Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

petkaerdal
10. feb 2009

dobre ranko holky,
tak na ranajky bude zase moja vianocka 😀 😀

Jani ved nosia,tak nas maly to bude mat po tatovy,len ich bude nosit od narodenia,moj miluje ruzovu 😀
len problem bude s menom ,pretoze mne sa ziadne chlapcenske ani len nepaci,co by pripadalo do uvahy,takze cislo jedna bude 😀

babul,ty si vyuzi posledne dni,kym dochazes este fungovat,potom uz budes nemotorna,ako ja 😀
odfot veci,som velmi zvedava,ja som vam moje ani nepofotila 😉

uz mi bolo od vcera lepsie a dneska som hned vypila to magnezium,naozaj sa to zlepsilo 😉

pipimiska 😔 😔 😔 ale ides dalej,to je dobre 😉

babulka123
10. feb 2009

ahojte, no idem fotit lebo je toho pozehnane, vsetko je to tak ze nieco je este po nas hehehehe na tom sme sa najviac rehotali so sestrou ale na spanie alebo na doma to bude v pohode, a ostatne veci som skoro vsetky dostala od kamosky...

mam doma len vzorku lebo ostatok ma sestra, predsa len ma mat mrnusa o nejake 4 mesiace skor ako ja , takze potom to vsetko prevlecem k sebe...

tak sa z toho tesim .. hehehehe ale cakaju ma skrine upratovanie a z toho teda radost nemam, aj ked najprv ideme malovat a tak , takze az potom ... ale asi si to aspon nasackujem podla velkosti alebo tak...

poobede sa ozvem aj s fotos.. cmuuk

janula13
10. feb 2009

ahojte, to ako, valame sa na druhej strane..
ja varim, fasirku s vajickom , pyre a hlavkovy salat, kto si da? 😀 este som ani neobedovala, idem dat aspon tu rajcinovu so syrom, chlapci su uz hladni 😀

janula13
10. feb 2009

babule snezi aj u vas?a ja ze uz bude jar ☹

mici11
10. feb 2009

Ahojte babenky,

Tak som doma a utahana ako kon, mala som vela vybavovania.
No na poradni bolo super, zas sme pokukali vsetky koncatiny, hlavicku a aj zaludok babatka. Babatko vazi 510g a ma okolo 25 cm. No a to pohlavie bude velka zahada, ale doky sa zatial priklana k dievcatku s otaznikom, ale ruzove vraj este nemam radsej kupovat 😀 Ze uvidim co mi povedia na 4D, tam idem na buduci tyzden. Horsie je ze sa mi skracuje krcok, cize mozno si koniec tehu odlezim ☹ , ale neotvara sa a to je vraj dolezite, tak uvidime. A 4.3. idem na glukozovy test 😝 , ako to ja vypijem neviem 😒

A vy sa mi ako mate?

babulka123
10. feb 2009

ahojte pridala som nejake foto ale len cast lebo mi dosla baterka..

uz snezi aj u nas, ale mne sa neskutocne toci hlava a tak nic nerobim

a nevarim pravve som si objednala pizuu a bola mnaaam

pointka
10. feb 2009

mici a kolko mas krcok, teda ak vies rozmer?

janula13
10. feb 2009

Mici, tak to uz je take velke, parada?ja mam stale pocit ze ti moji su taki malicki a nestihnu narast 😀 tak ty si teda zahada, tak nas napina ta tvoja potvora tam vnutri, tak zase cakat na 4D...ale hlavne ze ste ok...nuz akrcok, co uz, asi nas to caka takmer kazdu, ja s tym ratam uz na najblizsej poradni, nerobim si o nom iluzie, neboj, uz vydrzis, ved sa neotvaras, to je hlavne a pripadne polezis alebo zasiju...hlavne udrzat krpca v sebe 😉 nohy k sebe a oddych!
ten glujkozovy sa robi v nejakom konkretnom tt?A je to ozaj take hnusne?
ja som uz napapana, este sa dorazim o chvilu tou fasirkou, konecne jem zeleninu a tak sa tesim na ten hlavkovy salat, mne pripomina leto, tak konecne si dam aj kys.listovu inak ako v tabletach...
Ozaj babule vedeli ste ze je taky Mami drink?s obsahom kys.listovej a inych dobrych veci, urcenych pre bud.mamicky, tehotne a uz mamicky?Katarinka mi doniesla, tak aspon uz nepijem take sajrajty ake mam rada...
babul idem mrknut foto...ja som zase ok, zase nic mi ie je, unavena nie som, hlava neboli, nic neboli...tak idem zehlit, kym ma to neprejde 😀

babulka123
10. feb 2009

mici.. treba troska skludnit... zpomalit..

a ten glukozovy test.. no hroza..sestra mi hovorila. .heheeh ale tam kam pojdem ja to davaju do cajiku takze aspon nejaka vyhra.. a ....no boze tak to tam budu mat oblvkane..heheheh

mici11
10. feb 2009

Pointka nepovedal mi rozmer a ja som sa nespytala ☹ , 4.3. idem znova tak sa spytam. Mas s tym aj ty problem?

Jani ten glukozovy test sa robi medzi 24 a 28tt. No je to velmi velmi sladke a ja sladke nemusim, ved vies. Ale niekomu to chuti. A s tym krckom, ako pises, budem sa setrit a hlavne je faktr, ze sa neotvara. A prinajhorsom si polezim, co by som nespravila pre malinku, ci malinkeho? 😀
Mami drik som dostala v prenatalnom boxe u gyndasa, moc mi nechuti, akurat brusnicovy sa celkom dal.
Babul, ozaj sa zacnem setrit viac, mas pravdu. A mas kraaaasne vecicky, ta deka je uzasna 🙂

babulka123
10. feb 2009

ta deka .. no velmi som sa z nej tesila vcera, a nebola ani draha 300 sk, v pohode, kupila som ju v all toys v avione..

mici11
10. feb 2009

Ano Babulka v avione? Chystam sa tam nabuduci tyzden, asi ju budem mat aj ja, nevadi? 😀

pointka
10. feb 2009

mici, no ja mam 34 mm, co je dobre, len ho mam trosku maksi, co ma tiez nuti hodne spomalit.
Myslim, ze pod 20 mm to zacina byt skracovanie.
Ach jaj, vsetky mame nieco ☹ A to som si tak chcela vychutnat toto vytuzene tehotenstvo a len mam stale strach ☹

babulka123
10. feb 2009

nevadi... pre svatku vsetko hehehehe

neviem akej farby budete mat kocik ale ta zelena co si kupila sestra bude sa bude v jej ciernom kociku veeelmi vynikat.. uz to vidim.. super.

petkaerdal
10. feb 2009

Janula,ja si daaaaaammmmm
ja mam kacku,lebo mica narobila chute 🙂

mici,vcera sme o tom lahneni pisali...viecej oddychu si dopraj konecne,mala uz je tazsia ,uz tlaci na krcok,sediet,kde sa len da,ok?

ahoj poi,zavitala si k nam? na ip nemam odpoved 😀

petkaerdal
10. feb 2009

babul,krasne vecicky 😀

pointka
10. feb 2009

petra idem napisat 🙂 kuk do albumu, uz mam konecne kocik vybraty 🙂

petkaerdal
10. feb 2009

kraaaaaasny je, 😵 😵
taky som este ani nevidela,aka je to znacka,kde si ho nasla???

vam zavidim,ze mozte vyberat kociky 😅

pointka
10. feb 2009

petka a maju aj dvojickovsky .-)
je to teutonia a ked si das www.teutonia.de tam ho uvidis 🙂

petkaerdal
10. feb 2009

no idem kuknut

na tej stranke nemaju az tak vela kojeneckeho oblecka,
ja som objednala odtialto...kukni www.kojenecke-obleceni.eu...tam je kvalitne tiez

petkaerdal
10. feb 2009

poznam kocik od nich pre dvojky a je otrasny nazivo,velky ,ani cez dvere neprejde..
ale ten tvoj je nadherny...brala by som hned pre jedno 😉

babulka123
10. feb 2009

pointka co ta vysla ta teutonia complet , sportova, hlboky a autosedacka?

dakujem

ja som zatial nalomena na tento

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4869429

mici11
10. feb 2009

No babenky, tak som oddychovala do teraz sme spinkali 😉
Pointka aha to som nevedela, nabuduceho sa ho spytam aj na rozmer. Veru vsetky nieco mame ale, hlavne nech nie je horsie.
Peti tak kacku 😀 , ja som varila fasirku a zemiakovu kasu.
Babulka 😀 pocuj svatka, a v akej farbe este mali tie deky.Ved ja ani neviem ake farby mam kupovat 😀

babulka123
10. feb 2009

no ja som vtedy zobrala poslednu bledokavovu, sestra brala zelenu, a mali este ruzovu tusim..

petkaerdal
10. feb 2009

babul,ten je tiez pekny,ale ved si nechcela golfove rucky,nie?

mica,ty si mi kacku neposlala,odvtedy som mala na nuc chut,tak som ju musela sama robit,ale s ryzou som robila..
ty si varila to iste,co Janka,ste sa dohodli?

janula13
10. feb 2009

ahoj Mici, tak vidim ze sme zase rovnako navarili, aj ja som robila fasirku, taku tu s vajkom v strede a pyre a salat, manzelik si pochvaloval, acala som nejak varit tradicne slovenske, to u mna nebyvalo, ale bavi ma to, hlavne ked sa mi tak dari..
babula pekne veci si dostala aj ta deka je pekna, jaj a vyfukli ste mi deky?ja si planujem cez vikend vyrazit do Ikey a kiky, pozriem komody a postielky a matrace a este som chcela do all toys, tam maju na niektore veci dobre ceny, minule som tam kupila dve sady ponoziek, tj 6 parov za 180sk, a planujem ze tam asi kupim aj vanicku...alebo v babylande..a chcela som pozriet aj deky, asi budem kupovat len bezove a zelene, take pasnu aj do kocika, alebo rovnake, uvidim na co natrafim...babul a ty chces golface?ten kocik je pekny, ale tie golface mi vadia...

petkaerdal
10. feb 2009

Jani planujes do Kika? tam nenakupis,velmi drahe,ja som bola 3x omrknut,nic lacne nieje..ani vecicky ,ani nabytok...

petkaerdal
10. feb 2009

a zase mi robite chute s fasirkami,opakujem iba po vas 😀

janula13
10. feb 2009

hej petka chcem behnut do Kiky, len tak poobsmrdat, ked je to blizko ikei, tam mavaju sem tam aj v dobrej cene, naposledy pyzamka, tak len tak mrknem, nabytok viem ze je tam drahy, to kupim v ikei, este popozeram a rozhodnem sa, a ked uz tam budem, tak aj Avion este hadam zvladnem...a MM mi tam uz aj naplanoval navstevu, tak uvidim, nakolko ma to vycucne, alebo pocestujeme k mojej mame, uvidi sa, do vikendu daleko 😀 Peti a ja stale myslim na tie makove slize 😀 asi sa uspokojim s vianockou, ja hlupa som si neviem preco kupila len taku malicku, tak uz mam len na veceru..

babulka123
10. feb 2009

petka ale ja som si prave kupila vianocku hehehe dnes som nezabudla mnaaam

nechcela som golface, ale vzhladom na to ake ja mam male auto {staru opel corsu} tak potrebujem skladny kocik lebo budem dost behat do BA a do Pezinka k nasim... samozrejme ze cez senec takze este aj janulku kuknut.. hehehe Janulka dobre som to vymyslela , ze???

takze vzhladom k funkcnosti a cene som pristupila aj na golface... teraz zakazdym ked ideme do obchodou tak beham s nejakym golfacom a skusam ako sa to ovlada.. ale poviem vam da sa na to zvyknut...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre