Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

petkaerdal
20. feb 2009

dobre ranko,
Jani,mas cas,ty si na Sk,ja som chcela z tej adresy,bo to je najlacnejsie a pak musim po to ist domkov a to chcem co najskor a ked uz 2x povedali,ze to budu dievky,tak hadam sa nestane to co leonke tusim z dvojiciek 😀

mici krasne su saty 😀 😀 😀

janula13
20. feb 2009

ahojte, tak dnes som sa rozkyvala skor, idem upratovat, vcera som sa na to vykaslala a zajtra mi pride svokra 😅 a svagor na obed..MM ich pozval, tak to nejak musim odkrutit..
petka o leonke som citala, ake prekvapko ju postihlo 😀 ale hlavne ze su ok..
Micine saty su kde, ved ich nema v albume, ci dala a vymazala?

babulka123
20. feb 2009

ahojte, ja dnes zdravim , vcera som bola cely den v BA tak som nemohla...
baby ta lonova kost v mojom pripade vazne nieje sranda.. uvidime na buduce ale uz sa k tomu pridali bolesti aj bedrovych klbov.. dr. povedal ze to nieje dobre ze je to velmi skoro.. tak drzte palce.. cmuuk

petkaerdal
20. feb 2009

Jani tak to aby si nieco dobre aj navarila,ked pride svokra

nedala foto este,ved to bolo zo srandy 😝

janula13
20. feb 2009

ty potvora, ja som ti naletela 😀 😀 😀 nedas tip co navarit, ja neviem...
babulka isto je to skoro, ale ved riesit sa da dnes uz takmer vsetko, tak uvidime co ti ten utz povie, treba urobit vsetko, len nech ste obaja zdravi 🙂

petkaerdal
20. feb 2009

😀 😀 😀
co navarit pre svokru? svieckovu,to sa zastavim aj ja potom 😀

ja som si prave postavila na fazulu

babulka123
20. feb 2009

budem robit co sa da..

petkaerdal
20. feb 2009

boze baby,ako to leti,ved uz babulka ma 16tt pri mene ,ja uz 22,ved coskoro budu deticky tu a tema nam zapadne,ked nebude casu 😝

babulka123
20. feb 2009

hej hej ja budem za vami .. sice si tu potomm budem pisat sama so sebou ale nevadi hehehhe

petkaerdal
20. feb 2009

ale nebudes,hadam nejaky cas si najdeme,ked deti budu spinkat 😉

babulka123
20. feb 2009

pri dvojickach... noooo oki.. hehehehe toto by som ti mala potom napisat.. hehehehe
vidim to u kamosky.. nema cas si ani puknut a nie co este mi napisat mail hehehhee

petkaerdal
20. feb 2009

ale ved neprerusime kontakt len tak,ved sme v tom vsetky spolu od zaciatku,nejaky cas hadam najdem,ked pojde otecko von s dievkami 😀

babulka123
20. feb 2009

noooo toto je uz lepsie riesenie.. heheheh
nebojim sa toho ze by sme stratili kontakt zober si temu cakame dvojicky.. tie baby tak drzia spolu tak sa mi to velmi paci.

petkaerdal
20. feb 2009

no to ano a ked citam,pisu tam stale,tak asi aj pri dvojkach maju cas,ty budes mat asi viacej,ako ja,ale najdeme aj na konika urcite,potom ale zalozime novu temu,nie? ked budu deti na svete

mici11
20. feb 2009

Ahojte,

Peti 😀 😀 😀 😀
Ja babenky fakt nic nestiham, pomaham brachovi so svadbou a este aj vo firme mame toho nad hlavu. Ked ide tak ide. Takze zajtra ked budem aj ucesana a vystrojena na svadbu ma sestra odfoti a URCITE foto pridam, ale zrejme az v nedelu. Ale urcite, verte mi. Dnes mam este toho fakt vela a robim este aj sofera 😒 , ale co uz vsak brat sa snad len raz zeni. Dnes mozno este nakuknem, a nehnevajte sa ☹

A kontakt dufam, nestratime, ked sme tu tak pekne svorne od zaciatku 🙂 😉

petkaerdal
20. feb 2009

mici ahoj 😀 😀 😀
tak sa zajtra dobre zabav,ale s mierom,moc sa nenatrasaj ,davaj na seba pozor a nezabudni poslat zakusky 😉 😉 😉
s pracou sa netrhaj,ta neujde 😀 😀 😀

a na to foto sa teda tesim,tak v nedelu 😉

tvojka
20. feb 2009

Ahojte,tak ja som vás nejak zanedbala...
Babul,len sa pekne šetri a tiež verím,že aj keby si mala v nemocke ležať,tak to pre svoje vytúžené babatko urobíš a bude dobre...Držím palce!

Peťka,aj ja som ti naletela s tými Micinými šatami,tiež som hned utekala kuknúť jej album 😀 .Teda takto nás vodiť za nos...Už si sa objednala do toho HC?Musím uznať,že by som neváhala na tvojom mieste a cesta tam sa mi nezdá až taká dlhá.Kolko to máte km z Viedne?Ozaj Peti,nepozerala si u vás v Rakúsku,čo stoja Pampersky?Chystám si kúpiť pár balíkov aspon tých new baby(2-5kg),u nás to výjde na cca 0,25€ jedna plienka.Dala som to za úlohu ešte kamoške v Nemecku,tá mi dá vedieť v pondelok.Aby som vedela,či sa neskôr oplatí ísť do Rakúska,alebo si sem tam vypýtam zásoby z Deutchlandu

Jani,o tom hladkaní mi hovoril manžel,že mu to povedala nejaká kolegyna z roboty.Tiež ma to prekvapilo,ale musím sa priznať,že som neprestala.Tvrdnutie bruška už pociťujem aj ja sem-tam,je to prevádzané takou miernou bolesťou ako pri menzese.Magnezium papkám,tak to snád neni nič hrozné.

tvojka
20. feb 2009

Mici,
jasné,že sa nehneváme.Fajn,že si aspon o sebe dala vedieť.Tak zajtra príjemnú zábavu!A v nedelu sa tešíme na fotečku 😎

janula13
20. feb 2009

Tvojka, ta petka na s dostala, co?Vratime jej to? 😀
tak mici sa tesim na nedelu, ja som trpezliva dost, hlavne sa teda zabav, ale nech chlapceka nevytrasies, este sa ti pogrcka v brusku 😀 davaj si na seba pozor, ty si fakt nejaka az pretazena...
tvojka, tak ja sa snazim nehladkat, ved kopance citim aj tak uz riedne, aj teraz sa obaja zobudili, tak sa bud zabavam na skakajucom bruchu, alebo len prilozim ruku, ale sem tam mi ruka utecie a pohladkam, to je zvyk..co uz..ja tiez pijem sumive a vecer si dam tabletku toho magne, tak som si to nakombinovala a zelezo kazdy druhy den na striedacku s calibrum mami, zda sa mi to privela, keby to jem vsetko kazdy den, ved aj ovocie papam a aj zeleninu uz, takze zase netreba hadam tolko tabliet..
inak akurat dnes som sa docitala v mojej knihe, ze teraz by som mala vyuzit este ten dostatok energie co mam na zariadovanie izby pre babatka, no a ja nic nezariadujem, tak dnes zacnem pozerat ten nabytok, ved fakt, unavena nie som, tak to treba vyuzit, potom sa mozu vyskytnut nejake komplikacie a na MM to radsej nenecham, to by dopadlo... 😀
Ozaj Peti, videla som album, krasne to uz mas pochystane, nuz, musim kupit komodu, nech si to aj ja tak pekne niekde poukladam, teraz sa mi to tlaci v mojej skrini...ty uz toho mas pekne dost, aj plienky?

tvojka
20. feb 2009

No Peti,mrkla som ti do albumu a zase sa dostávam do stresu!Ved ty to už máš ako pochystané 😲
Už aby sme mali prerobenú tú izbu a možem začať prať a ukladať aj ja do skrin,lebo som v strese,že nestíham!

Jani,ja si tiež kombinujem šumivé+magne B6.A Peťke to samozrejme vrátime 😀

janula13
20. feb 2009

tvojka, ved este mas cas, ale Petka to ma pekne vsak?keby odfotim ako sa mi to uz tlaci v skrini, bez ladu a skladu, ale planujem to dat naporiadok, ked kupime komodu, tak to poperiem a pozehlim a sup to tam,...aj som pofotila tie deky, aj to co som vcera dostala, ale musim pockat na manzelika, nech vecer zmensi foto a vlozi 😉 Pomaly veru zacnem rozmyslat, ako to spravim, chcela som komodu z ikei a aj nekaku skrinu k tomu, kedze asi do jednej komody to nenapracem, ale nekaj sa mi ten styl vybrateho nabytku teraz nehodi k chlapcom, je taky rustikalnejsi a asi zvolim trosku neutralnnejsi a modernejsi, ved aj byt mame v modernom style..len sa neviem rozhodnut aky a v akej farve, ale isto nieco najdem v Ikei, katalog mam...

petkaerdal
20. feb 2009

tak polievocka uvarena,som hladna uz ako vlk,ale zazeniem to nogerom 😀

tvojka,tak zanebavas nas troska,ale nemvadi,hlavne,ze na nas nazabudnes
cesta z Wien az pred dom mi tvra presne 2,5 hod.ale ked vystupim z auta,tak mam boelsti bruska a ctala som,ze od 6 mesiaca nieje dobre cestovat viac,ako 2 hodiny,
do HC som sa este neobjednala
plienky som veru v obchode pozerala,ale vsetky znacky a neviem presne,kolko ktore stoja,omrnem potom a dam vediet 😉
magnezko pi,vo vyssom stadiu piju az 3x denne,mne to belmi pomaha na brusko

Jani,veru mam toho nachystaneho dost,takmer uz vsetko,na oblecko mam vsetko teda,som clovek,co nenechava vsetko na poslednu chvilu,bavi ma to a nakoniec,nechcem sa s velkym brusiskom terigat po obchodoch,takto sa z toho doma vytesejeme,nech mam vsetko ,ako ma byt a potom uz budem iba cakat na ten okamih 😉
komodu som nakoniec nekupovala ziadnu,ani skrinku,pokial sme v tomto byte,len by mi to plac zabralo,mam to v obycajnej vytrinke,len som vyhodila krystal,videla som to inak viacerym kockam v albumoch ,ze to maju takto a nevadi mi to,aspon sa na to pozeram cely den 😀

petkaerdal
20. feb 2009

a nic mi nevracajte,nic som vam nespravila,to mica 😀 😀
tvojka,tak uz pomalicky zacinaj chystat,ja neviem,cas mas este,ja myslim,ze ja to mam moc skoro,ale mam taky blby pocit,ze to dotiahneme v nemocke do konca a chcem to mat doma nachystane po mojom a chcem to sama spravit,akoby mi potom veci chystala svokra s drahym

kocky v com budete prat vecicky? ja som zistila ,ze tu v At nieje ziaden prasok specialne pre deticky,aspon som taky nenasla,asi kupim z Sk tu Lovelu

vy mozete zariadovat,ked mate detsku izbycku,ja kupim nabytok az ked bude novy bytik 😉

janula13
20. feb 2009

peti mas to super, vies , len u nas je to tak, ze my fakt v celom byte mame jedinu vstavanu skrinu a to je vsetko a tam mam veci ja s Mm a teraz aj tie babatkovske, takze ja kupit nieco musim, dam to do spalne a potom presunieme do detskej, ta je teraz aj tak zapratana, no des tam pozriet, ale ved aj tak tam nebudu, ale v spalni pri mne...keby mam prasule nazvys tak zariadim detsku, dam tam nejaku roztahovaciu pohovku pre mna a dam ich hned tam a MM sa aspon vyspi v spalni, este neviem ako to s nim poriesit, chudacik, ved sa nevyspi, ked budeme vsetci 4 v spalni, on sa zobudi na vsetko a predsa len bde chodit do prace, tak mu chcem spanok dopriat...
ved aj ja uz to planujem trosku rozbehnut, objednat postielky, matrace a nabytok, nech to neriesim potom, ked budem unavena a bruchata a nedajboze este v nemocke..to teda nie, radsej teraz..

tvojka, ja som citala o plienkach, ze si pochvaluju tesco plienky, ze babatka ich dobre znasaju, ja planujem tie, ale tie nerobia tu u nas c1, ale tusim v CZ sa daju zohnat aj 1..a este vraj z DM, nejake babylove, ze tiez sa osvedcili, ja nehodlam cely cas slapat na pamperskach, su zbytocne drahe, snad len tu prvu velkost kupim, a potom prejdem na ine, ked budu chlapcom vyhovovat...

mici11
20. feb 2009

Baby dik za porozumenie, ste zlate 😉
Peti takze ja 😀 😀 😀 ???
Ja zacnem riesit vecicky pre maleho od buduceho tyzdna, furt nieco mame a moje male zlatko nebude mat nic ☹ . Ale nie, uz ozaj zacnem.
Prasok budem kupovat ariel kids, kamoske sa osvedcil a plienky najprv pampers a vraj fialove tesco su velmi osvedcene, tak ich mozno vyskusam.
Tvojka ahoj a diky

janula13
20. feb 2009

peti tu odporucaju to co Mici pise, ariel kids alebo tu lovelu, ja kupim asi tu..Mici a ja tiez asi pampers kedze tie su aj 1 a potom tesco, tie fakt aj kamosky chvalia, nielen kvoli cene,a le aj kvalite..a ked este natrafis na akciu,,napr teraz boli v akcii, len mi bolo smiesne ich uz kupovat 😀

petkaerdal
20. feb 2009

Jani,ved som to tak myslela,ze vy miesto mate,vy mozte kupit aj nejaku komodu a potom presunies do detskej,ako pises,my musime kvoli postielkam aj manzelsku postel vyhodit do kontajnera,lebo namiesto nej dame postielky a my budeme spavat na gauci,ked bude novy bytik aj ja kupim nejaky nabytok...
tu nieje vazne ziadny prasok na pranie,ani gel,musim kupit tu lovelu na Sk tiez aj do zasoby
Janka,tecso plienky mozes kluuuudne davat ,je pravda ,ze su velmi dobre,moja segra vyskusala vsekty a teskace su najlepsie,dokonca v nejakej statictike mali lepsie umiestnenie,ako pampers,naco platit za znacku,keby su tu,ja ich kupujem urcite 😉 a mozno ich budem aj ja neskor,keb budeme s detmi cestovat..segra ich fakt uz pouziva rok
moj manzel sa urcite teda nevyspi ,ked budu deti 😀

mici,ty mas cas s nakupom,tebe nehrozi to,co nam dvojickovym,ja uz ledva zijem teraz 😀

zvlastne ,ze ariel je aj tu,ale ten kids som nevidela,ale kupim tu lovelu zajtra,viacej sa mi pozdava gel,ako prasok

janula13
20. feb 2009

inak peti teraz bola na lovelu akcia v metre, len tak pre zaujimavost, len ja som este nekupila, aj ked som tam bola..to len keby si chcela..

petkaerdal
20. feb 2009

ja behnem zajtra len do tesca,nieco kupim,ked tu nic nieje....dik za info ale 😉

petkaerdal
20. feb 2009

baby,kuknite,urcite viete o koho sa jedna a viete,kedy sa to stalo 😢 😢 😢

http://www.cas.sk/clanok/106952/nestastni-rodic...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre