Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

petkaerdal
27. feb 2009

ok,super diky 😉

ak mas aj nejaky recept na dobry zakosok by som brala,ja rada vypekam celkom a drahy pribera 😀

petkaerdal
27. feb 2009

tie decky su krasne,ked si kupila?
aj tie riflicky,videla si aj moje riflicky? mam podobne
a tie kosielky mas tehu alebo normalne?

tvojka
27. feb 2009

Mauzos,tak pošli recept do IP.
Peťka,s normálnymi langošami,miesto chlebu...A s dobre ocesnakovanými 😅

petkaerdal
27. feb 2009

hm..tak navar niekedy s pirdem 😀
taky langos by som si dala inak aj s kecupom a syrom

mauzos
27. feb 2009

na zakuskov mam receptov kopu, ale nepeciem, aj ked drahy veeelmi lubi sladke. Ale ja som antitalent na pecenie zakuskov, na to mam mamu 😀

tie langose su dost velka davka, tak si to poripade prisposob. Cize:
1 kg polohruba muka, 1 pochutkova smotana, 1 drozdie, 1/2 l mlieka, 1 cajova lyzicka soda bicarbona, 1 cajova lyzicka sol
Spravit kvasok - drozdie posypat 1 cajovou lyzickou praskoveho cukru, lyzicou muky a zaliat trochou letneho mlieka. Ked je kvasok hotovy, vypracovat cesto a dat na 1 hodinu do chladnicky. A potom uz len robit langose. Zvyse cesto sa moze nechat v chladnicke, alebo v mraznicke.

to s tou mraznickou vyskusane nemam, ale v chladnicke som ho mala uz aj tyzden a boli stale super.

petkaerdal
27. feb 2009

dik,opisem si to 😉 a urcite vyskusam,ja som ich mala uz dlho v plane,ale nemala som nejaky dobry odskusany recept 😉

mauzos
27. feb 2009

a co takto tatarka a postruhany syr? mnam
Peti tie deky mam z Carrefouru. Riflicky som kupila tu na konikovi, TY mas frajerskejsie 🙂 a tie kosele su na kojenie, maju po bokoch otvory na prsia. Nasla som ich na nete v celkom dobrej cene, ak by si chcela. Uz som davala link aj Janule. Ozaj, ta nam este drochme?

mauzos
27. feb 2009

Peti mrkla som este raz Tvoj album. Uz si objenavala to tricko? to je z bess.sk? velmi pekne 😉
a vsimla som si na jednej fotke, ze mas na zemi pelisek. Ake zvieratko mate?

babulka123
27. feb 2009

ja som si odtial objednala tiez bodinko Lubim ocka a Mamickyne slniecko ale je to prekavapko pre Snazivca takze to nechcem davat do albumu... ale uz sa moc tesim kedy pridu

babulka123
27. feb 2009

jeeeej peti ake mas bruuuuusko .. ja budem tiez dnes fotit..

mauzos
27. feb 2009

no to si teraz po... nevies, ze snazivec chodi na konika? aj ja som odtial objednala drahemu na vianoce bodinka Lubim ocka 😀 mam ich v albume

inak baby tu zacalo snezit ako na vianoce, huste obrovske vlocky a zevraj jar ... ma porazi

babulka123
27. feb 2009

ale cez den nie a vecer necita dozadu .. hehehe takze pohoda.. a chodi viac menej medzi pipiny z GF tam ho baby poznaju aj osobne..

petkaerdal
27. feb 2009

tatarku na langos moc eeee,postuhany syr ano,ale s kecupom
mam havinka doma 😉
to trisko nieje z bess ale mamimo.sk....ale nemam este objednane,objednam ine,dneska planujem..
daj aj mne adresu na tie kosielky mauzos...pozerala by som aj ja take nieco,aj ked nevieme,ci budeme kojit este a ako dlho

na pridala som fotku mojho bruska,tak kuknite,tusim vas aj predbehnem 😀

babulka123
27. feb 2009

mau ale su kvalitne tie bodynka nie? dufam ze som nekupila nejaku blbost..
a tu svieti slniceko

babulka123
27. feb 2009

petka, tvojka, mici , janulka.. kolko ste zatial pribrali???

mauzos
27. feb 2009

tak potom OK 😉
peti super brusko, uz si ho stihla odfotit?

petkaerdal
27. feb 2009

to si uz aj stihla kuk skor,nez som napisala?
babul a su tie veci z bess kvalitne,neviete? neobjednaval niekto?

petkaerdal
27. feb 2009

babul,ja sa bojim skocit na vahu,ja som sa doma vazila len raz,9kg nedavno 😅
ty babul,kolko?

drahy prisiel a hned fotil 😀

mauzos
27. feb 2009

ja som to poplietla, tie bodynka nemam odtial. Ale mam odtial to cervene tricko Nechytat kopeme a kvalita je OK, uz som ho par krat prala a vyzera dobre. A vsade s nim vyvolavam smiech, tak sa na to priprav ...

babulka123
27. feb 2009

mau tak to sa tesim .. snad to bude ok.

petka no ja som plus 4 kg... na to ze som stale doma a pohyb je dooost obmedzeny .. no nieje to az take hrozne.. teda dufam hehehe

mau nad tym rozmyslam aj ja .. ale mam triciek viac ako dost. a snazivec by ma uz asi fakt dorazil

petkaerdal
27. feb 2009

z tej stranky bess to mas? takze mozem objednat,je to kvalitne? aku velkost si objednala?

a dala by si mi aj tu adresu na tie pyzamk

mauzos
27. feb 2009

no ja som zase skor pisala, ako citala. Ja ho mam z toho bess.sk 😉 babul Ty si odtial objednala?

link na kosielky http://www.webareal.sk/karcoolka/eshop/14-Oblec... a ak nebudes kojit, tie otvory sa daju pekne zasit a mas klasicku kosielku, kvalita je dobra a su aj celkom pekne.

a peti akeho havinka mas, my mame yorkshira ...

babul 4 kg, fakt pekne 😉

mauzos
27. feb 2009

velkost som objednavala taku ako pred tehu a je mi akurat

babulka123
27. feb 2009

mau ttieto kosele ma sestra , maminka ich kupila v pezinku v obchode.. a segra hovorila ze su faaaakt velmi dobre.. vies ja spavam len v tricku ci je leto ci je zima.. tak asi spravim len nejaku upravu hehehheh
ale do nemocky si budem musiet nieco take kupit..

peti pisala som si este s jednou kamoskou a hovorila ze z tej bess su fakt suprove.. kupila sebe a muzovi tricka a je max spokojna, takze tak akok pisala mau

mauzos
27. feb 2009

ja som ich tiez kupovala tu v obchode ale trosku drahsie. Az potom som nasla tu stranku nahodou. Tiez doma spim len v tricku, alebo len tak, ale v nemocnici by mi to asi nepreslo 😀 😀

petkaerdal
27. feb 2009

ja mam oranzoveho trpazlicieho spica,tiez taky malicky,ako yorky 😉
kuknem tu adresu,dik za link

to trisko mas mausoz z dlhym alebo z kratkym rukavom? ja som rozmyslala na jar uz s kratkym objednat,este stale ho oblecies v pohode,ci ho este vynosim,vies
ja tehu tricko nemam ziadne este
tak objednam dneska,chcem aj pre deti tie sety s menami,nech to pride jednym razom spolu 😉

petkaerdal
27. feb 2009

babul 4kg akurat 😉

babulka123
27. feb 2009

petka ze ??? ja sa tesim heheheh

mau ... no aj ked keby som si dala marekove tricko tak to mam ako nocnu koselu hehehe

peti ja som si nakupila este pred tehu , velmi dobre sa mi nosili a to sme nakupili v HM vedla metra tam u vas.. a som nad mieru spokojna, mam ich uz 2 alebo 3 rok , nie su zmolkove, roztahane, nic.. proste super.

babulka123
27. feb 2009

baby idem varit lebo ani len netusim kedy ma dnes prekavapi moj drahy a pride domov..

idem robit fazulovu polievku na kyslo .. mnaam niekto to tu pisal ze?, marek chce knedlu s vajcom takze to az ked pride a ja mam dnes na plane pre seba cestovinky so syorovou omackou .. mnaam

mauzos
27. feb 2009

s dlhym rukavom, objednavala som ho niekedy v decembri a stale je dobre, ved je to bavlna, tak sa prisposobi. A myslim, ze ho vynosim aj potom, aj ked to uz bude smiesne s tym napisom, ked uz budu chalani na svete. Tebe sa uz ale viac asi oplati s kratkym.
tie sety objednam este asi aj ja, su super. Ale ked ja este stale verim, ze sa lekari pomylili a ze tam bude jedna babula a jeden chalan 😉 aj nedavno jedna baba porodila dvojky a ine pohlavia, ako jej povedali lekari 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre