Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

csilla76
7. okt 2008

Ahojte pekne ranko zelám 🙂
petkaaaaaaa silnooooooo drzim palce neboj bude to ok,budes mat peknu urodicku 🙂
mici ta teda sak som ti povedala ze budes tehu 😵 😵 😵 gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😵 skipi ty si nejaka ranostajka 😉
dior aj zabkaevka dikes za ip-ko,odpisem ako nahle budem mat viac casu 😉

ulrika
7. okt 2008

ahojte konečne to tu začalo fungovat celý den sa sem nedalo dostat 😒
mám pre vás odkaz od petky!!!!!!!!!!!!!!!!!!! takže vybrali jej až 17 vajíčok 😀 aj napriek jej pco takže úžasná správa všetky vás pozdravuje a dakuje za držanie palčekov ahojte

mici11
7. okt 2008

Ahojte, tak konecne to ide!!!!

Skipi, ano presne ako si to napisala.
Csilla, ty budes asi nejaka vestica, dakujem a tiez verim ze aj ty ma budes coskoro nasledovat.

Ulrika, uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzasna sprava,ze je pozdravujem a tesim sa s nou. A nech nezabuda na nasu dohodu.

Uňinak, ako sa mate? Ja som bola dnes trosku nervozna z toho, ze konik nesiel

csilla76
7. okt 2008

no konecne ze to uz ide 😉
mici ja vestica hehehe nieeeeeeee ale supeeeeeeeer ze ti to vyslo prirodzene 😵
ulrika dikes za odkaz,petka super urodickaaa neboj vsetko bude oki 🙂

mici11
7. okt 2008

Csilla je to suoer, ale mam este dlhu cestu pred sebou, ale verim, ze ma uz nic zle necaka. Kedy presne zacinas stimulku? Najak mi ti uslo

csilla76
7. okt 2008

bud. mesiac asi mici,opytam sa dokiho o 2 tyzdne ked pojdem po recept na gonal 🙂

mici11
7. okt 2008

Waw tak aj tebe sa to krati, budes mat pekny vianocny darcek

csilla76
7. okt 2008

no snad ano,musim verit mici aby to vyslo 😵 😵

mici11
7. okt 2008

Csilla vyjde, urcite vyjde
Dobru nocku a pa zajtra

csilla76
7. okt 2008

dobru nocku vsetkym

zabkaevka
8. okt 2008

ahoj kočky.
No paráda, koľko vajíčok má petka, a taaak sa bála, supeeer, aj ja sa z toho veeeľmi teším.
Mici, vidím, že máš zapísaný termín pôrodu, parááááááda 🙂 To ti už vypočítal doki, ale ty sama?? tfuj tfuj, len sa pekne opatruj 🙂
Pekný dníííííííííííík 🙂

mataaa
8. okt 2008

No peti, tak to sa povie uroda. Budem sa tebou inspirovat. Gratulujem.

Mici v ktorom si tt ked uz vies termin porodu?

ulrika
8. okt 2008

ahojte tak som tu zase s výbornými správičkami 🙂
petka má 15 oplodnených vajíčok!!!!!!!!!!!!!!!!! ale dost velké bolesti hádam to do transferu prejde 😔
všetky vás pozdravuje

mataaa
8. okt 2008

závidím čoraz viac, samozrejme v dobrom. 😀 Je to super. Ulrika odovzdaj naše gratulacie k fazulkam.
Teraz sa to istotne podari. Rozbehla to dobre.

jajulaa
8. okt 2008

Dievčatá, idem na 7. IVF, nezvýšil vám puregon alebo gonal?
Všetkým držím palce.

takitak
8. okt 2008

ahojte
ja idem zajtra na odbery ... ale stále mám pocit že niečo nie je dobré ... už vám niekedy praskli foli pred odberom? mne sa to stalo minule, ale aj tak dúfam že to bolo len výnimka. alebo sa mýlim. stalo sa vám to?
jajulaa ... to číslo 7 je najšťastnješie číslo na svete ... strašne ti ho prajem !!! ale znie teda hrozivo 😝
mám len pregnyl ... to asi nepôjde, že? mne sa totiž v lekárni pomýlili a namiesto 3ampuliek mi dali 3 balíky ampuliek ... no možno mi to vydrží do 7.ivf 😖

zabkaevka
8. okt 2008

juuuuj ja sa teším z petkinych oplodnencyh vahicok, paraaaadam ano rozbehla to dobre.
Jajulaa, na 7. IVF????? ako to, neregistrujem tvoj pribeh, teda cim si presla. Ale fakt 7čka je šťastne číslo, tak tfuj tfuj 🙂 Mne sa zvýšil aj Gonal z 2.IVF, a na 3.IVf mi predpísal nové, pretože vraj nech radšej mám. Dúfam, však že nebudem potrebovať, ale zatiaľ povedať neviem či na sto pro. takže zatiaľ neposúvam cih ďalej. A kedy ideš??

mici11
8. okt 2008

Ahojte babenky,

Ulrika, prinasas same pozitivne spravy SUPER!!! Pozdrav Petku a ze drzim palce a nech bolesti zmiznu.
Zabkaevka, Mataaa termin mi vypocital doky a som v 5tt, dnes mi ukazal na sone aj nasu malinku machulku 🙂 . Dalsiu kontrolu mam o 2 tyzdne. Dufam, ze bude vsetko OK.
Takitak neboj, vsetko bude Ok. Mne sa nestalo, zeby mi praskli foliky skor.

zabkaevka
8. okt 2008

mici, budeeeeee neboj, len pekne klud, nenachaldnut, a vela papat 🙂

mici11
8. okt 2008

zabkaevka 🙂 a co uz ti prisla ta maca?

zabkaevka
8. okt 2008

nie este nedosla, ale pisali mi rano mail, ze mi to poslali, takze snad do piatku to tu mam, alebo v pondelok.

mici11
8. okt 2008

tak super, hned to naordinuj drahemu a verim, ze to pomoze. Uz mas aj lieky na stimulaciu a kedy zacinas? Sa mi to pletie 😉

zabkaevka
8. okt 2008

sorry, vypla som net na chvilu, varila som veceru aj prala.
Ano hned neordiinujem manzelikovi tu macu, a pre lieky idem az vtedy, ked yacnem stimulovat, teda koncom oktobra, kedy mam mat svoje dni.

mici11
8. okt 2008

Zabkaevka waw tak aj tebe sa to krati, tak len ma pekne nasledujte 🙂 🙂 🙂

mici11
8. okt 2008

Dobru noc babenky, snad zajtra nas tu bude viac 🙂 🙂 🙂

zabkaevka
9. okt 2008

Ahojte babenky, tak kde stee?? myslela som že tu budem čítať min. tri strany 🙂
Mici, tfuj tfuj nech máš pravdu s tým nasledovaním 🙂

mici11
9. okt 2008

Ahoj zabkaevka 🙂

zabkaevka
9. okt 2008

ahoooj mici. akosi sem nik nechodí ☹ alebo chdí, no len večer. ja skôr cez deň sem tam nakuknem, popri prestávky v práci. Taká "fajčiarska" rpestávky. Smejem sa, pretože niektoré koelgyne, chodia každú hodinu pokuriť, a aj 10min sú tam, a je niekedy ani pišať nestíham, tak som si povedala, že aj ja si budem robiť také fajčiarske prestávky. chichi a pritom sliediť tu na koníkovi 🙂

rebo
9. okt 2008

Ahojte babenky.

Som na tejto téme prvýkrát. Prispievam svojimi príspevkami v téme snažilky - 40-ničky. Neviem, či sa hodí písať, keď ja už idem na 4. IVF, ale tretie vlastne ani nepočítam, keďže ma len uspali, prebrali a nakoniec povedali, že žiadne vajíčka neboli dobré. Takže teraz v polovici októbra ma čaká 4. pokus v Martine. Tie predchádzajúce som absolvovala v KE, ale nebola som tam veľmi spokojná.

zabkaevka
9. okt 2008

Ahoj rebo, a kde v KE si bola??? ja chodím do Gyncaru, k Dr. Hermanovi

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre