• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

15. októbra 2009 
hej Mici, babule maju pravdu, maju aj tam kociky a aj mne sa tam nejaky pacil..a ked uz tam budes, zevraj je tam niekde Pestovatelska ulica, najdi si na mape a tam je ten babyland, tak skus aj tam, ja som tam este nebola...
12. jan 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulka ten babyland ma aj stranku ale maju tam len obmedzeny typ kocikov... www.babyland.sk
12. jan 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem babul, ale tak ci tak ak budem mat cestu, tak mrknem, aj ked nadeje si nerobim...
12. jan 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulka, ja som si vcera dala pasteku, mnam veru ze bola dobra :stuck_out_tongue_closed_eyes: myslim, ze sem tam nezaskodi :wink:
Ked nam vyda s casu, tak tam mrknem a dik :slight_smile:
12. jan 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,ja na pastete a sunke zijem uz 4 mesiace :sweat_smile: ,co narobime,ked ine mi nic nechuti a s cibulkou mnam :grinning:
12. jan 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani,ked tam nieco najdes ,daj vediet :wink:
12. jan 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petka ale ake to bolo dobre.. mnaaam a mimochodom na zajtra som si vymyslea ze si spravim vyprazane kuriatko... mnaaam a ryzu a kompot..jeeejda uz teraz mi je zle zo zajtrajsieho obedu .. mmnaaam
12. jan 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...Peti,ako sa dari?Mne brali v piatok krv,vysledky budu 10.2.ked idem do poradne....Tak som zatial v nervozne cakacej dobe.....inak mimi je v poriadku,a aj ja...chodim stale do prace.....
13. jan 2009 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
babul tebe este stale chuti papat? :confused: to je dobre,len si daj kuriatko z ktoreho ti je zle :grinning:

mmonnka ahoj,
mne sa dari dobre,citim sa uzastne,uzivam tehu,19.1 idem ja na uzv
a ty sa ako citis? zle ti nebyva? ved to ako leti,ty mas uz 13tt? :confused: teraz som zbadala,mas uz brusko? urob si nejaky albumiky,rada by som pozrela,ako rastiete :grinning:
13. jan 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak baby,mne sa s vami uz aj sniva,dneska sa mi snivalo s tvojkou a s vyberom kocikov a s Jankou a tym jej APF testami :confused:

tvojka,ty kde si?
13. jan 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti ja mam brusko uz od leta,ked som zacala zo stimulkou...som stale taka mala gulicka :slight_smile: ono pocitam,ze mi to vyskoci az tento mesiac....
A s tym albumom...ledva stiham sem napisat,a to potajme z roboty..uz zacal kolotoc,skola robota,ulohy..a ked prijdem vecer domov,tak akurat stihame tie ulohy s malou....
No vobec som sa nezmenila,a citim sa v pohode..uz ani tak unavena nebyvam.....a zle mi vobec nebyvalo....ako keby som nebola ani v tom :slight_smile: len ma isty cas pobolievali dost krize,ale to moze byt aj z predvianocneho upratovania,kedy som sa vobec nesetrila,skor makala naplno.....to sa mi potom vypomstilo tym spinenim..ale teraz uz ziadne spinenie,proste parada...
13. jan 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mmonka,tak mame asi rovnake tehu,ani mne vobec nic nebyvalo,sem tam tazko a teraz sa citim skvele,uzivam si tehu a ani neviem,ze som tehu :grinning: tak niekedy si najdi cas a pridaj nejake foto,ako rastiete :wink:
13. jan 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky,

No davno som nestresovala, tak mozem zacat. Boli ma nejak podbrusko, je to skor ako keby taka tazoba :frowning2: No neviem co to ma znamenat.
Aj som spala az do 11 - tej a az teraz som jedla. Je mi nejak unaveno.
A vy ako?
13. jan 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mici dnes je divny den... ja som dnes tiez vstala az tak nejako , teraz som bola v obchode, idem nieco navarit ale kedze mi zas strajkuje zaludok tak neviem co ...

a dufam ze ta to prestane boliet.. mna bolelo 2 dni v kuse podbrusko , ale to bolo ocividne roztahovanie, elbo som to tak aj cititla.. a hlavne uz nespinim takze parada...
13. jan 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mici,aj mna niekedy bolieva,vcera ma pobolievalo dneska uz nie,myslim si,ze je to normalne,ta maternica stale rastie :wink:
mne je dneska uz lepsie,ale som este chorlava :confounded:

babul,kura ides vyprazat,nie? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jan 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo chcela som ale este som sa k tomu nedostala.. zatial postacil rohlik mnaaam uuuuplne cerstve mali...
13. jan 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babul,tusim pomalicky zacinas uprednostnovat suchu stravu,pridas sa ku mne? ja na nej zijem uz 4 mesiace a varene mi vobec nechyba :grinning:
13. jan 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehehe nooo oneviem, prave som schrumala mrkvu.. mnaaam
zistila som ze jablka nemozem lebo ma potom strasne nafukuje a boli brusko... a ostatne ovocie moc nemusim
13. jan 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja nemusim ovocie,vobec nie,to papam nasilu :confounded: a mrkvicku lubim nadrhnut na chlebik,v skolke sme to tak papali a to mi tak chuti...
tak na obed bol roztek?
ja dam asi chceby so sunkou :wink:
13. jan 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehehe hej ale mam pocit ze musim mat nieco stale v ustach.. vies zistila som co mi najviac vadi a z coho mi je zle .. sliny .. mam ich strasne vela a to buude asi ten problem..
13. jan 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No baby som zavalena pracou co mi dal drahy, neviem co skor :stuck_out_tongue_closed_eyes: a este to podbrusko. No nie je to nejaka velka bolest, skor ako keby som ho mala tazke a citlive.
No ja som prevazne tiez na suchej strave, ale dnes som si robila cestoviny so syrovo - smotanovou omackou. Zatial v pohode. V sobotu idem vyvarat pre 12 ludi, mam narodky tak robim oslavu :wink: , tak mi drzte palce nech to zvladnem aj s nasou dcerenkou :grinning:
13. jan 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sliny som mavala aj ja a tusim aj Janka to pisala,v tehu je to normalne,moc sa vylucuju,ale nemala som to stale,ale bolo to neprijemneee :confounded:
pockaj este taky mesiac a potom uz nebudes musiet mat nieco stale v puse,potom sa to vrati do normalu :slight_smile:
13. jan 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mici dopredu gratulujem lebo v sobotu tu nebudem... happy narodeninky... cmuuk

petka ako mesiac, ja som cakala ze este tak 2 tt a bude to prec.. heheheehehe
13. jan 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mici aj ja mam cestoviny spravene,ale ci si dam neviem,ci neuprednostim chlebik s niecim
a to podbrusko pobolieva aj mna,asi z toho pocasia to citime,nie moc,ale citim troska

ty mas v sobotu narodky presne na moju svadbu?

budeme ti drzat palce a ty drz mne v sobotu :wink:
13. jan 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj petka ty mas v sobotu svadbu.. hehehe super... odfot aspon oznamko a hod do albumu
13. jan 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj Peti ty mas vtedy akurat svadbu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: super, no ja mam narodeninky zajtra, ale oslavu v sobotu :wink:
13. jan 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oznamko nemame pekne,ani nieje slovenske,ale mozem odfotit

ano mam tu svadbu v sobotu,co si zabudla? :grinning:
zajtra mas narodky? aby som nezabudla :wink:
13. jan 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaaaaaaaaaaj ani nie ze zabudla, len mi to vypadlo prepaaaaaaaac zlatko, ale uz na to nikdy nezabudnem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Tesim sa aj za teba, ja by som chcela este jednu svadbu, jasne ze s tym istym muzickom, ale my sme mali fakt perfektnu svadbu. Az do siestej rana :grinning: . Aj vasa bude urcite perfektna presne podla vasich predstav a verim, ze vam vsetko vyjde tak ako si zelate.
13. jan 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved sa nehnevam,aj ja kopec veci zabudnem,hned ,ako mi tu napisete :sweat_smile:
no dufam,ze bude perfektna,ale viacej sa tesim na tu toho 31.1 doma s mojou rodinou a priatelmi
keby ste nebyvali tak daleko,by ste nas mohli prist dojst pozriet,mozete samozrejme aj tak ,ale asi vam to bude daleko,ale rada by som vas tam aj videla :grinning: :grinning:
tak si spravte este jednu svadbu :grinning: mali ste vela ludi?
13. jan 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som vravela drahemu, ze kazdy rok si to zopakujeme :grinning: , alebo aspon kazdych 5 rokov. Mali sme 70 ludi.
13. jan 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok