• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

15. októbra 2009 
Babul BINGO :grinning: presne tak, chlieb vo vajicku. Len ma zaujimalo ktora to budete vediet :grinning: :grinning: nie si nahodou z vychodu povodne?
gratulujem k 17 tt :slight_smile: a samozrejme aj k dobrym vysledom ...

Jani len spi kym mozes, mne sa uz v noci velmi neda a tak dobieham cez den. Uz sa asi preorientuvavam na rezim deticiek :wink:
26. feb 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieeee ja som cista Blava.. ale bundas chleba sa to vola aj u nas..

dakujem ... cmuuuk
26. feb 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to by som si aj dala, spravim na veceru, bundase..
mauzos, no praveze ja uz som musela dospat noc, doteraz som spala dobre ale tato noc, ak som sa nepregulila 100x tak ani raz a este som tym asi budila aj krpcov, tak do mna tukali, takze nic moc, az rano som tak lepsie zaspala..uz asi aj mna cakaju nanic noci, ale ved uvidim, bolelo ma nieco vcera napravo od zaludka, co tam je?strielalo mi to az do chrbta..nevies?
26. feb 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tu to presne volaju bundas kenir, neviem ako sa to pise, je to z madarciny :wink: a ja po madarsky neviem ani utekat :wink:

Jani neviem, zeby zlcnik? A neboli Ta to nahodou pod pravym rebrom?
to by bolo skoro, ze by si uz teraz nemohla spavat. Ja to mam len teraz poslednych par noci, ze si uz neviem najst miesto a vsetko ma tkaci :unamused:
26. feb 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauzos.. jateraz byvam v samorine takze s madarcinou.. hehehe viem ako to je ale som na tom rovnako ako ty.. ale viem ze sa to tak vola.. kamarati to tak volaju aj moj tatko on je z Cizu to je pri Rimavskej sobote.. takze .. ja som taky miesancek.. hehehehe
26. feb 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis a moji rodicia su zase zo stredneho slovenska, tak my sme to stale volali chlieb vo vajicku. Az v praci ma kolegyne naucili tento vyraz a uz mi to ostalo, je to kratsie :wink:

a Vy si so Snazivcom takto bezne komunikujete na konikovi ako vcera vecer? :grinning: :grinning:
26. feb 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
obcas sa zadari.. heheheh

je na nas dobry pohlad, kazdy svoj notebook pred sebou a piseme si hehheh ale co uz, uzivame si kym prcek je tam schovany.. potom to uz bude horsie.
26. feb 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauzos hej, tak pod pravym rebrom, ale dnes zatial nic, tak dufam, ze to nic nebolo...ja ti ani neviem co som tak zle spala, ani sa mi nejak nechcelo, a bolelo ma podbrusko zase, tak som bola taka nekludna a sem tam ma boli noha, ked mi pritlacia nerv, ale doteraz som bola ok, to sa prihodilo len sem tam, tak dufam, ze aj tato noc bola vynimka..ale aj ja uz si musim podkladat aspon paplonom brucho, ked sa mi tak vyleje nabok, je to cudne este chvilu ked si sadnem, tak ho mam take vyliate na jednu stranu, potom sa vyrovna, smejem sa na tom..
mauzos ja po madarsky tiez neviem ani utekat a tiez som v senci :grinning:
26. feb 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babul to sa niekedy aj nam s drahym zadari, on za NB a ja za PC a chatujeme si, ale nie na konikovi :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jani preto som sa pytala, ci nie pod pravym rebrom, lebo mna to dost dlho trapilo, take tlaky na prave rebro. Nevedela som si najst ziadnu polohu a bala som sa, ci to nebude zlcnik alebo pecen. Trvalo to mozno dva mesiace a stupnovalo sa to. Nakoniec sa tam asi pchali mali, lebo to preslo zo dna na den, uz sa tam nezmestia :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. feb 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mazuos viem si predstavit.. hehehe

baby neviete poradit nejaku stranku s takymi tymi zabavnymi dudlami? vyeraju ako zuby alebo tak. kamoske sa dnes narodila dcera a raz mi spominala ze by taky chcela.. a neviem to zohnat.. tak ma napadlo si to objednat ale neviem o ziadnej stranke. dakujem
26. feb 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babul, skusam hladat ten cumlik a nasla som vtip :grinning: :

Tri malé bábätká sa rozprávajú. Jedno vraví:
- Ach tie pjobjémy, najastú mi zjúbky, nenajastú mi zjúbky.
Druhé vraví:
- Aj ja mám probjémy. Najastú mi vlásky, nenajastú mi vlásky.
Tretie vraví:
- Aj ja mám veľké pjobjemy. Sadla som si na cumlík. Som panna, nie je som panna. Ach tie pjobjémy, pjobjémy.
26. feb 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. feb 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
Jani tiez bola vianocka? :grinning: moj doniesol ano,vie ,co ma pre mna nosit a pre dcerenky
tu bolest napravo od zaludka,co smeruje tak do chrbta mavam aj ja,nie stale,ale obcas,to je asi normalne v tehu
tusim nas uz zacina boliet vsetko :grinning:

babul,tebe to teda leti,uz mas 17tt,ved ma aj dobehned zachvilku :grinning:
26. feb 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mauzos a petka, tak aj vas to bolieva?aj ja ze zlcnik ci pecen, mne tam nikedy tak az k zaludku kope, ked sa vyvalim, tak mozno je to tym, ze sa tam chce natrepat..ved zatial ok..
mauzos dobry vtip :grinning:
26. feb 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petka ides cuvat ??heheheh cmuuk

peti nechystas sa nahdou do obchodu do toho babyone? viem ze tam maju tie srandovne dudle a potrebujem nejaky kupit...
boze, ked uz spominate tiett, ja svoje ani nesledujem, nikedy ani neviem v akom som esteze si to vidim v pase, strasne to letii..
26. feb 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukam ze na sk vobec.. ale dakujem za sstanky.. cmuuk
26. feb 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem civat babul :grinning:
tebe to nejak leti ,rychlejsie,ako mne :grinning: :grinning:

nechystam momentalne,ale ked pojdem,dam vydiet...mozno ich najdem aj tu v obchode,ale neviem,co to presne chces
26. feb 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bolieva ma to tiez,niekedy neviem,ako mam lezat ,ci sediet
26. feb 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petka. s lebkou ma ich jedna holka v albume.. teraz par fotiek dozadu kukni, jej nazovj ze nase druhe mimi maxim.. ak by si mi taky vedela kupit.. no najstastnejsia by som bola..
26. feb 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem kuknut...
26. feb 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mau.. kukala som tie dudle jeden stoji 340 ceskych a 250 za dopravu.. ved to nemyslia vazne.. pomoooc
26. feb 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som myslela, ze chces ten so zubami. Inak z tych Ciech chcu 250 Kc za postovne, blazni :unamused:
26. feb 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak napis tej holke IP, kde ho kupila
26. feb 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta baba ho kupila prave v rakusku heheheh
26. feb 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamoska teda hlavne jej drahy by sa inak tesillll
26. feb 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na tej aukcii co som Ti poslala prvy link su za 350 aj s postovnym, ale taky tam nie je :frowning2: iba zubate ... ale ten dinosaurus tiez nie je zly :grinning: http://et.aukro.sk/item565266567-billy-bob-legracni-dudlik-t-rex-dinosaur-novinka.html#gallery
26. feb 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to nejako vymyslim , ved mozno pojdeme aj my estte do rakuska a ked nie .. skusim petu zlomit nech mi ho kupi a posle a ked nie.. tak ma kamoska smolu hehehehhe
26. feb 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peta Ti zduchla :grinning:
26. feb 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok