Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

mici11
19. jan 2009

Petulka ahoj, nebojkaj sa moja zlata. Mojej svagrinej, teda jej malej tiez zistili na sone na ladvinke fliacik a bola na kontrole o 2 tyzdne a uz tam nebol. A mala je OK. Ja viem ze sa mi lahko pise, sama by som sa velmi bala, ale nemusi to nic znamenat. A super, ze inak vsetko ok a pekne ti zamavali.

Babulka ahoj, aj ja som zvedava na tvoju kontrolu 😉 tesim sa s tebou 😉

petkaerdal
19. jan 2009

dufam babul,ze mas pravdu...ale bolo to take dost velke na tom malom srdiecku...ale srdiecko bili o 106...som nervozna,uz cakam kedy bude streda ..dufam,ze ty budes mat dobre spravicky 😉

babulka123
19. jan 2009

urcite... ja tomu verim, a ked bilo o 106 bude vsetko ok.. nemal len spinavy monitor???

mici.. uz sa neviem dockat... mal by mi robit nejaky ulzt. kvoli genetickym chybam tak som zvedava a chcem zobrat aj draheho so sebou nech ho vidi tak snad...

jaaaj a mame 1 hrkalku pre male babatko.. vcera ked sme ju zbadali tak sme povedali ze musi ist s nami..
neviem ci viete alebo nie ale cokolvek plysove v tvare opice .. no zboznujem to .. vlastne cokolvek kde je opicka.. moji znamy uz vedia ze ak mi kupia cokolvek s opickou tak mi urobia najvacsiu radost na svete, marek ked chodil na sluzobky tak "musel" doniest z kazdej jednu opicku , viete si predstavit tu zbierku co mame doma.. takze mozete 3x hadat v akom tvare je hrkalka..

hned ju dam do albumu tak mozete kukat..

mici11
19. jan 2009

Babulka aj nam robili ten UTZ kvoli genetickym chybam, to bolo to NT bol so mnou aj drahy, robili nam potom aj 4D. Bolo to super 🙂
Pridaj kukneme 🙂

babulka123
19. jan 2009

no nepridam... neviem preco to nejde.. fnuuuk este skusim neskor..

petkaerdal
19. jan 2009

mici dakujem,dufam aj ja,ze to zmizne do tyzdna,ale bojim sa velmi,ved si to vies predstavit
ani pohlavie nam nepovedali,ze na to sa pozrieme neskor...
som taka nijaka od vtedy,nic ma nebavi uz 😢

babulka123
19. jan 2009

peti nebud smuta lebo deturence to citia... 😉 😉 😉

petkaerdal
19. jan 2009

snazim sa,zatial to nejde,hadam to prejde o chvilku,ved verim mojim detickam 😉

babulka123
19. jan 2009

vsetko chce cas... chod si lahnut troska a skus to prespat nejako

petkaerdal
19. jan 2009

pockam na erdala a pojdem niekam este na nakup,nech naq to nemyslim

babulka123
19. jan 2009

alebo .. treba hlavu zamestnat niecim inym... cmuuk myslime na vas..

petkaerdal
19. jan 2009

😉 dakujem

mici11
19. jan 2009

Petulka veru chod trosku na nakup, prides na ine myslienky. Neboj babo bude ok a fliacik urcite zmizne. Cmuk zlatko 😉

babulka123
19. jan 2009

uz som pridala....

janula13
19. jan 2009

ahojte, tak som spät, prevetrala som tekvicu a zase mam nejaky ulovok, dve take tensie deky 😉
petulka neboj, vies, ja myslim, ze este nas par krat vystrasia do konca tehu, verim ze babtko je ok, treba sa nad to trochu povzniest aj ked viem ze je to tazke, sama viem po tych testoch a este to nemam doriesene, tak tiez budem stresovat, ale to je normalne, ze sa bojime o nase deturence, ale zase aj to s mierou, ja netusim co sa mi vnutri deje uz dva mesiace, tak na to radsej nemyslim a hovorim si, ze vsetko je ok, a stresovat sa budem az ked bude realny problem a ten sa potom bude realne riesit..snaz sa byt v klude, fakt to tie babtka citia, bude to v poriadku..a keby aj nie, dnes sa vela veci da riesit, takze nechaj to na lekarov, ty mozes prispiet tym, ze sa budes snazit nestresovat a verit tvojim babatkam 😉 budem sa za vas modlit, ja verim ze aj to pomaha 😉

mici11
19. jan 2009

Janulka presne ako si to napisala 😉
Babulka kraaaaaaaaaaaasne 🙂

babulka123
19. jan 2009

janulka ake tenke deky? kde a zakolko ??? ja som vcera pozerala a nepacila sa mi ziadna/

janula13
19. jan 2009

Micuska dakujem, viem ake to je , ved aj ja tu este budem stresovat, aj teraz by som mohla, ale naco, ked neviem na com som 😉
peti tie body som kupila tu v SC, pacili sa mi, take univerzalne, tak ti mozem kupit ak sa budeme chystat do rakuska..nema problema, stali asi 105sk
Babulka, take tenke deky z cherokee, su biele a lemovane takou kremovou a je tam vysity taky kremovy mysiak, z cherokee...115sk

babulka123
19. jan 2009

janulka takze tesco ze >??

janula13
19. jan 2009

jasne babul 😉 ozaj vcera si mi neodpisala na sms, a nam sa ta navsteva nejak pretiahla, pekne ma unavili, potrebovala si nieco?

janula13
19. jan 2009

nikde nikoho, tak mi neostava nic ine len ist zehlit.. 😒

babulka123
19. jan 2009

janulka....ani nie, len den predtym ti nejako vypadol telefon... tak som chcela dokoncit rozhovor aby si vedela ze len tak som na teba nezabudla..heheheh

a tesco.. no asi sa tam pojdem pozriet v najblizsej dobe..

babulka123
19. jan 2009

a je mi jedno ze mam na to este cas heheheheh....

janula13
19. jan 2009

aha, tak mne sa vybil, tak preto ten nahly koniec rozhovoru a hned potom sme sli prec, nech stihneme moje vychadzkove hodiny..inak v Avione maju kociky pre jedno babo, keby mas chut vidiet, nie vela, ale mali..v All Toys v hrackarstve..celkom sa mi pacil ..tusim NEONATO sa volal...taky poznas?

petkaerdal
19. jan 2009

ahojte,tak som vyvetrala hlavu a som sa troska ukludnila,drahy mi kupil dvoje tehu gate,co ma potesilo,ale aj tak mi je na nic,ked si spomeniem na moje babätko a na to,co som mu videla na uzv,bolo to nieco hrozne,ten flak 😢 😔 😢 stale ho hladkam a prihovaram sa mu...toto som vobec necakala,ved vsetko bolo 4 mesiace v poriadku,ja to asi nemozem mat lahke 😔 akoby som si malo vytrpela...ale snazim sa byt stale v klude,vravim si,ze aj tak nic neovplyvnim

brali mi krv dnes,tak aj z toho som nervozna,ci sa tam nieco ukaze

petkaerdal
19. jan 2009

a dakujem za povzbudive slova 😉

Jani,105 stalo jedno? tie s tymi obrazkami sa mi pacia velmi,ked pojdete sem,tak dones 😉

v tescu maju pekne a lacne veci a myslim,ze aj kvalitne 😉

inak este som zabudla povedat,to srdiecko bilo velmi krasne ,presne,ako ma 🙂 ...bolo v poriadku...dufam,ze to zmizne

janula13
19. jan 2009

ahoj Petulik, tak citala som ta akurat vo Ferticente, neboj sa, spravi sa to, presne ako pises, nemozeme to mat lahke, jednak tazko sa k babatku dopracujes a potom dalsie stresy..akoby sme si to tehotenstvo nevazili dost aj bez toho...ale naozaj, snaz sa skludnit do tej stredy, nic nenarobis a kym nevies o co ide, netrap sa, riesit budes, ked bude co, takto si nestastna ty a aj babtka, oni sa nedaju, ver im a ani ty sa nesmies dat..a testy...ved vies ako som dopadla ja, doteraz neviem co to tam mam zle a som rada, lepsie nevediet, iba by som stresovala, aj ked viem ze nieco mi tam vybehlo...ale tak ci tak s tym nic nedokazem urobit a ani ty nie, naozaj minimum je, ze sa nebudeme extremne stresovat, aj ked istemu stresu sa nevyhneme, nie sme superzeny 😅 tak ani na testy nemysli, aj tak skresluju..

babulka123
19. jan 2009

petka verim tomu ze to bude ok.. ty si silna a tvoje deti tiez urcite na to dam krk... a prosim ta na tu krv moc nemysli lebo triple testy vychadzaju veeelmi casto zle a nakoniec to nic nieje { v ed pred par dnami sa o tom presvedcila aj Janulka...} milacku.. posielam ti veeelikanske objatie.. dufam ze ho citis..

petkaerdal
19. jan 2009

Jani,dakujem..snazim sa byt kludna,ale bojim sa,aby nemalo chore srdiecko...preco prave srdiecko 😔 😔 😔
je mi strasne,ked si na to spomeniem,ked nemyslim,je to ok

drahy je kludny,ten nema strach,ten veri,ze nas drobec nesklame,ved sme si ho tak strasne priali....
sono mi robil ten dr.co mi robil,ked som bola na poohotovost,uz patrim k nemu a bol velmi zlaty,este mzavolal aj druhu dr. ,aby sa na to pozrela,ale ani jedne sa nejak nevyjadril,tak ani neviem,co to moze byt 😔

petkaerdal
19. jan 2009

babul...citiiiiimmmm 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre