Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

janula13
13. jan 2009

peti ja mam sice kokos rada , ale nikdy s nim nepeciem, ja celovo od svdby nepeciem, lebo manzel nechce, ze potom to musi jest a pribera a ja to nejem, staci ze sa toho nadycham ked to peciem...

petkaerdal
13. jan 2009

mici dakujem,ked drahy zje tento,vyskusam urcite,kokos som uz kupila 😉

Jani,moj vravi to iste,ze pribera,ale ked nieco upeciem ,tak musi papat 😉

zase hladam nejake kociky 😖

janula13
13. jan 2009

peti hladj hladaj, ja mam prestavku, potom mrknem aj ja...

mici11
13. jan 2009

Peti nemas za co 😉
No ja peciem 2 krat za rok 😀 , mi sladke moc nemusime.

petkaerdal
13. jan 2009

Jani,pisala som jednej kocke,co ma taky ten velky ,siroky kocik a pisala,ze cez dvere vojde,ze to len tak siroke vyzera,tak teraz neviem,tie siroke maju vsetky skoro rovnaku sirku 78cm,asi len tak velko posobia,ja ti neviem uz 🙄 🙄 🙄

mici,aspon mas o starost menej 😉 ale ved ani ja moc nepeciem,lebo cely plech je pre jedneho vela,vzdy vyhadzujem..ked budeme mat deti,tak budeme hadam castejsie 😉

janula13
13. jan 2009

Peti mne sa ale zdaju strasne siroke...alebo mame uzke dvere, nemerala som este 😀 Mne vcera odpislal jedna kocka, predavaju ten jane twin two za 750eur, komplet, 2 matrixy a aj sportova cast a plastenky, ze sa mam rychlo rozhodnut, kocik ma len pol roka...tak mi vrta v hlave, dobra cena a dobry kocik myslim...

petkaerdal
13. jan 2009

ako sa vola ta kocka? lebo asi viem ktora to je
tak ja uz neviem,ved aj mne sa zdaju siroke,najviac ma stve,ze sa nedaju vidno nazivo 😖 ta baba ale pisala,ze vojde cez dvere 🙂 vsetky dvere väcsinou su 80-ky,vy mate ake? 🙂

tvojka
13. jan 2009

to som náhodou našla,ale ešte som neprelúskala miery 😅 .No na výzor sa mi páči...

Jani,neni podozrivé,že chce po polroku predať kočík?Keby bola spokojná,tak by ho asi nepredávala,nie?

petkaerdal
13. jan 2009

tiez ma to napadlo tvojka 😉 Jani,teba lakau tusim viacej tie za sebou

petkaerdal
13. jan 2009

tvojka,tak ten vyzera,ako ten moj,vyzera uzky,peknucky 😉 😉 😉 ..ale kedze ja nem rozumiem moc anglicky,tak nerozumiem nic 😖
len to ,ze vidime kociky na obrazkoch nam moc asi nepomoze 😅

tvojka
13. jan 2009

😀 😀 😀 joj Peti,to máš pravdu,žiaľ.Ja som v Auparku v Mothercare videla podobný trojkolku,ale ked som sa mu začala prizerať,tak ma oslovila jedna pani,čo má tiež dvojky a tak sme sa zadebatili,že som odtiaľ odišla bez toho,aby som sa naň popýtala.Tak nabudúce... 😅 Bol rozložený len v športovej verzii a celkom sa mi pozdával.Ale na nete som ho nenašla 😒

petkaerdal
14. jan 2009

ahojte
tvojka,tak to si mala omrknut ten kocik,nemala si tam labosit 😀 😀 😀
no dneska som mala zase s tebou sen,asi by som mala vecer menej papkat,ale aky 😀 😀 😀 bola si na mojej svadbe a v svadobnej sale boli same dvojickovske kociky,asi ta vystava,ja neviem a na stoloch kopec jedla a moja rodina..no povedz,co si ta moja hlava vymysli 😀 😀

petkaerdal
14. jan 2009

Janka,tvojka,pytala som sa cherry,videla si kocik,co ma v labume,to je ten siroky a pisala,ze cez dvere jej prejde,cez 80-ky...tak som zmetena
co vravite na vyzor takych kocikov?

tvojka
14. jan 2009

Peťka,no ty si číslo 😀 😀 😀 .Ja lúbim svadby,ale na tvoju nedojdem,prepáč 😀 .

Mici,všetko naj k narodeninkám,nech máte zdravé babatko!!!

Tak ja som dnes po kontrole dopadla asi tak,že prednosta rozhodol,zatiaľ nešiť.Mám ten krčok vraj trochu skrátený,ale vraj drží.Tak ma má častejšie kontrolovať a mám mať stále prázdny mechúr a šetriť sa...
Tak sa šetrím pred compom s vyloženými nohami a papkám tvarohové gule s jahodovou náplnou,mnááám!
Idem kuknuť ten kočík,čo si spomínala a dám vedieť...

cmuk05
14. jan 2009

tvojka pekne brusko 😵 😵 😵 😵

tvojka
14. jan 2009

Dakujem Cmuk,aj tvoje 😉 .Ty už ho teda máš riadne!!!Ako sa cítiš?

petkaerdal
14. jan 2009

tvojka 😀
som rada,ze ta sit zatial nebudu a radsej sa teda setri ,davaj si pozor a oddychuj len 😉

ja idem dneska este posledny krat obehnut tie obchody kika,lutz a tak,este raz pozriem tie siroke kociky

janula13
14. jan 2009

Ahojte babulky, tak sa hlasim, u lekara som nebola a ani nejdem, manzel ma vcera odhovoril,a mal pravdu ked vidim tu poladovicu co sa tvori a aj tak by dnes so mnou nic nespravili, jedine zajtra keby chceli kontrolne testy..tak som volala, normalne sa mi ruka triasla, predtym som sa skoro pogrckala, aj teraz mi je este z tych nervov zle...takze volala som a sestricka hned vedela co chcem, aj to ma potesilo, ze si pamäta..a povedala ze mam zavolat zase za 10min..takze uz mam aj po tom a zase som sice hovorila len so sestrou, ale hovorila ze dokina volala do labaku a prekonzultovala to s nimi a ze je to v norme, nemusim ist ani na kontrolny, stale sice neviem co som mala horsie, ale ked doki povedala ze je to ok, tak mi viac netreba, takmer som sa rozplakala, ked mi to povedala, vysledky mi ukazu na poradni...Ale poviem vam, stale som taka napäta,ten pocit ulavy este neprisiel, ale povedala som si, ze keby aj, ved na amnio by som nesla a na morfologicky uz som objednana, do GF na 2.2, tak tak nam hadam pomeraju zdrave vesele babatka...tak a teraz cakam, kedy nervy prejdu a zacnem sa tesit, ale zase sa bojim, pockam na morfologicky, hadam ten ma skludni nadlhsie 😀

petkaerdal
14. jan 2009

mica,aj japrajem vsetko najlepsie k narodky,zdravu a krasnucku dievku 😉 ,vela lasky,stastia a zdravia tebe 😉

janula13
14. jan 2009

Tvojka tak to je dobra spravicka aj od teba, ze sa aspon zatial vyhnes sitiu, tak nozky vylozene a tusim si aj pojdem uvarit tie zemiakove gule...
A ked ste sa pytali, ze preco ho predava po pol roku, to som sa aj ja hned opytala ked som jej pislala, tiez mi to bolo podozrive..takze ona predava kocik svojej sestry, ktora teraz dostala od rodicov dalsi, tak tento predava, nevidia dovod ho doma skladovat, vyuzila tie matrixy do pol roka a teraz ide pouzivat ten od rodicov...ale ze sa osvedcil ...tak neviem, ale vcera mi manzel povedal, ze nech este pockame, aj ked je to dobra cena...ja tak ci tak kocik este doma mat nechcem, keby nieco..aspon mesiac este pockam..a to verim ze ho predaju, maju uz aj inych zaujemcov...
a videli ste tu ponuku na ten cely set na ten spider comfort a j s vajickami a nejakymi klokankami na nosenie, vsetko dvojmo za 17tis?aj to nevyzeralo zle...
A ten Mothercare vyzera na obrazku dobre, ale ja ked som bola v obchode tak tam mali, neviem ci tento, ale bol od Mothercare a mne sa ta sportova cast nepacila, a zase sa mi zdal siroky...dnes ak nezabudnem zmeriam dvere..

janula13
14. jan 2009

Peti tebe sa tiez dobre haluze snivaju, mne sa zase snival sen co sa mi opakuje, ze som zase v UK, robim tam nanny u tej mojej rodiny a nechcem tam byt, lebo som tehotna...a neviem im to povedat...

janula13
14. jan 2009

Mici, tak dnes zase, VSETUCKO NAJ k narodeninkam, nech sa ti splni vsetko po com este tuzis, aj ked verim, ze to naj prianie sa uz splnilo...

petkaerdal
14. jan 2009

Jani,vidis,ze je to ok,to je super...ale strach bol opravneny,aj ja by som sa bala,ale nastastie je to dobree,som rada s tebou 😉
dvere budes mat asi standardne 80-ty Janka,ale ocny dojem mi vravi,ze ten kociar nevojde cez dve,ale dve baby mi napisali ,ze vojde..tak co budeme kukat aj po takych? 😕

aj ty mas ake dobre sny,mne sa snival,len ked sa napapm pred spanim

tvojka
14. jan 2009

Janka,si ma potešila s tými výsledkami 😵 .Myslela som si,že to len sestrička zbytočne stresuje. 😠

Peti,také široké kočíky sa mi nepáčia.Určite sú cenovo výhodnejšie,ale nechcem taký.Tak zatiaľ to vyzerá tak,že by sme sa na tej výstave mohli stretnúť 😵 😵 .Peti,zober meter a pomeraj tú Koelstru sama.Vaničky,šírku kočíka...či nás neklamú na nete.Prípadne ho aj pofoť 😎 .Aká som nenáročná,že? 😀

janula13
14. jan 2009

babulky dakujem, neskacem sice od radosti, ja uverim ze su ok, az ked ich budem drzat v rukach, ale je to aspon dobra sprava, aj ked viem ze tam na tych vysledkoch nieco je, co vybieha, ale necham to tak, uvidim na poradni..idem 28.1.
Tvojka nie si narocna, Petka bude nas Koelstra vyslanec, ze Peti, to by bolo super keby ho realne pomerias, odteraz aj ja budem chodit s metrom do obchodov, ozaj to moze byt poznavacie znamenie v BRne, spozname sa podla metrov v ruke 😉

petkaerdal
14. jan 2009

tvojka,niesi narocna,ale to by som tam zase musela ist a uz tam neplanujeme ist,jedine,ked tak s vami ,keby ste dosli😀
ale on uz aj na oko vyzera uzky,on ma len 68cm..na 1000% prejde cez dvere,to vidiet aj na foto,ze je uzucky,ale stale rozmyslam aj nad tymi vanickami,ze ci sa tam deticky vmestia,no na zaciatku po porode urcite ,ale potom neviem,nieje to az take uzke zase,ale ked nema kto poradit,tak som zmätena cela,asi tu z vas najviac depkujem z toho,
tvojka tebe prihara viacej,ked kupis ,ja kupim to iste 😀

ved mne sa tiez tie siroke nepacia a su velmi tazke,ja som ho tlacila v Lutz a ani ta cena nieje az taka vyhodna tvojka,aspon tu stali okolo 700 eur.to za 800 mam tu koelstru..nemate ziadnu kamosku s dvojickami,co vie poradit? ja nepoznam nikoho 😖

Jani,vonku je teda dobra kosa,drahy siel zohriat auto a ideme este raz do Kika atd to obehnut,ale uz naposledy ,hadam neprechladnem,ved tam maju teplucko,ale doma sa nudim uz

cmuk05
14. jan 2009

tvojka ja celkom dobre da sa dievcata nestrajkuju...som rada ze sa tam v brusku este udrziavaju... 😀 😀 😀

petkaerdal
14. jan 2009

inak tu koelstru mohla okuknut aj babulka a vyjadrit sa,lebo tam pri nom bola,ale asi ju nezaujimal,lebo kukala len pre seba 😠 ,ten nas obzeral marek 😀 😀 😀

Jani,nieje problem ked bude treba,tak tam este skocim,nieje to daleko..ale som si ista,2x som tam kvoli nemu bola a cez dvere prejde urcite,je malicky ,lahucky,moderny...len mne viacej sedi ten kocik pre deti narodene v lete,skoda,ze mi nema kto poradit 😖

petkaerdal
14. jan 2009

cmuk,aky kocik planujes kupit ty?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre