• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

15. októbra 2009 
Ahoj Rebo a vitaj. Martin si baby chvalia, tak verim, ze tam sa ti zadari. Ak sa mozem spytat preco si nebola spokojna a cim si zvykla stimulovat?

Zabkaevka ty mas aspon zdravu"fajciersku" i ked zavislost to v istom smere je :grinning: , teda aspon pre mna urcite :grinning:
9. okt 2008 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, som tu 1x nieco som si poprecitovala...dufam ze sa k Vam coskoro pridam.... v novembri, len sa bojim ze ke dto nevyjde ake budu vianoce potom, uz som to raz zazila ale vtedy som vela o tom nevedela a bola presvedcena ze to vyjde na 1x a budeme mat krasny darcek pod stromcekom....
9. okt 2008 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Laura ahoj, neboj teraz ti to vyjde, len treba mysliet pozitivne. Moje 1.IVF bolo vlani a mali sme mat naj darcek pod stromcek a aj to tak vyzeralo, ale potom zacalo HCG klesat a odkrvacala som, vraj biochemicke tehu. Bolo to velmi tazke. Skusili sme to o tri mesiace a vysledok negativny. Potom som si povedala, ze raz to urcite musi vyjst. Teraz som mala naplanovanu laparku pred 3.IVf a stal sa zazrak a som tehu. Sice este ma caka dlha cesta, ale verim, ze to bude OK.
Takze ver mi pozitivne mysli a hlavne tomu ver.
A kam chodis do centra?
9. okt 2008 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mici11 ahoj ja som vzdy verila aj 1x aj 2x, len uz potom myslis realne, aj ked ty si priklad toho ze zazraky sa deju :grinning: .... chodim do FC a na konika som natrafila nahodou...ale sme na tom podobne po 2IVF :wink: ....
my nemame dobry ani spermos :frowning2: .....ale snazim sa sa verit...ty si chodila kam do centra?
9. okt 2008 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja chodim do Gyn- Fiv. Ja som 1.IVFu verila a druhemu moc nie. A pred 3.IVF som si povedala, ze ina moznost neexistuje, len ze to vyjde.
FC je dobre centrum, si spokojna, ze? A mala si aj nejake KET? Lebo ja nie, vzdy som mala iba po 2 vajka.
9. okt 2008 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mici11 mas IP :slight_smile: a nie KET som nikdy nemala, ja som mala vzdy len 5 vajicok a 1x bez ET lebo nebolo co a 2x 2 vlozene a :pensive:
9. okt 2008 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetky ste stratene aj marione74 co alozila temicku a slubila tabulecku :wink: tak pekny zvusok dna a zajtra tu uz je vikend :grinning:
9. okt 2008 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky,aj ja sa pridam,mam štyri neuspešne IVF za sebou v GF,teraz som zmenila centrum a ja pevne verím že naposledy,takže baby mysliet pozitívne!!!
9. okt 2008 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky,

Tak kde ste pred telkou lenosite? Ja som doteraz lenosila :wink:
Som uz zvedava na petku, ci ju presli bolesti a kedy ma ET.
9. okt 2008 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoojte,ako vidim zo dna na den nas tu pribuda :wink: vitam nove kocky :slight_smile: ceertica a teraz ides do ktoreho centra?
9. okt 2008 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ceertica 4IVF!!!!! fuuuha teda ty si si teda presla vselicim...tak a teraz kam??? FC??
aj ja som ta zvedava na petku...ze ked bude ona tehu tak aj ja :wink:
9. okt 2008 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko ahojte :slight_smile:
ja onedlho ficim ku gyndosovi na krv na horm.profil.vcera som bola na preventivke a doki povedal ze mam krasnu hladku ukazkovu maternicu,ze zriedka vidi take cosi :slight_smile: tak sa vytesujem ze aspon nieco dobre :slight_smile: predpisal mi kys.listovu a e-vitamin 400-ku,mame to brat obaja :slight_smile:
10. okt 2008 o 06:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko.

Tak ja som tiež chodila k Dr. Hermanovi. Mne sa zdalo, že tomu p. Dr. ide len o peniaze z poisťovne. Pri 3. IVF mi povedal, keď ma prebrali, že on nuž v priebehu stimulky vedel, že nebudem mať kvalitné vajíčka. Tak načo potom pokračoval v stimulke, neviem. Neviete si predstaviť, že aká to bola pre mňa rana. Aj pri pohovoroch mi to pripadalo, ako keby nás bral ako kusy. Žiaden ľudský prístup ako v Martine. Mrzí ma len to, že som po 1. IVF nezmenila centrum. Mici - simulovala som Puregonom. Som zvedavá, že aké zmeny ma ešte čakajú, lebo napr. som sa dozvedela, že v Martine sa pichá Puregon do brucha a v KE mi ho kázali si pichať do stehna. Podľa výpočtov, by som mala ísť do Martina v piatok budúci týždeň.
10. okt 2008 o 06:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko,,, csilla76 ides na kontrolny HP? a prepdpisal vitaminiky ja zasnem....ale aj tak si doplacala v lekarni nie?
10. okt 2008 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky,

Csilla tak super, len tak dalej :slight_smile:
Rebo no nechapem, mne prvu stimulku stopli po prvej kontrole, ked bolo jasne, ze nic moc podla z hormonov krvi. Pokracovali sme dalsi cyklus a upravili mi protokol. A bol stale 1. pokus, len injekie som si vymenila u nich v centre. To co bol za pristup :angry: .

Laura :slight_smile:
10. okt 2008 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rebo aj ja chodim k dr.hermanovi a som spokojna,inac nenavravi toho vela ale ja sa stale pytam a vsetko mi vysvetli,teraz idem na 3 ivf asi buduci mesiac.pri 1 ivf som mala len jedno jedine vajko a bola som hrozne smutna z toho a vystresovana ze sa transfer neuskutocni bo baby co boli so mnou naraz v ten den tak mali obe vyse 20 a ja len 1,chcem ti povedat ze bol to prave dr.herman co mal ku mne povzbudive slova a povedal ze aby som sa nebala bude vsetko ok.ale asi aj on ma svoje dni alebo ako sa ktomu presne vyjadrit neviem.mala som inac pocit zo vcerajska s tvojho prispevku ze asi prave gyncare bude to centrum kde si nebola spokojna.no ale ved kazda si mozme vybrat take centrum ktore sa nam najviac paci a sme spokojny s pristupom.rebo a si z KE ak mozem vediet?
laura ano bola som vcera na preventivke a dnes na krv na HP aj muzik je objednany na SPG tak som zvedava ake budu nase vysledky.ano predpisal vitaminiky,za kys.listovu som doplacala 37 sk a este 5 sk za receptik,vit.e 400 stal 108 ten poistovna nehradi.ty chodis do FC?
10. okt 2008 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rebo este ktomu ze nechapem ako ti mohol take cosi povedat,aj ja som mala aj vlani len 5 vajok ale neobtieral mi to o hlavu,no neviem sa divim ze co to za spravanie :confounded: teraz mi vybavil dr.herman papiere do poistovni bo mi u nas v RS nechceli schvalit 3 ivf,tak povedal aby som prisla a vsetko vybavime dam si to tam u nich v KE aj tak bolo uz to mam schvalene a mozem stimulovat.
mici ako sa citis nasa tehulka :slight_smile: som strasne zvedoska uz na petku,dufam ze sa coskoro ozve :wink:
10. okt 2008 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csilla76 ano FC, jej to je super tie vitaminky na recept tak to vyskusam aj ja na gyn amb...
tfuj tfuj nech mate dobre vysledky :wink:
mici11 :wink:
rebo..niektore veci si neber osobne, ja som sa stretla tiez so zvlastnym pristupom :angry: a vsetci ostatni boli uneseni z pristupu :frowning2: tak sa uz netrap nad tym co bolo, hlavke hore, vikend pred nami a nam sa to podari nezabudaj !!!!
krasny den :slight_smile:
10. okt 2008 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne laura mas pravdu hlavu hore,pozitivna mysel a najblizsie sa nam to podari a coskoro budeme tehulky :slight_smile:
rebo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: drzim palce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. okt 2008 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janula13 ako????? mas anjela stale!!!! tak pis daj vediet ako??????vsetkym krasny dnik a este krajsi vikend!!! :slight_smile:
10. okt 2008 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Csilla mam sa celkom dobre, len by som furt spala, zle mi byva len vecer, ale nevraciam. Ale co ma mrzi prestavaju mi chutit jablka a nja som ich milovala. Dalsiu kontrolu mam 22.10. a beriem 3 krat denne duphaston. Inak pohoda.
Petka uz sme veeeeeeeeeeeeeeeeeeelmi zvedaveeeeeeeee, drz sa :wink:
10. okt 2008 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mici11 a ten duphaston ti dal tvoj gyn? ci v centre? ty chodis do GYNfivu, vsak?
petka aj j asom tak zvedava!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile:
10. okt 2008 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
laura duphaston mi dal moj gynekolog, ale ano chodim do Gyn - fiv. Ale teraz som tam nebola, len som s nimi v telefonickom kontakte. Ja nie som z BA, tak zato chodim k mojmu. Ale keby nieco mozem tam nabehnut.
10. okt 2008 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky neviete co je s petkouerdal? mala dnes ET?
10. okt 2008 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevieme..... :frowning2: ale dufam ze sa ma OK
10. okt 2008 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ahojteeeeeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning:
baby som nesmierne stastna,neverim sama tomu..mali sme 17 vajok :grinning: :grinning: :grinning: dneska som bola na uzv kvoli ohss,nastastie vsetko ok..mame 14 embryskov...12 sa krasne deli,maju 8 buniek a 2 su trosku slabsie,maju 6 buniek...
baby poviem vam,bolesti ukrutne,nevedela som ani dychat,co ma strasne vsetko pichalo,brucho mam stale obrovske..uz viem ,coho sa dr.obaval..ale nastastie mam vsetko ok,voda sa mi nezdrziava v bruchu...
takze prvy raz v zivote po tom vsetkom som sa dockala aspon PK...takze transfer v nedelu... :grinning: :grinning:
baby,vieter si predstavit ten sok,nikdy by som neceakala 17 vajok..som tam strasne plakala od stastia... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
teraz som sa vratila,neskor si vas docitam....
dakujem vam vsetkych za palce :grinning: :grinning: :grinning:
10. okt 2008 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti suuuuuperko,moja gratulacia k tolikym embryskom :dizzy_face: uz som ti chcela volat..... hi hi hi som happy
10. okt 2008 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petkaerdal, blahozelam...to je uz slusny pocet na pripadnych surodencov :wink:
10. okt 2008 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petka ahooojky superrrrrrrrrrrr urodicka blahozelááááááám ti :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a na nedelu drzim palce na vsetkych :slight_smile: :slight_smile:
10. okt 2008 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute baby.

Csilla - nie som z KE, ale z RA. Nemôžem povedať, že všetko čo Dr. Herman urobil bolo zlé, ale ten jeho prístup mi raz nesedel. Viem to porovnať aj s doktormi v Brne aj v Martine. Stále mi len ukazoval, že mám zvýšené FSH. Vlastne vtedy mi to ani nepovedal, že je to FSH, len mi stále mával s kartou, že mám zvýšené hodnoty, ale aké, to mi nepovedal. Dozvedela som sa to až v Brne a oni mi to tam aj znížili. Pán Dr. nemal vôbec snahu sa zaoberať nejakými zvýšenými hodnotami a ani sa nesnažil mi ich nejako znížiť. A stačilo tak málo, veď v Brne som bola pred dvoma rokmi a FSH sa mi odvtedy nezvýšilo. On proste do mňa trepal len Puregon a čím skôr, aby som to stihla do 39 r. Takže zaoberať sa nejakými hormónmi - na to nebol čas. Do pol roka som stihla 2 IVF.
10. okt 2008 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok