Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

tvojka
25. jan 2009

ja si to s tými vaničkami tiež tak predstavujem.Tie si vyveziem vo výťahu a podvozok asi nechám dolu v kočíkarni.Je síce výhoda,že ju máme ale aj tak mám trochu obavy,aby nám to niekto nečmajzol.

My už máme po ranajkách dávno,robili sme si toasty.Od vtedy som už zjedla jablčko a pomaranč 😀 .Ja tu bludim po nete a manžel už upratuje skrine 😝

petkaerdal
25. jan 2009

manzel upratuje sam? 😀 ako moj 😀 my musime oddychovat,no nie 😝

no veru sa aj ja bojim,aby to niekto nesmajzol alebo neposkodil,ale mne sa ani tie vanicky naraz nevmestia do vytahu,byvam na 4-ke 🙄 takze asi budeme chodit von len spolu s manzelom,sama to asi nezvladnem 😅

toasty dobry napad,dlho sme nemali,toast doma mam,takze ideme ranajkovat 😉

tvojka
25. jan 2009

tak dobrú chuť!
No ja som to síce nemerala,ale samotné vaničky by sa mi mali zmestiť do výťahu...

Manžel upratuje so svokrou,ja tu nemám žiadne veci,takže neviem ani ,čo by som mohla vyhodiť...Tak musí robiť poriadok sám.Doma v BA som to zas robila ja.No teda nielen robila,ale ešte aj robiť budem 😝

petkaerdal
25. jan 2009

dakujem,drahy uz papa,moj je este horuci 😉 aky si robila ? my len syrove robime

mate asi väcsi vytah,ako my,mne vanicky prejde cez dvere,ale ked ich polozim na zem,tak ja sa nebudem mat asi kde postavit

aha,som pozabudla,upratujete u svokry izbu pre deti...budu mat svoju vlastnu izbu,maju velky dom?

mici11
25. jan 2009

Ahojte babenky,

No zaspala som okolo pol tretej a nedavno som vstavala. Teraz mi je dobre a dufam, ze sa to uz nezopakuje, bolo mi fakt hnusne.
Dala som si hrianku s maslom a spravim nejaky lachky obedik.

tvojka
25. jan 2009

Toasty sme si robili so syrom,na to trochu diabolskej nátierky a šunku alebo salámu a so zeleninkou.

Tie vaničky inak ma napadlo,že ak sa nám to nezmestí,tak jedno položím na zem a druhé podržím v rukách,tú chvíľu to udržím snád.

Svokra býva v byte a mužík upratuje,aby sme mohli z našej izby dať preč nejaké skrine,namiesto ktorých pôjdu postielky.Babiky budú s nami v jednej izbe,nechcela by som ich dávať preč,moje zlatíčka!

tvojka
25. jan 2009

Ahoj Mici,
tak dnes sme všetky na toastoch? 😀
Dúfam,že si si to včera odbila a že dnes už ti bude len dobre!

petkaerdal
25. jan 2009

mici ahoj,co teba to ani neprejde 😖 to tehu by si si uz mohla zacat naplno vychutnavat 🙂

petkaerdal
25. jan 2009

take som este ani neskusala tvojka,vzdy robievame iba so syrom,ale skusim nabuduce...

aha,tak uz viem,ako to planujete spravit v izbe 😉
inak som tiez rozmyslala,ze by som si mala moju staru detsku izbu u otca nejako upravit,ked tam prideme s detmi 😉 porozmyslam nad tym...

vsetky sme na toastoch ,my sme to mali ako ranajkoobed,odeb bude neskor 😝

mici11
25. jan 2009

Tvojka, Petka diky aj ja dufam, ze uz to konci a ze ma to uz prejde. Mavam to tak 2 krat do tyzdna, ale vcera to bolo vynimocne zle ☹

petkaerdal
25. jan 2009

mici ,no dufajme,ze ti to prejde,ale kedy,ved uz si v 22tt

mici11
25. jan 2009

No ved toto, asi po porode 😅 😀

Inak aj ja uz mam hroznu dilemu z kocikov a dost mi z nich sibe. Mam vybrane 3, ale kazdemu z nich nieco chyba, teda akurat jeden ma vsetko, aj drahemu sa paci, ale nevidela som ho este nazivo, ale pisala som si s jednou babenkou co ho mam a je nadmieru spokojna. No o 2 tyzdne ideme po obchodoch v BA a v BB tak tam sa este necham inspirovat.

petkaerdal
25. jan 2009

no dufam,ze skor mici 😅

mici,mat tak tvoju dilemu teda 😀 ,lepsie,ako ta nasa,co bola,ale ja uz to mam vyriesene nastastie 😉

mici11
25. jan 2009

Jaj petka ved uz ja to chcem vyriesit cim skor, lebo mi z toho sibne 😀 Idem robit na obed moj vyprazany syrcek 😀 tak snad ma nesklame a nebude mi zle. Dnes obedujeme neskor 😎

petkaerdal
25. jan 2009

ty si teda syrova dolina 😀 ,to este stale ti chuti 😀
som zvedava,ci ho budes jest aj po porode

my mame za sebou ranajky iba,rozmyslam,co budem varit..

mici11
25. jan 2009

Peti stale mi chuti a z toho mi ani nebolo ani zle 😀 , cudne ze? Myslim, ze po porode ho jest uz nikdy nebudem 😀 😀 😀
Inak vsimla som si ze ked mala kopka uz mi to vidno aj na bruchu, sa nadvihuje, je to sranda 😀 maly votrelcek 😉

mici11
25. jan 2009

Babenky toto je kocik co sa mi pacihttp://www.malvik.cz/Kocarky/trojkombinace/ABC-... a tu je k tomu video, co na to hovorite?

https://www.youtube.com/watch?v=oFWjoD9Tlp0
petkaerdal
25. jan 2009

no cudne veru mici,taky mastny syr 😝 ja som este asi ani nejedla,odkedy su tehu,mna zase velmi chuti kysla kapusta posledne dni a dneska sme mali bryndzove halusky zase 😀

jej,to musi byt pekne,uz teskam ,ked to tiez uvidim...ja mojich necitim uz par dni,asi spia cele dni 😀

mici,tak sme sa ten kocik nepaci vobec,ale len kvoli tomu,ze nema kosik dole,ani na zivo sa mi nepacil...mne sa pacil najviac chicco 😝 ...

co robkate inak ?

janula13
25. jan 2009

ahojte, tak som spät, boli sme u maminy, bohuzial na pohrebe, ani ma tam pustit nechceli, ze mi to moze ublizit, ale dalo sa, poplakala som si a bolo, zomrel ujo..
vidim ze ste tu zase preberali mickine nevolnosti a syry a papanicu a kociky a postielky 😀 a vidim ze aj Tvojka miery do ikei, aby sa mi potom uslo 😀
Mici, ja si myslim, ze potiahneme spolu, mne je sice celkom fajn, ale ako kedy, raz hore raz dole...a to som dnes do seba natlacila kapustu s pecenou kacicou, ale len trochu, citila som, ze to je nie prave vhodne na moj zaludok..a zaha ma pali stale, takmer permanentne...a ako babulka pisala, skusam citronovu vodu, to mi na zaciatku pomahalo, fatru, mlieko a naposledy mi jedna babula poradila mandle, ze jej zazracne pomahali, ale neskusila som este ale dnes si dam, tak skus, prinajhorsom vygrckas 😝 ja som zladovala cele manngo a kyselinku uz citim..
Inak drobci sa zase presunuli nalavo, normalne som mala pocit ze viem kedy sa presuvali, taky tlak v brusku, len som tipovala a zrazu kopance na druhej strane a uz byvaju silnejsie, normalne niekedy zhiknem, niezeby to bolelo, to este len bude ked mi nakopnu rebra ci mechur 😀 , ale prekvapi ma to...MM dnes skusal, ked ma kopkali a konahle prilozil ruku, prestali, chudacik, a on sa tak tesi ked to zaciti a ten sustredeny vyraz v tvari...tak dufam ze vecer zaciti...

janula13
25. jan 2009

a ozaj ked tak citam Tvojka ako vypratavate, rozmyslam, ze ja som planovala a aj planujem kupit tu komodu v ikei aj s tymi postielkami, ale ta ma len dva sufliky, a teda tam asi nenapracem vsetko pre dve babatka, nejak mi to doslo az teraz..tak rozmyslam, ze asi dve komody nie, ale maju tam taku truhlicu...

mici11
25. jan 2009

Peti no jedine to sa mi na tom kociku nepaci, ze nema kosik, inak som z neho hotova 😀 Asi maju spave obdobie 😀 to tak byva. My sme mali do teraz navstevu a teraz idem tosku k Pc a potom k telke.
Janulka nuz to tak vyzera, ze to potiahneme spolu, no co uz 😅 A co kocik, davas si pauzu? Ja asi hej, lebo ma uz sibne, vybrane uz mam, poskusam a mozno objavim uplne nieco ine 😀

babulka123
25. jan 2009

ahojte zlatiiiiicka moje krasne..

ja som dnes bola u svokry, na obed som mala fasirku a horcicovu omacku .. mnaaam samozrejme ze mi bolo potom zle ako das ale predychala som , potom sme boli pozriet kamosku lebo je v nemocnici, v 7 mesiaci a tak dufam ze este potiahne nejaky tt.. ale bola vysmiata takze snad je vsetko v pohode. som tak dufala ze kamarat co ma bude rodit ze robi, ale odisiel asi pol hodku pre nami.. fnuuk ale neva, potom sme isli este pozriet moje krsnatko, taka bola uzasna dnes znova..

inak ja na minulej navsteve aj teraz marek sa tak uzasne s malou hral, normlne som nechapala. neviem kde sa v nom berie ta trpezlivost vyse hodiny jej stale nieco vysvetloval, bolo uzasne ich pozorovat... dokonca zvladol jej dat aj monte ked si vypytala, sice bola zagebrena aj neviem kde.. ale proste boli uzasniiiiii... uz viem kto sa bude hravat s nasim dietatom... heheheh

mici11
25. jan 2009

Babulka ahoj, tak mas za sebou skvely den 🙂

babulka123
25. jan 2009

nooo a som hotovson.. nevladzem vobec nic, teraz som sa este najedla a uvidim co to spravi..

mici11
25. jan 2009

Ja radcej ani nejdem jest, bojim sa po vcerajsku ☹ ani teraz mi nie je idealne. Babul odychni si

janula13
25. jan 2009

Mici ja s kocikom moc neriesim, Petkin asi nezozeniem, snaha bola a tak sa viac a viac priklanam k tomu z USA, mozno si ho pojdeme niekam pozriet a cakam na referencie od jednej babule, co jej ma prist, co nan povie..ved este mam cas...aj ked manzel mi akurat vcera povedal ze, by som sa mala chytat aj do porodnice, keby nieco, aspon veci mat nachystane, aby som do toho 7 mesiaca mala vsetko naporiadku, ved tak aj planujem, keby sa nahodou ocitnem v nemocke, aj ked sa modlim nech nie..
ja oppijam po tom mangu mlieko na tu hnusnu zahu..a ked nic, dam mandle...
Mici a zobni si nieco, lahke, nech ti nie je zle od hladu...vies co mne pomaha, ked uz neviem co so sebou, uvarim si teply puding a je mi dobre..
babul, ked tak pises o marekovi, tak na to sa aj ja tesim, Matko je uzasny s malymi detmi, vie to s nimi, ja mu nesiaham ani po päty... 😉

mici11
25. jan 2009

Janulka skusila som nanukovu tortu, no neviem co to spravi a zatial je to v pohode.
Moj drahy to tiez vie s detmi, v okoli ich mame dost a mame aj krsniatko 😉 takze uz sa neviem dockat kedy sa zahrame s nasim dietatkom, ale to je este trosku dalej 😉

janula13
25. jan 2009

Mici, ale stale blizsie ako u nas 😀 dobru, idem zalahnut, mam nejake napäte brusko ked chodim, idem sa vyvalit..

petkaerdal
26. jan 2009

dobre ranko kocky 😉
Jani ja myslim,ze tvoj drahy ma pravdu o tom baleni sa,aj ked ja tiez velmi nerada do nemocky,ale nam to teda hrozi 😅 na dvojicky sa treba nachystat ovela skor,moj stale vravi,ze mam cas este,ale pokial mozem behat von,chcem si sama kupit veci a nie potom narychlo bude kupovat drahy sam..postielky mi uz objednala sestra,ako dar 😉 ,dufam,ze v stredu sa dozvieme,co cakame a zacnem pripravovat nas bytik pre deticky,radsej skor

napäte brusko mavam aj ja po veceroch,mavas to casto Janka?

mici11
26. jan 2009

Ahojte babenky, ako sa mi mate? Ja celkom dobre 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre