• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

15. októbra 2009 
mauzos a uz ti to preslo ,ci to budem mat do porodu?

Jani,nevies,ako rodila palculienka? este ni neodpisala na sms
25. feb 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teeda Jani a ja som ju kupila odruky za 450 :unamused:
Ty ich mas za sebou? tak to potom budes mat take pekne spicate brusko, kolegyna ich tak mala ulozene. Ja ich mam nad sebou, preto je take rozkysnute :wink:

Peti mna to trapilo tak dva tri tyzdne presne okolo 20 tyzdna, potom to preslo. Teraz len obcas rano mam opuchnute prsty, ale uz to nie je ta bolest co predtym.
25. feb 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauzos, ved to si dobre kupila, ved ta moja stala ako som pisala 540 alebo 640sk, aj to sa mi zdalo lacne...ked sa budem hrabat v skrini, pozriem ju..sice aj dnes som planovala, ale nezadarilo sa..mauzos a ja neviem ako ich mam, mam pocit ze jeden vpredu, druhy vzadu viac, podla toho ako ich citim, mam taky dojem, nemam dojem ze su nad sebou, nik mi nepovedal...zistim na najblizsim utz..a co ty, ved mas take krasne baculate bruskao, ja by som take pekne brala :wink:

petka jasne ze to mas z tehu, coho ineho, precitaj si opuchy v tehotenstve a uvidis, je to ok, ja pozeram na moje prsty, ale nic, prstene na nich zatial lietaju, ktovie dokedy...a petka neviem ako rodila, ja som si len precitala co , ci vlastne koho porodila :wink:
25. feb 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridala som nejake sukromne fotos.. tak kuknite.. brusko este musim pofotit.. hehhee
25. feb 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babul mrkla som fotky, mohla som? Ty mas presne tu knihu, co som tu dnes spominala. Vsak je super? A ten maltezacik je Vas? A aj na tu kavicku by som dala pozvat :slight_smile:

jani ale ja som ju kupila pouzitu a Ty novu ... noved neva, uz pri tych vydavkoch :wink:
na tom 3D to pekne uvidis, ako ich mas ulozenych ...
25. feb 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babul, to som sa pobavila, hlavne na tej pslednej, mooc trendy okuliare..a este ta kava, normalne som dlho nemala chut na kavu co som tehu vobec a ked som to uvidela..musime k vam skocit zase...a aj ten puding si k tomu objednavam, rozmyslam ci si nejdem uvarit, narobili ste mi chut... :grinning:
25. feb 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo to snazivec..
ozaj a co bicykel uz ho vyuzivate ako vesiaka alebo ho pouzivate.. na kavu mozete kedykolkvek budem veeeelmi rada

mauzos... samozrejme ze si mohla..
ten maltezak je svagrinej ale vola sa tak ako ma moj drahy prezyvku takze sme tam vlastne spolu.. hehehe

no a kava a pudingy to su vytvori mojho draheho normalne sa v tom vyziva..
25. feb 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulka, ze vesiak, dnes tahal na nom ako das, cely spoteny a cerveny bol, to si ho tak pamätam z inych situacii, ale to bolo daaavno :grinning: ale mal prestavocku, inak sa snazi aspon 2x tyzdenne, ale nemohol , mal povinnosti, teraz sa rozbieha zase...

mauzos, ale vidis, usetrila si, vysterilizujes a je ako nova, no nie?ja som tiez hladala z druhej ruky, ale ked som nasla tuto a nestala tak vela ako som si myslela ze bude, tak som kupila...
tak sa tesim na ten 3D, dokonca aj mamina -teda starka :grinning: sa chce zucastnit, chuda ta si aj poplace ako ju poznam :grinning:
25. feb 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobreeee. tak to som rada ze sluzi tomu na co bol povodne urceny hehehehe
25. feb 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani a v com mal prestavku? :grinning: :grinning: :grinning:

babul, kde si ho nasla takeho sikovnika a este aj s fantaziou?
25. feb 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na internete.. :grinning: :grinning:
25. feb 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to fakt? :wink:
25. feb 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne na nete ja som si hladal nejaku tu bokovecku a kukaj ako som dopadol mam ju na cely zivot :grinning:
25. feb 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauzos ty potvora... :slight_smile: ..ale ked sa pytas, tak prestavku mal v oboch, ale v bicyklovani sa uz zase rozbehol a to druhe..no uvidime ci ho na taky sport este budem otravovat :grinning:
25. feb 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janula to je super konecne jeden ktory nesluzi ako vesiak tak nech mu to pekne vydrzi. je zvlastne, ze od vtedy co sme ho predali uz ma par krat napadlo, ze by som si zabikoval, ale ked bol doma ani za svet sa mi nechcelo :wink:
25. feb 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a je najstasnejsi chlap na svete .. heheheh
25. feb 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulka kto?
25. feb 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ti dam ze kto??? tyyyyyyyy
25. feb 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snazivec ved aj ja som rada, on prv viac a pravidelne sportoval, potom ked nas zosrotovalo to auto tak sme sa davali vyse roka dokopy a teraz kedze pri mne pribral/vraj je to moja vina, zaujimave, ja som pri nom nepribrala, skor naopak :grinning: / tak zase sa chce dat trochu do svungu a ja ho k tomu len povzbudzujem, tak dufam ze aj vysledky sa dostavia, aj ked viem ze rambo to nebude, hlavne nech sa lepsie citi..ved bude potrebovat kondicku pri dvoch neposednikoch :grinning:
25. feb 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani preco potvora? Ty pises nejasne :grinning: :grinning: :grinning:

snazivec neboj nie si sam, kto takto dopadol, je vas viac :wink:
25. feb 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauzos tak to som hned kludnejsi :wink:
25. feb 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. feb 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauzos, tak sa budem snazit pisat jasnejsie :grinning:
25. feb 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki :wink:
25. feb 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule vypinam , tak dobru noc, nech sa vam snivaju pekne snicky :wink: kludne aj eroticke :grinning:
25. feb 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano, Vy este vsetky spite? :astonished:

co bolo na ranajky? vianocka? :slight_smile: ja som robila bundase po dlhej dobe .... ktora vie co to je? :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky,
ako sa mate?

mauzos,ja som mala vianocku s mlieckom :grinning: :grinning: :grinning:
co su bundase?
26. feb 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mauzos o 10.30 ja vstavam :grinning: a ano, amal som aj ja vianocku a kakao, este mam v zasobe..petka, drahy predsa doniesol?Inak by si ho ani cez dvere nepustila, coo? :grinning:
mauzos co su bundase?
26. feb 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bundas je chlebik vo vajku... heheheheheheh teda aspon u nas..

no bola som na poradni, nic nove ako to ze mam AFP testy ok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sme sa nedozvedeli o 2 tt idem na kontrolu uz aj na utlz. tak sa tesim ..
cmuuuk
26. feb 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej a uz nam svieti 17 tt... jupiiiii
26. feb 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok