Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

petkaerdal
24. feb 2009

ozaj,mas tetovanie? 😀 😀 😀 aj ja mam na ramene,ale na opacnom,ako ty..kvoli tomu som musela mat celu noc bolerko na svadbe,v svadobnych som si to nevedela predstavit 😖
a tie mihalnice fakt super tiez 😉

janula13
24. feb 2009

Peti, oni tak sem tam vystrajaju, niekedy je jeden velmi aktivny, potom sa prejavi druhy a ked zacnu naraz...vcera som ti normalne mala pocit ze ho drzim v ruke, tak sa mi vytlacil von a pritlacil na ruku a v nej sa mrvila kopkal, sila, ale uzasne 😀 ci to bude uzasne tak o mesiac 😅
inak mne kazdy hovori, ze oci by mohli mat po mne-modre a vlasy by som chcela nech maju po tatinovi, po mne by to nemali nic moc 😀 a este zuby po tatinovi, tie moje nieee 😝
Mici dakujem, ale ja som realista 😀 dufam ze len tie oci budu mat po mne 😀

mici11
24. feb 2009

Ano mam tetovanie na pravom ramene cca 8 rokov, mne ho vidno aj v svadobnych satach, ale vyzeralo to celkom v pohode, co uz s nim. Mali sme svadbu v auguste, takze zakryt som ho velmi nemala ako 😉 A diky za tie mihalnice, este by sa mi zisla plastika nosu a je to OK 😀

petkaerdal
24. feb 2009

mici,ved ani mne nebolo vidno z predu na tejto poslednej svadbe,ale z boku riadne 😀 😀 😀

baby,ozaj ,uz dvakrat sa mi stalo,ze ked som sa postavila,ma dost brutalne pichalo zo spodu,akoby u krcku,normalne som musela byt v predklone,po chvilke som to rozchodila,nestalo sa vam to???

petkaerdal
24. feb 2009

tak mne by sa zisla plastika vsetkeho asi 😀 😀 😀
ja som to zakryla,mne sa to moc nepaci a na svadbe uz vobec nie,ja mam pegasa na ramene....a tiez to mam uz ale 8-9 rokov
co to mas tam vytetovane? len nejaky znak?

tvojka
24. feb 2009

Mici,ved ja som nestihla fotky!!!!!!!!!!!!!!!!!Prosím,ešte na chvíľku!

mici11
24. feb 2009

Peti, ze poslednej svadbe 😀 😀 😀 nezainteresovany asi nepochopi 😀 😀 😀
A to pichanie sa mi tiez stalo, nie je to nic prijemne, ale trva to len chvilku, ale asi to na poradni spomeniem dokymu. Ja som to mala az take krcovite

janula13
24. feb 2009

mici tak plastiku nosu ja potrebujem urgentne..ten moj frnak 😀

petkaerdal
24. feb 2009

Jani,tak to som fakt este vobec nezazila,cim to moze byt? ze su moje proste kludnejsie? ved uz su dost velke,mohla by som uz
noo tak moje by mohli mat tiez vlasy po ockovi,ja mam 5 vlasov na hlave,ten ma taku riadnu hustu hrivu,ocka po mojom tiez,ma pekne huste mihalnice,len nos po mne a zuby tiez po mne 😀

mici11
24. feb 2009

Tvojka fotecky su tam

janula13
24. feb 2009

ale vydala som sa aj s takym...
peti ja neviem, mna sem tam pichne, ale neviem kedy, aj ked lezim, neriesim, citala som ze je to ok...
ja som mala piercing v pupku..ale uz nie je, doteraz tam ma dierku,a mnazel ked mi pozera na brucho tak vzdy povie, chvalabohu ze uz ho tam nemas, on take nemusi..ale mne sa tak pacil 😀

petkaerdal
24. feb 2009

mici,no este ze chapete vy...to ked som odchadzala zo svadby sa ma majitel restiky pyta,ze preco tak skoro a ja kricim,ze stvrta svadba je uz dost pre mna 😀 on nechapal,potom mi to doslo a zakricala som z okna,ze ale s tym istym muzom 😀 😀 😀
to pichanie je inak fakt dost neprijemne a dost bolestive by som povedala,tiez som to mala az krcovite,fakt to bolelo .stalo sa ti to tiez,ked si vstala napr.z postele???
Jani ,tvojka vam sa to nestalo?

Jani,tak ides na plastiku? 😀 chalani sa väcsinou podobaju na mamu a baby na otca

tvojka
24. feb 2009

Mici,dakujem,si kočka a šaty boli fakt krásne 😉

petkaerdal
24. feb 2009

Jani,aj ja som mala piercing v pupku,vytiahla som ho,ale ked som bola v 3 mesiaci,tak diera je uchvatna teraz,ked sa to natahuje 😖
ani mojmu sa napcil,vzdy mi nadaval za to...ale v nose som nechala,to nevadi pri tehu 😉

mici11
24. feb 2009

Peti pridala som este jednu fotku z nasej svadby, ako mi gratuluju, vidno mi tam to tetovanie, tak kukni ked chces

janula13
24. feb 2009

no zbohom peti ak by boli na mamoni, ale ja som mala aj ten frnak velmi pekny, ked som bola mala, ale potom ma ovalil v ZS spoluziak stolickou, ked sme sa jasili a zlomil mi ho a odvtedy som aka som...takze zase by nemuseli az tak zle dopadnut, keby boli na mna..povodne som bola pekne dieta 😀

mici11
24. feb 2009

Tvojka dakujem 😉
Mne sa piercing tiez paci, ale mam za sebou 4 laparky, takze som nad nim ani neuvazovala. Prvu laparku mi robili v 20_tke ☹
Peti hlavne ked vstavam z postele, alebo ked dlho sedim

tvojka
24. feb 2009

Peti,mne sa to zatiaľ nestalo...A myslím,že gény tvojho manžela prebijú tie tvoje a budete mať také krásne snedé slečny 😵 😵 .Teda ak som si dobre všimla na vašich svadobných fotkách tvojho mužíka 😅

Jani,ja som mala tiež piercing v pupku,ale už ho tam zopár rokov nemám.Len teraz,ked sa mi rozťahuje brucho,tak sa mi to dobre naťahuje 😝

petkaerdal
24. feb 2009

aha,pekne to je mici,krasna si bola 😉

Jani,tak to byva,my sme dve baby a cely otec sme ,segra porodila dievku,este sa rozculovala,ze to nosi 9mesiacov a mala akoby nebola jej,je to tak väcsinou,takze moje budu asi na otca a na mna vobec..no ale nechame sa prekvapkat,mozno bude jedna tmava po ockovi a jedna biela 😀 😀 😀

ovalil stolickou 😀 😀

povodne Jani? ked si bola v perinke? 😀 to aj ja 😀 😀 😀

mici11
24. feb 2009

Peti diky, ale to som pridala aby si videla to tetovanie 😉 Ty si bola tiez krasna nevesticka, dokonca aj viac krat 🙂
Ja by som si svadbu rada zopakovala, samozrejme s tym istym muzickom 😉

petkaerdal
24. feb 2009

mici,tak presne,ako mne,bude to z toho sedenia,ja sedim skoro cely den na gauci a ty asi tiez pri pc,ked pracujes...

Tvojka,ty nestras,ja chcem,aby boli dievky aj na mna,ty si mi uz raz vyvestila nieco,ty pssstttt 😀 😉 😀
ano vsimla si si dobre,on je tmavsi,ale nieje az tak moc,ale vlasyska ma moc cierne 😀
tusim mame dierave brucha vsetky tri s dvojickami 😀

mici11
24. feb 2009

Ano Peti mas pravdu, cele dni sedim za PC.
Takze ste 3 s deravymi bruskami? 😀 😀 Ja ho mam derave, ale po tych laparkach 😀

petkaerdal
24. feb 2009

no ja tiez velmi,ale len tu poslednu,lebo tu som si moc neuzila,necitila som sa uz dobre a neviem,ci s tym istym,ci by sa este obetoval a zobral si ma 😀 ako povedal 😀 😀 😀
hladam jednu foto,kde som s tetovanim,ukazem ti tiez

janula13
24. feb 2009

Peti do toho uderu stolickou, potom uz len komplexy z frnaka 😀

petkaerdal
24. feb 2009

pridam foto,ukazem vam seba za mladi s Erdalom,nieje az taky tmavi a mici aj to tetovanie uvidis

mici11
24. feb 2009

Oki Peti cakam 😉

petkaerdal
24. feb 2009

aha Jani 😉
aj ja sedim mici cele dni pri pc skoro,stale to mam pustene a potom neviem vstat 😖
momentos,musim to zmensit

petkaerdal
24. feb 2009

uz by to tam malo byt,ale tretia nejde zmensit,neviem to teda 😖

mici11
24. feb 2009

Peti jeeeeeeeeeeeej ste velmi peknucky a drahy je fesacisko, to som ti uz pisala 😉 A tetovanie je pekne. Ozaj nebledne ti? Lebo mne zatial vobec a kamaratke vybledlo asi po dvoch rokoch a isla si ho dat pretetovat.
Dcerenky budu velmi peknucke, budete za nimi chodit so samopalom 😀

petkaerdal
24. feb 2009

dakujem 😉
nie nebledne,mozno na foto troska vyzera,ale mam ho kvalitne spravene myslim
no ked budu po mne,tak si nas bude musiet Erdal veeelmi strazit 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre