Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

vika34
2. okt 2008

ahojte ,ja som mala po puregon+menopur 21 vajok,18 oplodnených

blucina
3. okt 2008

ahojte baby, no pekne ste sa rozpisali, doobeda nic a potom hotova lavina
dameli, vika - slusna uroda. Podarilo sa vasm nejake odlozit aj na KET?

blucina
3. okt 2008

mici, ako dlho ti trvalo vybavenie laparky a v ktorej nemocnici - mna odkazali na Antolsku, som z BA? Zacinam aj ja nad laparkou rozmyslat, lebo lekar sa tvrail, ze ved akoze to nic nie je, len take dva male vpichy a aspon sa bude vediet, ako to tam vnutri vyzera

zabkaevka
3. okt 2008

ahooooooooojte, dnes budem out, tak s apozriem na vás zajtra domka. Majte sa krásne paaaaaaaaa

mici11
3. okt 2008

Ahojte prajem vam pekny dnik.

Blucina IP 🙂

skipi
3. okt 2008

krasny viken dievcence, petka difam ze das vediet ako si dopadla....

csilla76
3. okt 2008

ahojte 🙂 takitak aj petka drzim palce ako vidim ste na tom skoro rovnako 🙂 potom dajte vediet ako co 😉

petkaerdal
3. okt 2008

ahojte,dakujem csillka,ja som bola dneska na uzv a foliky maju 19 mm,cize odber vyzera na utorok 😀

csilla76
3. okt 2008

jupiiiiiiiiiiii petka tesim sa,drzim palce aby si mala dost a pekne kvalitne vajka 😵

mici11
3. okt 2008

ahoj petkaerdal, waw super pekne. A kolko ich tam videl doky?
Skipi, Csilla ako sa mate? 🙂

csilla76
3. okt 2008

ahoj mici celkom ok diky za opytanie a ty ako pochval sa?ozaj petka zabudla som ze kolko folikov videl doki? 🙂

mici11
3. okt 2008

Mam sa celkom dobre, dovybavovala som si dnes predoperacne a vsetko OK tak sa vytesujem. Uz nech je ta laparka za mnou. V nedelu ideme na oslavu a bude moja oblubena kacka, tak sa zase natlacim 😀 😀 😀 Esteze som schudla 3Kg 😀
A ty budes ako vikendovat?

csilla76
3. okt 2008

mici tak budes mat super vikendik 🙂 ja budem robit zajtra plnenu kapustu mnam 😀 😝 u nas bude vikendik taky polo oddychovy a polo pracovny..chcem povyberat zeleninku zo zahrady a tiez aj jablcka by trebalo pozbierat...a tak...aj popratat v byte a tak... 🙂 zajtra sme pozvany ku susedom na veceru totiz bude zabijacka..takze 😀 budu same dobrotky 😀 aj mne mi bolo treba schudnut ale...neak to nejde 😉
inac tento mesiac idem po gonal este musim zavolat dokimu a objedna ma 😉 akurat teraz mam mrchu...

mici11
3. okt 2008

Csilla tak aj ty mas fajn vikendik 😉 . Plnena kapusta? To by si moj drahy dal, asi vam ho poslem ja mu to moc nevarim 😝
Cize pomaly by si sla stimulovat? Buduci mesiac?

csilla76
3. okt 2008

ok mici posli muzika 🙂 😉
noo tak asi v novembri by som chcela stimulovat...dufajme ze to vyjde 😉 🙂

mici11
3. okt 2008

Csila muzicek dakuje, mam si vraj brat z teba priklad a vyvarat tiez take dobroty 🙂
Jasne, ze to vyjde, ina moznost NEEXISTUJE!!! 🙂 🙂 🙂

csilla76
3. okt 2008

ok mici to si ozaj povedala muzikovi?? 😅 😀
ja som myslela ze ten termin nam vyjde,ivf-ko jasne ze do tretice musi vyjst 😵 😵
a ty kedy ides mici???kde ti budu laparku robit a kedy?

petkaerdal
3. okt 2008

csilla,mici dakujem vam,za drzanie palcov budem to potrebovat 😀
neviem ,kolko ich tam bolo ,neratali sme to,ale povedal ,ze ich je vela..mna to inak ani nejako netesi,ze ich je vela...mna potesi viecej vajok 😅

csilla76
3. okt 2008

neboj petka nezalezi aby bolo vela..ale aj menej staci len aby boli kvalitne 😉 myslim na teba neboj 😵 😵

vika34
3. okt 2008

ahojte kočeny,blucina my sme mali aj PIGD ,takže po 6 dňoch zostalo 5 embrií vhodných na IVF,dve vložili a 3 zamrazili

csilla76
3. okt 2008

vika ahoj to PIGD je konkretne co?bo sa vtom celkom nevyznam,robi sa to v akom pripade? 😉

vika34
3. okt 2008

PIGD-predimplantačná genetika embrií,to zoberú z každeho embria jednu bunku a vyšetria ju či nie je genet.poškodená a potom ti vložia iba tie embriá ktoré samozrejme vydržali 6 dní a boli o.k.,ale mne to bolo odporučené kvôli viacerým potratom a výsledok bol,že som znovu otehotnela,ale znovu potratila 😢 ,je to veľm 😢 i nákladné vyš.a neplatí ho poisť.

petkaerdal
3. okt 2008

dakujem csillka 😀 😉

csilla76
3. okt 2008

dakujem vika,nieco som tusila ale takto to uz mam jasne 🙂 ano viem ze sa za to plati tusim cca.30 tisic ze?
petka niet zac aj ty by si mne drzala viem 😵 😵

mici11
3. okt 2008

Csilla povedala 😀 on je pohodak 😉
Petkaerdal, neboj urcite bude vela kvalitnych vajok 🙂 🙂 🙂
Vika ahoj 🙂

csilla76
3. okt 2008

ok mici ved ja len zo srandy 😵 kolko mas rokov inac ak mozem? 😉

petkaerdal
3. okt 2008

no to si pis,ze budem,ked do toho pojdes...ako aj vsetkym ostatnym kockam
dufajm,dufam mici...
😀 😝 😀

csilla76
3. okt 2008

jasne petka drzime si palce a navzajom sa podporujeme -je to tak krasne a som rada ze mi kamoska doporucila modry konik... 🙂

petkaerdal
3. okt 2008

a co robkate baby takto v piatok navecer? ja sa dost nudim doma sama 😝

mici11
3. okt 2008

Csilla mam 31.A ozaj laparku mi budu robit 15.10. a u nas v nemocke, ale odporucanie mam z centra. A potom uvidim co dalej.
Petkaerdal idem zehlit popri telke 😝 , nechce sa mi, ale uz musim. Takze dnes taka papucova kultura.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre