• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

15. októbra 2009 
dnes mam naladu pracovat takze sa idem do toho pustit.. ozvem sa neskor.. babulky drzte sa.. cmuuk
17. feb 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tvojka,to mas tolko prania?

no tusim uz zacinam aj ja riadne pocitivat tie tehu stavy,tak som vas v tom nenechala same do konca :grinning:
uz tyzden mam po veceroch kyselinu ,ale az taku ,ze ma napne,ked mi sama behne do ust len tak,to idem hned spat,aby som ju necitila,neviete co na to pomaha???
a to pichanie v pravo,to je dost bolestive
a baby tie ruky mi v noci strasne opuchaju,rano mam problem zavriet päst,ale ked ich uz rozhybem je to dobre,ale v noci sa zobudim normalne na bolest,asi by som mala viacej prsty trenovat na klavesnici :grinning:

idem do meska pokukat nejake odsavacky a ceny,segra mi sice dala,ale to je taka s pumpickou,nie su nejake automaticke? neviete? ved to mi aj ruky asi odpadnu,ked to budem pumpovat a idem pozriet ten ohrievac na flasky a omrknem aj sady do postielky,ceny
17. feb 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, takze ja zavrsujem svoju put ako informator..
PAHU uz je doma aj s 2 blastulkami v brusku, takze od dnes je oficialne tehotna..
isla hajkat ...hehehe diazepam robi svoje..
verim ze tento krat to bude ono.. velmi jej drzim palce.. teda pardoooon DRZIME... cmuuk
17. feb 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babul,ty mas naladu pracovat v takom pocasi??? ja ledva pozeram zase,hadam ma vonku ta zima preberie...

tvojka,ty uz mas vsetko pripravene pre baby? tebe sa to uz kraaaaati :wink: :wink: :wink:
17. feb 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petka ja som si pootvarala okna v celom byte je tu teraz uplne super a tak si troska robkam.. ale fakt len troska lebo ta moja uzadsna lonova kost ma boli ako cert...
ale prave sme sa dohodli s drahym ako spravime spalnu tak sa tesim ze aspon na niecom sme sa zhodli a vyslo to tak ze budem mat babatko vedla seba a to je super..

a potom ked pojde do detskej tak to bude este zabava to vyriesit ze ako heheheh
17. feb 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi vyvetram aj ja este raz,mam rada taky cerstvy vzduch
ja cakam kym moj skonci v robtotke a pojdem niekam do mesta..

tak mate uz miesto pre drobca vyriesene :wink: aj my to uz mame vyriesene,pripravim sa tu,lebo neviem,kedy bude ten novy bytik
17. feb 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este nemate info kedy by mohol byt?

no u nas to bude este vesele, lebo potrebujem prestahovat nejako skrine a kupit novy koberec do spalne a do detskej .. takze .. este ze mame kamartatov.. budu makaaat hehehehehe
17. feb 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nech kamarati pomozu,ty uz pekne oddychuj,ty ich budes len dirigovat :grinning:

mame poziadane,ale kedy dostaneme nevedia ani oni,moze to byt za tyzden a moze aj o pol roka..ale uz to mame vymyslene,takze to neriesime viac...

tak uz ste mali skrine prestahovat,my sme uz vsetko vypratali,co nepotrebujeme,nech mame pokoj
17. feb 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petka tak toto vyhadzovanie ma len caka a mam z toho des a hruzu .. ale nejako to zvladnem..

skrine budeme stahovat pri malovani.. teda chalani.. nejako sa to zvladne.. ja sa nebojim len marek obcas vidi vsetko ako nie namiesto toho ako ano... dufam ze si pochopila ako som to myslela..

inak co sa tyka bytiku mozno vam to posuria ked budete mat teraz tie dvojicky ..
17. feb 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pochopila som :wink:
vies co,im je to jedno,ze cakas dvojicky,neberu na to ohlad,ale ja som si tu uz zvykla,ze sa mi ani nechce stahovat prec,ved mi sa tu zmestime v pohode,akurat na tesno,ale pokial budu male,tak vydrzime
17. feb 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti... kde sa zmestia dvaja tak sa zmestia aj 4 .. ja viem ze to bude ok.. cmuuk potom nafot ked budete mat aj postielky postavene ze ako ste to vyriesili som zvedva..
17. feb 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ,vy ma tu normálne stresujete,že už máte prerobené izby...Nemám ani zdaleka všetko.Mám pocit,že nemám nič.A fakt sa to blíži...Prvý marcový víkend budeme sťahovať izbu a malovať,tak potom nabehneme kúpiť postielky,matrace...Potom môžem poprať a požehliť detské veci,lebo zatial som to nerobila,kedže to neni kam dať.Mám ich v igelitkách a ked budú premiestnené skrine,budem to tam môcť rovno nasťahovať.
Odsávačku na soplíky mi mami donesie z lekárne,takú na vysavač a odsavačku mlieka zatial nekupujem.Možno ani nebudem mať mlieko,alebo možno nie tolko,aby som nakrmila dve deti a ešte aj odsávala...A kedže mami robí v lekárni,donesie mi kedy budem potrebovať...
Vaničku a látkové plienky ešte musíme doniesť od švagrinej,teraz sa chystám objednať prebalovaciu podložku,len ešte čakám na kamošku,či aj ona takú chce,aby som prípadne rovno objednala 2.
http://www.bambino-kociky.sk/product_info.php?products_id=1261
určite mi toho chýba ešte fúra,ale ani poriadne neviem,čo... :confused:
17. feb 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak ja som vas dnes vsetky trhla, vstala som ako vzdy s manzelom o 5.30 aa az do jeho odchodu este vylihujem ked o 6.30 odide este spim a dnes sa mi nedalo, ja nechapem, tak som odvtedy hore a cucala som na pekny film, ale dlhyyy, tak a teraz som sa rozkyvala, ze ide sa pracovat, zhodila som nadbytocny oprast na zajtrajsiu poradnu, netesim sa, lebo ak zisti ze krcok je ok, tak mi spravi aj cytolu a aj to neznasam,tak neviem co je lepsie, ci mat ci nemat krcok ok, asi mat, ved to nejak vydrzim..inak mne zase nic nie je, zatial sa drzim, az ta zaha, peti ja mavam zahu z niektorych potravin, tak tym sa vyhybam, rano ju trochu citim a vecer,ale uz to byva v pohode, dokonca teraz uz dva dni nic...mne zaberaju orechy, par ich pochrumem, babule odporucali aj mandle..skus to..niekomu zase citronova voda, alebo mlieko, kedze je zasadite a zneutralizuje ti tu kyselinu, ale pozor, potom vybehne zase, kedze je to len docasny efekt, kedze potom musis vyprodukovat kyselinu na stravenie mlieka..ale davam si aj mlieko, hlavne pred spanim, a snazim sa zapat kym ucinkuje..
Tvojka aj ja som pozrela len foto deti od tej katky, ale verim ze vam spravi aj pekne bruskate..ja jej potom dam nafotit nasich fesakov, ked budu na svete..mozeme spravit aj spolocne fotenie, tvoje baby/?/ a nasi chlapci :grinning:
17. feb 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani,no to je dobrý nápad!Určite chcem dať neskôr nafotiť aj detičky,nech majú peknú pamiatku.A ked jej tam donesieme tolko detí,to bude sranda :grinning:
Na zajtra držím palce,radšej nech je krčok zavretý.A musí ti tú cytolu robiť teraz?Aby ti zbytočne nebabrala do toho krčku...Mne teda nikto cyto počas tehu nerobil a myslím,že sa ani nechystá.
Som sa pobavila,že si sa zbavila nadbytočného porastu :grinning: .Ja už sa holím so zrkadlom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. feb 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tvojka, nuz ja som chodila pred tehu na cytolu kazde 3-6mesiacov, lebo mi blbne, nemam ho dobry, aj operacia raz hrozila, stale som mala zapaly a vselijake potvory, proste zacarovany kruh, a mala mi ju zase robit v oktobri, ale kedze som otehotnela, tak nechcela, vyhybala sa tomu, az teraz prisvedcila, ale az ked uvidi moje vysledky z cervikometrie, tie jej zajtra donesiem, aj ked uz budu 2tt stare, cize zmena mohla nastat vselijaka..tak uvidim, isto ma prehmata a ja jej to len spomeniem a mozno ani nespravi a uz pocka, ja sa len bojim, aby sa mi to tam nejak za cele tehu nezvrtlo..ale teraz by asi aj tak vela neporiesila a musela by pockat..co uz...
Mne sa este dari zhadzovat srst bez zdkadla, ale uz je to na male, uvidim dokedy, ved z toho aj boli take male jatky :grinning:
Ozaj pridala som jednu foto, ale nie je to ta ktoru som chcela, ale na ostatnych mam aj tekvicu a zatial chcem ostat inkognito..ale tusim som zase narastla a mam uz nie 5, ale 6 kg navyse..petka sa potesi :grinning:
17. feb 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani,asi to budem mat aj ja z niektorych potravim,zistila som ,ze to mam asi ,ked spapam jablko a zaberaju mi na to arasidy :grinning: ,ale len docasne,radsej idem spat

pekny vandlik uz mas,kukla som foto :wink:

jani,my mame zas espolu kotnrolu,ze ? aj ja idem zajtra,na kolko ides ? ja mam byt na 9 ,ale tam to ide tak,ze ma zoberu o 12 :confounded:
drzim ti palce na zajtra a radsej nech je krcok v poriadku
nadbytocneho porastu sa chystam aj ja zbavit ,ale az vecer :grinning: ,neviem,ci si tam uvidim uz alebo to spravime naslepo :grinning: to bude sranda,ked tam budem mat nejake kolajnicky :grinning:

tvojka a to sa da zo zrkadlom? :confused:
17. feb 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som sa potesila,ale urcite mam aj ja nieco navyse,tak si ma nedobehla este :angry: asi nasadim dietu,nech vedies medzi nami dvomi :grinning:
ja sa odofim,ked pridem z mesta,drahy uz je niekde na ceste,tak som zvedava na co zase pominam prasule :sweat_smile:
17. feb 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulka... ake brusinkooooo
17. feb 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvojka klidek, este mas casu, ved ked vymalujete, tak to uz pojde rychlo, my by sme chceli tiez malovat, niezeby bolo treba, ved je to tu nove, ale ak budu prasule a cas, tak chcem, len tak pre radost a zutulnenie...mamina sa na to chysta, ved aj ja...budeme damsky tandem :grinning: A tvojka, sice ja mam par tt k dobru, ale tiez neviem ani co mi treba, niektore veci uz neriesim, ktore mam vybrate a najdene a za cenu ktoru som ochotna zaplatit, tak potom to niekedy vsetko naobjednavam...MM mi nadhadzuje nech si hlavne nachystam veci do porodnice, keby nieco, tak zajtra planujem behnut do obchodika v poliklinike, tam mava dobre ceny aj kvalitu, tak sa spytam na podprdy a koselu..
peti idem tusim na 10.45, mna väcsinou beru nacas, max tak 10 min meskaju, ako kedy, naposledy som meskala ja :grinning: a s vahou ta dobehnem, mam taky pocit :grinning: hadam len nechces dietovat, to sa nesmie, ved si nepribrala vela, my mame narok petka, tak pekne papat, nech maju z coho babatka rast!aj ked je mi to strasne cudne ze mi tak pribuda na vahe, roky sa snazim pribrat a nic a teraz z tt na tt..
babulka, som gula gulata :grinning:
17. feb 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem sa naobedovat, este som nestihla..
17. feb 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti,noo,so zrkadlom tak,že najskôr naslepo a potom skontrolujem,doholím...

Jani,pekná si zebrička :grinning: :grinning: :grinning:
17. feb 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tvojka, keby vidis ostatne foto, tak sa nasmejes ako my, isla som do slaz, vyzerala som na niektorych kde sa mi to brucho tak rozlialo ako nie tehotna, ale ako neforemna teta v rokoch, ale aspon bola sranda..
tvojka a do porodnice si chystas uz veci?
17. feb 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani ja a dieta? ved zartujem,ja milujem jedlo :grinning: aj teraz som sa dobre najedla :wink:
no kuppila som nejaku drogerku pre drobcov,tak sa vytesujem zase
kocky planujete kupovat aj ten ohrievac na flasky`
tvojka,dik za radu,budem pouzivat tiez zrkadlo alebo poprosim draheho :grinning: :grinning: :grinning:
17. feb 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petka a aku si kupila kozmetiku, ja uz tiez mam doma nejaku niveu....a vychytila som sa varit, sice mam este navarene,ale mam chut na rajcinovu so syrom, tak som zacala varit, upratane mam, kupelne az zajtra ked navrtaju lampy Pat a Mat :grinning: manzel s ujom :grinning:
petka ja som pozerala tie ohrievace, len tak kolko stoja, kamoska to ma a ze je to dobra vec, vyuziva to casto, tak kupim, ale nie nejaky extra drahy, nejaky obycajny..
17. feb 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani,no veci ešte nebalím,dúfam,že mám ešte čas.Keby ma aj zobrali do nemocky,tak hádam nebudem hned rodiť a veci by mi stihli doma dobaliť a priniesť.
Ohrievač na flaše nemám,to ma ani nenapadlo :confused: Neviem,fakt.
Aj ja už mám krémik na zadok,šampon a tekuté mydlo,či ako to mám nazvať.Ale už si ani nepamätám značku(mami mi doniesla z lekvárne :sweat_smile: )
Teraz ma napadlo,že aj kefku na vlasky(ak dáke budú mať) treba kúpiť.Budete deti umývať nejakou špongiou,alebo žinkou?či len holou rukou?
17. feb 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som hajala.. hehehe

petka, kamoska mala ten ohrievac na flasu a pindala ze kym sa to tam zohrialo tak to dlho trvalo, tak to davala potom do pohara s vodou ktoru davala zohriat na sporak.. lacny ohrievac vody
17. feb 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janula,pozerala som vseliaku kozmetiku,ale nakoniec som sa rozhodla pre Niveu tiez,v tej cene bola aj ina,ale zobrali sme Niveu
aj moja segra ma ten ohrievac a tiez ho pouziva stale,ja som ich dneska pozerala,najlacnejsie ,co som nasla u nas,ale 5druhov stale 20 eur,to je taka normalna cena tusim,potom uz boli len znackove drahsie take ze chicco a tak,ale kupime asi niektory z tych za 20eur,dneska som ho hned nezobrala,lebo som obehla 2 obchody,maju to aj v drogerkach
tvojka,ja mam uz kefku na vlasky

pozerala som aj spongie,boli lacnejsie,ako tie,neviem,ako sa to vola,vyzera to ako handricka,tak som zobrala tu handricku,sa mi to viacej pozdavalo,ako spongia
17. feb 2009 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten ohrievac ma ale vyhodu,ze to ohreje presne na teplotu ,ktoru hned babo vypije,netreba to nejako skusat,ale musim este overit,ci to maju vsetky alebo ci to len neohrieva do horuca,to neviem este isto
17. feb 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj tak to som nevedla.. marek videl v tom obchode co sme sa stretli varnu kanvicu na ktorej sa dala tak nastavit teplota ze ti to ohreje do tej teploty ako chces.. ale to mi je asi na prd.. ehehhehehe
17. feb 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti ved to je ta vyhoda, ze zohrejes na pozadovanu teplotu a mas opkoj, , mne to kamozka chvlaila, ja som tusim nasla, za okolo 500sk, len to bolo davnejsie, mrknem ci najdem a poslem ti link..
ja som kupila niveu, leo sama ju mam rada a ked som ovonala to mydlo, tak som mala pocit ze je to presne ta bozska vona babatka :grinning: kupila somtelove mlieko a gel na telo aj vlasky, ale to az tak na neskor, zaciatok len voda a mydlo na ritku pokakanu :grinning: kefku a noznicky a ostatne este nemam, to kupim hocikedy...ja som pozerala sterilizator, nasla som jeden co asi kupim, mestia sa tam sice len tri flasky, ale myslim ze staci..nechcem nejaky za 1000-2000sk, avent a pod...ked tak isto vysterilizujem v inom, svagrina mi chcela dat avent, ale ze uz je zakalkovany, tak kupim ten moj, ten tiez vyjde tak za 500sk, pripadne som nasla avent z druhej ruky za cca 500sk...
17. feb 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok