

ahoj babul 😀
tak pekne predychavaj 😀

baby tak 17.januara robime svadbu 😅 v pohode,casu mam dost na vsetko,no nie 🙄 🙄 🙄 drahy sa nejak ponahla,zase zacinam stresovat 😅

mici11
23. dec 2008

Ahojte babenky,

Tak mne sa uz varia zemiaky na salat a poobede postavim aj kapustnicu. Zvykneme to takto robievat, 24. uz len vyprazame a uzivame si vianoce a hlavne ja milujem pozerat rozpravky 🙂 A vobec mi nevadi ze uz som ich videla 😀 Napecene je tiez, aj darceky pobalene. Ja tak sa tesim 🙂
Petulka tak 17.1. tesim sa s tebou, urcite bude super. A kde to robite u nas ci u vas? 😀
Babulka ahoj moja, len predychavaj aj ja som to vzdy skusala, lebo to vracanie je otras 😝 Snad ta to obide

janula13
23. dec 2008

ahojte babule, tak vas povytiahnem, ja som zase unavena, umyvala som podlahy a prala a tak a teraz som sa vykupkala vo vani plnej peny, tak som otapena..neviete ci je horuci kupel v tehu vhodny?
babul, tak ty si uz nasa, len dufam ze aj nezacnes grckas, viem ake to je a a ko sa sama tomu vzdy snazim zabranit a dufam, ze ostanes pri nevolnostiach..ja som mala vcera grc den, dnes je celkom dobre, ale vecer sa to trochu este zhorsi, predpokladam ako vzdy...a vcera ma dost bolelo brusko, dnes uz lepsie, dufam ze mali nerobia neplechu...
tak babulky zajtra krasny vecer keby sme tu uz neni dovtedy spolu, uzite si Vianoc v kruhu rodiny, nech sa vam splnia nesplnene priania a tie splnene nech len rastu 😀

mici11
23. dec 2008

Janulka ahoj moja, na horuci kupel bacha, moc sa neodporuca. Ale len taky vlazny az teply. Ja sa teraz len sprchujem, lebo ja mam tiez rada horuci kupel, teply mi nestaci 😀

petkaerdal
23. dec 2008

Ahojte kocky,
Jani neviem,ci je horuci kupel v tehu dobry,ale viem,ze lezat vo vani by sa nemalo,malo by sa len sprchovat kvoli infekcii

co robite kocky?
ja uz chcem byt doma,drahy musel este na nocnu a skoro rano ideme 🙂

janula13
23. dec 2008

jaj Mici, ked ja som neodolala, ja sa vzdy len sprchujem, ale ked ma tak boleli krize, tak som neodolala, ale budem davat pozor, neviem ci by sa to malym pacilo, tak radsej mnej teply, ale oddychla som si.Manzelik uz doflamoval a prisiel a ja uz mam free a zajtra k svokre 😅 nuz nejako bude, bude musiet, esteze ideme na navstevu k susedovcom oproti, aspon ubehne cas...
Peti co sa tyka toho hartanu, neviem, len ho spominali, myslim ze je aj dost tazky...ved preluskame net a hadam nieco najdeme 😀

petkaerdal
23. dec 2008

ten hartan ma vobec neocaril a je aj teda dost drahy,aspon tu,to za tie peniaze radsej ten co mam v albume...

kocky prajem vam Stastne a Vesele vianoce,primene chvile stravene v kruchu najblizsich 😉 😉 😉

babulka123
23. dec 2008

babulky ahooojte, ja zas predychavam, je mi desne... este ze na vianoce som u nasich a nemusim doma nic robit, lebo by sme skoncili na suchych rohlikoch..tak som dufala ze ma to obide a prd... ale dufam ze zajtra bude lepsie... baby nemate nejaky typ co robit aby to preslo?\

petkaerdal
23. dec 2008

babul,tak ja ti urcite poradim,co robit,aby ti nebolo zle 😀

petkaerdal
23. dec 2008

baby,asi ste tu uz ziadna neni,tak sa lucim,pekny vecer a este raz stastne a vesele 😀 😀 😀

mici11
24. dec 2008

Babenky moje,

Prajem Vam krasne vianoce 🙂 🙂 🙂

marione74
autor
24. dec 2008

ahojte dievcata, prajem vsetkym krasne vianoce, drzte sa 🙂

babulka123
24. dec 2008

babulky moje krasne zlate. z celeho srdca, teda vsetkych 3 , vam prajeme krasne a nicim nerusene vianoce...

ja som dnes spravila asi tie naj vianoce nasim , nikdy v zivote som nevidela otca tak plakat ako ked sme mu povedali ze sme tehotni... najprv s maminou nechapali co sa deje a potom ta radost...no kraaasne .. som taka stastna ze si to neviete ani predstavit { aj ked viem ze viete... hehehe} kedze tehu je aj moja sestra, tak maminka obvolala pol rodiny ze ona bude 2nasobna babka.. no strassne sa tesili a my s nimi.. hehehe som este zvedava co zajtra svokrovci potom podam hlasenie...

este raz krasne vianoce... a dakujem celemu kolektviu Ferticcentu za to ze som mohla spravit take krasne vianoce celej mojej rodine.. este raz DAKUJEME....

csilla76
25. dec 2008

babenky trosku dotatocne vam zelám krasne spokojne vianocne sviatky plne pohody a naplnenia tuzob 🙂

ja som dnes 4 den po ET,citim sa ok,len prsia mam naliate-ani sa ich neda dotknut... 😅

petkaerdal
25. dec 2008

ahojte dievcata 😉
ako vianocujete???

babul,krasne to muselo byt 😉 😉 😉

csillka prsia su vyborny priznak 😉 ,dufam,ze to klapne ..musiiii 😉

csilla76
25. dec 2008

petka uvidime 😉 ako sviatkujete? 🙂

teraz odisla navsteva,dobre sme sa porozpravali,navecerali,obdarili 🙂

babulka123
25. dec 2008

csila... nooo ja verim ze ano a toto je tehu tema nezabudaj..

petka... bolo to super... budem mat na co spominat...
a vy ako ? uz ste doma? som myslela ze budete dlhsie u vasich

tvojka
25. dec 2008

Ahojte drahé,
Babul,krásne si opísala,ako sa vaši tešili.Dojímavé 😅
Petka,ako sa nám pekne gulatíš,veru tie tt ubiehajú ako voda!
Januli,tebe ešte stále býva zle?!Mna to prešlo v 11-12tt,teraz sa už môžem dosýta prežierať vianočných dobrôt 😝
Csilla,držím palce,nech je výsledok pozitívny!

petkaerdal
26. dec 2008

ahojte 😉
babul ano,my sme uz doma,boli sme u nasichm,ale dneska uz muzik robi,tak to bolo take kratke 😢

tvojka,leti veru,leti,ani sa nenazdame a drobcov budemem mat kazda tu 😀

mici11
26. dec 2008

Ahojte kočky,

Mali sme kraaaaaaaaasne vianoce. Aj kopec darcekov, aj drobcek dostal nejake body, ponozticky a knizku od Disneyho Moj prvy album a zazitky 🙂 Sktratka vianoce ako maju byt. Dufam, ze aj vy ste prezili krasne chvile 🙂
Sice som asi 2- 3 krat grckala, ale co uz.
Csilka tebe velmi drzim palceky, aby ti vysiel pozitivny testik. Kedy ides na krvicku?
Petka, Janulka, Babul 🙂 🙂 🙂 ako sa mi mate?

csilla76
26. dec 2008

dobry vecer prajem,tak my sme uz domka od mojich rodicov,to bola pohodickaaaaaa 😵

dakujem zienky,ja by som sa tiez rada pridala kvám 🙂

marione74
autor
26. dec 2008

csillka, silno drzim palce, do tretice vsetko dobre, urcite to vyjde 🙂
dievcata, ako vam krasne rastu tt, dufam ze sa vo februari k vam pridam 🙂

petkaerdal
27. dec 2008

ahojte kocky,ako sa mate???
Marionka isto sa k nam vo februari pridas,musis tomu verit 😉 😉

Jani,dneska pojdem zase na obhliadku nejakych kocikov 🙂

babulka123
27. dec 2008

ahoooojte... konecne mam cas vam napisat aspon ahoj
zle mi nieje uz vecer ale cely den , takze som presla na stravu rohlik a sunka a dufam ze to coskoro prejde...
ale dnes som si dala aj kapustnicu a zatial je dnuka tak snad uz bude lepsie...

tvojka
27. dec 2008

Ahojte,
Babulka,aspon vieš,že je všetko ok...ale napriek tomu ti želám,nech ťa to rýchlo prejde.

Marionka,veľmi ti želám,aby si sa k nám v tom februári pridala!

Peťka,tak aké kočíky si našla?

Pridala som jednu fotečku 😅

petkaerdal
27. dec 2008

no dievcatka ahojte 😉 ,
tak som dneska mrtva,presla som minimalne pol Viedne,ak nie celu 🙄 🙄 🙄
nooo tvojka a Janka,videla som nazivo kociky vedla seba,nieco hrozneeeee,velka krava je to,hned,ako som ich zbadala ,som myslela,ze nase deticky ostanu bez kocika,su velmi siroke a celkovo take moc mohutne,ja som ho ledva utlacila 😀 hned som tieto typy vyradila,videla som nazivo ten peg pegero za sebou,tiez nula bodov pre mna,zase prilis dlhe,ked na tom boli kliknute tie autosedacky sa dalo,ale s vanickami hrozne,nakoniec som predsa nasla jeden kocik,ktory som hned chcela,ako som ho videla,trojkolesovy,malicky ,vedla seba,vanicky sice dost male,ale nie vela oproti inym kocikom ,aleee cena 1000eur,ale radsej zaplatim viacej,ale budem mat pekny kocik...baby,co cakate jedno,vam zavidim ten lahky vyber kocika...
je to znacka koelstra-flexxo twin....idem ho kuknut este cez net,ako vyzera tam na foto,ale nazivo je pre mna cislo 1,malicky,krasnucky,moderny typ,proste krasnuckyyyyy.....

a este som si kupila pre dvojky nejaku vybavicku,tak pomalicky zbieram a vytesujem sa 😀

co robite vy???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre