Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

mici11
24. feb 2009

Nemyslim podla fotky, ta skresluje to je jasne. No mne tiez nebledne, tiez je kvalitne spravene. Takze pohodicka.
No my kym sme si mysleli, ze je to dievcatko, tak drahy povedal, ze do 20 - tky ma zaracha 😀 😀 😀
Idem troskuporacovat, potom este nakuknem, zatial pa

petkaerdal
24. feb 2009

ty budes zase nevesty odhanat od syna 😀 😀 😀
ja odbieham,aj pisem aj upratujem pomalicky,periem a tak...prave papam

pa

tvojka
24. feb 2009

tak zase som čosi zmeškala... ☹
to je tak,ked ja žehlím už pol dna...

petkaerdal
24. feb 2009

keby si nezehlila,tak by si videla 😀 😀 😀
ale ,ked tu budes tak sa ti ukazeme,pridam 😉

tvojka
24. feb 2009

Peti,som tu!

tvojka
24. feb 2009

Už som vypla žehličku,nevládzem.A to som požehlila asi polovicu 😝 .Možno zajtra budem pokračovať.

petkaerdal
24. feb 2009

ale ja som az teraz
a Janka,ta asi este zehli 😀 😀 😀

uz tu dneska asi nebudem,tak zajtra,manzelik mi pride domkov,tak idem chystat veceru
pa pa a pekny vecer

mauzos
24. feb 2009

caute baby, Vy ste si dnes dohodli spolocne virtualne zehlenie 😀
tak sa pridam, aj ja som dnes zehlila, ale len par plienok, takze pohodka 😝

janula13
24. feb 2009

ahojte....ja uz nezehlim,zehlila som do 16.30, pozehlila tie 4pracky,dosiel manzel, tak sme boli na nakup, vymastila som si brusko...a idem sa povalovat..
mauzos, tak sme dali virtualne zehlenie, to som ani nevedela ze si sa zapojila,dakujeme za ucast 😀

mauzos
24. feb 2009

no veru Jani ani ja som netusila, ze som sa zapojila, az teraz citam. Ale ja len tak, aby sa nepovedalo ... aj ma drahy sprdol, ze sa mu kvoli tomu neoplatilo roztahovat mi dosku 😀
ake bolo vcera DVD? nejaka romantika? 😉

janula13
24. feb 2009

vies ze celkom dobry film, Muzika..poznas, bol tusim nejak pred rokom v kinach?slovensky..sadol mi vcera do nalady..

Ozaj Peti vies asi ze Palculienka ma uz deticky vonku, Antonio a Antonia...ajk krasne vahy maju 😀

mauzos
24. feb 2009

nepoznam, pozriem si niekedy ...

janula13
24. feb 2009

taka trhla pohodovka, ale s dobrym koncom a dost tam nadavaju, co uz slovensky film 😀 a co taska uz zbalena?

mauzos
24. feb 2009

jasne, dnes som to zvladla, ale je toho teda dost. Je z toho jeden maly kufor, mensia taska a este bude jedna pre babatka, to som este nezbalila.

petkaerdal
24. feb 2009

ahojte,nespite este? 😉

petkaerdal
24. feb 2009

Jani,neviem,nezapla som telefon,idem zapnut,mala mi napisat sms,odkial vies? teskam saaaa

mauzos
24. feb 2009

ahoj peti, zase tu s Janulou ponocujeme 😉 pisali v dvojickach 😀

janula13
24. feb 2009

peti a ty nespis?
V dvojickach som sa docitala o palculienke 😀
ja este tlacim do seba sunkovy chlieb, nejak som vyhladla, cez den jem dost malo, ale vecer to dohanam...a krpci zacali rodeo, tak lahnem a hadam sa skludnia 😀

janula13
24. feb 2009

mauzos, to ako sa ja poznam, ja povleciem so sebou 20kg, ja som hrozna ked sa balim, vzdy mam pocit ze sa mi vsetko zide...beries aj odsavacku?to treba asi aj vysterilizovat ze?

petkaerdal
24. feb 2009

nie nespim este 😀 😀
zapla som telefon a prisla mi sms,ale neviem,ako rodila...superrrr
uz nech aj my drzime nase pokladiky v rukach 😀 😀

inak aj ja myslim na nejake jedlo,asi si dam tiez nieco

petkaerdal
24. feb 2009

baby a kam sa uzbalite? mas cas mauzos

janula13
24. feb 2009

len si daj, mne sa zle zaspava hladnej..a dnes som si kupila zase velku cerstvu vianocku, tak uz sa na rano tesim, stale mi chuti granko a ked bude vianocka, budu lukulske hody...ale uz idem umyt zubale a pritulit sa k manzelovi, zehlenie ma dnes dostalo, uz len chlapcov uspat, musim to nacvicovat 😀

petkaerdal
24. feb 2009

Jani,co uz aj ty sliapes na vianocke 😀 😀 😀 len si daj a so sialkou mlieka 😉

ja sa nemam ku komu tulit,moj sa vybral este k mame,ale uz ide domov,donesie mi veceru,lebo nemam chleba som zistila a toast mi nechuti,najem sa a budem sa tulit aj ja
ja nemam koho uspavat 😀 😀 😀zatial

babulka123
24. feb 2009

petka pridi mozes ma uspavat aj do rana heheheh

janula13
24. feb 2009

petulik, ved ja uz na nej lapem davno..ty si mi kedysi narobila chutky..no idem hajat, kym som cerstvo vycikana a nechce sa mi znova, a aj brusko mam nejake napäte, a dostala som peknu ranu do mechura, ja sa raz pocikam 😅
peti dobru, a skore tulenie..papa zajtra...

mauzos
24. feb 2009

peti aj ja si myslim, ze este mam cas, ale uz si tu zo mna niektore baby robia srandu, ze este nie som zbalena 😀 tak aspon to mam za sebou ...

jani este ze hovoris s tou odsavackou, vsak na nu som uplne zabudla, lezi v skrini. Asi by bolo dobre ju vysterilizovat, aspon vyskusam sterilizator.

ja som tiez pred chvilou zlupla rohlik, ale len taky suchy, mala som chut.

tak sa chodte tulkat babule, aj ja uz idem pomaly do hajan. Dobru noc

janula13
24. feb 2009

a peti ja este nebalim..cas mam dufam...mauzos pre istotu uz moze, nikdy nevies a tt ma pekne..

mauzos
24. feb 2009

jani nestras, ze pekne tt, mesiac este musim vydrzat, aj keby co bolo 😉

petkaerdal
25. feb 2009

ahojte,dobre ranko
vsetky este spite? 😕

babulka,no co? tancovala si v noci?
Jani,ja dam vianocku na ranajky,taka je vellmiii dobraaaa ze?😉

mauzos,ved som srandovala,casu este mas habadej,este tu budes s nami tehulovat 😉
no ale nikdy nevies,nech je taska radsej zbalena a pripravena 😉
a odsavacku tiez mate brat do porodnice? ja nastastie nemusim balit vobec nic 😉

mauzos
25. feb 2009

ahoj Peti, no prave, ze v tom zozname co mam do nemocnice, nie je odsvacka a preto som na nu aj zabudla 😉 ale viem, ze baby brali, tak pre istotu zoberiem
ako to, ze nemusis nic balit?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre