Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

petkaerdal
24. jan 2009

baby,mame tusim rovnake chute,ja mam kazdy den zmrzku,potom mi je zimka 😉

tvojka,veru aj ja som rada,ze mam vyberanie kocika z krku 😀
mici teba mala kopka 😀 ? ja som mojich uz 2 dni necitila,dufam,ze su v poriadku 😅

mici11
24. jan 2009

Peti urcite su v poriadku, mala ma obdobia ze tri dni nic a dalsie 2 dni kopka o dusu. 😀 vraj je to normalne, takze neboj, i ked ja som tiez kludnejsia, ked mi ustedri kopancek 😉

petkaerdal
24. jan 2009

dufam mici 🙂
pocula som 🙂 ,ze to citit aj podla toho,ci je babetko nozickami k brusku alebo hlavickou...ked je hlavickou,tak to nieje citit...nepocula si to?

petkaerdal
24. jan 2009

co porabas mici? ja prave papam,nejako som hladna 😝

mici11
24. jan 2009

Peti nie nepocula, no nasa bola naposledy v polohe ze na lavej strane hlavicka a na pravej nozicky, cize napriec cez brusko. Okolo 24 tt sa vraj zacina babo pomaly otacat hlavickou dole.

petkaerdal
24. jan 2009

tak neviem,co je na tom pravdy 😕 ...
a ked sa otoci hlavickou dole,potom uz tak ostane do porodu dole hlavou?

mici11
24. jan 2009

Je mi nejak zle, nemozem ani spat 😒 Peti vraj sa postupne dostava dole hlavou, cize to ide postupne pomalicky, az pred porodom ma klesnut hlavicka az k panve. Tak som vycitala s mudrych knih 😉
Skusim si ist lahnut, dobru nocku

babulka123
24. jan 2009

mici ako zle???

mici11
24. jan 2009

Babulka na vracanie a zaroven ma pali aj zaha a najviac ked lezim. Asi pojdem blivkat 😝

babulka123
24. jan 2009

milackcu kamoske zaberala citronova voda a druhej acidko tak skus..
ja som si dnes dala po dlhejdobe kofolu tak mi vyletel tlak ateraz ma boli hlava takze tiez parada... ale o 4 min si mam dat utros a to uz asi zalahnem spat.. cmuuuk

mici11
24. jan 2009

Babulka idem skusit acidko, diky a zajtra sa ozvem cmuk 😉 🙂

babulka123
24. jan 2009

cmuuuk zajtra budeem az vecer ideme k svokrovcom a potom asi k sestre.. babulky drrzte sa....

mici11
24. jan 2009

No tak perna noc, acidko som skusila a uz som sa kompletne povrackala 😝 troska sa mi ulavilo, idem si skusit pospat. Pa a dobru noc

petkaerdal
25. jan 2009

ahojte,mici ako si vcera zaspala??? este to neskoncilo 😔

tvojka
25. jan 2009

Dobré ránko!!!
Mici ako?Lepšie?

petkaerdal
25. jan 2009

dobre ranko tvojka 😉
ako sa mas? aj u vas je tak uprsano?

tvojka
25. jan 2009

Peti,u nás svieti krásne slniečko 😵

petkaerdal
25. jan 2009

uz aj tu tvojka svieti slniecko 😉 pojdeme na prechadzku

tvojka
25. jan 2009

my sme celý víkend u svokruši,manžel sa chystá vypratať nejaké skrine,aby sme aj tu mohli urobiť reorganizáciu izby a aby sa nám sem vpratali 2 postielky.
Doma sme to tiež ešte nezvládli,ale už som povypratávala skoro všetky skrine,čo sa budú likvidovať,tak snád v dohľadnej dobe to bude na programe 😝

petkaerdal
25. jan 2009

chodite kazdy vikend k svokre? tusim si tam stale 😉

my prave rozmyslame,co dnes podniknut 😕

tvojka
25. jan 2009

ano,chodíme.Máme tu vinicu s takým malým viničným domčekom,tak sme viac tam ako u svokry v byte 😎 .Ale v zime moc neni čo robiť,tak sa len motkáme trochu na vzduchu,zakúrime si v kachlách a uvaríme čajík...Cez leto sme tam celé dni(víkendy),len vyspať sa chodíme domov 😀

petkaerdal
25. jan 2009

tak to mate super oddych 😉 ,aj my sme radi chodievali na chatku,ale uz ju nemame 😖 ,clovek si moze aspon oddychnut a milujem opekanie v lete v zahradke...ja pochadzam z dediny a otec byva na dome,tak som celkom rada,ked ideme aj tam na vikend a mame pokoj,som prec z bytu....

robite vinko?

tvojka
25. jan 2009

ano robíme.A pijeme 😀 .
Moji rodičia pochádzajú tiež z dediny,takže sme vždy víkendovali na dedine u starkej a aj prázdinovali...júúj,to boli časy.Starké mi ešte obe žijú,takže chodievame aj tam.A naši majú tiež vinohrad,takže u nás fičíme na vínku 😅

petkaerdal
25. jan 2009

ja som tvojka zila 22 rokov na dome na dedine,vobec si tu na byte neviem zvyknut,nepaci sa mi tu,pod oknami rovno parkovisko,no hrozne 😢

vinko milujem velmi cervene,len teraz nemozem a niekedy mi chyba,ked si ini davaju...niekedy posli ochutnat 😀

tvojka
25. jan 2009

Tak ja som od narodenia v byte,ale ako som písala,chodili sme na dedinu,takže je to v poho.
čo sa vínka týka,aj by som poslala,len teraz nemôžeme...Ale ked sa nám narodia babiky a dáme to ferticenťácke stretko,môžem doniesť aj vínko 😀

petkaerdal
25. jan 2009

ok dohodnute,vinko dame po porode 😉 uz sa tesim...

a mate tu dediny daleko od vas?

kedy ti ma prist kocik?

tvojka
25. jan 2009

Kočík neviem kedy,tá pani sa má ozvať,ako nám ho dodajú.Zatiaľ mi to neponáhľa,ale ako sa neozve tak do týždna,tak sa jej ozvem ja.
Ohladom dediny posielam IP 😎

petkaerdal
25. jan 2009

aha,lebo ta kamoska moja,co ho tiez objednala vravela,ze do tyzdna ho bude mat doma,uz sa nan tesis co? budes kocikovat po byte,ako ja 😀

tvojka
25. jan 2009

jasné,že budem.Musím sa naučiť naklikávať tie vaničky,lebo zrejme do bytu budem nosiť len tie a v kočíkarni budem nechávať podvozok.Neviem si to inak predstaviť,ako to vymyslieť s tým kočíkaním,ked budem sama a nebude mi mať kto zniesť kočík po schodoch...

petkaerdal
25. jan 2009

no to si ani ja neviem predstavit,ako to budem riesit ja,lebo kocik mi do vytahu nevojde 😖 ,nemame ani kocikaren,asi ho budem nechavat dole a nosit hore len vanicky,uvidime...a neviem si vobec predstavit sama nosit dve deti

co robkas inak? my sa nevieme nejak prebrat ani k ranajkam 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre