Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

petkaerdal
11. feb 2009

moje ma steklia od rana a v noci pekne spinkaju,ja uz ich mam teraz tak vychovane 😀
ja viem,ze to aj zaboli,ale uz by som to chcela aj ja zazit,ja mam asi vela speku na bruchu,ze to necitim

o com tocite,ze vydrzite do rana? neist na wc? to ja chodim uz teraz 3x v noci,ja mam aj bez tehu slaby mechur,takze pre mna to bude dost tazke este neskor...

mici11
11. feb 2009

Jani no rada by som ver mi, ale budem rada ak stihneme pokupit, drahy ma toho vzdy vela ☹ Ale vecer s nim o tom pokecam a dam ti vediet co povie. OK?

Peti ja nevydrzim neist, chodim 2 az 3 krat za noc, sem tam len raz. No co uz... No ta nasa bude asi v noci buntosit 😅

petkaerdal
11. feb 2009

ja som mici tiez pocula srdiecka od mojich,ale na fonendoskope babkynom 😀 😀 😀

ozaj,ako casto kremujete bruchu? kremujete uz aj prsia??

mici11
11. feb 2009

Peti kremujem aj brucho aj prsia, kazdy den. A zatial v pohode 🙂 Uvidime, ci neskor mi nepopraska 😒

petkaerdal
11. feb 2009

ani ja nevydrzim mici,ja chodim 3x a pred spanim tesne este idem,
ale to je ozaj iba take ze cvrrrk,nic viac,,,ja mam slaby mechur 😅

babulka123
11. feb 2009

ahojte... dnes som prisla neskor, trosku somm behala. a potom som sa zapozerala do jedneho filmu... Cas sluhov.. neviem ci ho poznate hra tam Ivana Chylkova.. strasne depresivny film ale taky ze sa da pozerat..

teraz varim , kuracie prsia s broskynou a syrom, ryzu.. mnaam marek to velmi lubi.. takze tak...

petkaerdal
11. feb 2009

ja len brusko zatial,aj to len,ked sa drhamu chce 😅 prsia nemam zväcsene zatial,ale poviem drahemu nech zacne uz aj prsia kremovat 😉 😉 😉

ahoj babul 😉

janula13
11. feb 2009

vidite a mne sa nechce ani ten jeden raz vygulat sa z postele, ja len tak v polospanku idem 😀 esteze sa trafim 😀
micka tak to by bolo supre keby ste stihli aj nas opacit 😀
peti ja sa z tych kopancov este tesim, a bola by som rada keby ostali ake su, ale ked im zacne byt tesno, tak to uz daju pocitit a nam dvojnasobne, tak ver tomu, ze budes este rada ked kopat nebudu, zatial sa nechaj vysteklit 😀 Miji kopkaju, ale tak jemne teraz , zeby chceli este jest? 😀

petkaerdal
11. feb 2009

asi si budem uzivat to steklenie,ale ja som strasne stekliva,tak sa vzdy musim skrabkat na tom mieste,kde ich citim 😀
ty mas dobry mechur teda Jani,tebe bude neskor hej..ale ja neviem,ako vydrzim s tym mojim slabim,asi budem plienky nosit ja skor,ako moje male

babulka123
11. feb 2009

a syr sa mi roztiekol a na broskyni nic neostalo.. fnuuk heheheh marek dostane k tomu lyzicku

janula13
11. feb 2009

petka ja kremujem 2x denne, ale niekedy len 1x, ako sa mi chce, a od zaciatku aj prsia, mam ich väcsie, tak aj preto ale aj preventivne..a keby to bolo na drahom, tak to som uz jedna velka stria 😀 😀 😀 sice on rad natiera, hlavne tie prsia, aj ked som si ich uz aj sama natrela 😀 ale to by som musela vstat s nim a to nehrozi 😀

babulka123
11. feb 2009

a cim kremujete???

mici11
11. feb 2009

Babulka Cas sluhu patri k mojim oblubenym filmom, aj piesen 😉
Peti myslim, ze ti ich rad nakremuje 😀 😀
Jani aj ja by som sa tesila 😉 uvidim co povie drahy, ze aky ma harmonogram 😀

babulka123
11. feb 2009

mici no uznaj ze to ked zacnes pozerat tazko sa odtial odchadza/.

mici11
11. feb 2009

babulka presne tak, neodides - neda sa! 🙂
ja mam ten elastique gel

janula13
11. feb 2009

babul, tak hod dalsi syr..ja som od zaciatku kremovala tym Elasti Q a teraz nedavno som dostala od kamosky aj taky velmi prijemny olejcek, tak tym väcsinou vecer, alebo ako sa mi chce a na co mam chut...citala som ze je to jedno, hlavne hydratovat kozu niecim, nech sa ma z coho natahovat...kludne aj detskym olejom...

petkaerdal
11. feb 2009

to pecies v rure babul? take ja nerobievam,ako to robis?

no ja sa nenatieram sama,nech drahy tiez nieco robi,ked ja deticky vynosim 😀 ,prsia teda este nekremujem,ale asi zacneme a verim,ze drahy bude velmi rad natierat,len ked zacne,neviem,ci skonci 😀 😀 😀
inak ja na to natieranie kaslem,ale strie nemam,nikdy som nemala ani na nohach,tak dufam,ze to tak ostane...

babulka123
11. feb 2009

ja mam tiez ten elastik ale kremujem len ked si spomeniem, ale mne to snad este nieje treba.. este je skoro

petka - kur. prsia osmahnem len tak do biela na panvici, osolene okorene, dam ich do plechu na to polozim 1 broskynu a platok syr a dam to do truby zapiect..

janulka skusim.. to ma nenapadlo...

janula13
11. feb 2009

Peti tak to si stastna zena, ja ich mam uz neviem od kedy a teda hrozne, ale len na zadku a trochu na stehnach,a le brucho sa zatial drzi, aj mama ma, nechapem, obe sme chude, ale ze to nezalezi na tom...tak preto ja kremujem, nech aspon brusko ostane pekne...mne MM vzdy natiera chrbatik, predok si natieram ja a vzdy zajde aj dopredu, marne mu vysvetlujem, ze tam uz nakremovana som 😀 prv sa to vzdy zvrhlo na vselico...ale teraz susime hubu 😀

babulka123
11. feb 2009

janula.. tak toto skusim na draheho.. kremovat.. hehehehe

petkaerdal
11. feb 2009

ok babul,dik..niekedy skusim..ale poznam to s restauracie 😉

Jani nemam ani jednu striu,asi som moc elasticka,neminula som este ani jeden krem,flakam to a zatial nic,klop klop...ale uz nacase zacat
moja segra je tiez chuducka,ako ty a tiez ma strie,mam pocit,ze chudym sa robia viacej 😝

mna tak steklia teraz,tak sa tu rehocem ze az 😀 😀 😀 ja citim,akoby com mala hadikov v bruchu...musim si pocapat po brusku nech prestanu 😀

aj my susime hubu,minule sme skusili,ale uz zase nic...

janula13
11. feb 2009

babula skus, to by som sa cudovala, keby odolal, to sa nestane 😀 poznam z vlastnej skusenosti 😀
a babul aj ja to tak robievam, ale davam to uz len do mikrovlnky roztopit tam to mam pod kontrolou 😀 alebo priamo na panvici, roztopi sa to aj tam..

petkaerdal
11. feb 2009

babul skus,ale opratne,aby sa to nezvrhlo nejak inak 😀 😀 😀

babulka123
11. feb 2009

nech sa to zvrhne akokolvek... mne je to jedno.. hehehe ja chcem len jedno hehehe

ozaj baby dvojickove.. nepamatate sa kolko ste mali HCG na 14 den? kamoska bola v GF na IVF vyslo jej to ok, ale na 14 den jej vyslo HCG 3500... tak sa chuda teraz dooost boji ze budu 3... ale vkladali len 2...

janula13
11. feb 2009

ale peti nech sa len pekne zvrhne,ja sa snad gyndosky aj spytam, vzdy som sa zabudla ci nam povoli sex...ale bojim sa aj ja, lebo som citala ze to moze vyvolat porod, lebo ten ich material obsahuje nieco co stimuluje na porod...ale zase dala by som si aj povedat...no jo, ale v pohode prezijeme aj bez... 😀

petkaerdal
11. feb 2009

ja som mala babul na 12 den HCG 980...kamoska vyzera na dvojicky,super 😀

babul,opatrne,ked sa to zvrhne inak 😉

mici11
11. feb 2009

Babul ty koky, to mala riadne vysoke HCG 😕

babulka123
11. feb 2009

no podla mna dvojicky ako vysite... ale take vysoke hcg som este snad ani nepocula.. hehehe

janula13
11. feb 2009

no babul odkaz kamoske, ze to budu asi 2, ja som mala 1500 a vidis, takze nech sa pripravuje na dve a ze blahozelam 😀

petkaerdal
11. feb 2009

my mame tutumutu Jani tak raz za mesiac,inak nechyba...ale dr. by som sa nepytala,naco ..ved co on vie,co sa moze stat,ja poznam len kocky,co sexovali sli rovno do nemocnice na krvacanie...
ja riskovat teda castejsie nebudem a aj segra mi hned na zaciatku zdoraznovala,ze ziaden sex a my Jani s dvomi uz vobec nie,kaslime na to,ok? naco nam je sex 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre