• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

15. októbra 2009 
no tak prijemne zehlenie :stuck_out_tongue_closed_eyes: mici..ja pozriem tv a pojdem spinkat,som unavena z cesty do Ba,este sme aj trcali v kolone dneska :confounded:
3. okt 2008 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drzim palce na laparo mici
3. okt 2008 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petkaaa jej to bude super uz v ut budu, hladkaj brusko a ossychuj nic nerob nech nepopraskaju....
mici nech to dobre dopadne ....
vsetkym krasny vikendik vela papania a oddychovania....
3. okt 2008 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mici tak prijemne zehlenie,ja tiez budem musiet po vikende,zajtra chcem dat prat :wink:
petka pá a pekny vecer :slight_smile:
3. okt 2008 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny vecer babulky...
skipi ,hladkam brusko o 106 uz teraz :grinning:
3. okt 2008 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vies petka ked sa tebe podari aj mne sa potom podari tak ma nesklam :wink: a uz nic nerob len lezkaj
3. okt 2008 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babenky dakujem, prajem pekny vecer a dobru nocku pa
3. okt 2008 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skipi no teda,tak to ozaj nemozem sklamat :grinning:
nerobim nic,len sedim,uz vysedim dieru na gauci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. okt 2008 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csilla v Gf stojí PIGD 44000 :frowning2:
3. okt 2008 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky, to ale mame pocasie, u nas leje ako z krhly :frowning2:, ale prajem vam pekny vikend
4. okt 2008 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mici...asi leje vsade,asi prespime celu sobotu :grinning:
4. okt 2008 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahooojte :slight_smile: vika to vazne???????? :confused: :confused: az tolko?????? to je privela uff ale tahaju z nas tie peniazky :zipper_mouth: :zipper_mouth:
v nasom centre kde ja chodim je to 30 tisic,aj to je dost.z tolkych penazi si uz vo FC vyplatis IVF ako samoplatca
aj tu prsi je pocasko nanic a chladno.co porabate zienky?
4. okt 2008 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj csilla,no tak ja sedim pri pc a pri tv,cakam ,kedy sa drahy preberie a pojdeme nakupovat..
ty co robis csillka?
za tie peniaze by si mohla mat ozaj cele ivf vo FC,a ty si chces dat spravit Pigd?
kamoska si to nechala,vlozili jej dve a aj tak sa jej neujalo... :frowning2:
4. okt 2008 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petka ja varim,budeme mat vyprazane rybky :slight_smile: pracka perie,dost pradla sa nakopilo tak na balkon dam tam aspon nezmokne na susiak :wink:
nie nebudem mat PIGD len sa zaujimam,ja sa tesim kazdej novej info tak preto som sa pytala,ved clovek nikdy nevie co ked niekedy touto infoskou niekomu viem pomoct :wink:
petka dobre nakupte :wink:
4. okt 2008 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak pred hodkou som sa vratila s nakupov. Boli sme s kamoslou. Celkom mi to dobre padlo, ale cizmy som nezohnala :frowning2: Vsetky mi boli na lytkach siroke a uz to nevyzeralo dobre. No co uz.
Petkaerdal a ty ako nakupili ste?
Csillla a ty co porabas, dnes idete na tu veceru?
4. okt 2008 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme boli tiez na nakupy,no ale veru sme sa aj rychlo vratili,pretoze sa citim uz dost nafuknuto a tesno,nebolo mi dobre,rifle ma uz tlacili..
na rychlo urobena pizza na veceru a lezim pri tv a ma pocit,ze budem uz lezat do odberu,aby foliky nepopraskali :confounded:
Mici a uz zimne cizmycky si hladala?
4. okt 2008 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano petkaerdal uz zimne, prechodne mam. Ale tak este mam cas nejake zohnat. Ja som zas na rychlo vyprazila syr a opekane zemiaky. Moc sa mi nechcelo vyvarat. A teraz tiez vegetime, drahy za PC a ja mam notebook na gauci pred telkou. Takze take vegetenie.
Ano ty len pekne lezkaj, aby ani jeden folik nevysiel nazmar a neboj nepopraskaju :wink:
4. okt 2008 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petkaerdal, citam si tu citam a chcem ti len napisat vela stastia v utorok a fakt si davaj pozor,ked mas taku peknu urodu, ja som bola v piatok na OPU a vsetky foliky popraskane, tak nabuduce budem len lezat,takto som premarnila sancu, aj ked na PN mi nekazali ist, a setrila som sa, aj ked som bola v praci...vraj sa to stane tak raz do roka, takze tento rok sa to uz nestane:slight_smile:Ja som to vyucerpala,tak pekne oddychuj a nech ti to dobre dopadne!
4. okt 2008 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petka veru pekne lezkaj a setri sa a na utorok drzim palce aby si mala peknu urodicku :slight_smile: na veceru sme nesli,bo muzik zacal taku pracu rano co nemoze nechat tak napospas tak nam susedia doniesli veceru priamo knam :grinning:
doniesli polievocku aj s varenym maskom,potom pecenu hurku a klobasku so zem.kasou a tiez plnenu kapustu.takze zajtra nemusim varit bo tolko nam staci aj na 2-3 dni co doniesli :wink:
4. okt 2008 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Csilla vy sa mate, hurku by som si dala :wink: , ale vydrzim zajtra na kacku :grinning:
4. okt 2008 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mici dojdite aj vam zvysi :grinning: :grinning: je toho tolko :grinning: aj kacka bude mnamky :grinning:
4. okt 2008 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Csilla :slight_smile:
4. okt 2008 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janula dakujem,aj vam baby :grinning:
citala som ,co sa ti stalo a bola som prekvapena,ako sa moze aj taketo nieco stat,je mi to luto :frowning2:
dufam,ze mna to teda minie...
Csillka,ja by som si dala taku hurku ryzovu,ja to tak lubim,len my uz zabijacky nerobime :confounded:
Janula a vyjadril sa k tomu nejako dr.? preco ti to popraskalo skor?
4. okt 2008 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prajem vam pekny vecer,pozriem tv a pojdem spinkat,rano idem dom Ba...pa pa
4. okt 2008 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petkaerdal aj tebe pekny vecer :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. okt 2008 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja idem hodit sprchu a kuknut postu tak pá a dobru nocku vam :slight_smile:
4. okt 2008 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobru nocku
4. okt 2008 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte pekny dnik prajem :slight_smile: snad uz dnes nebude prsat.......ale fuka studeny vietor........
dnes vecer pojedeme k nasim.......... :wink:
5. okt 2008 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj babenky,

Aj ja vam prajem pekny den a hlavne slnecny.
Csilla my ideme dnes na tu oslavu, uz sa neviem dockat mnam :grinning: . Takze ozvem sa az vecer, zatial pa.
5. okt 2008 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,tak foliky krasne velke,odber v utorok rano :grinning: :grinning: :grinning:
namiesto dnesnej davky merionalu,som v centre dostala puregon :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...
tento raz to uz musime dotiahnut predsa do konca :grinning:
5. okt 2008 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok