Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

babulka123
4. feb 2009

no nenasla som nic, hehehe

bola som len pre sestricku u lekara, je to kamoska a boli sme pozriet dalsiu kamosku no a bol tam este dr. tak som sa ho pytala aj na tu lonovu kost co ma boli aj na ten krcok a povedal ze je to ok, lebo ze ked beriem utros tak je viac prekrveny a tym padom viac "trci" takze je to v pohode... a okrem toho sa to cele roztahuje a preto moze byt ze isiel vysie..
tka som kludnejsia

cmuuk

zulka29
4. feb 2009

Babul, no dnes aj ja riešim krčok,zda sa mi že vyskočil hore, tak trochu panikarim...ako to teda je? kde ma byt? 🙂

babulka123
4. feb 2009

nepanikar... to ti neprospieva.. mne lietal kade sa mu chcello.. ak beries utros , aspon u mna to tak bolo ze som ho citila {ale nie vzdy} ked som lezala tak vobec... no a teraz ja ho uz vysadzujem tak isiel hore, a nedociahnem ho ale vraj je to ok lebo sa roztahuje maternica a krcok s nim.. neboooj

zulka29
4. feb 2009

okááááááááá 😎

tvojka
4. feb 2009

Baby,práve mi volala tá pani z čiech,že zajtra nám dovezú kočík!!!Tak sa teším,budem kočíkovať po byte 😀

janula13
4. feb 2009

Tvojka super, tak sa budes tesit a soferovat, co?ja som sa zase dnes dohodla na sobotu, ze ho ideme pozriet ten Indie twin a ak sa bude pacit, tak sa nebudem babrat a aj kupime a rovno dovezieme 😀 mam zalusk na ten zeleny 😀

janula13
4. feb 2009

babule prave som si vsimla na koniku tento inzetrat, ved to je nejake moc lacne..

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

co vy na to?

petkaerdal
4. feb 2009

tvojka,aj tej mojej kamoske ho zajtra dovezu,akurat mi pisala 😀
tak sa vytesujes co?

janula13
4. feb 2009

peti ked tak rozmyslam, tebe este nieco do vybavicky chyba?

petkaerdal
4. feb 2009

preco sa pytas? 😀 😀 😀 chyba chyba...autosedacky,drogeria ,navlecky..skrina..este sa nejde nieco co chyba,,ked som taka nedockava..
drahemu sa nechce odfotit brusko,ale idem ho nahovorit

mici11
4. feb 2009

Ahojte, tak ja som uplne hotova 😝 , makam jak fretka na PC. A to som este aj cely byt vyupratovala a oprala zaclony, pride drahy tak ich zavesi. Dnes mi asi preskocilo 😀
Janulka no tie zavinovacky sa mi zdaju moc lacne, mam vyhliadnute za 360,- chcelo by to vidiet ich 🙂 lebo cena je super.
Tvojka super, tak uz budes mat kocik.
Babulka ja ani poriadne neviem kde mam krcok 😀 , teda viem ale mam ho stale vyssie 😀 , doky mi ho kontroluje a vzdy povie ze citujem "pekne drzi" Tak som rada, ze je OK 😉
Petulka nejak nestiham sledovat, ty si bola na tom UTZ?

tvojka
4. feb 2009

Jasné,že sa teším.Dúfam,že to dokážeme poskladať 😅
Jani,tak to je fakt dobrá cena!Zavinovačky mi slúbila sestra,vie od nejakej známej zohnať za podobnú cenu.Ja som dnes objednala tie hniezda,čo som tu posielala link...tieto:
http://www.mimibazar.sk/foto_detail.php?id=2294226

a teda mne toho chýba dosť!Ozaj,v Carrefoure je v akcii vankúš na kojenie za necelých 500,- ,tak to chcem ísť zajtra omrknúť.

petkaerdal
4. feb 2009

baby,tak kuknite moj bachor 😀 😀 😀 nesmiat sa 😀

petkaerdal
4. feb 2009

mici,ktory uzv myslis teraz? ten na orany? idem az 18.2 a zajtra idem na to interne

babulka123
4. feb 2009

ze nesmiat sa.. no ha ha.. si nevidela moj??? musim sa fotit z vacsej dialky heheheeh

a petka mas ho kraasny

mici11
4. feb 2009

Peti no nesmiala som sa, ale ty sa budes ked odfotim moje brusidko 😀 😀 😀 Mas pekne, take akurat 😉 Ano ten 18.2. som myslela, ua mi svitlo 😉
Ani ja nemam este toho az tak vela pokupeneho, ale vankus na kojenie kupovat nebudem.

janula13
4. feb 2009

Petula, pekne banderko, myslim ze sme skor rovnake, daj aj foto z predu, nech je sranda 😀 ze prosim erdala 😀
ved to Mici, ze tie zavinovacky su mi podozrive, ja nechcem nejake umelinove, ale bavlnu ci frote..ved to, viem ze ja som sa tiez tocila okolo takej ceny od 280 hore...väcsinou stoja okolo 300...a ty si teda pekne sidlo, ja som len umyla kupelnu a wcko, teraz som navarila a mam dost a 2x oprata...zajtra vysavanie a opdlahy a mam free..zaclony prat nemusim, lebo nijake nemame, ale v KIKE maju akciu na take jemne zelene, tak ma lakaju..
Tvojka aj ja som si vcera v letaku vsimla ten vankus, dobra cena...vedela si ze existuje aj vankus extra pre dvojicky? poslem ti link...
tvojka idem teda mrknut co si to objednala, uz zacinas zhanat aj ine veci ako vidim 😀

babulka123
4. feb 2009

mici preco??/

ja som sa dnes dozvedela ze nemusim kupovat monitor dychu ... ze dostanem od kamosky.. jupiiiii

petkaerdal
4. feb 2009

ja som väcsia Jani,ako ty...a to sme este len v polke 😀
ze sa drahemu uz nechce,zase zajtra...

babulka123
4. feb 2009

tento moc nie, ja chcem taky ten co nieje taky pevny ale viac variabilny, taky s tymi gulickami vo vnutri

petkaerdal
4. feb 2009

jani ten je drahy..kukni tu..www.rajdeti.sk ja planujem odtial objednat

janula13
4. feb 2009

Tvojka, tak ta chvalim, vidim ze mame obe rovnaky vkus, ja som tiez vybrala tieto a este zvazujem dva vzory, su krasne...objednala si rovnake?

babulka123
4. feb 2009

baby idem kukat panelak, zajtra sa ozvem .. cmuuk
pekny vecer.

tvojka
4. feb 2009

Jani,objednala som rovnaké,ved postielky môžu byť rovnaké... A ten vankúš na kojenie pre dvojky sa mi tiež zdá taký neohybný...zajtra omrknem tamten a uvidím...
Peťka,ja som tam vankúš na kojenie nenašla na tej tvojej stránke.skús hodiť ešte raz...
Ty si už tiež dobre narástla!!!Ale nám to letí,ani sa nenazdáme a máme tie malé kúštiky tu 😵 😵

tvojka
4. feb 2009

Babul,aj tebe pekný večer.Ja sa práve rozčulujem,že zas v tej telke nič neni 😠

babulka123
4. feb 2009

no my mame napalene nejake komedie.. tak uvidime, vcera sa drahy docela trafil tak uvidime co da dnes.. hehehhe

janula13
4. feb 2009

ved ani ja ho nejdem kupovat, ja chcem taky ten klasicky, velky, nech s nim mozem ked budem mat banderisko aj spavat a podkladat sa..ale kupim urcite, je to dobra vec...hlavne pre dvojickarky...
no jo Peti, rastieme a este len budeme, radsej na to nemyslim..

babulka123
4. feb 2009

ja som doteraz kukala kociky.. ja som tak zblbnuta z toho .. idem uz off. nech to zas neprekombinujem hehehe

mici11
4. feb 2009

Jani ja mam tiez take tie farebne zaclony, ako keby z pavucinky 😀 take lahucke. V kazdej izbe inej farby, teda zladene k izbe. Nie tie normalne biele.
Babulka co preco? Ak myslis vankus na kojenie, kamoska ho mala, ale lepsie jej bolo bez neho kojit. Takze skusim jej a keby mi vyhovoval, tak mi ho da. Ale myslim, ze tiez budem bez. Ale ved uvidim 😉 No a monitor dychu ja kupovat musim, lebo kamoska ho uz predala, ale nasla som za super cenu, ak by ste chceli http://www.docsimon.sk/tovar/baby-monitor-bm02-...

Babenky vsetkym dobru nocku, ja idem dalej makat, ale uz len hodku 😒 papa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre