Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

petkaerdal
12. feb 2009

tvojka,super 101cm. 😉 😉 😉 aj ja uz chceeemmm
super,ze mas vysledok dobry 😉

tvojka
12. feb 2009

Kolko cm máš ty?Meriate sa?

petkaerdal
12. feb 2009

neprislo mici,ale dakujem aj tak 😉
ja budem mat francuzke zemiaciky a tiez s tatarkou 😉

aky syr kupujes na vyprazanie? mne sa niekedy tak rozteka 😠

petkaerdal
12. feb 2009

ja som nemeriala,ale myslim,ze 100 urcite este nie,ani ma nenapadlo odmerat
skusim potom

kolko kg si pribrala doteraz? neviem,ci si vravela ,ale nespominam si 😅

tvojka
12. feb 2009

cca 10kg 😎

petkaerdal
12. feb 2009

len 😕 😕 😕 ja uz mam 7 navyse,pred tyzdnom som teda mala

mici11
12. feb 2009

Peti kupujem tekovsky udeny syr. Nerozteka sa vobec, zvyknem aj neudeny aj ten je dobry, ale my mame radsej udeny.
Baby ja mam obvod pasu 89cm a cez stred bruska rovnu 100-ku 😀 a mam + 6 kg zatial 😀

petkaerdal
12. feb 2009

aha,tekovysky milujem,ten kupujem vzdy,ked som na sk,ale vzdy som vyprazala eidam a ten mi vytekal 😠
tak skusim tekovsky teda..
no idem aj ja to brucho omerat

petkaerdal
12. feb 2009

tak ja mam obvod 95 😅 😅 ,ale neviem,ci som to dobre omerala

mici11
12. feb 2009

Peti eidam sa aj mne vzdy roztekal ☹ , ale tento je v pohode 😉 No omeraj som zvedava 😀

petkaerdal
12. feb 2009

ja som vzdy len eidam kupovala,ale uz budem vediet,tak dik za radu,preto som neznasala robit syr

mici11
12. feb 2009

Peti nemas za co 😉 95 cez brusko?

tvojka
12. feb 2009

Mici,tak si ma dobehla 😀
Ja tiež kupujem tekovský údený,ten je najlepší,mnam.Asi začínam byť hladná...

janula13
12. feb 2009

baby vy ste hrozne, zase o jedle a ja teraz len myslim na tekovsky udeny vyprazany syr..porazi ma z vas..ja som robila taku pecenu krkovicku s cesnakom ako na knedlo vepro, ale k tomu zemiaky s cibulkou a vnatou a salat..

vy sa meriate, Mici, ty mas este pas?ja si ho neviem najst, ale odmerala som sa kde som najvypuklejsia a je to 88cm a mam stale +5kg...

mici11
12. feb 2009

Tvojka 😀 ja si idem dat ananas

janula13
12. feb 2009

tvojka a tesim sa ze test dopadol dobre, zase dobre spravy, len tak dalej 😀
a odfotit by som aj odfotila, kopec veci uz nemam v albume, nechce sa mi, ale toto by som cvakla, len to neviem potom zmensit, to robi MM a ten ma dnes nejaku fusku, trosku neskor pride...

mici11
12. feb 2009

No Jani zatial pas mam ak sa este da hovorit o pase ze: 89 😀 😀 😀

babulka123
12. feb 2009

ste vtipne s tymi cm.. hehehe ja mam teraz nejakych 102 hehehehe na mna nemate.. hehehehehe

janula13
12. feb 2009

jasne ze je to pas, kedze je to ta uzsia cast, to si sa kde merala?

mici11
12. feb 2009

Jani tam kde je ta uzsia cast, ktora mala volakedy 65 cm 😀 😀 😀 a tych 100cm mam presne cez brusko.

janula13
12. feb 2009

Mici, sice co sa tak pytam, ved vidim to tvoje podarene brusko, ja mam taky val, ze aj ked meriam nizsie, akoby na bedrach, tak stale 86cm, ja som taky valcek 😀
babula tak zatial vedies, ale tu bude tvrdy boj o prvenstvo, my dvojickarky vas prebijeme 😀 😀 😀

babulka123
12. feb 2009

janulka ale ja som 2x taka ako vy mozno aj ako vy dokopy vsetky hehehee ale vobec si z toho tazku hlavu nerobim,.. aj tak to nezmenim hehehehe

babulka123
12. feb 2009

dvojickove mohli by ste ....

mici11
12. feb 2009

Babulka no ako vsetky dokopy teda urcite nikdy ani nebudes 😀 😀 Ale ver ze ta aj predbehneme, ale nech. Ved tolko budeme behat okolo nasich deti, ze schudneme raz dva 😉 hlavne vy dvojickarky 😉

babulka123
12. feb 2009

ja budem rada ked sa po tehu dostanem aspon na svoju vahu .. ale povedala som si ze potom budem aj cvicit takze snad.. zatial mi to je tak nejako viac menej jedno hlavne nech sme zdrave a nech vsetko dopadne dobre..

prave som schrumala jablko.. mnaam ale naucila som sa ich supat aby som mohla "prdkat..hehehe"

petkaerdal
12. feb 2009

ano mici 95 cez brusko,zda sa ti vela? ci akurat?
Jani ty priberas a tucnies ajmenej z nas tusim 😝
veru Jani,my dvojickarky ich prebijeme,ja s tvojkou urcite,ale ci ty 😕

zemiaky uz mam v rure,uz som z vas aj vyhladla

petkaerdal
12. feb 2009

babul,povedala si si ,ze budes potom svicit? 😀 😀 😀 to aj dodrzis?
to ja som si povedala uz milion krat,aj pred tehu a toooolko som toho nacvicila,ze som bola taka chudaaaa 😅 😅 😅

babulka123
12. feb 2009

petka ked sa nebudem vediet ani pohnut po porode lebo mi ostane ja neviem 10 kg na mne a pri mojej vahe je to viac ako ziaduce, tak to bude nutne... vies ja mam velky problem s kolenami {citujem dr. budete rada ze este chodite... } tak si vies predstavit ... takze asi tak...

petkaerdal
12. feb 2009

aha,tak potom babul tu budeme pisat vsetky po porode,ako chudneme,teda ja budem asi tuez musiet,Janka ani nie 😉

petkaerdal
12. feb 2009

a co mas s kolenami?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre