Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

cmuk05
14. jan 2009

ja uz mam ale vedla seba lebo byvam na dedine tak je to jedno.. 😉

tvojka
14. jan 2009

Peti,ja som myslela,že idete ešte omrknúť aj Koelstru,preto som od teba chcela tú láskavosť 😀 .No veru,že mne prihára čím dalej tým viac...pomooooooooc!Uvidíme po tej výstave,možno ešte potom skočíme do Rakúska ku vám a niečo už objednáme.

tvojka
14. jan 2009

Cmuk,tak ty sa máš.Ja si ešte neviem predstaviť,ako budem chodiť von,ked máme len malý výťah,do ktorého sa ledva vojde jednokočík...

janula13
14. jan 2009

Peti je to tazke vybrat, verim ti, tak si davaj pozor, mna zase nejak jemne postipkava dole ked idem na malu, tak pockam ci to prejde a ak nie, nasadim moj brusnicovy sirup..Vies mne sa ta koelstra na obrazku velmi paci, vyzera aj pevne a sikovne, len tiez rozmyslam, ze dokedy sa tam tie babatka vmestia, tie vanicky byvaju dost malicke..nevies rozmery?zeby som to porovnala s inymi, aj ked rozmery vaniciek zväcsa neuvadzaju...esteze rodime pred letom a netreba fusaky...ja ani neviem ako take deti obliekat, vtedy mi ta predavacka povedala, ze dieta mam mat vzdy o jednu vrstvu viac ako ma dospely..cize ja v tricku, ono s dlhym rukavom, ja v dlhom rukave, ono tiez+nieco navrch este...hm, dobra rada...

mici11
14. jan 2009

Babenky dakujem velmi pekne za gratulacie, ste zlate 🙂 A ano moj najvacsi sen sa uz splnil, vytuzene babatko.
Tvojka som rada, ze zatial netreba sit s ze sa mas dobre 😉
Jani vidis, tesim sa a aj som si myslela ze to bude OK. Vobec to neries, dokyna vie co hovori. A morfologicky bude urcite Ok. Mne to robili teraz v pondelok, sice bola som tam dlho, ale videla som este aj malej zaludok 😉 Cize vsetky organy premeral aj vahu mi povedal, mala ma 275g a 20cm. Uz je velka slecna 😉
Petka ty mas teda sny 😀
Cmuk ahoj
No ja idem robit bratovi nejake oznamko na svadbu, takze mas co robit. Chcem spravit aspon 3 navrhy.Ale nakuknem medzi casom 😉

cmuk05
14. jan 2009

Ahoj mici gratulujem k dobrym vysledkom 😀 😀 😀

mici11
14. jan 2009

Cmuk dakujem 🙂

janula13
14. jan 2009

tvojka aj my mame len maly vytah, byvame na prvom poschodi, tak to chcem vidiet ako sa spotim kym sa dostanem von a kolko mi to potrva...
Mici, dakujem, tak dufam ze mi morfolog utz dopadne ako tebe, mala je uz velka 😀

janula13
14. jan 2009

babule, musim sa ist na chvilu vyvalit a potom ma caka to umyvanie podlah, tak som sa dobre napapala a este k tomu aj zdravo, pecene zemiaciky s dusenym spenatom s cesnacikom a rybka na olivovom oleji a vsetko mi chutilo, ja som taka sikovna...hihi, za odmenu sa potom pojdem hrabat v skatuli s vecickami, musim im vydelit extra skatulu, zatial nemaju 😀

babulka123
14. jan 2009

ahoje babulky mne je dnes veelmi zle, zaludok nie a nie prestat blbnu a to sa mi este aj toci hlava.. normalne nic nevladzem.. dnes mam taky fuuuuj den... bleee.. uz by to mohlo prejdst.. a tie sliny to ma raz zabije.. fuuuj

tvojka
14. jan 2009

Babul,vydrž ešte chvíľku...už ti tam svieti krásnych 10tt 😵 😵 😵
Verím,že ťa tie nevoľnosti onedlho prejdú.

Januli,ty si si teda navarila zdravý obedík,šikulka!Ja som si teraz trochu pospala a ideme gratulovať švagrovi,tak sa zatiaľ s vami lúčim.Večer ešte isto nakuknem.

petkaerdal
14. jan 2009

baby,ja mam kociiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk 😀 😀 😀 som stastna,ako blcha
este nad nim pomaturujeme,poskladame ho a hned vam dam foto a blizsie info,bombova cena 😀

janula13
14. jan 2009

peti tak ty si cislo, tak hned hod foto a cenu, nech mame motivaciu 😀 co ste teda kupili, mam ocit ze koelstra to nie je 😀
ja som sa uz rozhybala, umyvanie ma zase odrovnalo , tak idem do tych veciciek v skatuli, potesit sa..
babaul vydrz este, ono to prejde, mne je sice lepsie, ale nemysli si, stale citim kyselinu, sem tam by mi aj vyletelo cosi ale neda sa to porovnat, takto sa da zit, aj ked nie je to na 100%este, hadam aj to bude...
Tvojka co narobim, taka som 😀

petkaerdal
14. jan 2009

isli sme do obchodu,kde sme este neboli a hned mi padol do oka,bol to posledny kus..cena 450eur aj s fusakom!!! 😀 vanicky nie su az take uzke,sportova verzia bombova,proste cely je super a moderny...zial sa uz nevyraba,zobrali sme vystavny kus,ale za tu cenu mi to bolo jedno a vojde cez dvere,tesnotka ale vojde ,ma 78 cm
Jani,mozno som cislo,ale mam uz pokoj ,hlavne,ze som stastna,viem,ze je to skoro,ale kvoli tomu,ze sa uz nevyraba sme ho zobrali a kvoli cene a vobec,som takyto este nevidela...len farba je nie moc pekna pre mna,ale vsetky podmienky sa nedaju mat splnene ,nie
pozerala som este raz tie siroke,no to je nieco hrozne 😖

petkaerdal
14. jan 2009

tvojka ,do vytahu nevojde ani nam,tak ale co uz,nenajdes taky ,aby vyhovoval vsetkemu 😖

petkaerdal
14. jan 2009

ta modra nieje taka modra,ako je to na fotke,je tmavomodra az cierna,ale nejak to takto odfotilo 😝

petkaerdal
14. jan 2009

Jani rozmery vaniciek veru neviem,ale pobehajte si blavu,skocte do SCS a potom ku mne a myslim,ze sa nejako rozhodnete 😝 tento,co mam ja by sa vam isto pacil,som si ista 😉
ozaj videla som aj ten peg perego,je zlaty,ale taky dlhy,tazko sa mi to nejak ovladalo,drahy tam s nim behal po obchode 😀
ta rada s tym obliekanim je dobra,asi sa budem tym radit 😀 ja niekedy neviem ani,ako seba obliect,nieto este babo 😅

mici ,tak tvoja dievka je uz cela slesna,s vahou aj dlzkou aj teba predbehne coskoro 😀

Jani,ty byvas aspon na jednotke,ja na 4-ke 😅

babul,hlava sa toci aj mne 😔

janula13
14. jan 2009

Peti no poviem ti, kupa roka, fakt vyzera dobre, lahko, moderne a sikovne a ani ta farba nie je taka zla a ked hovoris ze je v skutocnosti tmavsi..no super ste kupili, paci sa mi, skoda ze bol posledny 😝 A kde ste ho kupili?Ja som rozmyslala, ci buduci vikend nebehneme do rakuska, este sa uvidi aj podla pocasia, ale ja chcem kupovat asi tak o mesiac, tak mozno az vtedy,nechce sa mi tam ist dvakrat, ked pojdem chcem uz aj kupit...

petkaerdal
14. jan 2009

Jani,kludne pridite,ako som povedala,hocikedy aj cez tyzden,lepsie,ako v sobotu a uvidis tento moj,verim,ze sa ti bude pacit
tu v rakusku ten kocik uz nekupite urcite,lebo predavacka obvolala vsetky tie obchody,co su vo viedni,kvoli tomu,ze sme chceli novy
kupili sme ho v Ludwig,neviem,ci je v BA,je?
ale pozerali sme ho cez net a da sa cez e-bay,len ho pridi omrknut a neolutujes urcite a zober aj tvojku
vanicky su siroke
a ked pojdes do rakuska,tak urcite nekupis,lebo tu koelstru treba tiez objednat 😉
fakt som bola dost aktivna sa mi vidi,obehla som ,co sa dalo a iny som nenasla,co by vyhovoval,takze sme vobec nevahali a hned obaja povedali,ze ho berieme

ta farba je skoro cierna,nie modra

je to znacka HOKO...monterio twin-dem

petkaerdal
14. jan 2009

HOCO s C

babulka123
14. jan 2009

petka na ten PP Uno si sa nahodou nepytala na tu cenu...

petkaerdal
14. jan 2009

nie babul,ani ma to nenapadlo,ale pytali sme sa v tom Leiner na tu 10% akciu a je to na vsetky deti,na cokolvek,nie len kociky...a nie len pre dvojicky..
inak maju vsade krasny vyber kocikov pre jedno babo naozaj 😉

babulka123
14. jan 2009

noooo to znie zaujimavo... sak uviidem..

vies ono tych kocikov je tak strasne vela..

janula13
14. jan 2009

peti, hladala som ho a nasla, myslim, ze v cechach je zohnatelny, takto by som ho aj mohla objednat, ked viem ze prejde a ze sa ti pozdava, uz by som tolko neriskovala..nasla som aj v tejto farbe, paci sa mi..

http://www.nejlepsiceny.cz/kocarky-pro-dvojcata...

janula13
14. jan 2009

a este toto...

http://www.detskyruzek.cz/kocarky/dvojcata/hoco...

paci sa mi ten chocolate tomato farba..
peti, nechapem ze sme si ho doteraz nevsimli, fakt je sikovny a ma aj dobru vaku a tie korbicky vyzeraju dost velke..akurat kolieska by som brala velke nafukovacie, to mi jedine vadi, nic viac...

tak ked nebudem vediet, tak kupim 😉

petkaerdal
14. jan 2009

Jani,ty si sikula teda 😉
na tej druhej adrese je presne ten moj,ale aj tam je ta modra taka svetlejsia,ako v skutocnosti
skoda,ze ja si z farby nemozem vybrat uz,mali len jednu,ta cokladova je superko 😉
Jani,mne na nom nevadi skoro vobec nic,koliecka su mi tiez v podstate jedno,islo mi o to,ze vanicky su sirsie,ako na tej koelstre,a sportova verzia je super,bol k tomu uz aj fusak...a navyse cena je vyborna,preto som ani nevahala a nechcela som ist uz domov ho pokukat na nete...
teraz s nim beham len cez dvere a stale nan pozeram,je sikovny vazne
a myslim si,ze nenajdes taky,co ti vyhovie vo vsetkom,aj ja by som nieco na tomto pomenila podla mna,ale to su malickosti 😉 na to kaslem a inak sportova verzia je este sirsia,ako s vanickami,co je logicke,ked budu deticky väcsie budu mat dost miesta 😉
fakt je sikovnyyyy a nechapem,ze sme si ho nevsimli doteraz

janula13
14. jan 2009

Peti myslim, ze si velmi dobre nakupila a ked si ta tak predstavim ako tam s nim pobehujes, aj ja by som , ale nemam s cim 😉 Erdal ma zabavu 😉 Idealny neexistuje a tomuto nic nechyba, ked sa vojde nie je tazky a este aj ta super cena...prave som si vsimla ze na tej cz stranke je uz vypredany, tak asi sa tak lahko zohnat ani nebude dat ak by som ho chcela..idem pred tv, varila som dnes zase, na zajtra pre mojho milacika..

petkaerdal
14. jan 2009

Jani,ak by si ho aj chcela kupit,mozno uz nezozenies,lebo rakusko ho prestalo robit,jedine,ze by sme este zavolali priamo do tej firmy 😀 😀 😀 pozerala som aj katalog od nich na rok 09 ale dvojickovsky nebolmozno este nieco pride od nich..

co dobre si varila?

petkaerdal
14. jan 2009

drahy tu karuje uz hodinu,tak som navrhla,ze zajtra mozme ist aj von karovat 😀 ,trenovat 😉

janula13
14. jan 2009

Peti tak to si ma nepotesila, ale nieco kupit budeme musie aj my 😀 tak pekne nacvicujte 😀 varila som na zelanie...cestoviny penns rajcinovo olivovo-cesnakovo -bazalkovou omackou 😀 To on velmi rad a aj ja, hlavne ze sa to rychlo uvari, on si nosi obediky do prace odo mna, ja sa mu snazim trochu zdravsie, vsetko robim na olivovom oleji a tak...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre