Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

petkaerdal
11. feb 2009

super,tak ho budes aj ty davat,lebo sme to tu tusim preberali,ze nekupime raz..
a mas cely set aj s tym hniezdom?

rebo
11. feb 2009

Ahojte baby.

Začala som v pondelok so stimulkou a v piatok idem na prvú kontrolu do Martina. Neviem, ako sa vám budem ozývať a podávať najnovšie správy, lebo zajtra robím už len do 10.00 hod., lebo si idem už vybavovať predoperačné a od piatku už nerobím a doma nemám internet. Dúfam, že niekedy a niekde sa dostanem k počítaču a internetu, aby som vám napísala ako som na tom. Preto držte palce a pošlite mi zopár tehotenských vírusíkov. Čaute a mysliste na mňa.

petkaerdal
11. feb 2009

ahoj rebo,budeme na teba mysliet,ale skus nejako dat vediet,aby sme o tebe vedeli 😉
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTcchyyytaj

petkaerdal
11. feb 2009

juj,asi som nieco porobila zase ja mici 😅

petkaerdal
11. feb 2009

😀

petkaerdal
11. feb 2009

🙂

petkaerdal
11. feb 2009

😖

mici11
11. feb 2009

Peti ides v mojich slapajach 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale babulke to vtedy zabralo, takze Rebo je jasna tehulka 😉 😉 😉 😉

petkaerdal
11. feb 2009

no idem,ale preco to takto spravi neviem,ked ja som to mala v dvoch riadkoch... 😅

petkaerdal
11. feb 2009

rebo,takze vidis,si jasna tehula

mici11
11. feb 2009

Rebo drzime palceky, ale ako vidis si jasna tehulka 🙂 🙂 🙂 🙂

T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂
T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂
T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂
T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂

tu mas par aj odo mna 🙂

janula13
11. feb 2009

Micka, moji sa zatial spravaju slusne, kopnu este v posteli ked sa prevalujem na dobru noc a potom neviem kto prvy zalomi, ci ja ci oni, ale mne to trva aj hodinu nikedy, stale nad niecim rozmyslam a potom si uvedomim ze v bruchu uz klud..sem tam ked idem v noci na vecko, tak sa prevalia a spi sa dalej, ale dnes si uz pytali obed dost razne, ale nie bolestivo, stale je to prijemne, ale aj cudne, mam pocit, ze mam v bruchu nejakeho votrelca 😀 a samozrejme nekopu, ked prilozi ruku manzel 😀
peti ja ten baldachyn neplanujem, spolieham sa na to, ze hmyz vnutri nebude, kedze mame konecne vsade co otvarame sietky, a keby predsa len, tak dokupim potom..

petkaerdal
11. feb 2009

co robkas mici?
co si varila? daj typ,lebo mi podla vas papkame,,,dneska sme mali rajcinkovu polievku zatial

mici11
11. feb 2009

Peti neries, ani ja neviem ako sa mi tovtedy podarilo, ved to nebolo umyselne.

Ano preberali sme ze nebudeme pouzivat, ale dostala som celu sadu aj s hniezdom a uz sa mi to celkom pozdava 😉 tak uvidime. Napr. jedna kamoska to pouziva do teraz a maly ma uz 1 rok. Ale neviem ci tak dlho to budem pouzivat, no hniezdno urcite a baldachyn uvidime....

mici11
11. feb 2009

Peti mi mame od vcera fasirku a spravim k nej opekane zemiaciky a nejaky salat. Takze dnes mam veget. teda robim za PC, ale dnes nemam az tak moc prace, drahy ma setri 😉

Jani na wc-ko chodim 2 - 3 krat za noc 😒 😝

petkaerdal
11. feb 2009

je pravda,ze sa na tom bude drzat prach,ale v tom lete,ked som to videla na foto zatvorene,to musi byt super pre babo,ja byvam pri dunaji,takze ochrana proti komarom bude dobra 😉

akej farby to mas?

ja som to pozerala,ale je to tu velmi drahe,neviem este odkial kupim

janula13
11. feb 2009

peti ja este stale jem tu rajcinovu, ale dnes som ju dorazila a kedze mam tu fasirku od vcera, tak dnes nevarim, hura...a stale by som len spala, dnes mam ja spavy den, ale idem dozehlit tu hnusnu kopu zo vcera, co som nestihla..

mici11
11. feb 2009

Peti skoro taketo iste som dostala http://www.rajdeti.sk/product_info.php?cPath=21... na tejto stranke je aj celkom fajn cena, na to ze je to 11-dielna sada. Aspon co som pozerala inde

petkaerdal
11. feb 2009

ja som sa naliala tiez rajcinovou a zo vcera mam este kacku a ryzu,ale uz rozmyslam ,co na zajtra
asi makove slyze zase 😀

ved z tej stranky chcem objednat Jani,aj palculienka ma odtial a ze je to dobre,na ten baldachyn treba aj stojan? som myslela,ze to je k tomu
tu to stoji tiez nejako 100 eur,ale asi nebude tolko veci v tej cene,ako tu...
a ja pozeram nieco bez vankusikov a paplonikov,lebo tie som dostala...musim to lepsie omrknut este,ale asi az po uzv objednam,keby bol chalan nahodou...
ty mas taku farbu Jani teda? ta je pekna 😉

janula13
11. feb 2009

Mici aj ja chcem taku kamaratku 😉 vidim ze budeme zase obedovat to iste..

petkaerdal
11. feb 2009

ja chcem ale sifonovy ,ten sa mi paci viacej 😉

mici11
11. feb 2009

Peti stojan je k tomu 😉 teda ja mam. Ja mam taku farbu Peti nie Jani 😀 Volam sa Mici a som tvoja kamoska z konika........ ak by si zabudla kto som...... 😀 😀 😀

No je to fakt dobra kamaratka a nie len kvoli tomu 😉 a ano ako tradicne obedujeme to iste 🙂 🙂 🙂

petkaerdal
11. feb 2009

Jaj,to si ty..niekedy nekukam od koho je prispevok 😀

si ma inak rozosmiala,ty mici ,kamoska z kona

petkaerdal
11. feb 2009

tu u toho je napisane ,ze je k tomu aj konstrukcia u inych tusim nie,musim to lepsie omrknut,
ale ta farba sa mi paci,nechcem asi obe ruzove,no neviem...pokukam aj tu v Ludwigu

juj,male ma zacali steklit,musim sa poskriabkat 😀

janula13
11. feb 2009

Mici ale si jej dala 😉
Mici ja chodim len raz a potom rano a niekedy vydrzim az do rana, to by som sa nevyspala vobec keby pendlujem ako ty..ale ten jeden raz sa obetujem, nech mi mechur netlaci na krcok, inak by som nesla ani raz mozno 😉

mici11
11. feb 2009

Peti 😀 😀 tiez niekedy nekukam od koho je prispevok 😉
Tak ta steklia? Nasa teraz spinka, aktivna je vzdy v noci. Ozaj drahy si vcera dal ucho k brusko a pocul aj srdiecko a potom dostal kopacku do hlavy 😀 😀 😀 😀 vravel ze mala uz riadne kopacky dava. Sem tam ma to aj zaboli, hlavne ked to schytam do mechura.

janula13
11. feb 2009

jeej tak to musim s MM skusit, co tam bude za mecheche pocut, nech aj on schyta nejaky kopancek, za trest ze tak trpim 😉

mici11
11. feb 2009

Jani 😀

Vy ste vsetky moje zlaticka z konika, skoda ze byvam tak daleko od vas 😒

janula13
11. feb 2009

ale Mici, ved sa stavte v utorok, nie som daleko od Ba, za 20min ste tu 🙂

mici11
11. feb 2009

Jani ten moj hovori, ze pocuje aj zblnkanie a take kopanceky, vcera teda riadny a aj srdiecko pocul. ale to len vcera prvy krat 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre