Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

petkaerdal
2. feb 2009

Jani,ani mne ich uz dlhhooo nemeraju,ani fotky nedostavam,lebo babätko uz nieje na obrazovke cele...meraju uz len hlavicku a stehennu kosticku...a vahu nam povedia ,tebe nepovedali?

Ani ja neviem na 100%,p0ovedal,ze na 90 ale to ja uz beriem na 100,len erdal dufa,ze sa to zmeni 😀

babulka123
2. feb 2009

petka ze dorastie???? ta sanca je lebo vsetky deti su zo zaciatku dievcatka.. aspon tak som to niekde citala a potom sa bud spravi pipik alebo zakrpatie a spravi sa klytoris..

csilla76
2. feb 2009

Ahojte 🙂 krasky moje 🙂 ako sa mate?dlho som tu nebola tak vas idem mrknut a pozdravit 🙂 Petka krasne mená mas vybrane pre dvojky 😵

rebo
2. feb 2009

Díky babenky za pozitívne slová. Začínam už aj ja pomaly veriť, že to vyjde. Je to môj 4. pokus, tak snáď sa zadarí. Práve mi môj brat oznámil, že ho bolí hrdlo a je veľmi nachladený, tak aby som ani k našim nešla, aby som niečo nechytila. Celá rodina je v strehu, aby ma niečo nechytilo. Už by som strašne chcela, aby bolo okolo 25.2. vredy približne by mi mal vychádzať odber a 25. mám aj narodky.

babulka123
2. feb 2009

ahojte, prave mi volala kamoska co som hovorila ze cakam na jej vysledok takze 1 IVF jej vyslo HCG 312 .. superr.

janula13
2. feb 2009

jej babulka, tak blahozelam kamoske, to vyzera aj na dve, vkladali dve?ja som mala tiez priblizne tolko..

Peti, ved aj moj Matko este nadhadzuje, ze on u toho druheho pipika nevidel, ze to nie je iste, ale ja som videla gulky, aj ked pipika si v tom rozruseni nepamätam, ale doki aj prisediaca sestra co robieva utz povedali a zhodli sa, ze su to dvaja chlapci, ale mozno manzelik dufa, ze to bude babulka, ale uvidime, beriem to ze na 100% tak mi to dnes tvrdili..a uvidi sa mozno zase na 3D..takze u teba a Mici este nie je uplna istota, kedze aj semeniky zostupuju neskor...tak erdal si toho chlapcek este vymodli..

babulka123
2. feb 2009

no vkladali 2 takze ano .. ja som jej to hovorila no uvidiem, kedy sa v GF chodi na ulzt. po pozitivnom teste.??

janula13
2. feb 2009

chodi sa v tom 7-8tt na srdiecko...

babulka123
2. feb 2009

aha dakujem ...

ozaj som vam chcela povedat od dnes 3 dni beriem utros uz len rano a vecer jednu.. a potom uz len na noc 3 vecery a potom uz dooooost... jupiiii

janula13
2. feb 2009

to treba zapit babul 😀 najlepsie mliekom 😀 😀 😀 idem sa vyvalit, to varenie ma dostalo aj to ranne vstavanie..Petka spi ci sla na ten utz?

babulka123
2. feb 2009

neviem asi sla uz lekarovi.. vidime sa poobede.. cmuuk teda chcela spom povedat neskor.. cmuuk

mici11
2. feb 2009

Jej babulka, tak super, ze to kamoske vyslo na prvy sup 😉
Rebo len tomu ver a urcite to vyjde 😉 🙂

petkaerdal
2. feb 2009

babul, ale dr.povedal,ze od 20tt sa to zistit uz da..tak mozno do 20tt sa to moze zmenit...ved ja uz mam ruzove vecicky...ale matrace do postielky mam s modrym nadychom,lebo ruzove neboli 😀

Csillka ahoj a dakujem...to druhe este nieje fix,ale to prve urcite 😉

ja idem este len teraz na uzv,cakam na draheho a idem...varila som troska ,nespim 🙂

mici11
2. feb 2009

Csilka ahoj, no mame sa dobre a ty ako?

tvojka
2. feb 2009

Zlatíčka,tak vidím,že už máte deti rozdelené...Ja už jedného zaťa mám vyhliadnutého,už len jeden mi chýba 😀

Babul,Gregy ide teraz stimulovať?Dobre som to pochopila? A zostala v GF?
To kamoškiné hcg je na 10.,či 14den od ET?

Peti,tak nech je na uzv vše OK.

babulka123
2. feb 2009

tvojka na 10 den .. velmi sa tesim este stale bola v GF

pahu zacina zajgtra so stimulkou v GF ma kratky protokol
a gregy ak sa nemylim tak niekedy v marci alebo aprili ale vo FC tu do GF nedostanes uz ani neviem cim

petkaerdal
2. feb 2009

ahojte,
tak my sme tiez v poriadku,vsetko,ako ma byt,krcok uzavrety 😉 deticky rovnako velke
mam prist zase az o 6 tyzdnov,aj vy idete az tak neskoro???
do nemocnice mam ist na sceening organov,to mi spravia hned,ked pojdem na to srdiecko...
a mam si vybavit interne,teda mam ist k internistovi..aj vy ste museli???

aaa pirbrala som 6kg,,,asi moc ,mala by som menej papat 😅

mici11
2. feb 2009

Petka k internistovi kvoli EKG, moja obvodacka ho ma v ordinacii, takze mi ho spravila, nemusela som nikam chodit.
Aj ten screening organov mi uz robili, vlastne vsetky organy doky pomeral a popozeral 😉 Peti pribrala si akurat mas tam 2 babatka, ja som naposledy mala +5Kg, som zvedava v utorok na poradni kolko to bude 😀 😀

janula13
2. feb 2009

petka super, tak dnes same dobre spravy 😀 a co drobci kyvali?ja mam najblizsie poradnu o cca 2tyzdne, teda viac, o 16dni, tak mi to vyslo, ja chodim kazde 3tyzdne zatial..a na ten screening ides kedy?mne to vlastne robili dnes, to je to iste?nam dnes merala vsetko mozne a pozerala aj srdiecka, zaludok, mocovy mechur...alebo sa potom este nieco kontroluje v neskorsom tt?
hm, preco myslis ze si pribrala vela, ja som sa vcera vazila vecer a mala som o 5kg viac, ale ja mam vecer vzdy viac ako rano, byva tam aj kilovy rozdiel, tak sa skusim rano, co to spravi 😀 ved peti mas narok, dieta nie je v tehu namieste, minule to lekar hovoril v TV,ale zase cokoladou sa prepchavat nebudem...
ozaj a co si sa pytala na vahy, tak som sa nepytala ale v tom papieriku co mi pricvikla do knizky som nasla jediny udaj v gramoch a jeden ma 263 a druhy 264g, ci je to ich vaha netusim, ale asi aj hej...

tvojka
2. feb 2009

Peťka,teším sa aj s vami,že ste ok a tie bezproblémové krčky vám závidím(v dobrom samozrejme).
Mne EKG nerobili za celé tehu,jedine čo som bola vtedy u tej kamošky,ale to ma neposlal doky.
Ja chodím na kontroly cca každé 2-3týždne.A mám navyše 9kg.Peti,vôbec nemáš veľa kg navyše,je to úplne v norme.

janula13
2. feb 2009

Mne EKG tiez nerobili, ani u internistu som nebola,...
Tvojka ja krcok bohuzial nemam bezproblemovy, len este drzi, dokedy netusim, budem ho povzbudzovat a setrit sa a ked povoli, dame zasit...a ani ty si vela este nepribrala 😀

petkaerdal
2. feb 2009

drobci kyvali ano,ale uz ich nieje tak pekne vidno,lebo su velky 🙂
na ten screening sa mam objednat k tomu dr.do nemocky,kde budem rodit,ale idem tam 18.2 kvoli tomu srdiecku,tak ten ten csreening necham tiez natedy...ale este zavolam ,lebo na papieri je napisane ze do 22tt a to budem 22 a 2 dni tusim...
a na tom ekg mi nebudu brat krv a moc? to len srdce?
no spomenula som si na teba Jani,ze si pribrala 4 kg,tak som myslela,ze ja moc,ale vazila ma az poobede...
tak moje deti mali v stredu 250 ..tak nam to ide krasne rovnako..ved len 3 dni je medzi nami 😀 😀

petkaerdal
2. feb 2009

hm...tak preco ja mam ist az o 6 tyzdnov k dr .?

janula13
2. feb 2009

petka, to neries preco, bud rada ze sa staraju, ja mam pocit ze tam chodim aj malo 😅 jednoducho cakas dvojky a davaju na teba pozor, na mna ani nie, ako keby som cakala jedno..ale kym sa nic nepokaslalo, som spokojna...a chcela som ti akurat napisat, ze ten screening sa tusim robi od 20-22tt, tak si to over, nech to nezmeskas, je to dolezite vysetrenie..
no super nepamätala som si presne vase vahy, ale zdalo sa mi ze oklo tych mojich, no vidis, tahame pekne rovnako, este ta zamena v porodnici a je to 😀 😀 😀 😀

janula13
2. feb 2009

tvojka a ja budem rada ak budem ako ty v 26tt behat nezasita a vobec behat, takze smekam 😀

tvojka
2. feb 2009

Januli,aj ja som rada 😵 .Tiež držím silou vôle.Aj ked v piatok som to trochu prehnala,som bola v meste celých 12h,čo sme vyberali tie svadobné šaty 😅 .Síce som viac sedela ako chodila,ale neležkala som...Snád som tým nič nepokašlala.
A čo sa tej váhy týka,ja som vás oklamala!!!Som sa po sprche večer odvážila a už mám navyše 10kg 😕

mici11
2. feb 2009

Petka krv a moc mi brali u gynekologa a vysledky zapisali do tehu knizky, obvodacka to skontrolovala spravila EKG a dala štempel do tehu knizky. Mne konroly vychadzaju cca 3 - 4 tyzdne. teraz idem po 4.
Jani ano to bol ten screening a to bola vaha mrnusikov, nasa mala v 20tt 273g 😉 .
No na tu moju vahu som aj ja zvedava, vazim sa len u sestricky, kvoli presnosti pribudania Kg 😀 😀 😀

babulka123
3. feb 2009

dnes este nikto ,.... tak vam prajem krasne dobre ranko.. dnes som vstala na svoje pomery moc skoro ale som vyspinkana... tak uvidime cez den kedy odpadnem...

petkaerdal
3. feb 2009

ahojte,dobre ranko 🙂
ja som pozerala ten moj pas pre babo a dr. ide presne podla toho,ako to ide v knizke..asi to tu tak chodi,ze sa ide potom az za 6 tt,lebo medzitym idem na to velke vysetrenie do nemocky a aj kvoli srdiecku,tak deticky uvidim 😀
Jani na odporuceni od gyn.mam napisane,ze sa to robi do 22tt ,no a na kontrolu mam termin 22tt a 2 dni,dneska tam musim zavolat a spytat sa,aby som to nepremeskala...

tvojka
3. feb 2009

Ahojte krásavice 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre