Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

bobjan
20. feb 2009

Petka, to je mi hrozne ľút, aj keď neviem o koho ide, ale je to niečo nepochopiteľné....až mi slzy vybehli...bože

petkaerdal
20. feb 2009

nevies o koho ide? tak si najde jej pribeh v tehulkach a v teme tusim tehulky po Ket,tam budes plakat este,co sa jej stalo chudatku...takyna ma nick

janula13
20. feb 2009

Peti ja ten pribeh poznam, radsej to uz necitam, citala som to uz 2x, plakala som, ani zastavit som sa nevedela..

petkaerdal
20. feb 2009

aj ja poznam,tiez to necitam,je to horzne,ale toto dala do novim,kukni to

janula13
20. feb 2009

petka kukla som...no comment, radsej na to nemysliet..bola som n nakupe, minula som aj poslednych 50eur v penazenke a nemam tam uz ani fuka, tak zase musim tahat z bankomatu, ale celkom dobre som nakupila, mrazak mam plny, tak je zase na dlhsie pokoj, uz len take tie drobnosti co sa cerstve kupuju..a zacala som varit slepaciu polievku na zajtra ked mi uz pride ta vzacna navsteva, nech toho nemam zajtra vela, kedze chcem este aj piect a maju prist uz o 12, to ked ja o 9.30 vstanem, to mam len tak tak...
Idem sa vyvalit kym sa to vari...

petkaerdal
20. feb 2009

Jani,ani ty nemas nic v penazenke? my nikdy 😀 😀 😀

my ideme zajtra na nakup,tiez z bankomatu budeme tahat,esteze nieco na ucte je ,vsak? 😀

a co ides piect?

janula13
20. feb 2009

Petka, ucet to isti, ale co uz, nakupene zato mam, este som si pre radost kupila aj kyticu tulipanov, ja mama strasne rada kvety a hlavne tie jarne a este aj narcisy v kvetinaci, tie maju este len listky, tak uvidim ci vyzenu kvietky a to uz mam na okne dve primulky, tie kvitnu, tak sa z nich tesim..
A co budem piect, aj sa hanbim to napisat, chcela som nieco ine, ale ja nebudem zajtra vladat, dokonca si uz aj pyre robim dnes, polievka uz je, podarila sa..a zajtra kuracie rezne asi plnene syrom a sunkou a mozno kapiou a upeciem zo skatule-brownies, este som to nerobila, ale je to strasne lahke kedze zo skatule a ked to nebudedobre, tak dam zmrzku ako dezert mozno s horucim ovocim...uvidim...idem cucat na TV, papa

pipimiska
20. feb 2009

petka ahoj 🙂

som myslela tu fotku co si mala pred tym 😉
petka,presne treba verit,tak ako ty budes kciet a comu budes verit to bude 🙂
mojej mamke hovorili doktori ked cakala moju sestru ze nebude v poriadku,ze ci ju radsej nekcu dat prec,vahali ale nakoniec si mamka povedala,ze jej nic nebude a aj tak bolo 🙂 🙂
ja inac nic zatial,tento mesiac som mala ist na druhe IUI,ale 3 dni pred tym ma zacalo dole piect,mykoza plus som bola na moc,mam tam bakterie zaplavu leukocytov,stopy krvi same hovadiny,takze tento mesiac sa nic nekona 😖 neva mesiac zbehne rychlo 😉 😉

janulka,a ako sa tebe dari??? 🙂

janula13
21. feb 2009

pipimiska, my sa mame fajn,zatial, celkom sa dari, krpci posluchaju,zatial su pod dozorom, ale co bude ked to vylezie na svetlo bozie.. 😀
citam ze mas tam dole nejake neplechy, tak sa daj do poriadku, nech mozes zase na IUI, nikdy nevies...to ta musi aj boliet pri cikani, ci nie..ja som ani na wc nechcela chodit ked som mala nejaky zapal..tak zelam skore uzdravenie.. 😉

petkaerdal
22. feb 2009

ahojte kocky,
nikde nikoho 😕

ako sa mate?
Jani,aka bola navsteva?
mici svadba?

janula13
22. feb 2009

ahojte,petka navstevu som prezila, aj ked bola na moj vkus dlha, ale zase mam hadam na dlhsie pokoj...co uz, aj take treba...inak dnes som upiekla to z tej skatule, mala som chut piect, a vylepsila som to sekanymi lieskovcami, orechami a mandlami a navrch cokoladovo medova poleva, je to dost dobre, to budem castejsie kupovat, zabodujem pred navstevami..len som zvedava kto to zje, mm nebude chciet, ze on nechce priberat, tak neviem, zeby ja? 😀 peti mam uz takmer 7 kg navyse, to strasne rychlo pribuda a nechapem z coho, ved jem uplne normalne , niekedy priam menej, ked sa mi nechce...ja zasnem...
Mici slubene foto.... 😉

mauzos
22. feb 2009

ahoj Jani, hlavne ze si to prezila 😀 a kolacik posli, dala by som si a urcite aj moj drahy 🙂 😉 co to bola za krabica? ja strasne nerada peciem, ale ked je to jednoduche, tak by som to snad zvladla...
mrkni http://www.mimibazar.sk/rodinne_fotografie.php?... dala nove fotky. Je Ti tam nieco zname?

petkaerdal
22. feb 2009

Jani a aka dlha bola navsteva,ked na tvoj vkus dlha 😀
ja som raz mala navstevu od 17 do 6.00...ale to si mala vidiet moj ksicht,ked sa nedvihali,to uz bolo prilis 😠
a coze si to kupila? ked si z toho urobila kolac? nejaky korpus alebo ?

mici este asi spi po svadbe,unavena od tancovania 😀

petkaerdal
22. feb 2009

Jani 7 kg? podme este pridaj 😀 nech ma dobehnes 😝
ja sa normalne bojim stat na vahu,nie z toho,ze priberam kvoli tehu,ale ja fakt to s jedlom asi prehanam a teraz mam take chute ze az...rozum mi len po sladkom beha,co som nikdy nemusela...
ja som sa odvazila prvy krat doma asi tak pred 4 dnami ,ani som sa nepriznala a to mi ukazalo 9kg navyse 😅 😅 sa mi to zda vela,budem po porode zhadzovat 😅

janula13
22. feb 2009

mauzos, hned by som ti poslala, je akurat taky, ked mas strasnu chut na sladke, tak staci kusok a mas dost..je to Brownies, ale myslim ze vdaka tym orieskom a hlavne tej poleve je to lepsie ako by bolo bez toho, vymixujes za 3 min v mixery a mas, este aj papierovy plech k tomu bol, je dobry, neprilepilo sa mi to nan, takze ani plech nezaspinis 😀
petka to som kupila taku tu zmes v krabici, co sa len s niecim este zmiesaju a je to, sem som len pridala vajicko, vodu a rozpustene maslo a vylepsila podla seba a bolo..

petkaerdal
22. feb 2009

nepoznam to Jani,niekedy to kuknem v tescu...mozno skusim 😉

mauzos
22. feb 2009

jani urcite vyskusam .... ked este ani plech netreba umyvat 😀 to je nieco pre mna, lenivu pekarku 😝 Uvarim hocico, ale piect ma fakt nebavi.
7 kil nie je nic moc, ved chlapci si musia urobit nejaku perinku, aby sa neotlkali o kosticky, ked si taka chuda 😉 Urcite nebudes mat problem to dat po porode dole.

janula13
22. feb 2009

mauzos a ty mas uz kolko navyse?mne nevadi ze priberam, kludne nech mi aj 5kg ostane, konecne sa unormalnim, nebudem ako kostlivcek 😀 inak ja som tu skatulu kupila tusim v Lidli, ale videla som ju aj v bille vcera ale ineho vyrobcu..skuste, ja som mala za 20min napecene 😉
peti, ved ja ta dobehnem, mne tiez stale rozum beha po jedle, hlavne ked sa nudim neviem co do seba este narvat, ale väcsinou skoncim pri ovoci...
Ozaj babule uz mate matrace, ake ste kupili?ja nechcem ten cisto molitanovy, ale asi pohanka a kokos..

tvojka
22. feb 2009

Ahojte,
tak ja som od piatku ani comp nezapla,nejak nebolo času.Včera sme boli doobeda niečo vybavovať,potom sme varili obedík a išli na prechádzku,dnes sme boli navštíviť staré mamy a tak to nejak zbehlo,že už sme doma...
Jani,aká značka je ten koláč?Ja zas pečiem rada,ale ked si to môžem uľahčiť,tak prečo nie 😅
Ja mám doma Lovelu,prací gél aj aviváž,tak budem používať to.
Peťka,ked máš dlhšie cestovať,tak si urobte prestávku,trošku sa ponaťahuj,poprechádzaj,aby si celú cestu nesedkala...
Mici,kde máme fotečku???

janula13
22. feb 2009

Tvojka ahoj, vola sa to brownies, je to taky kvazi americky tradicny keksik alebo kolac, tam to predavaju ako take polomäkke keksiky....

petkaerdal
22. feb 2009

Jani,na tebe sa tie kg navyse stratia,ale ja budem chudnut po porode 🙄
ja matrace uz mam,segra kupila,ale ake su to netusim a molitanovy nieje dobry ?

tvojka,asi to tak aj spravim,ved vzdy stojime na pumpe na wc 😀 a na nanuk 😀 ,tak sa ponatahujem a pojdeme dalej...

mauzos
22. feb 2009

no ja uz mam plus 10 kil, ale za posledny mesiac len kilo, takze do siedmeho mesiaca 9 kil. Snad uz by aj stacilo. U mna si vsak chlapci nemusia robit miesto, maju ho az az 😀
ja som kupila obycajne matrace.

janula13
22. feb 2009

mauzos iba 10kg?ja mam pocit ze ked mi to pojde takymto tempom..nuz ale fakt neviem kam to ide ved nohy mam stale ako pavucik, aspon na foto to tak vyzera..tak uvidim, kam to az potiahnem, nevadi mi fakt ze priberam,ved nejem privela, zeby som sa drzala hesla jem za dvoch az troch,to je blbost, jem asi menej ako normalne, ale aspon to kompenzujem ovocim, ja mam zravost za sebou, zatial 😀
nuz ja planujem urcite kupit nie cisto molitanovy, zdaju sa mi mäkke, malo vysruzene na chrbatik,vraj maminy kupuju ten kokosovo pohankovy, nasla som ho na nete aj v celkom dobrej cene, tak asi ten objednam..a su aj vzdusnejsie vdaka tej vrsve kokkosu a tiez sa tak skoro nevylezia..ale to je fakt len moj nazor, proste tak som si zaumienila a odovodnila som si to 🙂

janula13
22. feb 2009

babule co cakate jedno babo, co vy na toto, mne sa celkom paci..

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

mauzos
22. feb 2009

jani ved hovorim, ze u mna si chalani nemusia vytvarat miesto, maju ho kopec, takze aj tych 10 kil je az az ...
s tym matracom si si to pekne zaumienila a aj odovodnila 🙂 ja som nad tym nejak nepremyslala a kupila som obycajne 😒 tak snad im tym neublizim ...
a ozaj este nemate vybrate mena pre chalosov? ci len tajis? 🙂

petkaerdal
22. feb 2009

Jani s tym matracom si si to ozaj dobre odvovodnila 😀 😀 😀
musim kuknut do papierika od matracov,aky to vlastne je,ale myslim,ze obycajny
macouz,inak 10kg,super vaha 😉

Jani,palculienka ide zajtra do nemocky,zevraj je uz otvorena...ta je inak v 36tt a ma 13,5kg..
a kde som ja 😅 😅 😅

petkaerdal
22. feb 2009

dobre som ti poplietla nick,sorry 😅 😅 😅

mauzos
22. feb 2009

petka neva, pochopila som komu pises 🙂 ja som vela pribrala pred otehotnenim, takze tak ...

janula13
22. feb 2009

mauzos nuz ja mam asi taky nejaky zvyk od manzela, ked sme kupovali matrace pre nas, stali viac ako cela spalna pomaly 😉 ale on povedal ze do spania treba investovat , lebo nam to potom chrbtica zrata a musim povedat ze asi vdaka tym matracom a aj anatomickemu vankusu, co tiez dost stal, ma uz odvtedy neseklo v krku, co mna sekavalo kazde 2tyzdne, tak som si povedala, ze aj detom kupim nejaky taky, nie extra drahy, tie co som vybrala stoja okolo 700-800 sk, co je sice az tolko ako molitan, ale su aj ovela drahsie...a mozno zaplatim za blbost, ale budem mat dobry pocit..a nemyslim ze tym molitanom nejak ublizis, ved maminy to kupuju a predsa sa predavaju, je to len na tebe co vyberies..dokonca som nasla ten s kokosom aj za asi 550sk, super cena...
takze je to na kazdej z nas, co ovazuje za naj..
A myslim ze je jedno kolko priberieme, hlavne nech maju babtka tu spravnu velkost...sranda ale zaraza ma, ze dvojickarky co som citala, co su tak okolo 30tt a pribrali len 10-12kg, zdalo sa mi to malo, mam vela kamosiek co pribrali pri jednom babe 20-30kg, co tie potom zo sebou robia???
mauzos mena su ale aspon to necham na prekvapko, ked uz kazdy vie ze cakame chalosov, ale nic exkluzivne, radicne ale vzacne sme sa hned s manzelom zhodli ked sme sli z utz, vystrelila som mena a on ze hej, moze byt, ani som necakala ze to pojde tak lahko, s babulami to by bol boj... 😀

petkaerdal
22. feb 2009

aha,tak ale pocas tehu si super,ze iba 10kg,ja mam uz teraz 9 😅
Jani ja poznam tiez take kocky,co pribrali aj 30kg pri jendom babu,tie potom ako papaju,ked ja tlacim stale nieco a mam 10 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre