Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

pipimiska
4. feb 2009

babulky tehulky dakujem vam velmi pekne,urcite dam vediet 😉

prajem vam vsetkym vela radosti a hlavne vela zdravia,to potrebujete najviac aj vase baba v brusku 🙂

petkaerdal
5. feb 2009

ahojte,
http://www.rajdeti.sk/index2.php?cPath=127_170
tak tie vankuse su tiez dost drahe

dneska idem na to interne,som zvedava,co bude so mnou robit 😕

tvojka
5. feb 2009

Peťka,
ani nie sú také drahé,ako mi vyzerajú strašne pevné.Ja by som chcela taký,čo sa prispôsobí tvar,taký ohybnejší...

Inak dobré ránko všetkým 😵 .
Idem stiahnuť fotky a hodím pupok,ako rastieme 😎

mici11
5. feb 2009

Ahojte,

Peti podla mna ti urobi EKG, krv+moc mi brali u gyndasa a k obvodacke som brala len vysledky, ona mi robila EKG, ma ho v ordinacii.. Ved uvidis 😉 potom sa ozvi.
A kde ste vsetky? Ja mam nejake vybavovacky v meste, potom sa ozvem. Mam strasne rozlietane dni 😝

petkaerdal
5. feb 2009

videla som taky,aky myslis tvojka,u nas tu stoji vsade 59eur,co som videla a ten bol taky ohybny a plneny gulickami...myslis ,ze ten je lepsi?

dam vediet mici,co mi robila,ale v knizke mam napisane ,nos,srdce,hrdlo,kozu a neviem co este skontrolovat

tvojka
5. feb 2009

Peti,ja myslím,že je lepší,aj ked tam budeš chcieť prípadne len položiť babatko,tak sa prispôsobí.Ten v Carrefoure by mal byť taký guličkový.
Ked ti má kontrolovať aj nos a hrdlo,to ti asi urobí výtery.Mojej kamoške to tiež robili,ale tento môj doky tuším kašle na všetko...

už idem hodiť fotky.A sa nesmejte,aký krivý mám ten pásik cez brucho 😀

petkaerdal
5. feb 2009

no uvidim,ale v knizke mam toto napisane a prazdne okienka pri tom,ktore ona vyplni...

no daqj foto,uz som kukala,ale nemas este...

petkaerdal
5. feb 2009

tvojka,tak ten vankus je teda strasne drahy ,aspon tu...ale tusim iba v Ludwigu som ho videla lacnejsi,asi kuknem tam...radsej nech ho vidim na zivo teda,dik za radu 😉

tvojka
5. feb 2009

Peti,už sú tam.Nemala som teraz trochu čas,lebo som preberala kočííííííííík!!!!!!!!

petkaerdal
5. feb 2009

uz ho mas????? super..daj foto 😀 😀

petkaerdal
5. feb 2009

jeeeeejjj,vy ste ake pekneeeeeeeeeeee 😀 😀 tucnucke uz 😀

tvojka
5. feb 2009

No ti dám,že tučnučké 😝 !Ale nie,chudá som nebola ani pred tehu 😅
Kočík zložíme až večer,doniesli mi to v krabiciach,tak počkám na manžela,aby sme to rozložili...Ale potom určite pofotím 😵

tvojka
5. feb 2009

Peti,kedy ideš k tomu lekárovi?
A kde sa nám dnes flákajú Babul a Janka?

babulka123
5. feb 2009

ja sa flaaaakam vidim citam len nestiham...
akurat idem het, idem ku kamaratovi do nitry na kavu.. ozvem sa vecer..

prave som volala s jednym dr. na kramaroch , ten co ma bude rodit a odporucal mi amnio velmi dorazne, tak isto ako Pinter, tak som gtroska smutna a ideme to rozoberat s marekom... no tak uvidime k comu dospejeme.. vecer sa urcite ozvem...

babulka123
5. feb 2009

jeeeej a mne dnes nabehla 14tt... ja som dnes zacala 4 mesiac.. super...

petkaerdal
5. feb 2009

brusko uz mas tucnucke,nie ze ty si tucko 😀 ,ved mi ideme hned za tebou tvojka

idem o pol 3 z domu,az od 3 su tam

ja som sa o tom amnio ani nebavila s lekarom,v papieroch z fc som to mala,ale nedam si to robit

babul super,4 mesiac,ako nam to leti..coskoro budeme v porodnici 😀

janula13
5. feb 2009

ja ze sa flakam??? 😀 ale hej, este som nic nespravila, len taky rychly zdravy obed a idem sa pustit do utierania prachu a podlah a potom budem odrovnana ako sa poznam..

Tvojka ty mas aky krasny balonik, krasne brusko mas, ani nevyzera velke, tak dufam ze pojdem v tvojich slapajach...inak aj mne sa tie vankuse zdaju na tych obrazkoch take pevne neohybne, ja chcem ten prisposobivy, ako had, viem ze v kike ich mali, ale nestudovala som ich tam, neviem co tam stoja a v tom poluse si pozerala?alebo sa spytam tu v SC za kolko a aky maju, ak maju a dam vam potom vedit..

babul a ty preco na amnio, nejak nechapem preco ta do toho tlacia, jednak budes mat AFP testy a jednak morfologicky..jedine vidim vyznam v tom, zeby si zvazila potrat ak by babo nebolo ok..inak nevidim dovod, ked ti morfologicky vyjde dobre..ved ani vek na to nemas, jedine ze umele, ale je to na vas samozrejme...ja by som nesla v mojom pripade a ani v tvojom..len tolko moj nazor..ale verim ze budete mat vsetko ok, to je hlavne..
a este som sa trosku cudovala , ta cena za morfologicky u toho holana, nie je to nejak vela?ved v GF to mas za 1800, a ak by sa ti chcelo do Hlohovca tak za 1000-1200 a robi pekne fotky, vela a venuje sa tomu, ta cena sa mi zda premrstena, ze platis aj za jeho meno...mrkni si temu 3D utz v Hlohovci...to len tak keby chces usetrit 😀

janula13
5. feb 2009

Petka ja om u nijakeho internistu nebola, to naco?o teba sa ale staraju 😀

petkaerdal
5. feb 2009

Jani ja neviem naco,moj gynekolog robi vysetrenia podla tehu pasu a tam to teraz mam,ale k comu je to dobre neviem...ja idem k obvodnej a ta mi ma spravit interne

janula13
5. feb 2009

petka, ja ani neviem ci take v knizke mam, nestudujem ju moc..ale na skodu to nebude, len nech pekne skontroluju...iny kraj, iny mrav 😀

petkaerdal
5. feb 2009

napisem po vysetreni co to bolo ...
ale ved aj tvojke tusim robili ekg a krv a moc,tebe ani toto?

tvojka
5. feb 2009

Ja som si už schrupla a idem sa napapkať,lebo deti mi hladujú 😉
Peťka,mne robila ekg len kamoška,to ma doky neposlal.A ani na žiadne výtery,či už z hora alebo z dola...Krv mi bral len v 7tt na vystavenie knižky a na AFP testy.Tiež nič viac...Do 28tt sa robí test glukozovej tolerancie a to mi ani nespomenul,tak sa v pondelok hlásim,či nezabudol.A navyše beriem lieky na šťítnu žlazu a to tiež nejak nerieši,či netreba upraviť dávkovanie.Fakt mám pocit,že sa nejak nestará.

Babul,ja by som na amnio tiež nešla,už len z toho dôvodu,že by som na potrat nešla,aj keby niečo našli.

Januli,tiež mám pocit,je to brucho nemám na dvojky nejaké veľké,ale to ešte možno príde 😝

janula13
5. feb 2009

nuz moc kontroluje na kazdej poradni a krv mi brala tak viac na vsetky tie hodnoty na zaciatku a potom este na protilatky, co mi este 2x bude a ekg nie... 😅

mici11
5. feb 2009

Ahojte zlaticka,

Babulka tiez nechapem preco amnoi??? Ved mas NT v pohode, nie? A budes mat aj morfologicky a tripple ako pise Janulka.
Aj u nas stoji 4D 59,75 € je to cca 1 hodina je tam dvd zaznam + fotky+ ti aj vytlaci na zadnu stranu obalu co kolko meralo rucicka.....
Mne tiez robili krv+moc+EKG a idem na ten glukozovy test, 😝 uz sa "tesim" ja sladke totiz nemusim. A moc nosim zakazdym a skoro kazdy mesiac mi robia kultivaciu a beru krv.
Baby dnes uz ozaj pofotim nejake vecicky a aj brusko
Tvojka mas pekne brusko, na dvojky sa mi nezda velke 😉

petkaerdal
5. feb 2009

ahojte,tak som spät,prisla som tam,dala peciatku do pasu a odisla som 😕 😕 😕 asi ta dr. toto vysetrenie neberie vazne...takze som zdrava,ako rybaaaaa 😀

janula13
5. feb 2009

Peti, ale nieco s tebou robili, nie?

mici11
5. feb 2009

Peti nic ti nerobili? Ale hlavne ze si zdrava 😉

babulka123
5. feb 2009

ahojte, no mala som dost otvoreny rozhovor s dr. co je nas kamarat a povedal mi zopar dovodov preco..
u nas mame otazku vyriesenu ci ano alebo nie.. takze asi pojdem.. viem ze bola aj jvo a vravela ze to nebolo nic take hrozne.. pri dvojkach sa moc amnio tiez neodporuca lebo tam je to zlozitejsie... boze toto je rozhodnutie..

mici11
5. feb 2009

Babenky tak pridala som fotecku bruska a zopar veciciek z vybavicky 😉

mici11
5. feb 2009

Babulka, ved jasne, len som nevedela ci ti nieco vyslo zle, ked ta tam posielaju. Inak pri amnio uz je riziko len 1%, tiez som o tom hovorila s kamoskoy gyndaskou 😉 Takze je skoro zanedbatelne, i ked rozhodnutie nie je urcite lahke. Ale keby mne odporucili asi by som tiez isla.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre