Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

janula13
26. jan 2009

ahojte babule..ja dnes zurivo upratujem, vsetko naraz, ale musim, je to tu hrozne, ale zatial som v pohode, takze dnes to vyzera ze to aj zmaknem..
petka, praveze nejak som si to napätie nevsimla doteraz, len vcera, akoby mi koza uz nestacila, ale teraz v pohode, rano som sa hodinku zabavala tym, ze som si cumela na brucho a pozerala ako mi ho vselikde okopavju, to este len bude zabava 😀 ale dnes som to videla prvy krat, doteraz som netusila ze to je aj vidno 😅

mici11
26. jan 2009

Janulka ahoj, veru aj mne to uz riadne vidno na brusku, drahy sa rad na tom zabava 😀 a ked prilozi ruku tak uz su to riadne kopance 😀 Velmi si to uzivam, vy urcite tiez 😉

janula13
26. jan 2009

hihi mici, moje väcsinou prestanu kopkat, ked tam da ruku on, ako naschval, ale to je len tym, ze nevymakne tu chvilu, akurat si daju prestavku, ale uz vymakol aj okn a stale castejsie to skusa, taky je pri tom zlaty, na spapanie 😀 mala so obednu prestavku, pecena kacica a knedla a kapusta a ni mi nejak zle neostalo, len zaha sa hlasi, idem chrumat mandle 😝

babulka123
26. jan 2009

ahoooojte babulky...

ja som vcera bola uplne hotoova..
dnes som sice sa zobudila o 9 ale s prestavkami spinkacimi som vyliezla z postele o 12... trosku som popratala a teraz varim, robim polievocku lebo vcera som nerobila a mam na nu veeeliku chut a take masko s kari korenim a ryzu.. mnaamka..

ale stale som taka nejaka.. nejako mi stale chyba energia, co sa cudujem ked vylehujem do 12 v posteli ze?
vcera sme boli u svokrovcov, takze uz mam aj postielku, dnes sme objednali plast. okna, takze nam ich dojdu spravit este skor ako sa prcek narodi, tym padom sa ide aj malovat a tak.. vcera sa o tom veelice debatovalo, ze ja si mam len vybrat farby a tatko s marekom vsetko spravia, tak sa docela tesim ..
ideme otocit spalnu aby sa tam zmestila postielka, takze uz su objednani kamarati... takze prestavba jedna radost.. uz teraz sa tesim , co sme nestihli ked sme sa sem nastahovali, snad mi to prejde teraz.. hehehehe

mici11
26. jan 2009

Babulka tak budete mat take prijemne starosti, i ked z tych okien je neskutocny bordel, ale stoja za to. My sme prerabali kompletne cely byt pred letom. Teraz uz len detsku vymalovat a zariadit 😉 Teda zariadit zatial chcem len garnyzu, zaclonku nejaku peknu, komodu a nejaky regal+ mozno taky mensi det, kobercek vsade mame plavacky takze staci taky.
Do spalne dame postielku a hotovo 😀 uz aby to bolo 😉

babulka123
26. jan 2009

je mi to jasne, ze je z toho bordel... ale to mna moc netrapi, marek a tatko to maju v merku ja budem zatial asi u nasich alebo tak... ja mam vsade koberce, takze este chcem novy do spalne, v obyvke je fajn, staci vytepovat, a samozrejme nejaky pekny vesely kupit do detskej.. juuuj sa tesim ako budem vybehavat a kukat.. ale az ked mi bude lepsie, este stale ma trapi zaludok.. ale uz mam toho akurat dost.. uz by to mohlo prejst..

mici11
26. jan 2009

Babulka, ved ani mne bordel nevadil, tesila som sa ze budeme mat pekne 🙂 Mate trojizbak?

babulka123
26. jan 2009

hej hej ale v kuchyni a v kupelni uz mam vymenene, takze ma caka len obyvka, spalna a detska... ale strasne je to drahe.. to bude este vesele/..

mici11
26. jan 2009

No veru aj my sme za ne riadne vysolili, vsade sme menili naraz tiez mame trojizbak, ale mame aj ovela teplejsie v byte 😉 A vyzera to dobre 😉 takze tiez uz vudete mat kompletku 😉

petkaerdal
26. jan 2009

vy ste tu toho popisali,
my sme boli troska na nakup,bolia ma uz v ciznam nohy,tak som si bola kupit tenisky...
no a idem si vas docitat

a kupila som si udenu makrelu 😀 😀 😀 ,ja mam uz divne chute 😅

babulka123
26. jan 2009

petka.. dobrfe.. a kyslu kapustu k tomu ze ???

ja v poslednej dobe ficim na detskych vyzivach.. mnaaam ...

mici , vies problem je v tom ze my mame radi zimu takze mna to teplo moc nepotesi , si zober ze aj teraz mame vsade okrem obyvky vypnute radiatory.. a v spalni otvorene okno.. takze kvoli tomu ani tak nie, skor kvoli tomu ze pod nimi prefukuje a nieje dobre aby babatko bolo v prievane...

mici11
26. jan 2009

Petulka no ja chute nejak stale nemam, okrem toho syru, pizze s zmrzky 😀 Ale take mam aj obycajne

petkaerdal
26. jan 2009

Jani,tak to som si ja nevsimla este vobec,asi mam viacej speku na bruchu,nieje to vidno 😖
mici a ty tiez? ja kedy budem vidiet 😠

petkaerdal
26. jan 2009

babul,presne tak,prave som nad tym rozmyslala,ze kyslu kapustu k tomu,vy nemate take zvlastne chute? mne to zacalo nejak pred tyzdnom 😀

mici zmrzku mam aj ja kazdy den,to uz je samozrejmost,dneska som mala citron a orech 😀

petkaerdal
26. jan 2009

mici meno Sophia chces takto aby sa pisalo? som este nevidela,pekneeee

babulka123
26. jan 2009

hehehe mozno sa prejavuju deturence ze na co maju chut.. pokial nejes ako moja krsna mama ked cakala 2jicky chlapca a dievca a jedla tak ze slanecka {slana ryba} a zajedala to kremesom .. je to ok... hehehehe

petkaerdal
26. jan 2009

ja som si kupila aj zavinace,v zivote som to nejdela,loen tak ked som kusok babke uchmatla,som prekvapena sama z tych mojich chuti...ale zistujem,ze kysle mi berie 😀

mici11
26. jan 2009

Babulka aha, no mi sme krajny byt teda obyvka a kuchyna, cize u nas to bol plus. A radiator mavam teraz na 3, pred tym ani 5 nestacila 😀 A ano tiez nam cez stare velmi prefukovalo
Petulka ano tiez uz vidim vlnky na brusku 😀 a citim riadne kopanceky 😀 aj teraz. Pockaj chvilku uz coskoro

petkaerdal
26. jan 2009

Janka,kedy ides na uzv ??? uz by ti mohli povedat,co to cakate 😀 ,dufam,ze ja sa nieco dozviem uz v stredu

babulka123
26. jan 2009

mici.. miniamlne to tu bude lepsie vyzerat.. hehehe a mozno v lete nebude take teplo, ked zavrem zaluzie, vies neprepusti sa sem tolko tepla.. uvidiem...

peti ja ficim na slanom , cim slansie tym lepsie, len cakam kedy na to pride dr. a dobre ma dodzube... hehehe
ale brali mi krv na stitnu zlazu { bohuzial maminka mala rakovinu stitnej zlazy tak nas musia viac kontrolovat so sestrou teraz ked sme tehu .... inak maminka je uplne ok, bez akychkolvek nasledkov len musi brat lieky} a vsetky vysledky mi vysli na 1 s hviezdickou tak som velmi rada..

babulka123
26. jan 2009

inak kuknite do pasu , asi sme sa zhodli zatial na menach.. jupiiii

mici11
26. jan 2009

Peti ano chcem aby sa pisala Sophia, teda zistovali sme ako sa to pise original a je to tak, potom z rustiny je Sofia, takze drahy povedal, ze ostaneme pri original 😉 Vlastne je to to iste meno ako Soňa a žofia a znamena mudrost. Meniny ma 15.5. pekny datum vtedy je aj Žofie. Ale to nie je take podstatne, hlavne ze sa nam pci, Ninu mi drahy zamietol , ale nevadi

babulka123
26. jan 2009

ja mam kamaratku zofku... zdravim tymto.. obcas nas potajomky cita, vyslo jej 1 ivf.. a volaju ju sofi...

mici11
26. jan 2009

Jeeeeeeeej Babulka pekne mena, hlavne adelka sa mi velmi paci 😉

mici11
26. jan 2009

waw gratulujem kamaratke 😉 aj moj drahy sa malej prihovara bud Sofi, alebo moja malicka 😉

janula13
26. jan 2009

ja este upratujem a popritom som sa este rozhodla uvarit si oplievocku, ja zase mam stale chut na sosovicovu ci fazulovu, ale nasladko a o zavinacoch ani nehovorim, tie by som si dala, ale raz mi bolo pekne zle z neho, tazko, tak odvtedy len na ne slintam v obchode..ale ked bude chut, tak kupim...zatial mi postaci ta sosovicova..
Peti nevadi, ved uvidis, nemusime vsetko naraz citit 😀 ja som si to vsimla tiez az dnes, lebo som uz mala pocit ze take kopance uz musi byt vidno, ked ich tak citim..ale zase nehodlam cely den lezat a pozerat sa na to, idem povysavat a umyt podlahy mame tu cistucko..
babul, tak to vas cakaju zmeny...esteze mas takych sikovnych chlapov okolo..preto sme my nekupovali stary byt, ja som na tu prerabku nemala ani odvahu ani nervy 😝
inak mici, zavidim ti tie plany s izbickou, ja budem rada, ked spalnu zaplnime postielkami, nemusime v nej nic presuvat, kedze mame malo nabytku a akurat na mojej strane opstele je miesto na postielky, ponodne tam mala byt komoda, ale teraz ked sme prisli k babatkam, tak ju kupime neviem kedy..ale kupime komodu ale taku co uz bude pasovat potom do detskej..
peti v stredu mam len poradnu a 2.2 utz, ten morfologicky...takze ty ohlasis prva, dufam 😀

mici11
26. jan 2009

No babenky ja idem najblizsie az 10.2. na poradnu a potom okolo 16-teho na 4D.

tvojka
26. jan 2009

Ahojte,
no ja som už doma z poradne nejakú hodinku,napapkala som sa a trochu zdriemla.V noci sa mi moc nedalo spať a dnes som taká o ničom,mám nízky tlak.
Poradna dopadla dobre,krčok nezmenený,babatká rastú.Poprosila som ho ,nech nám kukne pohlavia,lebo že zatiaľ vždy videl len jednu babu,tak sa snažil...Nepovedal to 100%,že sa mu to zdá na baby,ale že majú nejaké opuchnuté šušulky(to môže byť vplyvom mojich hormonov) a že chlapcom niekedy neskôr zostúpia semeníky...no že snád sú to baby.Ale v Hlohovci sa doky tváril,že je to jasné,tak sa snád nepomýlil.
Doky mi chce zohnať nejaké injekcie na dozretie pľúcok,vraj mi ich pre istotu pichne,ak by sa nanrodili predčasne,aby mali väčšie šance.Vraj aj ak vydržia do termínu,tak im tie injekcie neublížia.No ja neviem,zdá sa mi to taký zásah...neviem,čo mám urobiť.

mici11
26. jan 2009

Ahoj Tvojka, no tiez by som nevedela rozhodnut, ale ked vravi, ze urcite neuskodia...Do kedy ich treba pichnut, aby mali ucinok? Asi by som sa spytala aj ineho dokyho na jeho nazor, teda ak mas taku moznost

babulka123
26. jan 2009

tvojka viem ze taku inekciu davaju , ale neviem ze takto skoro, skor okolo 30 tt keby si bola v nemocke a nieco hrozilo, ale ak babatkam nic nehrozi....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre