Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

petkaerdal
9. jan 2009

ja by som si priala parik alebo dievcata..dvaja chalani sa mi nepozdavaju moc 😀 😀

tvojka v ktorom tt ti zistili,co cakas?
cmuk a tebe?

cmuk05
9. jan 2009

mam sa zatial celkom dobre rastiem ako z vody mame uz 1300 g... 😉 😉 ale su hore hlavickou 🙂 🙂 a ty ako-?

cmuk05
9. jan 2009

mne zistili v 20 tt to uz bolo na 90 %

petkaerdal
9. jan 2009

aj my rastieme,ako z vody,uz mame cez 10cm 😀 😀 😀 ,pozerala som album,vibavicku uz chystas,spinkat budu mat kde 😀 postielku st ekupili len jednu na zaciatok? kde si kupovala? co kocik? uz pokukujes po nejakom?
a co to znamena,ze su hore hlavickymi?

petkaerdal
9. jan 2009

da sa zistit aj skor? ja by som uz chcela vediet 😀 😀 😀 uvidime 19 v nemocnici,tak sa mi viacej venuju,ci nieco odhalia

cmuk05
9. jan 2009

postielku mam od mamy po mojej sestre mam 6 rocnu sestru 🙂 🙂 🙂 ano a niektore veci kupujem po niekom inom...to je vela na dvojicky... 🙂

cmuk05
9. jan 2009

tak nejak ti to povedia ale nemusi byt to na 100%

petkaerdal
9. jan 2009

tak ty mas taku malu sestru 😀 😀
a odkial kupujes veciciky? tu z konika? vyjde to moc penazi,ked sa vsetko kupuje 2x...

cmuk05
9. jan 2009

budeme mat aj druhu postielku ked trosku podrastnu 🙂

cmuk05
9. jan 2009

ja som kupovala aj z baby bazaru...po dvojickach...mali strasne zachovale veci... 😉

petkaerdal
9. jan 2009

ja som kupila par novych veci,co mam v albume,ale uz nekupujem,kym neviem,co to je...ak to vydrzim 😀
a co to znamena,ze su hore hlavickami? mali by sa otocit alebo ako?

cmuk05
9. jan 2009

ze zadockom su dole ale mozu sa otocit maju dostatok plodovej vody...mali by byt dole hlavickou tak by sa malo normalne rodit keby boli opacne a ko mam ja mozno budem cisarskym rezom...

tvojka
9. jan 2009

Peťka,mne to povedal doky v 20tt,že jedno je dievčatko a druhé nevie,včera detto.Ale čo sme boli v Hlohovci,tak tam nám povedal a aj ukázal,že sú obe baby.To bolo v 21tt.
čo sa týka nákupov,ja som čakala,čo to bude a aj som chcela byť už za polovicou...takže toto je prvé,čo som kúpila.Ale mám po švagrinej veľa vecičiek,aj ked teda...čo je to veľa.Nemám šajnu o tom,čoho koľkobudem potrebovať...

tvojka
9. jan 2009

cmuk a čo ten kočík?Už máte nejaký vybratý?Ja som včera ukazovala mužovi zopár favoritov a jemu sa najviac páčil ten TFK Twinner Twist.

tvojka
9. jan 2009

už som ich dala do albumu 😵

petkaerdal
9. jan 2009

tvojka,to robi tarosti mne,ze coho kolko kupit...???
ja mam tiez po sestre dost veci,ale ak natrafim na lacne ,tak kupujem..lebo ja by som ich chcela obliekat rovnako,ty nebudes rovnako obliekat???
tvojka,ty by si ako radsej rodila? alebo co myslis je lepsie? ja odkedy som citala o cherry,tam mam boja 😔

aha,aj som si myslela cmuk,ale som myslela,ze to sa pred porodom otocia a nie tak skoro,oni ked su teraz hore,tak sa uz nedokazu otocit ,teda ak by nemali vela vody?
ako by si radsej rodila?

cmuk05
9. jan 2009

ja by som najradsej normalne rodila mozu sa otocit tak uvidime

tvojka
9. jan 2009

Peti,nechceme ich rovnako obliekať.Netvrdím,že sa to nikdy nestane,ale tak sme sa s mužom dohodli.
Ja by som určite rada rodila spontánne.Už som raz mala rezané brucho a mala som dosť!Radšej s epidurálkou a prirodzene.To zotavovanie po cisaráku a po spontánnom je riadny rozdiel!Ale uvidíme,čo tie naše babatinká na nás vymyslia. 😀

kuspitka
9. jan 2009

Ahojte dievcata....niekto ste boli na IVF s darcovskymi spermiami bez ICSI

cmuk05
9. jan 2009

tvojka pekne vecicky mas.... 😵 😵 😵 😵 😵

petkaerdal
9. jan 2009

cmuk,asi aj ja by som normalne rodila,z toho cisarskeho mam väcsi strach 😅
tak viem,zese nieco nove,ja som myslela,ze to sa pred porodom tesne babo otoci...

tvojkaq,ved aj ja by som radsej spontanne,presne toho zotavovania sa bojim a pritom mat dve deti,neviem si to predstavit..
nepaci sa ti,ked su rovnako oblecene dvojicky?

janula13
9. jan 2009

ahojte babulky, tak moj super plan s objednanim sa na utz nevysiel, som z toho dost smutna a sklamana, tak som sa tesila, ze ich uvidim a zistim ci su ok, volala som do GF a keby zavolam o tyzden skor ci par dni, tak mozem, ale kedze som uz v 17tt, tak 3D nerobia, az od 20tt-30tt...tak ma odpinkali, ze sa mozem objednat na koniec februara, ved to zosediviem..tak som volala znova, ci mi nemozu uriobit ten klasicky, asi 2D a ona ze robia len tie tri screeningy a potom ten morfologicky v 20-22tt..vlastne ani neviem co su vlastne tie tri screeningy, takze som zmeskala, ale stale nechapem, preco mi nemozu spravit ten klasicky co aj vam robievaju na poradni...ved by som si to aj zaplatila, ja nechcem ani fotky, len vediet ze su ok a ziju...uz ich 2 dni necitim a normalne mam pocit ze aj brucho mam mensie, ale to mi hadam len svitori...ja neviem co mam spravit, takto musim cakat este mesiac do toho mmorfologickeho a to som naposledy bola v 12tt...
Cmuk krasna vybavicka, mozem sa spytat, kde si zohnala tie krasne hniezda s kacickami, strasne sa mi pacia...a kolko stali?
ja som chcela pokracovat v zhanani vybavicky ked uz su tie vypredaje, ale jednak este neviem kolko coho treba a jednak sa uz aj normalne bojim, ci tym nieco nepokaslem...jeden hlupy utz by vsetko vyriesil...
Tvojka aj mne sa paci ten TFk, je jeden z mijich favoritov..Oaj a ty si bola viackrat na tom morfologickom?Ked pises ze si bola v 20 aj 21tt?
Petka, citila som skor stuchance, ale ako pisem uz dva dni nic, tak rozmyslam, ci sa mi to len nezdalo aj ked vtedy som bola presvedcena ze ich citim...

cmuk05
9. jan 2009

janula13 vies co mam cez net tie veci..je to pouzite ale mne sa strasne paci jedno stalo 200 sk...kupila som ich z babybazaru... 😉

petkaerdal
9. jan 2009

tvojka,ake cislo si kupovala veciciek? krasne ruzovucke 😀
Jani,nerob si starosti,ja som ich nedavno tiez asi 2 dni necitila a teraz ich citim zase,bala som sa vtedy..ale asi je to normalne
kedy ides na uzv? si ich dobre dlho nevidela vsak? 😔 Jani a co ti tvoja dr.nechce spravit uzv? som mimo obrazu trocha 😅
co je TFk???
Jani,urcite sa ti to nezdalo,ved ja som pozadu a uz ich citim stale ,kazdy den..ale len v sede,ked som prehnuta v stoji vobec nie a najviac,ked sedim v aute

petkaerdal
9. jan 2009

baby,ja som kupila nieco drobcom ,idem odfotit..som pozabudla

babulka123
9. jan 2009

peta tie rifle su bohovskeeeeeee

petkaerdal
9. jan 2009

boli v akcii za 10 eur,tak som ani nevahali,,myslim,ze super cena...aj mne sa pacia velmi... 😀

janula13
9. jan 2009

cmuk su krasne, a super cena, lebo co som pozerala nove, tak mali väcsinou aj s postelnymi oblieckami a strasne drahe a ja tie obliecky na zaciatok ani neplanujem, tak mrknem aj ja...
Peti ja neviem co mam robit, moja dr nema v ordinacii utz a na nijaky ma ani neposlala a nechapem, na jednej strane bedaka, ze dvojky su problemove, ale aby ma poslala niekam na utz a skontrolovala to ju nenapadne, ved o kazdej dvojickarke tu citam, ze mava utz kazde 2-3tyzdne a ty tusim aj castejsie..a necitim ich ani dnes, predtym som ich citila vecer pri telke...teda ak to bolo ono..teraz mi sice bublinkuje v bruchu ale to su asi creva, kedze mi tam aj skrka...idem von, musim na urad a chcem sa ist odventilovat do nejakeho obchodu s kocikmi, vraj tu nejaky je, tak len tak zo zvedavosti, tak dufam ze kontrola mi nepride, vychadzky mam az od 14h, ale to mi akurat zavru ten urad...tak idem babulky, potom sa ozvem...a brusko mama malicke, tak sa asi neoplati fotit aj ked manzel chce, je nan taky pysny, tak mozno vecer ked pride...

babulka123
9. jan 2009

janulka len pekne odfot pristupila som na to aj ja ... hehhehee

cmuk05
9. jan 2009

petkaerdal jedno alebo obe za taku cenu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre