Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

petkaerdal
29. dec 2008

babul,ale ten Moon nema male koliecka? teda mne sa zdaju akurat
mici,ten Moon je krajsi 😉

mici11
29. dec 2008

http://www.anjelik.okshop.eu/rodeo-p-1357.html

Aj mne sa MOON viac paci 😉 , alebo tento rodeo

babulka123
29. dec 2008

nooo tie vacsie su lepsie, a podla mna aspon predne musia byt otocne...
petka ta zelenkava bola velmi pekna farba... aj oranzova sa mi paci.... tak neviem... vies podla farby.. co ked budes mat chlapca a dievca... ehehehe

baby som nejaka vyflusnuta, idem troska pospat, ked pride marek domov pojdeme trosku na prechadzdku krasne mrzne u nas a svieti slniecko ... idelane pocasie.. takze zatial cmuuuk

petkaerdal
29. dec 2008

no pridaj,som zvedava...vy ste na to lepsie,vy neviete ktory si vybrat,ja neviem najst ani jeden dobry a na nejake poziadavky mozem zabudnut 😅 ,ale nasla som jeden 😀

mici11
29. dec 2008

No mne sa paci tiez ta cierna, alebo taka zelenkava, mozno este cervena. Peti ten co mas v albume je peckovy, ozaj sa mi paci

petkaerdal
29. dec 2008

myslis ten cierny,co mam v albume? lebo paci sa mi aj cerveny,ale nenasla som foto a ten zeleny nemaju v ponuke uz 😖
mici a co si myslis o ciernej farbe a v lete?

petkaerdal
29. dec 2008

ten rodeo je velmi podobny,ako ten Moon,ale Moon je krajsi,a aj tu maju cierny,taka farba tusim nejak leti teraz 😀

petkaerdal
29. dec 2008

babul,co je vyflusnuta??? 😀 😀 😀

mici11
29. dec 2008

Ano Petka, ten cierny co mas v albume 🙂 No co ja viem, co ta cierna v lete, ale myslim, ze to nemusi byt take hrozne. Ved tie kociky su vzdusne. Mna tiez stale viac a viac laka cierny. Videla som minule babenku v cukrarni a mala cierny kocik a vnutri vsetko ruzove, mali dievcatko vyzeralo to velmi dobre. Urcite aj s inymi farbami to pekne vynikne, najma s bielou. Zacinam o cirnej uvazovat stale viac a viac 😀

mici11
29. dec 2008

Peti MOON vyhrava aj u mna a dik za nazor 😉

petkaerdal
29. dec 2008

ten cierny,co chcem ja je z vnutra cely krasne biely a to tak vynikne,je to pekne,a ta latka nieje taka nejaka hruba je vzdusny si myslim,ale nevysedivie ta farba? ale od slnka hadam kazda farba ostane vytiahnuta 😅 ,no neviem

ja tie cierne kociky vidim viac a viac po ulici behat,aj kamoska ma taky nejaky cierny

no babulky,pojdem si ja poobhliadat nejake saty svatebniiiiii 😀 ,hadam nieco najdeme...mici,za 3 tyzdne narastie brusko dost? aby som dneska nejake nekupila a za 3 tyzdne mi budu male,co povies?
a ideme este po oznamka,lebo svokor uz 200 ks rozdal 😅

mici11
29. dec 2008

Petka myslim, ze su to kvalitne materialy, cize si myslim, ze to nevysedivie. No myslim, ze za 3 tyzdne brusko moze dost podrast, radsej este len pokukaj a kup tak za tyzden az 2. Svokor je sikovny s tymi oznamkami, iste sa velmi tesi 🙂

petkaerdal
29. dec 2008

ja si tiez myslim micka,lebo drahy chcel uz dneska kupit saty,ale ak budu mat velky a kasny vyber ,tak kupim aj tyzden pred svadbou,lebo brusko moze ozaj dost podrast,babo teraz tusim rastie dost rychlo 😀
no svokor sa cini,aspon ja nemam starosti,my mame za ulohu sa len obliect,nic viac o vsetko sa postaraju oni..

petkaerdal
29. dec 2008

mici nevies,co je s Jankou? dlho tu nebola 😕

mici11
29. dec 2008

Petka neviem co je s Jankou, uz by sa mohla ozvat, zacinam mat obavy. Ale hadam su len niekde odcestovani

petkaerdal
29. dec 2008

aj ja zacinam mat obavy,ci je v poriadku,ona by sa ozvala urcite aspon raz za den 😕
babulka ma jej cislo,mohla by jej zavolat,ale ta sla spat,co?

babulka ,nevies,co je s Jankou???

mici11
29. dec 2008

Petka no ak ma Babulka, jej cislo mohla by jej crnknut.

babulka123
29. dec 2008

baby .. aby ste nepovedali pisala som janke, vraj sa ozve este dnes, ale je u maminky a bez netu , ale je ok aj krpci... cmuuuk

mici11
29. dec 2008

Babulka si poklad, dakujeme 🙂 🙂 🙂

mici11
29. dec 2008

Peti tento kocik je taky podobny, ze? http://www.anjelik.okshop.eu/detsky-kocik-pre-d...

petkaerdal
29. dec 2008

ahojte,babul si zlata 😉

mici,ano je to taky podobny a prave pozeram tu cenu,je lacnejsi

no ja saty nemam,nakoniec si poziciam z SK,lebo tu su sakra drahe,takze sme dneska nic nevybavili

baby,kolko stoji asi pozicanie siat v Ba??? priblizne?

mici11
29. dec 2008

V Ba neviem u nas najlacnejsie 6000,- moje boli 9000,-

petkaerdal
29. dec 2008

mici,tak to je dost teda aj tam,neviem,ci najdem u nas lacnejsie,to mozem potom rovno tu poziciat,ved uvidim teda 🙄

co robis inak?

babulka123
29. dec 2008

co by som pre vase pohodlie nespravvila.. heheheh

petka , ani nie tak v BA ale skus mensie mesta okolo ba, Pezinok, senec, samorin.... najdes aj lacnejsie..

janula13
29. dec 2008

Ahojte zlaticka, tak tu ma mate, plnim slubene, vidim, ze babulka informovala, dakujeeem, napisala by som jej, keby viem ze vam chybam 😀 nejdem este ani spätne citat, lebo to by som s vam ani neozvala 😝 Boli sme u maminy a na silvestra alebo zajtra vecer ideme este na 2 dni zase a potom ma tu mate zase prilepenu...tam na net nechodim, mame sice, ale je na nom veeecne brat a nemala som naladu sa s nim dohadovat, to je jeho droga a ja som sa aspon venovala zanedbavanej maminke a manzelikovi...a priberala a spala, mam uz oficialne 2kg navyse 😀 a pomalicky idem citat co sa tu dialo...ale potesilo ma, ze sa niekto o mna stara, jaj babule, uz by som vas rada aj vsetky stretla...

babulka123
29. dec 2008

janulka vitaj..

petkaerdal
29. dec 2008

Jani ahojky,ze sa ozves,bali sme sa o teba 😉 😉 😉

petkaerdal
29. dec 2008

babul,ja asi predsa behnem na Sk po saty,len problem bude ist po ne a odviezt ich vratit,ale nejako zariadime

mici11
29. dec 2008

Janulka ahoj moja zlata, tesim sa ze ste Ok a ze si pribrala 2 Kg. No ja som pocas sviatkov nepribrala, lebo som vrackala. My ideme na silvestra do jedneho podniku, bude tam uzavreta spolocnost, velmi sa tesim, budeme tam sami znamy. Aj tam spime, je to penzion.
Petka no boli dost drahe, ale vyberala som si z novej kolekcie, vlanajsie modely boli okolo 4000,- Aj tie boli pekne, ale nemali kremove a ja som biele nechcela. Tie nove modely boli od 6000,- Ale pod 4000 som nevidela nikde.
Babulka si velmi starostliva 🙂 este raz vdaka 🙂

janula13
29. dec 2008

fii, precitala som stranu, tak uz sa riesia zurivo kociky?tak ja som pozadu, vyberiete za mna?Peti a tebe sa uz svadba blizi, citam, ze to mate pekne zorganizovane, vy sa len obleciete 😀 a brusko podrastie, tak pockaj trosku este....ozaj uz tu neni nikomu zle okrem mna???? 😕 idem citat o stranu dozadu 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre